رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برای کارشناسی یه پروژه ساده بردار، حتی یه موضوع پیش پا افتاده!

لازم نیس فیل هوا کنی.

یه موضوع ساده انتخاب کن که از پسش خوب بر بیای، حالا اگه وقت داشتی یکم پا فراتر از موضوعت بذار، اینجوری اساتید بیشتر هم حال میکنن. وگرنه اگه موضوعت قدر باشه، هرچقدر هم کار کنی، خب موضوعت بوده دیگه باید کار میکردی.

موضوعات بکر و خفن و اینا رو بذار برای ارشد و دکترا.

درسته قبول دارم

ولی خوب همه موضوعات ساده و پیش پا افتاده تکرار هستن

دوست دارم جدید باشه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستم یه موضوع خوبی داشت که به نظرم خیلی خوب بود

مرکز نگهداری کودکان عقب مانده ذهنی

البته چون دید ذهنی خیلی سخته و مطالعات زیاد می خواد جسمی کرد!

میسی عزیزم خوبه

ولی من 1 مشکلی دارم که اصلا دلشو ندارم این طوری کار کنم

:w821:

پس می افتم

لینک به دیدگاه
درسته قبول دارم

ولی خوب همه موضوعات ساده و پیش پا افتاده تکرار هستن

دوست دارم جدید باشه

ببین ژیگر...

موضوع جدید سحته...چون منابعت کمه...یا باید رو بیاری به منابع خارجی و مطالعاتت رو زیاد کنی..یا یه چیز الکی سره هم کنی و بدی بره! اما ارزش کارت خیلی بالاتره :w16:

موضوع تکراری منابعت زیاده.. جای ایده گرفتن زیاده برات....راحت تر می تونی کار کنی...:ws37:

بعدشم برای فضاهایی مثل مرکز سالمندان و مکانهایی برای کودکان جاهایی برای افراد خاص رو باید مطالعات روانشناسی داشته باشی.

مثلا" می دونی کد ها برای هر مکان فرق داره؟ نمی دونم شما چیزی به اسم biulding code دارید یا نه؟

مثلا" می گم تو یه ساختمون بزرگ: برای آتش...کدش 2 ساعته..یعنی اگر یه جا آتیش گرفت تو اون ساختمون... یه فرد هر جای ساحتمون باشه باید بتونه در عرض 2 ساعت اون محل رو ترک کنه!

ببین این موضوع برای یه فرد سالمند فرق می کنه....

استاندارد ها کلا" عوض می شه برای این افراد...

یا برای یه بچه ی جقله که می خواد سرک بکشه همه جا!

زمان که داری....بشین کار کن روش...نمونه زیاد ببین. .. :w16:

لینک به دیدگاه

منم فکر می کنم می تونی یه موضوعی قبلا انتخاب شده(زیاد کلیشه ای نه ) انتخاب کنی، و یه ایده جدید رو بهش اضافه کنی و از همون موضوع تکراری یه کار نو و جدید دربیاری...

چون به قول مهناز اینجوری منابع بیشتر و بهتری در اختیارته...مگراینکه عشق دردسر باشی:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
مهد کودک هم مطالعه زیاد می خواد و کار خوبی می شه..

یا مثلا پرورشگاه... :hanghead:

مهد کودک خوبه ولی مثلا خودم روی محل بازی کودکان بیشتر فکر کردم کلی تره:girl_yes2:

لینک به دیدگاه

مرکز موسیقی هم خوبه.خودمم دوست دارم واسه طرح نهاییم رو یه همچین چیزی کار کنم.

مرکز موسیقی می تونه شامل یه سری فضا واسه آموزش موسیقی(کلاسهای موسیقی) ، سالن کنسرت ، موزه موسیقی( برای نمایش سازهای قدیمی و ..) باشه..فضاهای جانبی هم می شه مثلا یه کافی شاپ یا رستوران داشته باشه :girl_yes2:

لینک به دیدگاه

منم میگم مرکز موسیقی خوبه

البته جاهایی که به قول مهناز مطالعات روانشناسی میخوادم خوبه

مطالعاتش جالبه

ولی مرکز موسیقی خوده طرح چیزه جالبی درمیاد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز....هر طرحی مطالعات خاص خودش رو میطلبه که اگه از مرحله طراحی سخت تر نباشه راحتتر نیست!

مثالی که برای زندان زنان اوردید خیلی جالبه اما ایا شرایش رو دارید از یک زندان بازدید کنید؟!!

یا یه طرحی که اصلا نمونه ش نیست چجوری میخواهید شروعش کنید؟؟

من پیشنهاد میکنم یکم موضوع رو ساده تر بگیرید در عوض روی طرح خوب کار کنید

من پیشنهاد میکنم مجتمع چند منظوره با رویکردی که مورد علاقه خودتون هست انتخاب کنید

مثلا یه مجتمع فرهنگی با رویکرد موسیقی

یا یه خانه شعر نو با فضاهای جز دیگه مثل کتابخونه کلاس های تئاتر و .....

لینک به دیدگاه

تا اونجا که خوندم با نظرات دوستان موافقم.....ولی انتخاب کننده خودش باید تصمیم بگیره.....کسی که می خواد کار خاص انجام بده....باید همهی دردسر ها رو به جون بخره.....من خودم موقع انتخاب به خیلی چیزا فک کردم...دنبال کار خاص بودم....تو دانشگاه ما کم کار کرده بودن رو موضوع سفارت خانه......دنبال این موضوع بودم....ولی با مخالفت استاد...به سمت سازمان آتشنشانی رفتم......ایستگاه خیلی ها کار کرده بودند.....بنابراین من رفتم سراغ سازمان تا هم بعد موضوع بیشتر میشه...هم کسی کار نکرده....در واقع از یک موضوع تکراری یک موضوع خاص درآوردم...پس برای کار خاص همیشه موضوع خاص لازم نیست....میشه نوآوری هم کرد.....یکی از دوستان به این مورد اشاره کرد.......

من خودم هنوز به سفارت خانه علاقه دارم......چون با وجود امان اقامتی برای کارمندان در سایت ما دو کاربری اداری و مسکونی رو با هم داریم.......

لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان

من باشم...مسجد انتخاب ميكنم...اخه مساجد همش ي جور شده...جا براي تغيير فرم ها داره...

ولي بايد معناگرايي قوي باشه...و بتوني جايگزين هاي خوبي به جاي عناصر قديمي داشته باش..

لینک به دیدگاه
ببین ژیگر...

موضوع جدید سحته...چون منابعت کمه...یا باید رو بیاری به منابع خارجی و مطالعاتت رو زیاد کنی..یا یه چیز الکی سره هم کنی و بدی بره! اما ارزش کارت خیلی بالاتره :w16:

موضوع تکراری منابعت زیاده.. جای ایده گرفتن زیاده برات....راحت تر می تونی کار کنی...:ws37:

بعدشم برای فضاهایی مثل مرکز سالمندان و مکانهایی برای کودکان جاهایی برای افراد خاص رو باید مطالعات روانشناسی داشته باشی.

مثلا" می دونی کد ها برای هر مکان فرق داره؟ نمی دونم شما چیزی به اسم biulding code دارید یا نه؟

مثلا" می گم تو یه ساختمون بزرگ: برای آتش...کدش 2 ساعته..یعنی اگر یه جا آتیش گرفت تو اون ساختمون... یه فرد هر جای ساحتمون باشه باید بتونه در عرض 2 ساعت اون محل رو ترک کنه!

ببین این موضوع برای یه فرد سالمند فرق می کنه....

استاندارد ها کلا" عوض می شه برای این افراد...

یا برای یه بچه ی جقله که می خواد سرک بکشه همه جا!

زمان که داری....بشین کار کن روش...نمونه زیاد ببین. .. :w16:

ممنون از راهنماییات مهناز جونم

زمان که خیلی ندارم

تا 2 هفته دیگه باید موضوعی که انتخاب کردمو معرفی کنم

و من هنوز هیش کاری نکردم...:w74:

لینک به دیدگاه
منم فکر می کنم می تونی یه موضوعی قبلا انتخاب شده(زیاد کلیشه ای نه ) انتخاب کنی، و یه ایده جدید رو بهش اضافه کنی و از همون موضوع تکراری یه کار نو و جدید دربیاری...

چون به قول مهناز اینجوری منابع بیشتر و بهتری در اختیارته...مگراینکه عشق دردسر باشی:4chsmu1:

بله درس میگی

ممنون:girl_blush2:

نه بابا کی عشق دردسره :ws3:

اونم من...

ابدا....

لینک به دیدگاه
مرکز موسیقی هم خوبه.خودمم دوست دارم واسه طرح نهاییم رو یه همچین چیزی کار کنم.

مرکز موسیقی می تونه شامل یه سری فضا واسه آموزش موسیقی(کلاسهای موسیقی) ، سالن کنسرت ، موزه موسیقی( برای نمایش سازهای قدیمی و ..) باشه..فضاهای جانبی هم می شه مثلا یه کافی شاپ یا رستوران داشته باشه :girl_yes2:

مرکز موسیقی هم خوبه ممنون از پشنهادت

مدرسه موسیقی و رقص هم که مهناز جون گفت تقریبا میشه گفت مشابه...

که اگه با اون موافقت نکنن مجبورم رقصشو حذف کنم و میشه همین که شما گفتی :girl_yes2:

میسی عزیز

لینک به دیدگاه
منم میگم مرکز موسیقی خوبه

البته جاهایی که به قول مهناز مطالعات روانشناسی میخوادم خوبه

مطالعاتش جالبه

ولی مرکز موسیقی خوده طرح چیزه جالبی درمیاد

میسی سپید جونم

اره اون مطالعاتش خیلی جذابه دوسش دارم

مرکز موسیقی مطالعاتش هم هست همه جا

طرحشم جای مانور داره حسابی:girl_yes2:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...