رفتن به مطلب

مهسـا ، کاربر صولتی انجمن ♥

ارسال های توصیه شده

مهساهمیشه یکی از دوستای خیلی خوب و شوخ و شنگ خیلی از بچه های قدیمی انجمن بوده و هست .

profilepic532_7.gifavatar532_7.gif

مهسایی که همیشه برای همه مثل یک بمب انرژی میمونده و البته که امیدوارم همیشه هم همینطور بمونه ، کاربر صورتی یا به قول خودش صولتی انجمن ! دختری به شدت مهربون ، گرم و صمیمی و شر . دیگه فکر نمی کنم نیاز باشه که بگم مهسا و سپیده پایه گذاران گروه پر شر و شور سیبیلوها تو انجمن بودند .

socialgroupicon_8_1262021721.gif

سری تاپیک های تشخیص هویت هم یکی دیگه از کارهای فوق العاده قشنگ مهسای همیشه شیطون بود ، حتی همین الان اگر نگاه کنید قوانین هر سری از این تاپیک تا حدود زیادی کپی ، حتی از رنگ ، فونت و آیکنهای تاپیک های اصلی مهسا هست .

رنگ بفش و صورتی و آیکن TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gif

مهسا علاوه بر شیطنت های همیشگیش کمک های خوبی هم به انجمن و یکایک ما داشت ، به دلیل روایط عمومی خیلی خوبش مدتها به عنوان همکار مدیر روابط عمومی انجمن مشغول فعالیت بود و البته در کنار این ها به فعالیت های تخصصی در رشته آکادمیک خودش ( کامپیوتر ) هم می پرداخت و البته که همیشه به عنوان یک دختر باهوش ایرانی خیلی هوای هم جنس های خودش رو داشت و در این مورد هم تاپیک های خوب زیادی از خودش به جا گذاشت .

متاسفانه در اواخر سال گذشته ، به دلیل بروز مشکلاتی که براش بوجود اومد علاوه بر خروجش از کادر مدیریت فعالیت و حضورش در انجمن به شدت کاهش یافت و به جرات می تونم بگم جای خالیش برای خیلی از بچه ها احساس می شد و هنوز هم احساس میشه .

به هر حال هرجایی که هست براش آرزوی شادی و موفقیت روزافزون در تمامی فراز و نشیب های زندگی دارم .

مهسا عزیز خوشحالم از اینکه روزی انجمن تو رو سر راه یکایک ما قرار داد و امیدوارم بازهم ببینیمت و کنارمون باشی . hxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif

از یکایک دوستانی که مهسا رو میشناسند و خاطره ای ازش توی ذهن دارند دعوت میکنم هر از گاهی به برکه ی این ستاره سری بزنند . مطمئنا خوشحال میشه :w16:

picture.php?albumid=132&pictureid=555

[FLASH=width=1 heigh=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/FLASH]

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با مهسا زیاد ارتباط نداشتم ولی دختر شیطونو گلیه :icon_redface:

برای منم تاپیک بزن چند وقت دیگه رنگم از آبی در میاد :sigh:

دلم نمیخواد :164:

:texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه

موقعی که من عضو شدم اواخر دوران شیطنت مهساست..با اینکه اون موقع خیلی کم میومدم و بچه ها رو نمیشناختنم...مهسا خیلی تو ذهنم پررنگه..........جاش خیلی خالیهsmile.gif

لینک به دیدگاه

ایلیا جان ممنون که دفتر خاطراتمون رو گاهی اوقات به زیبایی ورق میزنی

مهسا یکی از کاربرهای عالی و خلاق و شیطون انجمن بود

امیدوارم هر جا هست همیشه موفق و سلامت باشه

من هم از سال گذشته که اون مشکل واسش پیش اومد دیگه خبری ازش ندارم

لینک به دیدگاه

مهسای عزیز واقعا بمب خنده بود..........هر تاپیک و یا پستی میزد..لبخندی بر لبم مینشست....آواتورش هم که همیشه در حال ورجه وورجه بود:hanghead:یه مدت خیلی کوتاه اومد ولی بازم رفت........خیلی جاش خالیه.امیدورام هر جا هست خوش و خرم باشه:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

لینک به دیدگاه

وااااای مهسا :heartshape2:

یه دختر شیطون که واقعا مثل زلزله بود.

یه تنه میتونست کل انجمن رو بهم بریزه...از حمله های شبانش به پروفایلها تا حضورش در تمام تالارها و تاپیکها...یه موجود خارق العاده، عجیب غریب، شیطون،مهربون و صمیمی.

اون زمانا من و محمد وقتی دیدیم خیلی انرژی داره گولش زدیم و انرژیش رو هدایت کردیم به عنوان مدیر روابط عمومی :biggrin:

کافی بود یه لینک بهش بدیم برای تبلیغ...در عرض ده دقیقه تو پروفایل تمام کاربران انجمن میدیدیم.

من همیشه مهسا رو تو ذهنم مثل یه شهاب آسمونی تصور میکردم...انقدر سرعتش زیاد بود که وقتی از کنارت رد میشد فقط گرد و خاکای پشت سرشو میدیدی :ws37:

اوه....یکی از کاربرانی بود که در کچل کردن محمد نقش بسیار اساسی داشت (دستش درد نکنه):biggrin: یادمه یه زمانی گیر داده بود عنوانشو صورتی کنن...آخه عاشق رنگ صورتی بود.... انقد گفت و گفت و گریه کرد که آخر سر محمد برای اینکه مهسا دست از سرش برداره عنوان کاربر صورتیو بهش داد :ws28:

همونقدر که به شدت شیطون و دل زنده بود بسیار با جنبه و به موقع با آداب و نزاکت بود...و همینطور تنها کسی بود که قدر کوچیکترین محبتهایی که بهش میکردی رو میدونست و به خاطر میسپورد.

با سپیده همیشه کل کل داشتن....ولی در عین حال جون در یک قالب بودن :w16:

آها راستی ...یه خاطره دیگه اینکه من به سمت معاونیش درومده بودم :ws3:

ولی متاسفانه در زندگی شخصی ایشون یک اتفاق ناخوش آیند رخ داد که نتونست مدت زیادی به انجمن بیاد...چند وقت پیش ها برگشت...ای کاش مهسا بر میگشت و مثل اون موقع ها همه رو جون به لب میکرد...

حیف ...این تاپیک ها رو میبینم یاد روزهای خوش قدیم میوفتم :sigh:

ممنون قاصدک بخاطر یادآوری های خوبی که میکنی :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

لینک به دیدگاه

مهسا سیبیلو. :sigh:

اولین باری که رفتم تو پروفیالش اومد گفت چرا سرزده اومدی؟ "چادر سرم نبود، چرا اومدي تو؟ :brodkavelarg:" :ws28:

بچه پر رو واسه من از خاطرات سربازیش می گفت!

لینک به دیدگاه

منم نمیشناسمت

ولی با تعریفای دوستان حتما دخمل خوبی بوده دیگه...

کاش رفتن با سابقه ها کلاس نداشت!

اونوقت همه اینجا بودن الان!

لینک به دیدگاه

مهسا...............یه دختر مهربون و شیطون.........واقعا جاش خالیه ..

یادمه اولین باری که اومدم انجمن بهم گفت زنده باد مرجااااااااااااااااان:w58::w58:

فکر کردم اسمشه....اما بعدش گفت خواهرمه:biggrin:

خلاصه اینکه خیلی حیف شد رفت:ws44:

امیدوارم هرجا هستی شاد باشی مهسایی گلو گلااااااااااب

لینک به دیدگاه

اااا. درباره سیبیل صحبت میکنین :ws3:

با مهسا از طریق سپیده آشنا شدیم. یکی از بهترینای انجمن.

همشم با این سپیده کل کل میکردن، ولی وای به حال روزی که دوتایی باهم میریختن سر یه نفر :icon_pf (34): جفتشونم همدیگه رو بی تربیت سیبیلو صدا میکنن :ws3:

به شدت خونگرم و شلوغ و پر انرژی. بعضی وقتا می موندیم این همه انرژی رو از کجا میاره icon_pf%20%2834%29.gif

ولی فکر کنم چشمش زدیم :hanghead:

خیلی وقته که به خاطر مشکلاتش نمیتونه دیگه زیاد بیاد. دلمون خیلی واسش تنگ شده. :sigh:

بچه ها فقط واسش دعا کنین که مشکلاتش زودتر تموم بشه. تو این یه سال خیلی اذیت شده.

خودش همیشه تا جایی که میتونسته تو مشکلات بچه ها بهشون دلگرمی داده و بهشون کمک کرده. ولی تو عموم هیچ وقت نخواسته مشکلاتش رو نشون بده و هرکسی باهاش برخورد کنه و اون انرژی رو ببینه میگه چقدر خوشحال هستش و مشکلی هم نداره.

لینک به دیدگاه
مهساهمیشه یکی از دوستای خیلی خوب و شوخ و شنگ خیلی از بچه های قدیمی انجمن بوده و هست .

profilepic532_7.gifavatar532_7.gif

مهسایی که همیشه برای همه مثل یک بمب انرژی میمونده و البته که امیدوارم همیشه هم همینطور بمونه ، کاربر صورتی یا به قول خودش صولتی انجمن ! دختری به شدت مهربون ، گرم و صمیمی و شر . دیگه فکر نمی کنم نیاز باشه که بگم مهسا و سپیده پایه گذاران گروه پر شر و شور سیبیلوها تو انجمن بودند .

socialgroupicon_8_1262021721.gif

سری تاپیک های تشخیص هویت هم یکی دیگه از کارهای فوق العاده قشنگ مهسای همیشه شیطون بود ، حتی همین الان اگر نگاه کنید قوانین هر سری از این تاپیک تا حدود زیادی کپی ، حتی از رنگ ، فونت و آیکنهای تاپیک های اصلی مهسا هست .

رنگ بفش و صورتی و آیکن TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gif

مهسا علاوه بر شیطنت های همیشگیش کمک های خوبی هم به انجمن و یکایک ما داشت ، به دلیل روایط عمومی خیلی خوبش مدتها به عنوان همکار مدیر روابط عمومی انجمن مشغول فعالیت بود و البته در کنار این ها به فعالیت های تخصصی در رشته آکادمیک خودش ( کامپیوتر ) هم می پرداخت و البته که همیشه به عنوان یک دختر باهوش ایرانی خیلی هوای هم جنس های خودش رو داشت و در این مورد هم تاپیک های خوب زیادی از خودش به جا گذاشت .

متاسفانه در اواخر سال گذشته ، به دلیل بروز مشکلاتی که براش بوجود اومد علاوه بر خروجش از کادر مدیریت فعالیت و حضورش در انجمن به شدت کاهش یافت و به جرات می تونم بگم جای خالیش برای خیلی از بچه ها احساس می شد و هنوز هم احساس میشه .

به هر حال هرجایی که هست براش آرزوی شادی و موفقیت روزافزون در تمامی فراز و نشیب های زندگی دارم .

مهسا عزیز خوشحالم از اینکه روزی انجمن تو رو سر راه یکایک ما قرار داد و امیدوارم بازهم ببینیمت و کنارمون باشی . hxh5v6h2nsqgyuf5c8yf.gif

از یکایک دوستانی که مهسا رو میشناسند و خاطره ای ازش توی ذهن دارند دعوت میکنم هر از گاهی به برکه ی این ستاره سری بزنند . مطمئنا خوشحال میشه :w16:

picture.php?albumid=132&pictureid=555

[FLASH=width=1 heigh=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/FLASH]

:TAEL_SmileyCente: :TAEL_SmileyCente:

منو ميگه هـــــــــــــــــــــــــــــــــا :shad:

:TAEL_SmileyCente:

ديشب كه ديدم تاپيكو، كلي هنگ كردم :persiana__hahaha: آخه بعيده از اين مو اسكاچي كه انقد تيزبين باشه :shad:

از فردا چقده معروف ميشم :cryingf:

اولش كه عنوان تاپيكو ديدم ، فك كردم :JC_thinking: توطئه هستش براي من از طرف مو اسكاچي :3384s: آخه چند وقت پيشا اومدم اينجا و گفتم به شدت دلم ميخواد آزارت بدمو منتظرش باش :persiana__hahaha::shad:

اينجا هم خوشبختانه قرباني پروفايلي زياد داشتيم :shad: قصدمون فقط مزاحمت بوده كه بحمدلله حاصل شد :shad: بيشتر از همه هم اين ادميني :imoksmiley: كه به موقع اش به پستش كه رسيدم تعريف ميكنم :shad:

------------------------------

خارج از شوخي، خيلي خيلي ممنونم بابت تاپيك، فك نكنم اينايي كه گفتي من باشم... :girl_blush2: يه مقدار زيادي اغراق شده

متاسفانه به خاطر حادثه‌ي تلخ زندگيم، نشد سر بزنم توي اين يك سال... بهر حال ببخشيد... دوست داشتم فعاليت علمي رو ادامه بدم، اما خب شرايطشو نداشتم...

نيومدنم هم ربطي به كلاس گذاشتن نداشت.. واقعا نميتونستم... الانم يه كم مشكل دارم، نميتونم زياد بيام

سرعت اينترنتمم خيلي بده، هر وقت ميام نميتونم جواب كسي رو بدم... ديشب هر كار كردم نشد ارسال كنم جوابمو....

به زودي با يه اينترنت پرسرعت جواب تك تكِ پست ها رو ميدم

فقط اينو بگم كه من خودمم عاشقِ قسمت علاقمنديهاي پروفايلمم ed89c90999b1329f5c58c9cd938f95e1.gif :heartshape2: :ha5t4lmd53df3cpu2lq b53c447e0a7b153de9257d96cf928de3.gif

در پايان از همه تشكر ميكنم

بويژه:

مو اسكاچي بابت تاپيكش :rose::w139:

همه ي كسايي كه ميان نظر ميدن :girl_blush2:

خودم و ايمان :persiana__hahaha: f081f5c6a92046537f835167ac192924.gif

خانواده ي رجبي :w58:

پ.ن: مواسكاچي، فك نكن با همين يه پست ولت ميكنم، اون زجري كه گفتم در انتظارته، فقط زمانش نامشخص

پ.ن2: سپيده هميشه يه بيتربيت بوده و هست... :w589: هيچوقت اونو به من نسبت ندين :w589::w000:

پ.ن3: واقعا از ديشب تا حالا خودمو كشتم تا اين ارسال بشه، چندين بار انجمن اومدم اما فقط چراغم روشن بوود و هيچ كاري نشد بكنم! به زودي ايشالا ميام جواب همه رو ميدم :rose:

بببببببب

لینک به دیدگاه

من فقط از همين جا به همه اعلام ميكنم كه اين ادمين يه خائنه :ubhuekdv133q83a7yy7

خيلي دليل دارم براي اثباتش، اما به همينا فعلا بسنده ميكنم

1- با توجه به پست اول و گفته ي ساير دوستان، بنده از روز اول خواستار رنگ صولتي بودمممممم :w000: اما با وعده هاي دروغين و همينطور كه فرناز گفت، با گول ماليدن سر من هيچوقت من صولتي نشدم :w000::3384s:

2- بدون اطلاع بنده عنوان مديريتمو تبديل كردن به "مدير با زن نشسته" :w821: كلي اومدم اينجا ، تو پروفايلش، گريه كردم كه آخه من كجا با زن نشسته ام؟ خيلي زود تغيير بده مدير با ايمان نشسته يا مدير با شوبرش نشسته، يا يه چي توي اين مايه‌ها، اما همچنان اون دروغ كذب بالاي پروفايلم هست : ubhuekdv133q83a7yy7

بابا شوهر بنده گهگاهي مياد اينجا يه سر ميزنه، اگه باور كنه اين عنوان رو چي؟؟؟؟ نميگه بهم اين زنه كيه تو زندگيت؟ :w000:

از مسئولين ميخوام حقمو ازاين ادمين ستمكار بگيرن :TAEL_SmileyCente:

لینک به دیدگاه

بابا شوهر بنده گهگاهي مياد اينجا يه سر ميزنه، اگه باور كنه اين عنوان رو چي؟؟؟؟ نميگه بهم اين زنه كيه تو زندگيت؟ :w000:

از مسئولين ميخوام حقمو ازاين ادمين ستمكار بگيرن :TAEL_SmileyCente:

به آقاتون بگین سریعا بیاد ازش به جرم مزاحمت برای نوامیس مردم شکایت کنه.

سریع پیگیری میشه و در دادگاه ویژه ای به اشد مجازات محکومش میکنیم انشالله تعالی. :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...