رفتن به مطلب

::... دفتر مدیریت تالار ادبیـات ...::

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

درود بانو...

نیت کردم تاپیکی استارت کنم در معرفی وب سایت های ادیبان...جای خاصی مد نظرتون هست که من اونجا تاپیک رو استارت کنم؟

پ.ن:تنها به اسم سایت بسنده نمی کنم در هر پست....سعی می کنم با تصاویر وب سایت و توضیحات مختصر با امکانات وب سایت دوستان رو با سایت ادیبان آشنا کنم..

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 158
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود بانو...

نیت کردم تاپیکی استارت کنم در معرفی وب سایت های ادیبان...جای خاصی مد نظرتون هست که من اونجا تاپیک رو استارت کنم؟

پ.ن:تنها به اسم سایت بسنده نمی کنم در هر پست....سعی می کنم با تصاویر وب سایت و توضیحات مختصر با امکانات وب سایت دوستان ادیب دوست رو آشنا کنم..

سلام

خیلی عالیه.ممنون :icon_gol:

راستش فعلا جای خاصی تو ذهنم نیست همون صفحه اول تالار یا قسمت چهره های ادبی فک کنم خوب باشه.بازم جایی تو ذهنت هست عیبی نداره هر جا خواستی بزار. :a030: ولی صفحه اول باشه فک کنم بهتر باشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام سارای مهلبون خوبی شماااااااااا

:icon_gol: به به تالار ادبیات با حضور شایسته شما عالی میشه

:icon_gol::icon_gol: عرض خسته نباشید و توفیق بیشتر جهت مدیریت خوب و زیبای شماااااااااااااا :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام سارای مهلبون خوبی شماااااااااا

:icon_gol: به به تالار ادبیات با حضور شایسته شما عالی میشه

:icon_gol::icon_gol: عرض خسته نباشید و توفیق بیشتر جهت مدیریت خوب و زیبای شماااااااااااااا :icon_gol::icon_gol:

سلام

ممنونم از لطفتون مرسی :icon_gol:

اگر همکاری شما ها نباشه که من هیچم. :a030:

لینک به دیدگاه

سلام.

من توی فیسبوک و یک فروم دیگه تاپیک هایی که حالت گاه نوشته رو داره اکثرا میخونم.

همین دو سه روزی که عضوم، این تاپیک رو یکجورایی وقایع اتفاقیه دیدم تا گاه نوشته.:icon_redface:

سریع هرکس هر خبری بهش رسید مینویسه.

یک چیزای خیلی سطحی و چیپ داره عنوان میشه، که اگر تاپیکی با عنوان وقایع اتفاقیه باشه و هرکس هر خبری خواست بده، بهتره.

از طرفی جامعه بسته هست و نیاز به شنیده شدن صداها هم هست.

برای همین به نظر حقیر، ایجاد تاپیکی برای وقایع اتفاقیه مناسب تر باشه، که افراد مطالب سطحی رو اونجا بگن.

امیدوارم باتجربه ترها اگر نظری مخالفشون دادم، بنده رو عفو کنن.

لینک به دیدگاه

بخش مشاعره و اشعار و نوشته های طنز زیر بخش کلبه شعر شد.

زیربخش گفتگوهای ادبی که در کارگاه ادبی بود به کتابستان منتقل شد و به گفتگو و نقد پیرامون آثار ادبی تغییر کرد.

دوستان نظری در مورد بخش بندی ها داشتید خوشحال می شیم مطرح کنین.

ممنون :icon_gol:

لینک به دیدگاه

در اینجا جا دارد از زحمات بی دریغ مدیریت تالار ادبیات ، خاله جونم که باعث ارتقای سطح ادب نواندیشانی ها گشته کمال تشکر و قدردانی را مبذول بدارم

مهندس خوش فکر

91/6/21

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
در اینجا جا دارد از زحمات بی دریغ مدیریت تالار ادبیات ، خاله جونم که باعث ارتقای سطح ادب نواندیشانی ها گشته کمال تشکر و قدردانی را مبذول بدارم

مهندس خوش فکر

91/6/21

:icon_gol:

ممنون خواهرزاده مهندسم :icon_redface:شرمندم کردی .

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام خانوم مدیر...

لطف کنین این تاپیک منو بفرستین بخش ادبیات عامه..فک کنم اونجا جاش بهتره...:ws37:

[h=1]نگاهی به ترانه های احمد شاملو(تحلیل)[/h]

موید باشین:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام خانوم مدیر...

لطف کنین این تاپیک منو بفرستین بخش ادبیات عامه..فک کنم اونجا جاش بهتره...:ws37:

نگاهی به ترانه های احمد شاملو(تحلیل)

موید باشین:icon_gol:

سلام

انجام شد :a030:

شاد باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

در تاپیک های شخصی گاه نوشته ها ممکن هست دوستای شما پست بزارن و چون مخالف قوانین هست من مجبورم اون پست رو پاک کنم .منظورم از پست اسپم نیست پستی شبیه دلداری به دوستشون.و این قضیه پاک کردن اون پست ممکنه باعث دلخوری بعضی ها بشه.پس دوستانی که فقط و فقط می خوان خودشون در گاه نوشته شخصیشون پست بدن و کاربر دیگه ای پستی اونجا نزاره ازین پست تشکر کنن.

لینک به دیدگاه

دوستانی که دوست دارن اگر کاربری براشون تو گاه نوشتشون پستی می زاره اون پست باقی بمونه و پاک نشه ازین پست تشکر کنن.

پست های اسپم و محاوره منظورم نیست.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلاااام...خوفییییییییی/؟hapydancsmil.gif

سوالی داریییییییییم:w02:

میگم میخوام یه تاپیک بزنم برای معنی اسمها که هر کس بیاد معنی اسمش رو بنویسه....اما نمیدونم کدوم بخش بزنم:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...