رفتن به مطلب

ضایع ترین خواننده های ایرانی (اخر خنده)

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این تیریپت منو کشته

یه چیزی بخور جون بگیری

نمیدونم از کدوم کُره اومده

خط کش هم میگذاشنید اینقدر صاف در نمیومد

تصادفیه

حضرت موسی

بیگلی بیگلی

گل و بونه و پشم و سیبیل , چه شود

اي جووونم

عمو دوست نداری خواننده شی بگو

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
ما که نخواستیم بریم خواننده شیم :banel_smiley_4:

کلاً تمسخر شخص ، اونم با آوردن اسم و تصویرش کار درستی نیست ... یعنی سوژه ی دیگه ای غیر از چشم و ابروی هم دیگه پیدا نمیکنیم که بخندیم؟

واقعاً تاسف باره...

لینک به دیدگاه
تو تالار تحت نظارت شما ....بنظرت تمسخر واژهی بیگانه نیست!!!!

در هر تالاری تمسخر از نظر من رد شدس و کار زشتی هستش و اکثر مواقع برخورد میکنم :viannen_38:

لینک به دیدگاه
میدونم که نمیشه با این موارد در تالار شما برخورد کرد. چون در آنصورت شما میشد مدیر بده که باید استعفا بده و بره...پس به ناچار باید سوخت و ساخت...:viannen_38:

ما چپ بریم راست بیام مدیر بده هستیم و برخورد هم میکنم از کسی باکی ندارم و از استعفا نمیترسم برید از محمد ادمین بپرسی بهت میگه شقایق چند بار استعفا داد ولی رد شده

بحث تمسخر و با مدیریت قاطی نکن سینا جان تمسخر در هر دین و آیینی کار زشت و ناپسندیه بخصوص اگه اینجور واضح باشه

حالا شما دوست دارین میتونید ادامه بدید به تمسخرت حتما شما جزء افراد بی عیب و نقصید و به خودتون اعتماد دارید ولی یکی مثل من که از سر تا پام ایراده و خودمم زشت هستم به خودم اجازه ایراد گرفتن و تمسخر دیگران و نمیدم

لینک به دیدگاه
ما چپ بریم راست بیام مدیر بده هستیم و برخورد هم میکنم از کسی باکی ندارم و از استعفا نمیترسم برید از محمد ادمین بپرسی بهت میگه شقایق چند بار استعفا داد ولی رد شده

بحث تمسخر و با مدیریت قاطی نکن سینا جان تمسخر در هر دین و آیینی کار زشت و ناپسندیه بخصوص اگه اینجور واضح باشه

حالا شما دوست دارین میتونید ادامه بدید به تمسخرت حتما شما جزء افراد بی عیب و نقصید و به خودتون اعتماد دارید ولی یکی مثل من که از سر تا پام ایراده و خودمم زشت هستم به خودم اجازه ایراد گرفتن و تمسخر دیگران و نمیدم

در این که یکی از ملتهب ترین و سخت ترین تالار های انجمن تالار آزاد است شکی نیست...زحمات شما را نفی نکردم...مدیریت ارتباط مستقیم برای برخورد با این موارد داره....گفتم برخی موارد هست که اگر دلت هم بخواهد مطابق با قوانین برخورد کنی متاسفانه زورت نمیرسه .چون فورا تاپیک بر علیه ات زده میشه و یه جور جوسازی صورت می گیره...

حالا شما دوست دارین میتونید ادامه بدید به تمسخرت:w58: حتما شما جزء افراد بی عیب و نقصید :w58:و به خودتون اعتماد دارید :w58:ولی یکی مثل من که از سر تا پام ایراده و خودمم زشت هستم:w58: به خودم اجازه ایراد گرفتن و تمسخر دیگران و نمیدم :w58:

شوک شدم از این حرفت...من که در تایید حرف شما گفتم بهتره تمسخر در تالار شما هم برداشته بشه...

در پست شماره 1 هم هیچ thnx نزدم.

لینک به دیدگاه
در این که یکی از ملتهب ترین و سخت ترین تالار های انجمن تالار آزاد است شکی نیست...زحمات شما را نفی نکردم...مدیریت ارتباط مستقیم برای برخورد با این موارد داره....گفتم برخی موارد هست که اگر دلت هم بخواهد مطابق با قوانین برخورد کنی متاسفانه زورت نمیرسه .چون فورا تاپیک بر علیه ات زده میشه و یه جور جوسازی صورت می گیره...

حالا شما دوست دارین میتونید ادامه بدید به تمسخرت:w58: حتما شما جزء افراد بی عیب و نقصید :w58:و به خودتون اعتماد دارید :w58:ولی یکی مثل من که از سر تا پام ایراده و خودمم زشت هستم:w58: به خودم اجازه ایراد گرفتن و تمسخر دیگران و نمیدم :w58:

شوک شدم از این حرفت...من که در تایید حرف شما گفتم بهتره تمسخر در تالار شما هم برداشته بشه...

در پست شماره 1 هم هیچ thnx نزدم.

خب منم گفتم هر کجا لازم باشه و تمسخر ببینم پست حذف میشه و تذکر هم میدم و از هیچ کسی باکی ندارم و از جو سازی هم نمیترسم:ws3:

بهتره بحث تاپیک به مدیریت ختم نشه

لینک به دیدگاه

بابا خوانندگی شده یه شغل بعضی هاشون حتی صداشون هم قشنگ نیست اما میخونن. نمیدونم کی ترانه هاشون رو گوش میکنه:ws52:

فک کنم تو دنیا فقط ایران باشه که هر کی اومده خواننده شده.یه ذره پول که اومد دستشون رفتن استودیو یه البوم ضبط کردن دادن بازار

لینک به دیدگاه

این که بعضیا هنر خوانندگی رو ندارن و فقط به پشتوانه پول و تیپ و دستگاه میرن آهنگ میدن بیرون و صدای واقعیشون زمین تا زیر زمین با صدای ترانه هاشون فرق داره شکی نیست ، ولی نباید از روی ظاهر به تمسخر دیگران پرداخت . بهتره به جای تمسخر انتقاد سازنده رو یاد بگیریم و با دلیل در مورد شخص یا مطلبی که قبولش نداریم به نقد بشینیم :icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

خواهی نشوی رسوا هممرنگ جماعت شو!

اینا اگه از اول اینطوری بود سخن گفتن دربارشون دور از ادب بود

ولی وقتی اینا عین دلقک خودشونوو مورد مضحکه قرار میدن ما را چه تقصیر؟

حضرت موسی و آخریه واقعا محشر بودن کلی خندیدیم دمتون خمپاره

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
خواهی نشوی رسوا هممرنگ جماعت شو!

اینا اگه از اول اینطوری بود سخن گفتن دربارشون دور از ادب بود

ولی وقتی اینا عین دلقک خودشونوو مورد مضحکه قرار میدن ما را چه تقصیر؟

حضرت موسی و آخریه واقعا محشر بودن کلی خندیدیم دمتون خمپاره

طرف عشقش میکشه با لباس زیر تو خیابون را بره....به تو چه؟

به من چه؟

اونا هم قیافشونو اونریختی کردن....شاید خیلیا کشته مرده ی همین قیافه و تیپشون باشن ...اینکه تو یا من تیپ اینارو نمیپسندیم دلیل نمیشه که مسخرشون کنیم...

لینک به دیدگاه

به من چه؟

اونا هم قیافشونو اونریختی کردن....شاید خیلیا کشته مرده ی همین قیافه و تیپشون باشن ...اینکه تو یا من تیپ اینارو نمیپسندیم دلیل نمیشه که مسخرشون کنیم...

:ws28:

لینک به دیدگاه

به من چه؟

همین حرفتو میتوان بر ضد خودت استفاده کرد

اگه عشقش میکشه لخت مادرزاد بیاد بیرون منم عشقم میشه بهش بخندمم به تو چه؟:banel_smiley_4:

اینکه صدای خنده منو نمیپسنده میتونه زودی متواری بشه:2525s:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
همین حرفتو میتوان بر ضد خودت استفاده کرد

اگه عشقش میکشه لخت مادرزاد بیاد بیرون منم عشقم میشه بهش بخندمم به تو چه؟:banel_smiley_4:

اینکه صدای خنده منو نمیپسنده میتونه زودی متواری بشه:2525s:

تو میتونی برا خودت تصمیم بگیری ولی نمیتونی عقاید دیگران رو به سخره بگیری...

لینک به دیدگاه
طرف عشقش میکشه با لباس زیر تو خیابون را بره ....به تو چه؟

به من چه؟

ببین امین جان.

یه هر حال برای حضور توی عرصه ی عمومی یه سری قوانین هست که باید رعایت بشه.

در هر صورت حضور با لباسای ناشایست توی فضای همگانی درست نیست و اون فرد انگشت نما خواهد شد. این نوع لباس پوشیدن توی جوامع مختلف فرق میکنه.

من خودم به شخصه نمیپسندم یکی با لباس زیر بیاد تو فضای شهری. هرچقدر هم آزادی باشه، یه سری قوانین محدود کننده همیشه هست.

این دوستان هم که تصاویرشون رو دیدیم، فقط تاسف منو برانگیخت. درک نادرست و کپی برداری ناقص از نمونه های موجود، باعث بوجود اومدن چنین پدیده هایی میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...