رفتن به مطلب

مشکل عکس اعلامیه خواهران

lorena

ارسال های توصیه شده

منم با حرفای اسی موافقم. به نظرم بر می گرده به فرهنگ غلط موجود در جامعه هست!

یه سری مهمون داشتیم,مادرم گفت پاشو میوه تعارف کن و از عموت که بزرگ جمع هست شروع کن! من نکردم نامردی و از زن عموم شروع کردم و بعدش بقیه خانوما و آخرش از آقایون پذیرایی کردم! حتی بین خانومای ما هم جا افتاده,متاسفانه

کلا مقصر اصلی‌ خانوم هان که صداشون که در نمیاد هیچ! بیشتر روش تاکید می‌کنن :icon_pf (34):
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من نمی دونم...دست از سره مرده هم یعنی بر نمی دارن؟ :w58:

مُرده و زنده نداره، وقتی برای مجسمه هم احکام داریم که چطوری باشه، وقتی مانکن لباس پشت ویترین مغازه را هم روسری سرش میکنن، یعنی آستانه تحریک تو جامعه ما از حد جنگل هم پایین تره.....

لینک به دیدگاه
من تا بحال فکر می کردم بخاطر همون است که می گن:خانوم ها گلن و...:ws37:

آره همونطوری که میگن پسرها موشن مثل خرگوشن، خوبه اگه پسری مُرد یک عکس موش بذاریم بجاش تو اعلامیه.:ws37:

لینک به دیدگاه
مُرده و زنده نداره، وقتی برای مجسمه هم احکام داریم که چطوری باشه، وقتی مانکن لباس پشت ویترین مغازه را هم روسری سرش میکنن، یعنی آستانه تحریک تو جامعه ما از حد جنگل هم پایین تره.....

عمق فاجعه بالا تر از ایناست ظاهرا" :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من اصلا نمیتونم معنی نگاه ناپاک رو به عکس 1 صورت درک کنم!:JC_thinking:

یه نفر چه جوری میتونه ناپاک به 1 عکس 3*4 صورت نگاه کنه؟

فوقش مثلا چه کاری میتونه با این عکس بکنه؟:JC_thinking:

آخه اونم چی عکس یه مرده :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
بیاین این رسم رو زیر پا بذاریم!

اما من نمیتونم تا مردن خودم صبر کنم!:JC_thinking:

اگر فکر میکنی نمیتونی با این قضیه کنار بیایی، عکس یک خواهر بده، خودم میکشمش برات.

عکس بده جنازه تحویل بگیر. :a030:

لینک به دیدگاه
بیاین این رسم رو زیر پا بذاریم!

اما من نمیتونم تا مردن خودم صبر کنم!:JC_thinking:

به مشکلات عمیقتر (کار/ ازدواج/تربیت فرزند...)فکر کنید این چیزا خود به خود محو میشن

لینک به دیدگاه
اگر فکر میکنی نمیتونی با این قضیه کنار بیایی، عکس یک خواهر بده، خودم میکشمش برات.

عکس بده جنازه تحویل بگیر. :a030:

این زنه که صبح به صبح وایمیسه دم در دانشگاه به من گیر میده

عکسش هم تصور کن فقط 1 دماغ!لای کلی پارچه ی سیاه

میتونی تو دستور کارت قرارش بدی؟:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
میخوای منو بکشی رسم رو زیر پا بذاری؟!!

نه تو گناه داری

دیشب بهت ابراز علاقه کردم گرفتن پستمو پاک کردن!:texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه
به مشکلات عمیقتر (کار/ ازدواج/تربیت فرزند...)فکر کنید این چیزا خود به خود محو میشن

100 ساله محو نشده

چه جوری میخواد خود به خود محو بشه؟

مشکلات عمیقتر خارج از توان من هستن!دست رو هرکدومش میذاری نیست! ولی مرده تا دلت بخواد هست!

لینک به دیدگاه
اتفاقا داشتم فک می‌کردم این یکی‌ ازون تابو‌های سنگینه چون هیچکس جرات نداره پیش قدم بشه واسه شکستنش
لینک به دیدگاه

من عکسیو که باید در صورت مردنم تو این سن و دوران قاب بگیرن و بزنن به دیوار انتخاب کردم و به چند نفری سپردم و فحش خوردم...اتفاقا دل کباب کن هم هست:ws37:

اعلامیه مهم نیست چون نمیخوام برام 3 و 7 و 40 بگیرن...فقط هرسال یکی یادی ازم کنه آهی به یادم بکشه بسه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

اعلامیه مهم نیست چون نمیخوام برام 3 و 7 و 40 بگیرن...فقط هرسال یکی یادی ازم کنه آهی به یادم بکشه بسه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

:sigh: :sigh: :sigh:

اینهمه آه چه سودی برات داره؟ :JC_thinking:

لینک به دیدگاه
من عکسیو که باید در صورت مردنم تو این سن و دوران قاب بگیرن و بزنن به دیوار انتخاب کردم و به چند نفری سپردم و فحش خوردم...اتفاقا دل کباب کن هم هست:ws37:

همون دیگه مال مردارو میذارن دل همه کباب میشه

مال مارو گل میمونی میکشن دل همه شاد میشه!

لینک به دیدگاه
:sigh: :sigh: :sigh:

اینهمه آه چه سودی برات داره؟ :JC_thinking:

هیچی...فقط الان که زندم از فکر اینکه وقتی نیستم یکی دلش میگیره دلم شاد میشه:lol:

لینک به دیدگاه

تازه گل که خوبه.اینجا رسمه(نمیدونم شهرای دیگه هم اینجوریه یا نه) وقتی یه خانم که مادر شهید باشه میمیره تو اعلامیه اش عکس بچه شهیدش رو میذارن

اینا مسائلی هست که دلیلش فقط یه چیز هست

اما من دوس دارم وقتی مردم من و بسوزونن.اعلامیه هم نباشه.گریه و زاری هم نباشه.1 ساعت هم بیشتر غمگین نباشن.بعد برن شاد و خوشحال به زندگیشون برسن

لینک به دیدگاه
100 ساله محو نشده

چه جوری میخواد خود به خود محو بشه؟

مشکلات عمیقتر خارج از توان من هستن!دست رو هرکدومش میذاری نیست! ولی مرده تا دلت بخواد هست!

منظورم ظرف ذهن بود / اینکه اگه ذهنمون مشغول بشه پر بشه با ازدواج و کار و... جایی در ذهن باقی نمی مونه برای ...

اتفاقا داشتم فک می‌کردم این یکی‌ ازون تابو‌های سنگینه چون هیچکس جرات نداره پیش قدم بشه واسه شکستنش

شاید هم آنقدر بی اهیمت باشد که هیچ کس حوصله نمی کنه بشکنه اونو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...