رفتن به مطلب

صدور اولین حکم محرومیت از تحصیل برای 1دانشجوی سیگاری

ارسال های توصیه شده

دوستانی که میگن خوبکاری کردن و ...

توجه داشته باشید در مزخرف بودن سیگار شکی نیست. ولی اجبار، زور، محدودیت و اخراج کی و کجا جواب داده که میگید کار خوبی کردن؟

مگه تو پادگان سیگار ممنوع نیست؟

پس چرا تولیدات پادگان سرباز سیگاریه؟

پس این روشش نیست. من شدیدا این حرکتشون رو محکوم میکنم. نه به خاطر اینکه خودم سیگار میکشم. چون خودم گفتم چیز مزخرفیه. ولی میخوام ببینم این دانشجو با این کار سیگارو ترک میکنه؟ ایشون بعد از همون جلسه یه بسته سیگار میکشه. فکر کردید بعد از اتمام دوره تعلیق ترک میکنه؟ نه. فقط بیشتر حواسش رو جمع میکنه لو نره. فکر کردید بقیه ترک میکنن. نه. اونا هم حواسشونو جمع میکنن تابلو نشن. تموم شد و رفت. تازه یارو میتونست بیاد تو فضای آزاد یه دونه سیگار بکشه. اینطوری 10 نفر میچپن تو یه اطاق با 10 تا سیگار روشن خفه میکنن خودشون رو.

دقیقا همینطوره :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اون یک نفری که در چشم است منظورمه.....

مطمئنا این فرد از بقیه تابلوتر بوده که قرعه به نامش خورده.

وگرنه این قانون مسلما درباره همه باید اجرا بشه و هرکس در دانشگاه سیگار کشید،آخر وقت مجبور به تمیز کردن توالت ها شود.

چه گیری داده به توالت! خاک بر سر اون فردی که توالت رو کثیف می کند هر کس اگه رعایت کنه دیگه اون مستخدم بیچاره مجبور نیست...هر فردی در جامعه باید پلیس باشد:ws37: /راه حل های ریشه ای رو دریابیم/ فرهنگ سازی مهمه...

همان طور که دوستمون آقا ابوالفضل اشاره فرمودن آیا با این تنبیهات درست میشه؟ راه حل ریشه ای چیست؟ ...

دوستانی که میگن خوبکاری کردن و ...

توجه داشته باشید در مزخرف بودن سیگار شکی نیست. ولی اجبار، زور، محدودیت و اخراج کی و کجا جواب داده که میگید کار خوبی کردن؟

مگه تو پادگان سیگار ممنوع نیست؟

پس چرا تولیدات پادگان سرباز سیگاریه؟

پس این روشش نیست. من شدیدا این حرکتشون رو محکوم میکنم. نه به خاطر اینکه خودم سیگار میکشم. چون خودم گفتم چیز مزخرفیه. ولی میخوام ببینم این دانشجو با این کار سیگارو ترک میکنه؟ ایشون بعد از همون جلسه یه بسته سیگار میکشه. فکر کردید بعد از اتمام دوره تعلیق ترک میکنه؟ نه. فقط بیشتر حواسش رو جمع میکنه لو نره. فکر کردید بقیه ترک میکنن. نه. اونا هم حواسشونو جمع میکنن تابلو نشن. تموم شد و رفت. تازه یارو میتونست بیاد تو فضای آزاد یه دونه سیگار بکشه. اینطوری 10 نفر میچپن تو یه اطاق با 10 تا سیگار روشن خفه میکنن خودشون رو.

والا ما هم همینو میگیم

لینک به دیدگاه
به همین راحتی نمیشه گفت باید یکی را ادب کرد فدا کرد تا بقیه . این فرد نماینده تمام افراد سیگاری که پزشکی می خونن بود. پس عدالت چی میشه؟ عدالت یعنی هر چیزی جای خود. پس بقیه که در رفتن چی؟

آقای کار فردی بود که روزی 20 نخ سیگار می کشید البته الان ترک وکرد و کتاب ترک سیگار هم نوشتنو فعالیت های بشر دوستانه در همین مورد...

به نظرم سگ آقای کار شرف دارد به افرادی که با تصمیمات برنامه ها تبصره قانون لایحه ... خودشون زندگی فرد یا افرادی را نابود می کنن و شستن توالت عمومی ها و خصوصی ها برایشان کم است

تصحیح می کنم آقای کار اواخر روزی 100 نخ می کشیدن!

لینک به دیدگاه
مثل اين ميمونه كه بگي اگه دزد بزنه خونت! ميري پهلوي پليسي كه خودش دزده! ولي بهترين پليس شهره؟

در اين گونه موارد بايد يه فاكتورهايي برا شخص دكتر و شخص پليس و ...وجود داشته باشه..

فك كنم اگه بقراط هم تو اين زمان بود حتما اين موارد رو توي "سوگندنامه اش" ذكر ميكرد..

متاسفانه در مورد سيگار كشيدن و ترياك و مشروبات الكي و شهوت گرا!! ...درباره دكترا نظري منفي دارم.!:girl_yes2:

دزدی با سیگار کشیدن فرق داره:girl_yes2: مثالت اینجوری درسته پزشکی‌ که آدم می‌کشه مثل پلیسی‌ هست که دزدی میکنه. یا پزشکی‌ که سیگار میکشه مثل پلیسی‌ که از خودش دزدی میکنه. پلیسی‌ که دزدی میکنه چه ربطی‌ به پزشکی‌ که سیگار میکشه داره؟!!!:ydm47612zsesgift969

لینک به دیدگاه
دزدی با سیگار کشیدن فرق داره:girl_yes2: مثالت اینجوری درسته پزشکی‌ که آدم می‌کشه مثل پلیسی‌ هست که دزدی میکنه. یا پزشکی‌ که سیگار میکشه مثل پلیسی‌ که از خودش دزدی میکنه. پلیسی‌ که دزدی میکنه چه ربطی‌ به پزشکی‌ که سیگار میکشه داره؟!!!:ydm47612zsesgift969

اینی که گفتی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟:ws38:

لینک به دیدگاه

نمیدونم والا

از یه طرف میگم درسته از یه طرف میگم این کارشون فایده ای نداره:icon_pf (34):

هیچ کس نمیتونه منکر مضررات سیگار بشه ولی خب این یه کار شخصیه .تو مکانهای عمومی البته که باید ممنوع اعلام بشه ولی اینکه محروم بشه طرف از درس:whistle:

هرچند که من بعید میدونم به این دلیل از دوترم درسش محروم شده باشه؛مثلا ممکنه به خاطر طرز برخوردش با مسئولین در همین ماجرا کارش به اینجا کشیده باشه یا یه چیزایی تو همین مایه ها ولی مسلما علت اولیش سیگار کشیدنش بوده:girl_yes2:.

ولی خب این کار اصلا اصولی و منطقی نیست.:w000:

ما باید بریم دنبال علتش که چرا دانشجوی رشته پزشکی ؟:icon_pf (34):

ولی خب متاسفانه زیادن کساییکه دکترن و سیگاری و........:whistle:

مسلما هدفشون عبرت بقیه دانشجوها نبوده اگه باشه که خیلی مسخرس:ws47:

اینجور وقتا به قول معروف لج بازی بیشتر نقش ایفا میکنه:sigh:

چون بیشتر شبیهه بچه بازیه تا تنبیه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ميشه به زبان ساده تر ترجمه كنيد..؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه مثالم درسته...مشكلي نيست.:a030:

من نميدونم چرا دوستان يه دفعه جبهه گرفتند!؟:ws43:

من سيگار كشيدن رو براي دانشجوهاي علوم پزشكي مجاز نميدونم..همين..

حالا بگيم در مورد مجازاتش بايستي تجديدنظر كنن! ولي به هيچ عنوان نميتونم مجازاتي براي چنين كسي نگيرم..حالا به قول اسي توالت بشوره!(يكم بده به نظرم):girl_blush2:

لینک به دیدگاه

کشتار دلخراش خرس قهوه ای و توله هایش

پس از انتشار ویئویی از کشتار خرس قهوه ای و توله اش در لرستان و بریدن زبان آنها، این بار ویدئویی از کشتار خرس قهوه ای بالغ و دو توله اش منتشر شد.

«دیده بان حقوق حیوانات» روز گذشته ویدئویی را منتشر کرد که در آن (ظاهراً) دو نفر شکارچی در حوالی شهرستان سمیرم استان اصفهان، اقدام به کشتار یک خرس بالغ کرده اند.

از صحنه های دلخراش این فیلم، تلاش توله خرس زنده برای جای گرفتن در آغوش مادر است که یکی از شکارچیان از این کار توله ممانعت می کند.

ضجه های معنی دار توله خرسی معصوم

اگر توان دیدن فیلم را داشتید، در جای جای فیلم ضجه های توله خرس هایی را شنیده اید که مادرشان به قتل رسیده و شکم کوچکشان با قساوت دریده شده؛ اما هنوز خون آلود و با روده هایی بیرون آمده راه می روند و در جستجوی حمایتی ناممکن دور مادر می گردند. می گردند و ضجه می زنند و مِهر رفته اش را طلب می کنند. ضجه هایی انسانی از توله هایی که سهم اندکشان از دنیای نامردی ها، چند بار دیدن خورشید است و شکمی دریده و مادری مرده.etedaal.ir

جریمه های چند صد هزار تومانی برای جنایات میلیونی

اگر قرار باشد باز هم به رسم گذشته عمل شود، این بار هم سه جانی جریمه ۷۰۰ هزار تومانی خواهند داد و خواهند رهید. تفنگشان باز پس داده خواهد شد و آماده خواهند بود برای جنبنده بعدی، جنبنده ای که پوست قاچاقش میلیون میلیون خرید و فروش می شود. آیا این شکل برخورد جنایتی اینچنین را تبدیل به فعالیتی سود ده نمی کند؟ وقتی قنداق تفنگ قاتل، از جریمه این جنایت قیمتی تر است، هر تفنگ به دستی با دیدن حیوانی که پوستی گران بها به تن دارد ترغیب به شلیک خواهد شد. بهانه نجات رمه و گاو و گوسفند هم که تا کنون محکمه پسند بوده و رهاننده جانی از زندان.etedaal.ir

...

..

.

یک دانشجوی پزشکی سیگاری دو ترم از تحصیل محروم شد.

بر اساس شیوه نامه اجرایی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی که به تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شده است، استعمال دخانیات در دانشگاه و اماکن مرتبط جزء بند رسیدگی به تخلفات اخلاقی قرار می‌گیرد. متخلف به یکی از تنبیهات بندهای 2 تا 5 محکوم می‌شود و در صورت تکرار تا بند 12 قابل تشدید است.

....

..

.

همین...

لینک به دیدگاه
ميشه به زبان ساده تر ترجمه كنيد..؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه مثالم درسته...مشكلي نيست.:a030:

من نميدونم چرا دوستان يه دفعه جبهه گرفتند!؟:ws43:

من سيگار كشيدن رو براي دانشجوهاي علوم پزشكي مجاز نميدونم..همين..

حالا بگيم در مورد مجازاتش بايستي تجديدنظر كنن! ولي به هيچ عنوان نميتونم مجازاتي براي چنين كسي نگيرم..حالا به قول اسي توالت بشوره!(يكم بده به نظرم):girl_blush2:

هیچی‌ بیخی‌:biggrin: گیر دادی به پزشک‌ها:ydm47612zsesgift969 خوب اونام آدمن دل‌ دارن! غم دارن! نیکوتین خونشون میاد پایین! گناه که نکردن پزشک شدن!:ws44: ای بابا!!

لینک به دیدگاه
هیچی‌ بیخی‌:biggrin: گیر دادی به پزشک‌ها:ydm47612zsesgift969 خوب اونام آدمن دل‌ دارن! غم دارن! نیکوتین خونشون میاد پایین! گناه که نکردن پزشک شدن!:ws44: ای بابا!!

باشه..ديگه گير نميدم..:girl_blush2:

خب توي آرمانشهر من كسايي كه مسئوليت چيزي رو ميگيرن بايد فاكتورهاي لازم رو داشته باشن..:sigh:..

بكشيد آقا يه وخ دلتون نكشنه...:there:

.

.

لینک به دیدگاه
در باب سیگار به نظرم باید قاطعیت به خرج بدن......

چون واقعا جو دانشگاه طوری شده که بچه احمق 19 ساله هم میاد سیگار میذاره گوشه لبش.

سیگار هم جز ضرر چیزی ندارد،پس نمیتوان به دلیل آزادی عرصه را باز گذاشت.

به نظرم كارشون جاي تقدير داره..

دانشجوي علوم پزشكي و "سيگار"؟

بايد دانشجويي كه ميخواد علوم پزشكي رو بخونه به اين چيزا آلوده نباشه..طرف آينده با سلامتي مردم سروكار داره در حالي كه خودش سالم نيست...

:w58::w58::w58:

لینک به دیدگاه
توي آرمانشهر تو آدمها بايد اونجوري باشن كه تو ميپسندي؟؟:hanghead:

نه..ولي به نظرم توي آرمانشهرم بايد هر آدمي فاكتوراي لازم رو براي مسئوليتش داشته باشه...

هم تخصص هم تعهد...:a030:

آرمانشهر دنيايي خيالي و ساخته ي ذهن آدمي هست و آن ذهن كه آن دنيا رو مي سازد چارچوبهايش رو سازمان دهي مي كند....:girl_blush2:

"اونجوري باشن كه تو مي پسندي؟" كمي زياده روي هست..

مثلا من دوست دارم كسي معتاد نباشد!...

يا ناقص الخلقه نباشد! ....

يا دكترش سيگاري نباشد!...

يا پليسش خودش دزد نباشد!..

يا..

ولي آيا ميپسندم كه طرف حتما آنطوري كه من ميخوام باشد؟!

"خير"..:a030:

اينكه شما در آرمانشهرتان اينها رو جا بدهيد خب بستگي به خودتان دارد..:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
نه..ولي به نظرم توي آرمانشهرم بايد هر آدمي فاكتوراي لازم رو براي مسئوليتش داشته باشه...

هم تخصص هم تعهد...:a030:

آرمانشهر دنيايي خيالي و ساخته ي ذهن آدمي هست و آن ذهن كه آن دنيا رو مي سازد چارچوبهايش رو سازمان دهي مي كند....:girl_blush2:

"اونجوري باشن كه تو مي پسندي؟" كمي زياده روي هست..

مثلا من دوست دارم كسي معتاد نباشد!...

يا ناقص الخلقه نباشد! ....

يا دكترش سيگاري نباشد!...

يا پليسش خودش دزد نباشد!..

يا..

ولي آيا ميپسندم كه طرف حتما آنطوري كه من ميخوام باشد؟!

"خير"..:a030:

اينكه شما در آرمانشهرتان اينها رو جا بدهيد خب بستگي به خودتان دارد..:girl_yes2:

بازم فرقی‌ نکرد یه وقتایی ندانسته سفسطه میکنی‌:girl_yes2: مثل همون پزشکو دزد...:ws43:

لینک به دیدگاه
بازم فرقی‌ نکرد یه وقتایی ندانسته سفسطه میکنی‌:girl_yes2: مثل همون پزشکو دزد...:ws43:

ببخشيد ولي نميدونيد سفسطه يعني چي.:a030:

در مثال بايد همساني رو در نظر بگيري.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...