رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 320
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تاحالا یه پک هم نزدم به سیگار

حتی تو اوج تنهایی و خستگی

حتی وقتی 10 نفرم دورو برم بودن که همشون با هم به من تعارف میکردن

حتی تو اوج مستی:ws37:

لینک به دیدگاه

نصف عمرت بر فناست:ws37:

لینک به دیدگاه
مهندس چه مارکی می کشید؟ وارد گودال عقابی شدین یا از این سیگار دخترونه ها می کشید؟

:w00:

ای ول. خودشه. حالا صحبت های من چه تاثیری روت گذاشت؟

به نظرت مفید بودن؟ آیا در اینکه حتی یکبار هم استعمال نکنی مصمم تر شدی؟

لینک به دیدگاه

آورین آورین...:biggrin:

منم این کار رو نکردم...خیلی پیش اومده از رو کنجکاوی تا یک قدمیش هم رفتم که امتحان کنم ولی بیخیال همون امتحانش هم شدم...

لینک به دیدگاه

خدا خیرت بده که گفتی!!بلاخره جو دیگه!دیدی یهو گرفت!:4chsmu1:

در واقع یه چیزی که در نظرت خیلی آسون میومد میشه جزء واجبات زندگیت. توسط کی؟ توسط خودمون. چطوری؟ اصرار احمقانه
خیلی از چیزای مزخرفی که تو زندگیمون جزو واجبات شدن همین جوری ان..مث سیگار..مث نت مث خیلی چیزای دیگه
لینک به دیدگاه
نصف عمرت بر فناست:ws37:

اون نصفهه ماله شما:4chsmu1:

:w00:

ای ول. خودشه. حالا صحبت های من چه تاثیری روت گذاشت؟

به نظرت مفید بودن؟ آیا در اینکه حتی یکبار هم استعمال نکنی مصمم تر شدی؟

خیلی ها رو میبینم که فقط سیگارو روشن می کنن و تا وقتی تموم شه حتی 2تا پک هم نمیزنن

همون دوتا پکی هم که میزنن ...... (یه اصطلاحی داره که احتمالا خودت بدونی:whistle:)

در کل صحبت هات به درد اینجور افراد می خورد:ws37:

لینک به دیدگاه
خدا خیرت بده که گفتی!!بلاخره جو دیگه!دیدی یهو گرفت!:4chsmu1:

خیلی از چیزای مزخرفی که تو زندگیمون جزو واجبات شدن همین جوری ان..مث سیگار..مث نت مث خیلی چیزای دیگه

حالا شاید نت و اینا انقدر ضرر نداشته باشن. سیگار هم آبروت رو میبره، هم شخصیتتو، هم سلامتیتو، هم داراییتو، هم وقتتو، هم خانواده تو، همه چیز آدمو نابود میکنه. همین چیزی که هیچ حسی بهش نداری. انقدر خودت با دستای خودت اصرار میکنی تا به یکی از بزرگترین دغدغه های زندگیت تبدیل بشه.

لینک به دیدگاه
اون نصفهه ماله شما:4chsmu1:

خیلی ها رو میبینم که فقط سیگارو روشن می کنن و تا وقتی تموم شه حتی 2تا پک هم نمیزنن

همون دوتا پکی هم که میزنن ...... (یه اصطلاحی داره که احتمالا خودت بدونی:whistle:)

در کل صحبت هات به درد اینجور افراد می خورد:ws37:

مرسی. امیدوارم سالم و سرو حال به دور از هر گونه دود سالهای سال زنده باشی. :a030:

لینک به دیدگاه
:biggrin:

بلی!!

و اینکه ایا شما بچه داری؟؟

خب کدوم زنه که از سیگار کشیدن همسرش راضی باشه؟ قطعا برای اون هم دردآوره. ولی دیگه مجبوره کنار بیاد. ضمن اینکه من قبل از ازدواج گفتم. یعنی باهاش طی کردم. گفتم من سیگاریم. گفت ترکت میدم گفتم تلاشتو بکن منم استقبال میکنم ولی قول نمیدم و اذیتم هم نکن در اینکه بخوای من ترک کنم.

خیر!

لینک به دیدگاه
خب کدوم زنه که از سیگار کشیدن همسرش راضی باشه؟ قطعا برای اون هم دردآوره. ولی دیگه مجبوره کنار بیاد. ضمن اینکه من قبل از ازدواج گفتم. یعنی باهاش طی کردم. گفتم من سیگاریم. گفت ترکت میدم گفتم تلاشتو بکن منم استقبال میکنم ولی قول نمیدم و اذیتم هم نکن در اینکه بخوای من ترک کنم.

خیر!

دقیقا شبیه یکی از نزدیکان من!

در کنار اینکه خانومش به معنای واقعی بساز و صبور هست

اما وقتی بچه دار شدند تو حدود سن دو تا سه سالگی بچه دچار عوارض داخلی و گوارشی شد که بهترین دکتر هم نتونست دقیقا منشاش رو بفهمه...اما حدس بیشتر روی دود سیگار پدرش بود

هر چند خودخواهی (من اسمش رو این میذارم ببخشید) ایشون نگذاشت حتی به خاطر بچه هم ترک کنه

شما باشید چی کار میکنید؟؟

لینک به دیدگاه
دقیقا شبیه یکی از نزدیکان من!

در کنار اینکه خانومش به معنای واقعی بساز و صبور هست

اما وقتی بچه دار شدند تو حدود سن دو تا سه سالگی بچه دچار عوارض داخلی و گوارشی شد که بهترین دکتر هم نتونست دقیقا منشاش رو بفهمه...اما حدس بیشتر روی دود سیگار پدرش بود

هر چند خودخواهی (من اسمش رو این میذارم ببخشید) ایشون نگذاشت حتی به خاطر بچه هم ترک کنه

شما باشید چی کار میکنید؟؟

حالا خوبه گفتم کسی منو نصیحت نکنه. :icon_pf (34):

من تو خونه سیگار نمیکشم. معمولا در محل کار و اگه تو خونه باشم بلکن و پشت بام.

لینک به دیدگاه

نکشیدم . نمیکشم حتی کنجکاو هم نیستم .

گاهی اوقات لازمه ولی :ws51:

یه دکتری بود میگفت اگه فک میکنین سیگار آرومتون میکنه ادا سیگار کشیدن در بیارین . البته این فک کنم واسه تازه کاراش باشه .

در کل صحبتات بسیار مفید بودن ولی واسه عیر سیگاری ها همونطور که خودت گفتی .:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
حالا خوبه گفتم کسی منو نصیحت نکنه. :icon_pf (34):

من تو خونه سیگار نمیکشم. معمولا در محل کار و اگه تو خونه باشم بلکن و پشت بام.

نصیحت نبود...فقط یه چشم اندازی از اینده بود

در کنار اینکه من معتقدم یه کاری اگه کاملا شخصی باشه و بمونه به هیچ احدی ربطی نداره

اما واقعا وقتی اثرات سلامتی دیگران رو تحت الشعاع قرار میده ما رو در مقابلشون مسئول میکنه...وگرنه به هیچ وجه نه میخواستم بگم ترک کن نه از این چرندیات نصیحت گونه..چون هیچ کس جای شما نیست :a030:

لینک به دیدگاه
سیگار کشیدن دقیقا مثل عادت کردن به یک ایدئولوژی است....

هر وقت این جرات را داشتی که یک ایدئولوژی که عمری باهاش زندگی کردی را ترک کنی، میتونی سیگار را هم ترک کنی.

وگرنه نمیتونی !!!!

سیگارها معمولا کسانی هستند که در زندگیشون یک ایدئولوژی ثابت داشته اند،حالا اون ایدئولوژی هرچی باشه.

من هرکاری کردم نتونستم به هیچ نتیجه ای برسم در مورد این حرفتون. و نمیدونم رابطه بین ایدئولوژی با سیگاری بودن چیه. :ydm47612zsesgift969

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...