رفتن به مطلب

مشکل عکس اعلامیه خواهران

lorena

ارسال های توصیه شده

منظورم ظرف ذهن بود / اینکه اگه ذهنمون مشغول بشه پر بشه با ازدواج و کار و... جایی در ذهن باقی نمی مونه برای ...شاید هم آنقدر بی اهیمت باشد که هیچ کس حوصله نمی کنه بشکنه اونو
شاید برای شما مهم نیست اما برای منو خیلیهای دیگه مهمه وقتی‌ مردیم جای عکسمون خر زهره نذارن!:banel_smiley_4: در ضمن ما داریم راجبش حرف می‌زنیم همه کارهامون رو ول نکردیم بریم به خاطرش انقلاب کنیم!:ydm47612zsesgift969 داریم راجبش حرف می‌زنیم.
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اميدوارم كه هيچ جووني از بين نره چه مرد چه زن

اين مردم تا وقتي مذهبي سنتي هستن با همين افكار دارن ضربه ميخورن و به نسل هاي بعدي خود ضربه ميزنن

اين قضيه واقعا نسبت به كارهاي ديگمون به چشم نمياد

تا اين مردم مذهبي سنتي هستن اين چيزها عاديه

شايد شما ايراد بگيريد ولي به جرات قسم ميخورم حتي بيشتر خانم ها دوست ندارن كل ملت عكسشونو ببينه

لینک به دیدگاه
ولی من دیدم عکس میذارن

منم تا الان 2 3 تا خانوم دیدم که عکسشونو گذاشتن

حالا عکس به کنار ازاون بدتر اینه که اسم دختر و عروس و زن و مادرشخص فوت شده نمی نویسن :viannen_38:

مامان من همیشه میگه بهتر که عکس زن ها نمی ذارن تو اعلامیه بعدا پاره میشه میوفته زیر پا مردم لگد می کنن مردا که ارزش ندارن اما زن ها عکسشون هم ارزش داره نباید زیر پا باشه :ws47:

لینک به دیدگاه

اکثرا عکس میذارند

اگه من از اونا باشم که عکس نذارم و بگن چرا نذاشتی ؟ میگم به تو چه .. دلم خواست

اگه از اونا باشم که عکس میذارم و بگن چرا گذاشتی ؟ میگم به تو چه دلم خواست

عکس واطلاعیه و مرحوم و مرحومه و ترحیم و غیره مال بازماندگانه و اونا تصمیم میگیرن ویه چیز شخصیه

اطلاعیه با عکس محترمانه است بدون عکس هم محترمانه است همانطور که هفت رنگ ارایش هم محترمانه است و بی ارایش نیز محترمانه ... از بس موضوع نداریم دوست داریم رنگ کفن مرده را هم دیگران تعیین کنند !!!!!! و وقتی دیگران رنگ کفن و نحوه ی خاکسپاری را برای ما دیکته کردند اونوقت فریاد میزنیم و میگوییم چرا دیگران برای ما تصمیم گفتند!!! اخرش باید چیکار کرد ؟ خودمون تصمیم بگیریم یا تصمصم دیگران بهتر است ؟؟!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

درد جامعه ما فراتر از این ها هست.یکم غصه خوردن برای این موضوع خنده دار هست .حالا چه فرقی میکنی عکی گل بزارند .شما که مردیم.بهتر هست تابو ها را برای چیز های دیگه بشکنید.من از همینجا اعلام میکنم به جای عکس من روی اعلامیه من گل کاکتوس بزارید

لینک به دیدگاه
درد جامعه ما فراتر از این ها هست.یکم غصه خوردن برای این موضوع خنده دار هست .حالا چه فرقی میکنی عکی گل بزارند .شما که مردیم.بهتر هست تابو ها را برای چیز های دیگه بشکنید.من از همینجا اعلام میکنم به جای عکس من روی اعلامیه من گل کاکتوس بزارید

این ها هم بخشی از درد جامعه است که به خاطر داشتن درد بزرگتر نمیشه نادیده گرفته بشن

لینک به دیدگاه

اینم یه نوع اجحافه که در حق بانوان میشه.......

خب مراجع عالیقدر میفرمایند: نشه یه موقع عکس یه بانو که میت شده رو جووونی ببینه و از خود بیخود بشه :ws47:

بخاطر اینه عکس بانوان رو نمیزنن

لینک به دیدگاه
تازه وقتی دارن زنشون رو خاک می کنن...همون دورو ورا عاشق می شن :biggrin:

آره به جای اینکه اشک بریزن یکم.. یواشکی از پشت عینک آفتابی زنای مردم میپان!:biggrin:

لینک به دیدگاه

من راهنمايي كه بودم يه آذين نامي بود همكلاسيم بود هميشه غصه ميخورد چرا واسه دخترا وقتي ميميرن حجله نميذارن:ws47:بعد رفته بود از مامانش پرسيده بود كه چرا حجله نميذارن و بايد واسه من اگه مردم حجله بذارين مامانشم مونده بود چي بگه يه جواب باحال داده بود...:ws47:

ولي كلا من اين بازيا رو چرت ميدونم نميدونم عكس بذار حجله درست كن مرثيه خون بيار كسي كه مرد ديگه تموم شد مهم اينه كه از خودش نام نيك به جا بذاره تو دل وذهن مردم ...

شما هم غصه نخور اين تبعيض ها هميشه بين زن و مرد بوده در ايران و تا زماني كه افكار مردم جامعمون انقدر خرابه كاريش نميشه كرد ...فعلا بايد به امور مهمتري رسيدگي كرد :a030:

لینک به دیدگاه
من راهنمايي كه بودم يه آذين نامي بود همكلاسيم بود هميشه غصه ميخورد چرا واسه دخترا وقتي ميميرن حجله نميذارن:ws47:بعد رفته بود از مامانش پرسيده بود كه چرا حجله نميذارن و بايد واسه من اگه مردم حجله بذارين مامانشم مونده بود چي بگه يه جواب باحال داده بود...:ws47:

ولي كلا من اين بازيا رو چرت ميدونم نميدونم عكس بذار حجله درست كن مرثيه خون بيار كسي كه مرد ديگه تموم شد مهم اينه كه از خودش نام نيك به جا بذاره تو دل وذهن مردم ...

شما هم غصه نخور اين تبعيض ها هميشه بين زن و مرد بوده در ايران و تا زماني كه افكار مردم جامعمون انقدر خرابه كاريش نميشه كرد ...فعلا بايد به امور مهمتري رسيدگي كرد :a030:

مگه نمیدونستی همه مشکلاتمون حل شده فقط مونده این یه دونه حل بشه:biggrin:

لینک به دیدگاه

:ws37:

لینک به دیدگاه

من به یه موضوع پی بردم که اینجا هرکی تاپیک میزنه بعدش یه مشکل از مشکلات اساسی جامعه حل میشه!

من خواستم راجع به این مساله اینجا باهم بحث کنیم

بدونیم کی مخالفه ؟چرا مخالفه؟

کی موافقه؟چرا موافقه؟

لینک به دیدگاه
من به یه موضوع پی بردم که اینجا هرکی تاپیک میزنه بعدش یه مشکل از مشکلات اساسی جامعه حل میشه!

من خواستم راجع به این مساله اینجا باهم بحث کنیم

بدونیم کی مخالفه ؟چرا مخالفه؟

کی موافقه؟چرا موافقه؟

موافقم چون من یک فمنیستم.......این و جدی میگم...

آخه مگه دخترای که تو ایران به دنیا اومدن مرتکب چه گناهی شدن که باید این همه تو جامعه ما در حقشون اجحاف بشه؟؟!!!

این ضعف رو نشون میده.......همه هم میدونید منظورم ضعف تو کدوم قسمته....

به قول دوستمون طرف مرده رفته دیگه از یه مرده نمیشه انتظار به گناه کشوندنه مردم رو داشت.....:yes:

لینک به دیدگاه
من به یه موضوع پی بردم که اینجا هرکی تاپیک میزنه بعدش یه مشکل از مشکلات اساسی جامعه حل میشه!من خواستم راجع به این مساله اینجا باهم بحث کنیمبدونیم کی مخالفه ؟چرا مخالفه؟ کی موافقه؟چرا موافقه؟
ولشون کن مامی اینا خیلی‌ مسائل مهم تری دارن واسه همین دارن با ما تو اینترنت میچرخن:ws37: فقط موندم زدن یه تایپیک چرا باید اقدر واسشون مبهم باشه:w58: انگار کسی‌ گفته این بزرگترین مشکل ماست!!:ydm47612zsesgift969
لینک به دیدگاه

من درست شدن هرچیزی رو ذره ذره میدونم

همونطور که ذره ذره شدیم این!ذره ذره باید برگردیم به اصلمون

این موضوع مهمه جانم!

این هم که جای اعلامیه ی طرف به جای خودش گلدون بذارن به نظر من بی فرهنگیه!

اصلا جای عکس نذارن باز خیلی بهتره!

تازه من میخواستم راجع به این پرده ها که هرکی از زیارت میاد سرتاسر کوچه نصب میکنن هم صحبت کنم اما دیگه منصرف شدم!:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...