رفتن به مطلب

::... دفتر مدیریت تالار ادبیـات ...::

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

تاپیک های زیر تالار کلبه شعر، به نظرتون کمی بیش از حد نرمال، آخرین ارسال های انجمن رو به خودش اختصاص نداده؟

اگه از این زیر تالار، هر تاپیکی که آپ میشه و فقط یکی نشون داده بشه خیلی بهتره.

من بعضی وقت ها نزدیک 2 صفحه جلو میرم همش شعر هست، با وجود نقش موثر شعر و احترام به ادبیات، ولی آپ شدن پی در پی در ارسال های امروز، زیاد وجهه جالبی نداره.:icon_razz:

از خیلی بحث های عمومی یا تخصصی مهم تر که آپ میشن غافل میشی.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 158
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تاپیک های زیر تالار کلبه شعر، به نظرتون کمی بیش از حد نرمال، آخرین ارسال های انجمن رو به خودش اختصاص نداده؟

اگه از این زیر تالار، هر تاپیکی که آپ میشه و فقط یکی نشون داده بشه خیلی بهتره.

من بعضی وقت ها نزدیک 2 صفحه جلو میرم همش شعر هست، با وجود نقش موثر شعر و احترام به ادبیات، ولی آپ شدن پی در پی در ارسال های امروز، زیاد وجهه جالبی نداره.:icon_razz:

از خیلی بحث های عمومی یا تخصصی مهم تر که آپ میشن غافل میشی.

درست میگی.در مورد اینکه کلبه شعر تاپیک ها زیاده هست و باید ادغام بشه گفته بودم نظرات رو در مورد ادغام بگن اما بازم تشکر کردن و رفتن ....

خودم چند تا از تاپیک ها رو ادغام کردم ولی بازم زیاده.

در این مورد با ادمین مشورت میکنم. :a030:

لینک به دیدگاه

کلبه ی شعر دیگه..کلبه شعر قدیم نیست....تاپیک ها قبلا به صورت رندوم بالا می اومد....بیشتر بچه ها شرکت می کردن...

چند تا ورق می زدیم هر تاپیک رو حداقل 3..4 نفر بودن که پست می زاشتن....:ws37:

بعد یک سری بودن که وقت می زاشتن از خودشون می نوشتن...مطالب مربوط با عنوان تاپیک می نوشتن....

از جمله خودم که از نوشته های خودم می نوشتم...ولی دیگه رغبت نمی کنم...:ws37:

خوبه که مثه قبل شه همه به یک میزان مشارکت کنن....

اینجوری هر چقد هم تعداد صفحات زیاد شه...فایده ای نداره چون دیده نمی شه....

خانوم مدیر این یک درد و دل بود....اصلا مربوط به شما نیست....می دونم که شما نمی تونین در این مورد کاری رو انجام بدین....:icon_gol::ws37:

ولی خوب من دیگه نوشته هام رو اونجا نمی زارم..و می دونم که تعدادی از بچه هام دیگه رغبتی به گذاشتن نوشته هاشون ندارن...همونجور که دیگه نمی بینم نوشته ای رو بزارن....یا مثه قبل مشارکت کنن...:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام

ظاهرا منظور تمام دوستان منم

باشه چشم حق با شماست من تو تالار ادبیات نمی نویسم یا پست نمی دم

دوستی هامون خیلی بیشتر ارزش داره شما به فعالیتتون ادامه بدید

بازم از همه تون معذرت می خوام

واز بانوی شماره 1 تالار ادبیات نهال خانم بابت تمام بی نظمی هام معذرت می خوام وهمینطور به خاطر صبر وحوصله تون ممنونم

ماندن همیشه خوب نیست،

رفتن هم همیشه بد نیست،

گاهی رفتن بهتر است.گاهی باید رفت.

باید رفت تا بعضی چیز ها بماند.

اگر نروی هر انچه ماندنیست خواهد رفت.

اگر بروی شاید با دل پر بروی و اگر بمانی با دست خالی خواهی ماند.

گاهی باید رفت و بعضی چیزها که بردنی ست با خود برد،

مثل یاد،مثل خاطره ،مثل غرور،

و انچه ماندنیست را جا گذاشت،مثل یاد،مثل خاطره،مثل لبخند.

رفتنت ماندنی می شود وقتی که باید بروی،بروی.

و ماندنت رفتنی میشود وقتی که نباید بمانی بمانی.

برو و بگذار چیزی از تو بماند که نبودنت را گرانبها کند.

برو وبگذار پیش ازاینکه رفتنت دردی بر دلی بنشاند،خاطره ای پر حسرت شود

لینک به دیدگاه

ظاهرا منظور تمام دوستان منم

باشه چشم حق با شماست من تو تالار ادبیات نمی نویسم یا پست نمی دم

دوستای هامون خیلی بیشتر ارزش داره شما به فعالیتتون ادامه بدید

ماندن همیشه خوب نیست،

رفتن هم همیشه بد نیست،

اتفاقا به نظر من اصلا دوستی ارزش نداره، چون دوست ایرادت رو نه تنها مستقیم بهت نمیگه، بلکه سرت رو طوری زیر آب میکنه که خودت هم متحیر میمونی.

بهترین کسانی که تو زندگی میتوانند به آدم درس بدن دشمنان هستند، دشمنانت رو حفظ کنی خیلی بیشتر ارزش داره تا دنبال دوست باشی. دشمن هر عیبی در تو ببیند راحت میگه و نتیجه اش خودسازی میشود.

کوپی کردن مطلب کار خوبیه، اما از یک حدی بگذره و کمیت بیاد کیفیت رو از بین ببره، دلزدگی ایجاد میکنه.

من به عنوان یک دشمن که اکثر کارهام اشتباه بوده و هست، به انسان های نیکوکار و کم اشتباه میام یکسری توصیه میکنم تا خودشون رو بسازند، یه عده هم عاشق متلک هستند بندازند !!! :icon_redface:

به این دید نگاه کنید، میتوانید کلبه شعرتون رو چیزی زیبا و با کیفیت بسازید، افراط و تفریط نکنید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سارا جان

در تاپیک ها وتالار های دیگه یا حتی (توی تاپیک های ادبیات) هر کسی بخواد میتونه پست بذاره و فعالیت کنه

ما خیلی هم خوشحال میشیم و به متخصصان جوان این انجمن میبالیم...

اما نباید محبت های بی شایبه دوستانی که در تالار ادبیات پست می گذارند را نادیده بگیریم

(من خودم را نمیگم زیرا خودم دانشجویی بیش نیستم) ولی انسانهایی بسان مانی و... که ما را در

مکنونات دلشان شریک می کنند چرا....

پس دوستان عزیزم

این باعث افتخار ماست که هنرمند های با احساسی مثل مانی عزیز و...را در کنار خودمون داریم

بهتره به جای گله و شکایت از تاپیک های ادبیات

قدردان احساسات این انساهای بارانی باشیم

لینک به دیدگاه

منم با نازنین عزیزم موافقم....باید بگم بعضی دوستان لطف دارن که افتخار ندادن پست بذارن....چرا بعضی از ما ایرانی ها دشمن به دوست ترجیح میدیم این هم از نشانه های زندگی در قلمرو انسانیتمونه دیگه.......خواهشآ با احترام و دوستانه کنار هم فعالیت داشته باشید .:ws37:

لینک به دیدگاه
سارا جان

در تاپیک ها وتالار های دیگه یا هر کی بخواد میتونه پست بذاره

و فعالیت کنه

این باعث افتخار ماست که هنرمند های با احساسی مثل مانی عزیز را در کنار خودمون داریم

بهتره به جای گله و شکایت از تاپیک ادبیات

قدردان احساسات این انساهای بارانی باشیم

در تالارهای دیگه هم بیش از حد مطلب گذاشته بشه برخورد میشه، خیلی ها دوست دارند مثلا توی گفتگوی آزاد، تاپیک قصه بگذارند، چون قصه دوست دارند ولی اونجا جای قصه نیست، هرکس گذاشته منتقل شده مطالب آموزنده.

ایشون هم قدرش دونسته میشه و من خودم هم باهاش صحبت کردم، آدم همزمان در ده حوزه که احساسات نداره. :banel_smiley_4:

فکر کنم به جای جانب داری و طرف این رو بگیریم طرف اونرو بگیریم و .... به اصل پیشنهادات فکر کنیم خیلی پسندیده تر باشه، چون همه اینجا برای بهبود تلاش میکنند .

هرچند بچه بازی زیاد هست، مثلا نوشته بالا و پایین من یک شکلک خالیه یارو میاد تشکر میزنه از رو نوشته من میپره که بگه آره قبولت ندارم ارزش نوشته ات از شکلک هم کمتر بود. :icon_redface:

این بچه بازی ها اسباب تاسفه، یک عده تحت تاثیر یک کلاغ چهل کلاغ تصمیم میگیرند و نمیدونن کلا چه خبره اینجا....

لینک به دیدگاه

ما مخالف فعالیت مانی در تالار ادبیات نیستیم فقط می گین زیاده روی نکنه.

وقتی زیاده روی نکنه هم خودش بهتر در تالار دیده میشه هم بقیه کاربرا.

قراره اینجا مشارکت باشه منم اگر بیام به تنهایی تو تالار فعالیت کنم جذابیتی نداره دیگه.تالار وقتی خوبه و جذاب که همه با هم همکاری کنن.

مثلا می تونیم فک کنیم و تاپیک هایی بزنیم که حالت گفتگویی داشته باشه و کاربرای دیگه هم شرکت کنن. :a030:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز من یه مسئله ای رو عنوان میکنم و این بحث تموم شه همینجا

در مورد پست زدن در تالارهای عمومی و ادبیات که کاربران زیادی ازش بازدید میکنند باید یه حدی رعایت بشه در مورد مانی عزیز که شخصا با اخلاق و ادبیاتش حال میکنم صحبت شد وایشون هم تو همین تالار گفتن که از این به بعد بیشتر به این مسئله توجه میکنند

و در مورد تالارهای تخصصی فعالیت مانی عزیز قابل ستایشه وقطعا این ماه جزو برترین کاربران این فروم انتخاب میشه

دوستان خواهشا در مورد این مسئله پست یا نقل قولی زده نشه ممنون:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دوستان فعال در کلبه شعر ، لطفا از مطالب دوستانتون نقل قول نگیرین و در جوابشون شعر بزارین.

این مورد رو بار دوم هست میگم.

موردی ازین به بعد دیده بشه بدون تذکر ویرایش میشه.

ممنون

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

درود و خسته نباشید به نهال عزیز....:icon_gol::a030:heartshape2.gif

خدا برکت بده تالار ادبیات رو که بازم انجمن رو تر و تازه نگه میداره..:TAEL_SmileyCente:وقتی میاییم نت صفحه اول از25تا تاپیک حداقل 20تاش از ادبیاته:icon_redface:

TAEL_SmileyCenter_Ugly%20(14).gif

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...