رفتن به مطلب

صدور اولین حکم محرومیت از تحصیل برای 1دانشجوی سیگاری

ارسال های توصیه شده

ببخشيد ولي نميدونيد سفسطه يعني چي.:a030:

در مثال بايد همساني رو در نظر بگيري.

شاید نمیدونم ولی‌ شما فقط داری توجیه میکنی‌:girl_yes2: از اونجایی که ۳تا استاد فلسفه و منطق خیلی‌ تحسینم کردن فک کردم شاید معنی‌ سفسطه رو تو اون همه بحثی‌ که با اونها داشتم فهمیدم شایدم من اشتباه کردم:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

توجيه؟ توجيه چي؟..:JC_thinking: (اينكه نظر من اينه كه سيگار و امثالهم واسه دكتر خوب نيست؟!):w58:

_________

خب مشخص كن كجاش مشكل داشت؟ و كجاش رو ميتونيم مصداق "قياس مع الفارق" بگيرم..خوشحال ميشم بشنوم..و اين مغلطه ذهني رو از ذهنم دور كنم!

شايد تونستم در ذهن خود "دكتر با سيگار و شراب و معتاد و شهوت گرا و.." رو هضم كنم..:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
توجيه؟ توجيه چي؟..:JC_thinking: (اينكه نظر من اينه كه سيگار و امثالهم واسه دكتر خوب نيست؟!):w58:

_________

خب مشخص كن كجاش مشكل داشت؟ و كجاش رو ميتونيم مصداق "قياس مع الفارق" بگيرم..خوشحال ميشم بشنوم..و اين مغلطه ذهني رو از ذهنم دور كنم!

شايد تونستم در ذهن خود "دكتر با سيگار و شراب و معتاد و شهوت گرا و.." رو هضم كنم..:girl_yes2:

مغلطه پزشکو که نشونت دادم اتفاقا از راه خودت هم استفاده کردم در مورد دومی‌ هم من دوست دارم كسي معتاد نباشد!...

يا ناقص الخلقه نباشد! ....

يا دكترش سيگاري نباشد!...

يا پليسش خودش دزد نباشد!..

يا..

ولي آيا ميپسندم كه طرف حتما آنطوري كه من ميخوام باشد؟!

"خير" من دوست دارم یعنی‌ من می‌پسندم من دوست دارم اینگونه نباشد یعنی‌ انطوری که من می‌خوام باشد این الان چیه؟؟؟؟:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
دزدی با سیگار کشیدن فرق داره:girl_yes2: مثالت اینجوری درسته پزشکی‌ که آدم می‌کشه مثل پلیسی‌ هست که دزدی میکنه. یا پزشکی‌ که سیگار میکشه مثل پلیسی‌ که از خودش دزدی میکنه. پلیسی‌ که دزدی میکنه چه ربطی‌ به پزشکی‌ که سیگار میکشه داره؟!!!ydm47612zsesgift969k.gif

1-من دكتري كه سيگار بكشه رو نميتونم بپذيرم!چرا؟

وقتي كه دكتري در حوزه ي خودش نميتونه سلامتي رو تضمين كنه چطور ميتونه سلامتي جامعه رو تضمين كنه؟!

2-من پليسي كه دزدي ميكنه رو نميتونم بپذيرم!چرا؟

وقتي كه پليسي در حوزه ي خودش نميتونه امنيت رو تامين كنه چطور ميتونه امنيت جامعه رو تامين كنه؟

______

ولي در اين مورد بايد بگم وقتي ميگويم:

"توي آرمانشهر تو آدمها بايد اونجوري باشن كه تو ميپسندي؟؟
hanghead.gif
"

اول اينكه حرف از "آرمانشهر تو (من)" است نه كسي ديگر! طبيعي كه من چيزايي رو در نظر ميگيرم و گرنه كه فرقي با دنياي واقعي ندارد و حرف از آرمانشهر حرف بي خودي است..(ببخشيد شما آرمانشهرتون چطور فرض مي كنيد؟)

دوم اين جمله با وجود "آرمانشهر" بازهم بار معنايي كلي داره..يعني همه چيز رو دربر ميگيره و لازم به توضيح است!

كه من مواردي مشخص كردم و منظورمم اين بود كه ميتونه هر طوري باشه به جز در گيرنده ي موارد بالا..

مثل اين ميمونه بگي من فلان چيزو فلان چيزو فلان چيزا رو دوست ندارم (رد ميكنم) ولي مشكلي با موارد ديگه ندارم...

يعني جدا كردن دوست نداشتني..

توي آرمانشهر من يه آدماي ساخته شدن كه خودشون هستن ولي داراي موارد بالا نمياشند مثل كسي كه قابليتهاي زيادي داره ولي چيزايي هم براش تعريف نشدن و انجام نميده...فك نكنم توش مشكلي داشته باشه..

آرمانشهر دنيايي خيالي و ساخته ي
ذهن آدمي
هست و
آن ذهن
كه آن دنيا رو
مي سازد چارچوبهايش رو سازمان دهي
مي كند....:girl_blush2:

اينكه شما در آرمانشهرتان اينها رو جا بدهيد خب بستگي به خودتان دارد..:girl_yes2:

اميدوارم مغلطه اي ديگر در كار نباشد!

اگر بود با كمال ميل ميپذيريم..:girl_blush2:

يه سرم اينجا بزنيد جالبه ها:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
نمیدونم والا

از یه طرف میگم درسته از یه طرف میگم این کارشون فایده ای نداره:icon_pf (34):

هیچ کس نمیتونه منکر مضررات سیگار بشه ولی خب این یه کار شخصیه .تو مکانهای عمومی البته که باید ممنوع اعلام بشه ولی اینکه محروم بشه طرف از درس:whistle:

هرچند که من بعید میدونم به این دلیل از دوترم درسش محروم شده باشه؛مثلا ممکنه به خاطر طرز برخوردش با مسئولین در همین ماجرا کارش به اینجا کشیده باشه یا یه چیزایی تو همین مایه ها ولی مسلما علت اولیش سیگار کشیدنش بوده:girl_yes2:.

ولی خب این کار اصلا اصولی و منطقی نیست.:w000:

ما باید بریم دنبال علتش که چرا دانشجوی رشته پزشکی ؟:icon_pf (34):

ولی خب متاسفانه زیادن کساییکه دکترن و سیگاری و........:whistle:

مسلما هدفشون عبرت بقیه دانشجوها نبوده اگه باشه که خیلی مسخرس:ws47:

اینجور وقتا به قول معروف لج بازی بیشتر نقش ایفا میکنه:sigh:

چون بیشتر شبیهه بچه بازیه تا تنبیه:banel_smiley_4:

این مواردی که گفتین به فکر ما هم رسید

اصلا شاید یارو عصبانی شد و محمود رو بست به فحش که البته این کارش تقدیر...

اصلا شاید خبر صحت نداشته باشه

ولی با فرض این که یارو فقط بخاطر سیگار ...

فقط خودمو گذاشتم جای اون دانشجو: حداقلش این بود که یه مدتی من و سه نفر دیگه از نظر روحی داغون میشیم

لینک به دیدگاه
من پریروز رفتم خیابون، شدید دلم سیگار میخواست و تصمیم داشتم یه نخ بخرم و بیام تو خوابگاه بکشم. خوب که روم نشد بخرم. :texc5lhcbtrocnmvtp8

:ws27:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...