رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 320
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خدا اینقد لطف کرده و بهتون نعمت سلامتی داده، اونوقت چرا با کشیدن سیگار دستی دستی این نعمت بزرگ رو از خودتون میگیرین؟:ws52: ( به عاقبتش فک کنید شاید متوجه اشتباهتون شید، بیماریای مختلف ریه ، قلب و ...

لینک به دیدگاه
خدا اینقد لطف کرده و بهتون نعمت سلامتی داده، اونوقت چرا با کشیدن سیگار دستی دستی این نعمت بزرگ رو از خودتون میگیرین؟:ws52: ( به عاقبتش فک کنید شاید متوجه اشتباهتون شید، بیماریای مختلف ریه ، قلب و ...

پیشته با با :w02:

لینک به دیدگاه

ولی من دوست دارم ... ی بار بیرون بودیم کل فامیل ... بعد از ناهار با التماس 2 تا نخ گیر اوردیم و 8-9 نفری با هم کشیدم ... نفری 2 یا 3 پک ...:ws3:

خیلی چسبید من دوست دارم بکشم ... البته فقط واسه تفریح ... :whistle:

از بوی سیگار هم خوشم میاد :ws37:

لینک به دیدگاه

خیلیام هستن که سیگارو فقط برای استیلش میکشن و فی الواقع (چس دود) میکنن...اینا همونایین که در عرض 1 دقیقه و نیم سیگارو تموم میکنن. دیدم ادمایی رو که با سیگارشون زندگی میکنن و منم بعضن کمکشون میکنم :)

لینک به دیدگاه
من نفهمیدم چه جوری میشه آدمی‌ از سیگار بدش بیاد سیگاری بشه؟!!:w58: من طعم تلخو نمیتونم تحمل کنم چشمم به دود حساسه هر وقت سیگار کشیدم به جای حس خوب یه طعم بدو یه حسه اسفنجی شدنه زبونم بهم دست داده مزه‌ای هم که بعدش تو دهنم مونده مزخرف بوده با این تفاسیر چه جوری میشه که من بخوام سیگاری بشم؟:ydm47612zsesgift969

اصرار بیهوده به این عمل با همه تلخیهایی که گفتید بر اثر هر دلیلی که باشه (بزرگ جلوه کردن در برابر سایرین گرفته تا ضرب المثل یه رنگی) بعد از مدتی به لذت تبدیل میشه.

الان فهمیدم چه جوری میشه! سیگاری نشدم ولی فهمیدم میشه ک بشه!

همون حرف شما آقا ابوالفضل ک اصرار بیهوده...

لینک به دیدگاه

من از سیگار بدم میاد چون 24 ساعت دم دسته و راحت میشه کشید به خاطر همین مصرف میره بالا

ولی قلیون رو دوست دارم چون هم طعم های باحالی داره هم مثل سیگار اعتیاد آور نیست وکمتر اعتیاد میاره

لینک به دیدگاه
من از سیگار بدم میاد چون 24 ساعت دم دسته و راحت میشه کشید به خاطر همین مصرف میره بالا

ولی قلیون رو دوست دارم چون هم طعم های باحالی داره هم مثل سیگار اعتیاد آور نیست وکمتر اعتیاد میاره

قلیون خیلی خیلی مضر تره!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...