رفتن به مطلب

مهسـا ، کاربر صولتی انجمن ♥

ارسال های توصیه شده

خب منم خیلی برخود نداشتم با مهسا خانوم

ولی یادمه از زمانی که من اینجا عضو شدم همش صحبت از ریش و سیبیلش بود... :icon_redface:

منم کلا از آدمای لوتی و داش مشتی خوشم میاد... :ws37:

موفق و موید... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یادم نیست مهسا یا سپیده کدومشون منو به اینجا دعوت کردن اما اون روزا خیلی خوش می گذشت دلم براشون خیلی تنگ شده :4564:

تو مسنجر هم جواب نمیدن دلم واسه کنفرانس های سیبیلوییمون تنگ شده:4564:

لینک به دیدگاه

عهههه مموشک صولتی! خوبی؟(من همیشه برای رفع مشکلت دعا میکنم...)

.

شاید نداشتن سرعت بخاطر اینه که یه دسیسه پشت پرده هست؛هان!؟

مطمئنی از طرف ادمین نیست؟ بازم کچلش کن:ws17:(منم همین مشکل تو رو دارم)

.

منم اوایل ورودم و آشناییم با مهسا با تاپیکای تشخیص هویتش بود که با اسماعیل هی میگفتیم جواب "ایلیــــــا:ws3:"ست!

واقعا با رفتنت انرژی رو بردی on_the_quiet.gif

لینک به دیدگاه

من همینجوری خوشم میاد خودمو قاطیه قدیمیا کنم ....... یادش بخیر مهسا

وختی اومد نفهمیدیم کی اومد .. وختی رفت تازه فهمیدیم ............

لینک به دیدگاه
پس چرا من نمیشناسمش !!!!

بگین حتما بیاد،شدیدا نیاز به یک بچه شیطون با روحیه طلبگی برای تبلیغ در عرصه های مختلف دارم.

:JC_thinking:

منم نميشناسمش :JC_thinking:

من اومدم :shad:

اااااااااااااا مهسا خانوم

منو شاید یادشون نیاد ولی من ایشون رو خوب به یاد دارم خیلی خوب :texc5lhcbtrocnmvtp8

يادم نمياد شمارو :JC_thinking: نميدونم چرا اسم كاربري شما رو هم يادم نبود! شايد اصلا نديده باشم... يا عوض كردين شما هم :w000:

با مهسا زیاد ارتباط نداشتم ولی دختر شیطونو گلیه :icon_redface:

برای منم تاپیک بزن چند وقت دیگه رنگم از آبی در میاد :sigh:

دلم نمیخواد :164:

:texc5lhcbtrocnmvtp8

:shad:

منم كم ديدمت.. سحر بود اسمت فك كنم :shad:

نميشه فعلا برات تاپيك بزنن..... فقط براي من ميزنن :shad:

موقعی که من عضو شدم اواخر دوران شیطنت مهساست..با اینکه اون موقع خیلی کم میومدم و بچه ها رو نمیشناختنم...مهسا خیلی تو ذهنم پررنگه..........جاش خیلی خالیهsmile.gif

چه جالب، اكثر اونايي كه منو نميشناسن يا كم ميشناسن اومدن اينجا :shad:

من به اين مظلومي بودم هميشه توي انجمن :girl_blush2: چطوري همه ميشناسن؟ :girl_blush2:

ایلیا جان ممنون که دفتر خاطراتمون رو گاهی اوقات به زیبایی ورق میزنی

مهسا یکی از کاربرهای عالی و خلاق و شیطون انجمن بود

امیدوارم هر جا هست همیشه موفق و سلامت باشه

من هم از سال گذشته که اون مشکل واسش پیش اومد دیگه خبری ازش ندارم

سلام بر زن ذليل انجمن :persiana__hahaha:

چطوري زن ذليل؟ خوبي؟ :ws47: ياد عيدي كه براي زنت خريدي ميفتم همش :ws47:

-----

ممنون از تعريفات، من نيستما اينايي كه گفتيااا :girl_blush2:

مهسا.....زلزله ی انجمن....مهربون و صمیمی.....امیدوارم هر جا هستی شاد باشی :mbj6ivxkw3ccem7bie7

:ws3:

مرسي مهناز جان... خودت مهربوني :shad:

از دعاي قشنگتم ممنونم :shad::heartshape2:

مهسای عزیز واقعا بمب خنده بود..........هر تاپیک و یا پستی میزد..لبخندی بر لبم مینشست....آواتورش هم که همیشه در حال ورجه وورجه بود:hanghead:یه مدت خیلی کوتاه اومد ولی بازم رفت........خیلی جاش خالیه.امیدورام هر جا هست خوش و خرم باشه:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

:ws3: آره آواتارم شيطونه، من كه مظلومم :girl_blush2: نگا من هميشه اين شكليم :girl_blush2:

يه كم درگيريم زياده ، فعلا نميشه درخدمتتون باشم :hanghead: برگردم از خجالت همه يهويي در ميام :hanghead:

وااااای مهسا :heartshape2:

یه دختر شیطون که واقعا مثل زلزله بود.

یه تنه میتونست کل انجمن رو بهم بریزه...از حمله های شبانش به پروفایلها تا حضورش در تمام تالارها و تاپیکها...یه موجود خارق العاده، عجیب غریب، شیطون،مهربون و صمیمی.

اون زمانا من و محمد وقتی دیدیم خیلی انرژی داره گولش زدیم و انرژیش رو هدایت کردیم به عنوان مدیر روابط عمومی :biggrin:

کافی بود یه لینک بهش بدیم برای تبلیغ...در عرض ده دقیقه تو پروفایل تمام کاربران انجمن میدیدیم.

من همیشه مهسا رو تو ذهنم مثل یه شهاب آسمونی تصور میکردم...انقدر سرعتش زیاد بود که وقتی از کنارت رد میشد فقط گرد و خاکای پشت سرشو میدیدی :ws37:

اوه....یکی از کاربرانی بود که در کچل کردن محمد نقش بسیار اساسی داشت (دستش درد نکنه):biggrin: یادمه یه زمانی گیر داده بود عنوانشو صورتی کنن...آخه عاشق رنگ صورتی بود.... انقد گفت و گفت و گریه کرد که آخر سر محمد برای اینکه مهسا دست از سرش برداره عنوان کاربر صورتیو بهش داد :ws28:

همونقدر که به شدت شیطون و دل زنده بود بسیار با جنبه و به موقع با آداب و نزاکت بود...و همینطور تنها کسی بود که قدر کوچیکترین محبتهایی که بهش میکردی رو میدونست و به خاطر میسپورد.

با سپیده همیشه کل کل داشتن....ولی در عین حال جون در یک قالب بودن :w16:

آها راستی ...یه خاطره دیگه اینکه من به سمت معاونیش درومده بودم :ws3:

ولی متاسفانه در زندگی شخصی ایشون یک اتفاق ناخوش آیند رخ داد که نتونست مدت زیادی به انجمن بیاد...چند وقت پیش ها برگشت...ای کاش مهسا بر میگشت و مثل اون موقع ها همه رو جون به لب میکرد...

حیف ...این تاپیک ها رو میبینم یاد روزهای خوش قدیم میوفتم :sigh:

ممنون قاصدک بخاطر یادآوری های خوبی که میکنی :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

از اولشم ميدونستم همش نقشه بود :w821: اين ادمين بيتربيت منو آخر صولتي نكرد :cryingf:

ايشالا كچل بشه :cryingf:

اسم پروفايلمم خراب كرده بيتربيت :3384s: تو چه معاوني هستي كه برام كاري نكردي؟ :w000:

دلم خنك شد كه اون موقع ها كه ميومدم همش اين ادمين رو ميچزوندم :shad:

سپيده رو هم ديشبي حالشو گرفتم :ws47: كلي فشش دادم آخر شب تا رفت خوابيد :ws47:

اميدوارم علي كتكش بزنه آدم بشه :shad:

مهسا سیبیلو. :sigh:

اولین باری که رفتم تو پروفیالش اومد گفت چرا سرزده اومدی؟ "چادر سرم نبود، چرا اومدي تو؟ :brodkavelarg:" :ws28:

بچه پر رو واسه من از خاطرات سربازیش می گفت!

:ws47::ws47::ws47:

يادم نبود اصلا، الان كه گفتي يادم افتاد :persiana__hahaha:

راست ميگه، منو نميشناخت، نميدونس پسرم يا دختر، منم نميدونم چرا ييهو رفتمو از دوران سربازيم گفتم :ws47:

خب دست خودم نيست، بعضي وقتا، يه كاربر كه ميومد ميرفتم پروفايلشو با توجه به شرايط باهاش صحبت ميكردم

يه دفه هم يكي اومد اسمش فيونا بود، رفتم ازش در مورد شرك پرسيدم :hanghead:

لینک به دیدگاه
:flowerysmile:

:shad::TAEL_SmileyCente:

پس این مهسا خانم کجاس ؟

دیگه تنجمن نمیان ؟

نميدونيم ما هم كجاس، فقط شنيديم از دست ادمين فرار كرده :hanghead:

عاشق این علاقه مندیای مهسام:aghosh:

من ميميـــــــــــــــرم واسه علاقه‌منديهاي مهسا :shad::dancegirl2::w14::w31::heartshape2::ha5t4lmd53df3cpu2lq:mbj6ivxkw3ccem7bie7:80x7izu87acutttcy9t:qfu28wh4kkweeki7jfi:aghosh::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

منم نمیشناسمت

ولی با تعریفای دوستان حتما دخمل خوبی بوده دیگه...

کاش رفتن با سابقه ها کلاس نداشت!

اونوقت همه اینجا بودن الان!

آره، با اينكه منم نميشناسمش، اما يه حس قوي بهم ميگه خيلي ماهه :shad:

چه ربطي به كلاس داره؟ :w000: من مشكل دارم نميتونم زياد بيام ، بيربيـــــــــــــــت :w000:

:ws3:

از دوستان قدیمی،گل و باوفای خودم و رفیق شفیق سپیده که خیلی وقته ازش خبری ندارم و بسیار دلم تنگ هست برایش:flowerysmile:

:w58:

ناراحت نشيا! اما يادم نيس كي بودي!!!!!! :w58:

مهسا...............یه دختر مهربون و شیطون.........واقعا جاش خالیه ..

یادمه اولین باری که اومدم انجمن بهم گفت زنده باد مرجااااااااااااااااان:w58::w58:

فکر کردم اسمشه....اما بعدش گفت خواهرمه:biggrin:

خلاصه اینکه خیلی حیف شد رفت:ws44:

امیدوارم هرجا هستی شاد باشی مهسایی گلو گلااااااااااب

هان؟ من گفتم زنده باد مرجان؟؟؟ :w58: بعدشم گفتم خواهرمه؟؟ :w58::w58::w58:

والا من مرجان نميشناسماااا :w58: مطمئني مينا؟ :w58:

:shad: خودت شاد باشي

اااا. درباره سیبیل صحبت میکنین :ws3:

با مهسا از طریق سپیده آشنا شدیم. یکی از بهترینای انجمن.

همشم با این سپیده کل کل میکردن، ولی وای به حال روزی که دوتایی باهم میریختن سر یه نفر :icon_pf (34): جفتشونم همدیگه رو بی تربیت سیبیلو صدا میکنن :ws3:

به شدت خونگرم و شلوغ و پر انرژی. بعضی وقتا می موندیم این همه انرژی رو از کجا میاره icon_pf%20%2834%29.gif

ولی فکر کنم چشمش زدیم :hanghead:

خیلی وقته که به خاطر مشکلاتش نمیتونه دیگه زیاد بیاد. دلمون خیلی واسش تنگ شده. :sigh:

بچه ها فقط واسش دعا کنین که مشکلاتش زودتر تموم بشه. تو این یه سال خیلی اذیت شده.

خودش همیشه تا جایی که میتونسته تو مشکلات بچه ها بهشون دلگرمی داده و بهشون کمک کرده. ولی تو عموم هیچ وقت نخواسته مشکلاتش رو نشون بده و هرکسی باهاش برخورد کنه و اون انرژی رو ببینه میگه چقدر خوشحال هستش و مشکلی هم نداره.

آخ آخ اين ادمين اومد :persiana__hahaha:

يادم نميره، از روز اولي كه اومدم انجمن، اين ادمينه تا منو ميديد توي انجمن پروفايلشو ميبست :ws47:

كلا اون مدت كه بودم هميشه بسته بود پروفايلش :ws47: انقد كيف ميكردم، كلي ازم ميترسيد :ws47:

واقعا لذت ميبرم وقتي ميچزونمش :shad:

اينا كه ميگي همه منم؟ :girl_blush2:

خودم ميدونم :ws3: كم گفتياااااااااا

آهاااااااااااي، چرا من صولتي نشدم؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا هنوز با زن نشسته ام؟؟؟؟؟؟ :w000: اخراجت ميكنمااااا :3384s:

به آقاتون بگین سریعا بیاد ازش به جرم مزاحمت برای نوامیس مردم شکایت کنه.

سریع پیگیری میشه و در دادگاه ویژه ای به اشد مجازات محکومش میکنیم انشالله تعالی. :ws37:

:ws37: بگم بياد كه پوست از سر اين ادمين ميكنه :ws37::ws49:

لینک به دیدگاه

مهساااااااااااا؟؟

هیچ کس به اندازه ی مهسا واسه من تو اینترنت خاطره انگیز نیست. یکی از بهترین دوستایی که تو اینترنت داشتم. شایدم تنها دوستی که تو اینترنت داشتم. همیشه خاله مهسا صداش میکردم و از خاله های واقعی هم مهربونتر و بااحساستر بود. روز و شب های سرد پاییز و زمستون رو که واسش اتفاقات روزمره و مشکلات و شادی ها و غم و غصه ها رو تعریف میکردم و اونم با جون و دل گوش میکرد و تو مشکلات راهنماییم میکرد. من اصلا این انجمن رو نمیشناختم و خاله مهسا اینجا رو معرفی کرد و منم به خاطر اینکه اون اینجا بود کلی فعالیت میکردم ولی از وقتی رفت دیگه منم از این انجمن یه جورایی رفتم.

کاش مثل روزای قدیمی شاد و شنگول دوباره برمیگشت ...کاااااش... :ws44:

لینک به دیدگاه

خب منم خیلی برخود نداشتم با مهسا خانوم

ولی یادمه از زمانی که من اینجا عضو شدم همش صحبت از ریش و سیبیلش بود... :icon_redface:

منم کلا از آدمای لوتی و داش مشتی خوشم میاد... :ws37:

موفق و موید... :icon_gol:

من شما رو هميشه توي قسمتهاي موسيقي زياد ديده بودم :ws3:

خب ما گروه سيبيلوها بوديم ديگه.. :hanghead:

جريان سيبيلوها هم از اونجا شروع شد كه يه بار با همين چند تا بچه ها كه هميشه با هم كل كل داشتيم (فاطمه :icon_razz: (خانمي) - سپيده :whistles:(سپيده و عليرضا) - فريحه :banel_smiley_4:(جاني دپ) - فاطمه :(50):(گيلاس) - ياسمنگولا :w02:(ياسي) ) (عكس گيلاس نبود، هندونه گذاشتم براي فاطمه :hanghead:) خلاصه با اينا مشغول كل كل بوديم و اون زمان آواتارهاي همه رو من دست كاري ميكردم :hanghead: آواتار خانمي يه سر دخمل بود، كه ميخنديد، منم يه عالمه كرم توي دندوناش گذاشتمو با سپيده سيبيلم گذاشتيم با هم براش :hanghead: براي گيلاس هم كه هميشه آواتارش عكس گيلاس بود، كلي كرم كشيدم كه از گيلاسش زده بيرون (بعدا عكساشو ميذارم) از اونجا بود كه شديم گروه سيبيلوها :JC_thinking:

یادم نیست مهسا یا سپیده کدومشون منو به اینجا دعوت کردن اما اون روزا خیلی خوش می گذشت دلم براشون خیلی تنگ شده :4564:

تو مسنجر هم جواب نمیدن دلم واسه کنفرانس های سیبیلوییمون تنگ شده:4564:

آخ آخ يه سيبيلوووووو پيداش شد بالاخرههههه :shad:

سلام فريحه سيبيل :shad:

خدايي انقده توي مسنجر ما 5نفر انقد ميخنديديم :ws47: مخصوصا اين فريحه سيبيل و سپيده بيريخته :ws47: يادش بخير...

اين سپيده كه خيلي كم مياد، فعلا وقت نداره خداروشكر :w589: علي هم را به را كتكش ميزنه، از ترس كبوديهاش نمياد :persiana__hahaha: منم كه مشكلات خودمو دارم، ديگه شوبر داريه ديگه :banel_smiley_4:

حالا وقت كنم ميام بازم سر ميزنم :girl_blush2:

عهههه مموشک صولتی! خوبی؟(من همیشه برای رفع مشکلت دعا میکنم...)

.

شاید نداشتن سرعت بخاطر اینه که یه دسیسه پشت پرده هست؛هان!؟

مطمئنی از طرف ادمین نیست؟ بازم کچلش کن:ws17:(منم همین مشکل تو رو دارم)

.

منم اوایل ورودم و آشناییم با مهسا با تاپیکای تشخیص هویتش بود که با اسماعیل هی میگفتیم جواب "ایلیــــــا:ws3:"ست!

واقعا با رفتنت انرژی رو بردی on_the_quiet.gif

سلاااااااام ... خوبي؟؟؟؟؟

ممنونم عزيزم :rose:

آره يادش بخير، خودم خيلي تاپيكاي تشخيص هويت رو دوس داشتم، مثه برق صفحاتش ميرفت جلو، خيلي كلا باحال بود :shad: الان كي اونارو ميزنه؟؟؟ :shad:

من همینجوری خوشم میاد خودمو قاطیه قدیمیا کنم ....... یادش بخیر مهسا

وختی اومد نفهمیدیم کی اومد .. وختی رفت تازه فهمیدیم ............

وقتي بود هيشكي نفهميد كي بود، وقتي رفت همه فهميدن كي رفت!!!! :4564::sigh:

مرسي اومدي :ws3:

لینک به دیدگاه

حالا که همه چیز را توضیح میدی جریان انتخاب نام کاربریت را هم توضیح بده....

این مموشک چیه دقیقا؟

از جنس موشه، از جنس خرگوشه، از جنس موشکه، یا از جنس یه چیز دیگه به یاد تکه کلام دکتر محـــمود !!!

لینک به دیدگاه

اينم پروفايل سيبيلوئيمونه :ws3:

هر كي دوس داشت بياد اينجا :banel_smiley_4:

مهساااااااااااا؟؟

هیچ کس به اندازه ی مهسا واسه من تو اینترنت خاطره انگیز نیست. یکی از بهترین دوستایی که تو اینترنت داشتم. شایدم تنها دوستی که تو اینترنت داشتم. همیشه خاله مهسا صداش میکردم و از خاله های واقعی هم مهربونتر و بااحساستر بود. روز و شب های سرد پاییز و زمستون رو که واسش اتفاقات روزمره و مشکلات و شادی ها و غم و غصه ها رو تعریف میکردم و اونم با جون و دل گوش میکرد و تو مشکلات راهنماییم میکرد. من اصلا این انجمن رو نمیشناختم و خاله مهسا اینجا رو معرفی کرد و منم به خاطر اینکه اون اینجا بود کلی فعالیت میکردم ولی از وقتی رفت دیگه منم از این انجمن یه جورایی رفتم.

کاش مثل روزای قدیمی شاد و شنگول دوباره برمیگشت ...کاااااش... :ws44:

راس ميگه!!!

حدود 3سال پيش بود...

بذار حالا كه گفتي آبروتو ببرم :ws3:

ايشون يه كم دنبال زن و زندگي ميگشت :persiana__hahaha: بعدشم كلي اتفاقات مختلف بود توي اون دوران براش ميفتاد :hanghead: خيلي دپسرده شده بود، منم كه حساااااس... گفتم الان بچه مردم تلف نشه خدايي نكرده، يه كم سعي كردم از اون حال درش بيارم ، تا كه ديگه زن گرفت :banel_smiley_4: ديگه راحت شدم از دستش :banel_smiley_4::ws3:

ياد يه چي افتادم يهووووووووووووووووو

زمبه!!!!!!! :ws3:

هنو زمبه رو داري؟؟؟؟ :ws47:

لینک به دیدگاه
حالا که همه چیز را توضیح میدی جریان انتخاب نام کاربریت را هم توضیح بده....

این مموشک چیه دقیقا؟

از جنس موشه، از جنس خرگوشه، از جنس موشکه، یا از جنس یه چیز دیگه به یاد تکه کلام دکتر محـــمود !!!

نه خب ، ميدوني چيه؟ :6404:

من توي فرهيختگان كه بودم، اسمم اين نبود، اونجا نيس كاري به كار كسي نداشتمو هميشه حقمو ميخوردن :girl_blush2: مثل همينجا واقعا ساكت بودم :girl_blush2: بعد به همه ميگفتم من طفلكي هستم كه دلشون بسوزه اذيتم نكنن :girl_blush2:

بعد همين شد كه همه يهو بهم ميگفتن مموشي و مموشك.. اين اسمو بچه ها روم گذاشتن :banel_smiley_4:

يه جورايي مموشك از طفلكي و يه آدم مظلوم مياد :babygirl:

لینک به دیدگاه

ناراحت نشيا! اما يادم نيس كي بودي!!!!!! :w58:

خنگول:ubhuekdv133q83a7yy7

به قول تو واون یکی سیبیلو:حمید نوزده هزار و خورده ای سابق:banel_smiley_4:

مثل همينجا واقعا ساكت بودم :girl_blush2:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

نمیدونم منو یادش میاد یا نه...:hanghead:

ولی جزو اولین کسایی بود که وقتی اومدم باشگاه زیر پرو بالمو گرفت... :4chsmu1:

هر تاپیکی که زده میشد یه لینک بهم میداد ..هر جام که پست میدادم فوری یه تشکر زیرش بود :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...