رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

:4chsmu1:

---

درخشش همون horror ه؟

همون که ترسناکترین فیلم سینماس؟ :ws52:

The shining با بازی بی نظیر جک نیکلسون

بچه البته این صفحه رو هر چی نتیجه گیری کردین اشتباه بود.اما خب میشه اینجوری هم برداشت کرد.اما یه داستان اصلی داره و بس.

خود نولان هم تو مصاحبه اش میگه که همه چیز برای افرادی که دقت میکنن وجود داره.سکانس اول فیلم و اسکانس اخر مهم هستن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

the shining

خود نولان هم تو مصاحبه اش میگه که همه چیز برای افرادی که دقت میکنن وجود داره.سکانس اول فیلم و اسکانس اخر مهم هستن

خب من هم دقت کردم و دیدم لنی روی اون صندلی نشسته.سکانس اول و آخر فیلم هم داره می گه این به بازیه.لنی داره با خودش بازی می کنه.آخر فیلم لنی شماره ماشین تدی رو برمیداره و اوایل فیلم ناتلی صاحب ماشین همون شماره ای که لنی بهش داده رو پیدا می کنه.همه چیز کاملا مشخصه.لنی فقط یه دلیلی برای زندگی کردن داشته باشه.

من سرچ کردم همه به همین نتیجه ای که ما رسیدیم رسیده بودن.

لینک به دیدگاه
صفا یه سوال

اگه این تدی که میگی قاچاقچیه مواده چه سودی براش داشته که قرار بزاره این لئونارد بیاد اون یارو رو بکشه؟

من این ورژن جدید رو دوس ندارم.زشته:viannen_38:

خب قاچاقچی ها واسه چی همدیگه رو میکشن؟موقعی که لنی میخواد جیمی رو بکشه،جیمی بهش میگه تدی بهت گفته که من خیلی پول همرام هست اره؟(نمیگه خیلی،مقدارشو میگه که یادم نیست)

خب این یعنی چی؟یعنی اینکه تدی با جیمی قرار داشته دیگه؟پول واسه چیه؟واسه خریدن.اون همه پول واسه چیه؟خرید یه چیز با ارزش.جیمی چیکاره بوده؟موادفروش خرده پا.نمیشه نتیجه گرفت که تدی به این جیمی مواد میفروخته؟

اخه اگه تدی پلیس باشه که نمیذاره لنی کسی رو بکشه.اینجوری پای خودش هم گیر میفته.تازه اونم کشتن چند نفر.تدی یه دروغگو بود.پشت عکسش هم نوشته بود.عبارت های پشت عکس ها مهم هستن.تدی حقش مردن بود چون از لنی سواستفاده کرده بود.

لینک به دیدگاه
خب من هم دقت کردم و دیدم لنی روی اون صندلی نشسته.سکانس اول و آخر فیلم هم داره می گه این به بازیه.لنی داره با خودش بازی می کنه.آخر فیلم لنی شماره ماشین تدی رو برمیداره و اوایل فیلم ناتلی صاحب ماشین همون شماره ای که لنی بهش داده رو پیدا می کنه.همه چیز کاملا مشخصه.لنی فقط یه دلیلی برای زندگی کردن داشته باشه.

من سرچ کردم همه به همین نتیجه ای که ما رسیدیم رسیده بودن.

اخر فیلم وسط داستان هست.لنی توی یه چرخه گیر افتاده درسته.اما از اون شماره پلاک نمیشه فهمید.از صخبت هاش اخر فیلم که با خودش میکنه و بعد جلو اون جایی که تتو میکنن میزنه رو ترمز.

هر کس میتونه به نتیجه ای برسه.براساس طرز فکر خودش.اما دلیل بر درست بودنش نیست

لینک به دیدگاه

خب قاچاقچی ها واسه چی همدیگه رو میکشن؟موقعی که لنی میخواد جیمی رو بکشه،جیمی بهش میگه تدی بهت گفته که من خیلی پول همرام هست اره؟(نمیگه خیلی،مقدارشو میگه که یادم نیست)

خب این یعنی چی؟یعنی اینکه تدی با جیمی قرار داشته دیگه؟پول واسه چیه؟واسه خریدن.اون همه پول واسه چیه؟خرید یه چیز با ارزش.جیمی چیکاره بوده؟موادفروش خرده پا.نمیشه نتیجه گرفت که تدی به این جیمی مواد میفروخته؟

اخه اگه تدی پلیس باشه که نمیذاره لنی کسی رو بکشه.اینجوری پای خودش هم گیر میفته.تازه اونم کشتن چند نفر.تدی یه دروغگو بود.پشت عکسش هم نوشته بود.عبارت های پشت عکس ها مهم هستن.تدی حقش مردن بود چون از لنی سواستفاده کرده بود.

خوب اگه اینجوری بوده پس چرا راحت میزاره لنی پول ها و ماشین یارو رو ورداره بره؟

تدی که هیچ سودی نکرد اینجا...

اصلا تدی چرا با لنی نلفنی صحبت میکرد؟این همه روش کار کرد که بیاد یه نفرو بکشه فقط؟

منم فکر کنم تدی راست میگفته بیچاره

پلیس بوده میخواسته کمک کنه به این....یکی رو اورده بکشه بگه این قاتل زنت بوده که لنی ول کنه این پیگیریهاش رو و آروم شه (شایدم واقعا قاتل بوده یادم نیست فیلمو)

لنی بعد از اینکه اون یارو جیمی رو میکشه میبینه بی هدف شده...میخواد بیکار نباشه...چون با این وضعیتش زندگی بدون هدف براش معنی ندشاته...خودش اینو میدوسته..یه جای فیلم هم میگه اینو

برای همین یه جیمی دیگه برای خودش درست میکنه و پلاک ماشین تدی رو مینویسه

لینک به دیدگاه
:ws52: اینکه لنی پول خورد و خوراکشو از کجا میاره اگه پولاشو ناتلی برداشته :4chsmu1:

البته یه جا میبینیم که لنی رفته برای Tattooو تدی پولشو پرداخت می کنه.جایی که تدی می گه بران غذا می خرم هم من یادم نمیاد لنی در حال غذا خوردن باشه.فقط تدی داره سوپ می خوره. ولی لنی خودش پول اجازه اتاقو می ده.40 تا...

اینا که پول خورده ، منظورم پول مواد بود که تو ماشین شوهر ناتالی بود

خوب شاید پس انداز داره:ws4:

اصلا تدی چرا با لنی نلفنی صحبت میکرد؟این همه روش کار کرد که بیاد یه نفرو بکشه فقط؟

پلیس بوده میخواسته کمک کنه به این....یکی رو اورده بکشه بگه این قاتل زنت بوده که لنی ول کنه این پیگیریهاش رو و آروم شه (شایدم واقعا قاتل بوده یادم نیست فیلمو)

لنی بعد از اینکه اون یارو جیمی رو میکشه میبینه بی هدف شده...میخواد بیکار نباشه...چون با این وضعیتش زندگی بدون هدف براش معنی ندشاته...خودش اینو میدوسته..یه جای فیلم هم میگه اینو

تدی واقعا جان جی بود :ws4: شاید

لینک به دیدگاه

چرا تدی سودی نبرده؟ببین اون پول نمیخواست.فقط میخواست جیمی بمیره.یه جورایی دشمنش بوده.فقط همین براش مهم بود که جیمی بمیره که بهش رسید.نه بعد از کشتن جیمی،لنی بی هدف نمیشه.چون زود می فهمه که جیمی اون قاتل نیست.اگه تدی واقعا پلیس بود و میخواست کاری کنه که لنی کسی رو بکشه خب قبلش کاری میکرد که لنی فکر کنه جیمی واقعا قاتل همسرش هست.یه جورایی با دروغ و کلک باید این کار رو میکرد.اما اون فقط بهش گفت برو اونجا.

تدی میخواست از جیمی استفاده کنه برای رسیدن به اهدافش.ممکن هست قبل از جیمی هم،لنی افراد دیگه ای رو با تحریک تدی کشته باشه.من این احتمال رو میدم که مدت زیادی بوده که تدی از لنی سو استفاده میکرده و قبل از این لنی چند نفر رو به خاطر اینکه تدی گفته کشته و هم اینه که تدی اونی بوده که زده تو سر لنی و فرار کرده و بعدش وقتی تو اخبار متوجه میشه که لنی چه مشکلی براش پیش اومده میاد و ازش سو استفاده میکنه.چون تنها فردی که اشنایی اون با لنی به قبل از اول داستانی که تو فیلم نشون میده میرسه همین تدی هست.اینا توی فیلم با هم اشنا نمیشن از قبل میشناختن همدیگه رو.اولین باری که همدیگه رو میبینن تدی اونو لنی صدا میزنه و لنی میگه قبلا هم باید بهت گفته باشم که منو لئونارد صدا بزن.اما بقیه ی شخصیت ها توی همین فیلم با لنی اشنا میشن.تدی به هیچ وجه نمیتونه یه پلیس باشه.چون یه پلیس نمیاد کاری کنه که لنی چندین نفر رو بکشه و خودش رو به کشتن بده.حالا اوکی شد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...