رفتن به مطلب

صدور اولین حکم محرومیت از تحصیل برای 1دانشجوی سیگاری

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

amin 202 مهمان
احسنت!:a030:

سيگار كشيدن واسه پزشكها و ...ممنوع..:girl_yes2:

من نظرم اينه..

به نظرم فرد سيگاري،سلامتي خودش رو به خطر ميندازه كسي هم كه سلامتي خودش واسش مهم نيس انتظاري ازش كه سلامتي ديگران واسش مهم باشه نيست...

به نظرم مثل افرادي ميمونه كه خودشون خلاف ميكنن بعد ميخوان پليس هم بشن..

يا اينكي يا اون يكي..

چه خشنيم ما...(حال ميكني اسي!):ws43:

شما پیش دکتری که سیگار میکشه میری یا نه؟

برات تخصص فرد مهمه یا سیگار کشیدنش؟ :JC_thinking:

من بهترین جراح چشم رو میشناسم که سیگار میکشه...مشروب میخوره تریاک مصرف میکنه ولی بازم بیشترین خواهان رو بین بیمارانش داره...

ولی با سیگار کشیدن در ملاء عام مخالفم...اما نه اینکه تو خیابون بخاطر آسایش خودمون سیگار دیگری رو تو یه لیوان آب خاموش کنیم....

من اکثراً وقتی از کنار اینجور افراد رد میشم نفسمو حبس میکنم...این بهتر از سلب اختیار از اون شخصه!

پی . اس : بهتره بجای کمین نشستن در پس دانشجو ها ، یغه ی این راننده اتوبوسا و تاکسی هارو بگیرن.... :vahidrk:

لینک به دیدگاه

پی . اس : بهتره بجای کمین نشستن در پس دانشجو ها ، یغه ی این راننده اتوبوسا و تاکسی هارو بگیرن.... :vahidrk:

mary and max زیاد دیدی شما؟ :4chsmu1:

یونی ما که به کسی کاری ندارن.اصلا نبایدم داشته باشن.یارو که نمی خواد سر کلاس سیگار بکشه.میره تو محوطه سیگار می کشه.حالا تماااااااااااااااااااااااااااااام مشکلات مملکتون حل شده گیر دادن به سیگار کشیدن جوونا؟

راس میگن برن این مردای حراستو جمع کنن که وقتی از جلوشون رد میشیم به خاطر اینکه ببینن لباسامون مناسبه یا نه سر تا پای آدمو یه جوری برانداز می کنن آدم ترجیح می ده بره تو زمین به جای اینکه از جلوی اینا رد شه.

ای گل بگیرن در این مملکتو :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

یونی ما که به کسی کاری ندارن.اصلا نبایدم داشته باشن.یارو که نمی خواد سر کلاس سیگار بکشه.میره تو محوطه سیگار می کشه.حالا تماااااااااااااااااااااااااااااام مشکلات مملکتون حل شده گیر دادن به سیگار کشیدن جوونا؟

راس میگن برن این مردای حراستو جمع کنن که وقتی از جلوشون رد میشیم به خاطر اینکه ببینن لباسامون مناسبه یا نه سر تا پای آدمو یه جوری برانداز می کنن آدم ترجیح می ده بره تو زمین به جای اینکه از جلوی اینا رد شه.

ای گفتی حراستی، تو دانشگاه ما حراستیا مامور گیردادن به پسران فقط، دخترا خودشون کماندو دارن، اونوقت از جلوی اینا که رد میشی؛ میخوان چشتو در بیارن بس که هیزن. :no:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

نه بابا...فقط 4 بار دیدم.... :whistle:

بازم مال شما خوبه....مال ما برا زیر نظر گرفتن دانشجوها دوربین مدار بسته نصب کردن!:icon_pf (34):

یبار یکی ازین مامورین حراست داشت یکی از خانومارو دید میزد، یهو پریدم جلوش آدرس پرسیدم، عصبانی شد گفت:

مگه نمیبینی دارم کارمو انجام میدم..... :w00:

منم گفتم، خدا ازین کارا به ما هم قسمت کنه و خندان از بغلش رد شدم....:whistle:

لینک به دیدگاه
ای گفتی حراستی، تو دانشگاه ما حراستیا مامور گیردادن به پسران فقط، دخترا خودشون کماندو دارن، اونوقت از جلوی اینا که رد میشی؛ میخوان چشتو در بیارن بس که هیزن. :no:

همین دیگه :icon_pf (34): اصلا من خودم می خوام برم برگ بکشم از این ترم :w00:

جرات دارید بیایید منو محروم کنید :brodkavelarg:

نه بابا...فقط 4 بار دیدم.... :whistle:

:4chsmu1:

بازم مال شما خوبه....مال ما برا زیر نظر گرفتن دانشجوها دوربین مدار بسته نصب کردن!icon_pf%20%2834%29.gif

یبار یکی ازین مامورین حراست داشت یکی از خانومارو دید میزد، یهو پریدم جلوش آدرس پرسیدم، عصبانی شد گفت:

مگه نمیبینی دارم کارمو انجام میدم..... :w00:

منم گفتم، خدا ازین کارا به ما هم قسمت کنه و خندان از بغلش رد شدم....:whistle:

:w16: آفرین.

ما چون علوم تفریحاتیم کمتر گیر میدن آخه :4chsmu1:

لینک به دیدگاه
شما پیش دکتری که سیگار میکشه میری یا نه؟

برات تخصص فرد مهمه یا سیگار کشیدنش؟ :JC_thinking:

من بهترین جراح چشم رو میشناسم که سیگار میکشه...مشروب میخوره تریاک مصرف میکنه ولی بازم بیشترین خواهان رو بین بیمارانش داره...

ولی با سیگار کشیدن در ملاء عام مخالفم...اما نه اینکه تو خیابون بخاطر آسایش خودمون سیگار دیگری رو تو یه لیوان آب خاموش کنیم....

من اکثراً وقتی از کنار اینجور افراد رد میشم نفسمو حبس میکنم...این بهتر از سلب اختیار از اون شخصه!

مثل اين ميمونه كه بگي اگه دزد بزنه خونت! ميري پهلوي پليسي كه خودش دزده! ولي بهترين پليس شهره؟

در اين گونه موارد بايد يه فاكتورهايي برا شخص دكتر و شخص پليس و ...وجود داشته باشه..

فك كنم اگه بقراط هم تو اين زمان بود حتما اين موارد رو توي "سوگندنامه اش" ذكر ميكرد..

متاسفانه در مورد سيگار كشيدن و ترياك و مشروبات الكي و شهوت گرا!! ...درباره دكترا نظري منفي دارم.!:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
مثل اين ميمونه كه بگي اگه دزد بزنه خونت! ميري پهلوي پليسي كه خودش دزده! ولي بهترين پليس شهره؟

در اين گونه موارد بايد يه فاكتورهايي برا شخص دكتر و شخص پليس و ...وجود داشته باشه..

فك كنم اگه بقراط هم تو اين زمان بود حتما اين موارد رو توي "سوگندنامه اش" ذكر ميكرد..

متاسفانه در مورد سيگار كشيدن و ترياك و مشروبات الكي و شهوت گرا!! ...درباره دكترا نظري منفي دارم.!:girl_yes2:

آره...چرا که نه!

وقتی که وظیفشو در قبال منِ شاکی درست انجام میده، من میرم پیشش...

هم دکتر و هم پلیس اگر وظیفشونو درست انجام ندن ما حق شکایت داریم...:a030:

لینک به دیدگاه

دستشون درد نکنه...یه کار درست حسابی کردن!

اینجا اینقد این فسقلی مسقلیا تو کالج و دانشگاه سیگار می کشن....همه ی دانشگاه ها یه محوطه دارن واسه سیگار می بینید صبح کله ی سحر 40 نفر واستادن دارن سیگار می کشن :ydm47612zsesgift969

یه بار که یکی از بچه های کلاس تو آنتراک 5 دقیقه ای یه نح کشید اومد تو! :w74:

لینک به دیدگاه
آره...چرا که نه!

وقتی که وظیفشو در قبال منِ شاکی درست انجام میده، من میرم پیشش...

هم دکتر و هم پلیس اگر وظیفشونو درست انجام ندن ما حق شکایت داریم...:a030:

داش امين مشكوك ميزني!؟:w58:

خب منم اون مثال رو در تاييد "بله" اون سوالت گفتم..يعني مجبور باشم ميرم..ولي اگه دونسته باشم همسان اون دكتر وجود داره و اين كاره نيست پهلوي اون ميرفتم..:a030:

لینک به دیدگاه

تو دانشگاه گیلان، یه محوطه ای هستش که بهش میگن پشت دانشکده فنی ، همه کارهای غیر قانونی اونجا انجام میشه ، ته سیگارهایی که ریخته اونجا ...:ws3:

تازگیا اونجا آلاچیقی هم درست کردن که دوستان راحت تر باشن، و شاید قلیون هم بیارن براشون :Ghelyon:

لینک به دیدگاه
به نظرم كارشون جاي تقدير داره..

دانشجوي علوم پزشكي و "سيگار"؟

بايد دانشجويي كه ميخواد علوم پزشكي رو بخونه به اين چيزا آلوده نباشه..طرف آينده با سلامتي مردم سروكار داره در حالي كه خودش سالم نيست...

حرفای خنده دار نزنید دیگه!!

خیلی از دانشجوهای پزشکی معتادن...اکثرا هم به خاطر همون درسهای سنگین و وحشتناک از اول از داروهای انرژی زا استفاده میکنن و......

لینک به دیدگاه
حرفای خنده دار نزنید دیگه!!

خیلی از دانشجوهای پزشکی معتادن...اکثرا هم به خاطر همون درسهای سنگین و وحشتناک از اول از داروهای انرژی زا استفاده میکنن و......

مخصوصا اینکه داروها هم در دسترسشونه، مثلا دانشجوهای هوشبری خیلیاشون خواه و ناخواه در معرض استشمام داروهای مخدر بیهوشی قرار میگیرن، فقط کافیه تهویه اتاق عمل مناسب نباشه. خیلی از متخصصای بیهوشی معتادن.

لینک به دیدگاه
مخصوصا اینکه داروها هم در دسترسشونه، مثلا دانشجوهای هوشبری خیلیاشون خواه و ناخواه در معرض استشمام داروهای مخدر بیهوشی قرار میگیرن، فقط کافیه تهویه اتاق عمل مناسب نباشه. خیلی از متخصصای بیهوشی معتادن.

اره اونوقت میخوان اینجوری با این راههای نخ نما شده مسخره جلوی سیگار کشیدنشون رو بگیرن...

واقعا غرض چیه؟؟

- کم کردن امار جامعه سیگاری؟

- ابقا فرهنگ سیگار در محل خصوصی و ممنوعیت در عموم؟؟

- زورگویی و تحکم و خط و نشون کشیدن؟؟

کدومش محقق میشه؟؟

لینک به دیدگاه
اره اونوقت میخوان اینجوری با این راههای نخ نما شده مسخره جلوی سیگار کشیدنشون رو بگیرن...

واقعا غرض چیه؟؟

- کم کردن امار جامعه سیگاری؟

- ابقا فرهنگ سیگار در محل خصوصی و ممنوعیت در عموم؟؟

- زورگویی و تحکم و خط و نشون کشیدن؟؟

کدومش محقق میشه؟؟

اهوووم اهوووم:ws37:

لینک به دیدگاه
به نظرم كارشون جاي تقدير داره..

دانشجوي علوم پزشكي و "سيگار"؟

بايد دانشجويي كه ميخواد علوم پزشكي رو بخونه به اين چيزا آلوده نباشه..طرف آينده با سلامتي مردم سروكار داره در حالي كه خودش سالم نيست...

اتفاقا افراد معتاد بین بچه های پزشکی زیاد هستن چه برسه به سیگاری.

اگه ممنوع بوده تو دانشگاه نباید سیگار میکشیده.اما مگه تو دانشگاه سیگار ممنوعه؟:ws52:

البته اگه ممنوع هم باشه اینقدر مجازات زیاده

لینک به دیدگاه
ممنوعیت سیگار در دانشگاه ها زده شده.....

جلوی سر در دانشکده پر از ته مانده سیگاره که توی هر قهوه خونه ای هم بری این صحنه را نمیبینی.

وقتی چندین بار تذکر میدن که نکشید و تابلو هم میزنن و کسی گوش نمیده،باید یکی را ادب کرد.

البته محرومیتش سنگینه ولی مجازاتی بهتر میشد در نظر گرفت.

مثلا در آمریکا مجبور میکنن طرف توالت عمومی ها را نظافت کنه و این خوب بود براش.

به همین راحتی نمیشه گفت باید یکی را ادب کرد فدا کرد تا بقیه . این فرد نماینده تمام افراد سیگاری که پزشکی می خونن بود. پس عدالت چی میشه؟ عدالت یعنی هر چیزی جای خود. پس بقیه که در رفتن چی؟

آقای کار فردی بود که روزی 20 نخ سیگار می کشید البته الان ترک وکرد و کتاب ترک سیگار هم نوشتنو فعالیت های بشر دوستانه در همین مورد...

به نظرم سگ آقای کار شرف دارد به افرادی که با تصمیمات برنامه ها تبصره قانون لایحه ... خودشون زندگی فرد یا افرادی را نابود می کنن و شستن توالت عمومی ها و خصوصی ها برایشان کم است

لینک به دیدگاه
به همین راحتی نمیشه گفت باید یکی را ادب کرد فدا کرد تا بقیه . این فرد نماینده تمام افراد سیگاری که پزشکی می خونن بود. پس عدالت چی میشه؟ عدالت یعنی هر چیزی جای خود. پس بقیه که در رفتن چی؟

آقای کار فردی بود که روزی 20 نخ سیگار می کشید البته الان ترک وکرد و کتاب ترک سیگار هم نوشتنو فعالیت های بشر دوستانه در همین مورد...

اون یک نفری که در چشم است منظورمه.....

مطمئنا این فرد از بقیه تابلوتر بوده که قرعه به نامش خورده.

وگرنه این قانون مسلما درباره همه باید اجرا بشه و هرکس در دانشگاه سیگار کشید،آخر وقت مجبور به تمیز کردن توالت ها شود.

لینک به دیدگاه

دوستانی که میگن خوبکاری کردن و ...

توجه داشته باشید در مزخرف بودن سیگار شکی نیست. ولی اجبار، زور، محدودیت و اخراج کی و کجا جواب داده که میگید کار خوبی کردن؟

مگه تو پادگان سیگار ممنوع نیست؟

پس چرا تولیدات پادگان سرباز سیگاریه؟

پس این روشش نیست. من شدیدا این حرکتشون رو محکوم میکنم. نه به خاطر اینکه خودم سیگار میکشم. چون خودم گفتم چیز مزخرفیه. ولی میخوام ببینم این دانشجو با این کار سیگارو ترک میکنه؟ ایشون بعد از همون جلسه یه بسته سیگار میکشه. فکر کردید بعد از اتمام دوره تعلیق ترک میکنه؟ نه. فقط بیشتر حواسش رو جمع میکنه لو نره. فکر کردید بقیه ترک میکنن. نه. اونا هم حواسشونو جمع میکنن تابلو نشن. تموم شد و رفت. تازه یارو میتونست بیاد تو فضای آزاد یه دونه سیگار بکشه. اینطوری 10 نفر میچپن تو یه اطاق با 10 تا سیگار روشن خفه میکنن خودشون رو.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...