رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 73
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من اگه رئیس جمهور شم ؟؟

نمیشم ... بیخیال:ws3:

اصلا زن ها نمیتونن کاندیدا بشن که بخوان فکر هم بهش بکنن.

چه جسارتا...... :icon_razz:

لینک به دیدگاه

من اگه رئیس جمهور بودم سعی میکردم

آدم های کاردان و لایق رو سر پست مربوطه قرار بدم(اصلاً هم برام مهم نبود که شخصی که لیاقت اون پست رو داره از کدوم دین و مذهب یا از کدوم ایل و طایفه و یا از کدوم جناح سیاسی باشه)فقط شخص کاردانی باشه و بس..

نه اینکه یاروی که نظامیه بیارم بذارم تو پست مدیریتی ورزش!(واقعاً باعث تاسفه):icon_pf (34):

سعی میکردم آدمهای نادون و نفهم رو دوربرم راه ندم......حتی اگه طرفدارم باشن!

سعی میکردم با برنامه های به روز اجتماعی فهم و شعور ملت رو بالا ببرم......حالا به هر قیمتی که برای دولتم تموم میشد مهم نبود(چون نفهمی یه ملت باعث بدبختی تمامی افراد حاضر در اجتماعست)......نمونش رو الان تو مملکت خودمون داریم میبینیم!

سعی میکردم دین رو از مذهب جدا کنم........وافراد جامعم رو در انتخاب دین و آئین ومذهب کاملاً آزاد میذاشتم.

سعی میکردم تو گزینش افرادم...... لیاقت افراد رو مورد سنجش قرار بدم نه یه سری چرندیات رو که اصلاً ربطی به موضوع نداره!

لینک به دیدگاه
اصلا زن ها نمیتونن کاندیدا بشن که بخوان فکر هم بهش بکنن.

چه جسارتا...... :icon_razz:

حالا که میبینی میتونیم کاندید شیم:w02:

بعدم من نمیشم ... چیه همش باید سخنرانی کنی.... هی بری اینور اونور ...صبا زود پاشی:ws3:

لینک به دیدگاه
حالا که میبینی میتونیم کاندید شیم:w02:

بعدم من نمیشم ... چیه همش باید سخنرانی کنی.... هی بری اینور اونور ...صبا زود پاشی:ws3:

شما خانم مرضیه وحید دستجردی را الگو بگیرین، حالا شاید به جایی رسیدین. :ws37:

لینک به دیدگاه
جاوید جان این کار چه فایده ای داره؟ :ws52:

چون دولت های امروز ما چوب دین رو برای کنترل خواسته های مردم میزنن تو فرق سرشون.....

نمونش همین سال 88

مردم به انتخابات اعتراض داشتن

دیدن نمیشه به هیچ وجه مردم رو کنترل کنن

ورداشتن به هر کی که گرفتن انگ محاربه بستن......به سادگی اعدامش کردن

آخه اعتراض به وضع سیاسی یه کشور چه ربطی داره به محاربه بودن........دیدن میتونن با اینجور چرندیات مفت یه سری احمق رو به جون مردم معترض بندازن.

لینک به دیدگاه

تاپیک فوق العاده است...

مخصوصا از بحث بین نوترون و سهیل و اسی لذت بردم... :a030:

یه چند باری خودم میخواستم یک سناریو رو تعریف کنم و بگم شما در نقش رئیس دولتی نوپا از اینجا ادامه بدید... اونطوری جذاب تر میشد...

حقیقتش من عمیقا دموکرات هستم به نظرم تمامی جوامعی که بشه برای اونها هنجار هایی تعریف کرد رو میشه با حکومتی سکولار دموکرات از خاک سیاه به عرش آسمان رسوند...

حکومت های دیکتاتوری فقط در کوتاه مدت فایده دارند... گرچه بازدهی خیلی سریع هست (نمونه هاش رو توی آلمان و روسیه دیدیم) ولی کارائیشون رو خیلی زود از دست میدند... برعکس حکومت های دموکراتیک گرچه دیربازده هستند ولی در دراز مدت هر ملتی رو خوشبخت میکنند و به این زودی ها هم از هم نمی پاشند...

و اما بحث دموکراسی در ایران...

همه ی ما میدونیم که دموکراسی به قول معروف یک ground rule هایی برای خودش داره... بیشتر اونها رو از جمله جدایی دین از دولت رو در ایران نمیشه پیاده سازی کرد... و بدون اونها هم دموکراسی کاملا بی معنی هست...

بهتون قول میدم در یک حکومت دموکراتیک در عرض چند ماه بیشتر استان های کشور شوروش میکنند...

مشکل اصلی ما در ایران دین گرایی هست... تا اون حل نشه باید خواب دموکراسی رو ببینیم...

در هر کشوری که در اون دین گرایی به این شکل وجود نداشته باشه من اگر رئیس جمهور میشدم حکومتی دموکراتیک برپا میکردم...

ولی در ایران اگر رئیس جمهور باشم یک دیکتاتوری اون هم به سبک لنین و استالین برقرار میکنم و با مشت آهنین حکومت میکنم...

در چنین حکومتی هرکسی مشکلی ایجاد کردم باید از سر راه برداشته بشه... تنها دو گروه وجود دارند... یا با ما یا ضد ما... هیچ بی طرفی نیست...

به قول استالین : death solves all problems, no man no problems

لینک به دیدگاه
تاپیک فوق العاده است...

یه چند باری خودم میخواستم یک سناریو رو تعریف کنم و بگم شما در نقش رئیس دولتی نوپا از اینجا ادامه بدید... اونطوری جذاب تر میشد...

حقیقتش من عمیقا دموکرات هستم به نظرم تمامی جوامعی که بشه برای اونها هنجار هایی تعریف کرد رو میشه با حکومتی سکولار دموکرات از خاک سیاه به عرش آسمان رسوند...

حکومت های دیکتاتوری فقط در کوتاه مدت فایده دارند... گرچه بازدهی خیلی سریع هست (نمونه هاش رو توی آلمان و روسیه دیدیم) ولی کارائیشون رو خیلی زود از دست میدند... برعکس حکومت های دموکراتیک گرچه دیربازده هستند ولی در دراز مدت هر ملتی رو خوشبخت میکنند و به این زودی ها هم از هم نمی پاشند...

و اما بحث دموکراسی در ایران...

همه ی ما میدونیم که دموکراسی به قول معروف یک ground rule هایی برای خودش داره... بیشتر اونها رو از جمله جدایی دین از دولت رو در ایران نمیشه پیاده سازی کرد... و بدون اونها هم دموکراسی کاملا بی معنی هست...

بهتون قول میدم در یک حکومت دموکراتیک در عرض چند ماه بیشتر استان های کشور شوروش میکنند...

مشکل اصلی ما در ایران دین گرایی هست... تا اون حل نشه باید خواب دموکراسی رو ببینیم...

در هر کشوری که در اون دین گرایی به این شکل وجود نداشته باشه من اگر رئیس جمهور میشدم حکومتی دموکراتیک برپا میکردم...

ولی در ایران اگر رئیس جمهور باشم یک دیکتاتوری اون هم به سبک لنین و استالین برقرار میکنم و با مشت آهنین حکومت میکنم...

در چنین حکومتی هرکسی مشکلی ایجاد کردم باید از سر راه برداشته بشه... تنها دو گروه وجود دارند... یا با ما یا ضد ما... هیچ بی طرفی نیست...

به قول استالین : death solves all problems, no man no problems

اگه پستت باقی بمونه و انگ منحرف کردن تاپیک هم بهت نخوره منم موافقم

لینک به دیدگاه
اگه پستت باقی بمونه و انگ منحرف کردن تاپیک هم بهت نخوره منم موافقم

چیز بدی توی پستم نگفتم که بخواد تاپیک رو منحرف کنه... گفتم ؟ :ws52:

بگو اگر هست اصلاح کنم... تاپیک خیلی خوبه حیف میشه...

لینک به دیدگاه
چیز بدی توی پستم نگفتم که بخواد تاپیک رو منحرف کنه... گفتم ؟ :ws52:

بگو اگر هست اصلاح کنم... تاپیک خیلی خوبه حیف میشه...

اگه چیز بدی گفته بودی که نمیگفتم موافقم.بعدشم اگه اینجا با یه چیزی مخالف باشن و ممنوع باشه دلیل بر بد بودنش نیست.

نمیدونم والا من که هر وقت صحبت از دین کردم تو این انجمن سیلی حرفای دوستان صورتم رو نوازش داد و اخرشم مجبور شدم خودم پستم رو پاک کنم.امیدوارم با شما این برخورد صورت نگیره

لینک به دیدگاه
اگه چیز بدی گفته بودی که نمیگفتم موافقم.بعدشم اگه اینجا با یه چیزی مخالف باشن و ممنوع باشه دلیل بر بد بودنش نیست.

نمیدونم والا من که هر وقت صحبت از دین کردم تو این انجمن سیلی حرفای دوستان صورتم رو نوازش داد و اخرشم مجبور شدم خودم پستم رو پاک کنم.امیدوارم با شما این برخورد صورت نگیره

اگر یک چیز در این دنیا باشه که من بهش اصلا اهمیت نمیدم نظر دین داران تند رو هست...

مسلما پستم رو به خاطر حرف اونا پاک نمیکنم...

لینک به دیدگاه
تاپیک فوق العاده است...

: death solves all problems, no man no problems

بس ما چی حرفای ما لذت آور نبود؟

البته مزاح بود وافن جان:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...