رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 850
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام خدمت دوستان

من تازه شروع به یادگیری آباکوس کردم و در یک مثال خیلی ساده مشکل دارم، یک استوانه رو در دو حالت مش بندی خود نرم افزار و مش بندی تعریف شده توسط خودمون مقایسه می کنیم که من در من مش بندی خودمون مشکل دارم یعنی نرم افزار ارور میده.

Error in job Job-1: Detected lock file Job-1.lck. Please confirm that no other applications are attempting to write to the output database associated with this job before removing the lock file and resubmitting.

Job Job-1 aborted due to errors

این هم لینک تمرینی که من انجامش دادم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مش بندی خودتون منظورتون چیه؟

پارتیشن زدید؟

روی یک فایل کار کردین؟ یعنی برگشتین مش رو پاک کردین و مش خودتون رو ایجاد کردین و سیو کردین؟ یا کلا یک فایل جدا درست کردین؟

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان

از دوستان طریقه مدل کردن نقطه جوش در آباکوس، مرا راهنمایی کند

با تشکر

این ویدو می تونه کمک کنه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام من یه دیوار آجری تو آباکوس مدل می کنم.اما ران نمی شه ارور می ده اگه میشه راهنماییم کنید باتشکر

displasemente increment for contact is too big

لینک به دیدگاه
سلام من یه دیوار آجری تو آباکوس مدل می کنم.اما ران نمی شه ارور می ده اگه میشه راهنماییم کنید باتشکر

displasemente increment for contact is too big

تحلیلتون چی هست؟

خیلی کلی میشه گفت اینطوری

اینکرمنت رو از پیش فرض دستکاری نکنید.

بسته ب شرایط شما ممکنه این لینک بتونه کمک کنه

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان یک سوال فوری دارم خواهش میکنم جواب بدید

دارم یک مثال شکلدهی ورق رو حل میکنم آخر سر تو مشاهده نتایج انیمیشن وقتی ورق گیر رو ورق نشسته و پانچ میاد پایین ورق رو کاملا همراه خودش میاره پایین و هیچ تغییر شکلی به وجود نمیاد البته تو تحلیل فورج هم همین مشکل برام پیش آمدخواهشن بگید مشکل کجاست و راه حل چیه ممنون از لطفتون

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام خسته نباشین ببخشید یه سوال داشتم من تو اباکوس تا مرحله JOB میرم این خطا رو بهم میده لطقا کمک کنین چیکار کنم سپاس :ws38:

400642 nodes on an embedded element do not lie in any host element. Check coordinates, exterior tolerance and absolute exterior tolerance parameters, and the host element set definition. The nodes have been identified in node set ErrNodeEmbeddedNode.

Analysis Input File Processor exited with an error.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان

در حین تحلیل مرتب این اررور رو میگیرم و دلیلش رو هم نمیدونم

ممنون میشم راهنمایی کنید:

Error in job Job-1: Too many attempts made for this increment

Job Job-1: Abaqus/Standard aborted due to errors

Error in job Job-1: Abaqus/Standard Analysis exited with an error - Please see the message file for possible error messages if the file exists.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

در حین تحلیل مرتب این اررور رو میگیرم و دلیلش رو هم نمیدونم

ممنون میشم راهنمایی کنید:

Error in job Job-1: Too many attempts made for this increment

Job Job-1: Abaqus/Standard aborted due to errors

Error in job Job-1: Abaqus/Standard Analysis exited with an error - Please see the message file for possible error messages if the file exists.

در منوی step مقدار و بازه اینکریمنت هارو کم وزیاد کنید حل میشه

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

با سلام

برای تحلیل نورد گرم در قسمت تعریف خواص مکانیکی بهتر است از نمودار فشار برای تعریف تنش وکرنش استفاده کنیم یا نمودار کشش.کدام مورد باعث میشود جواب تحلیل دقیق تر شود. با تشکر

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام .من تحیل dynamic implicit انجام دادم که تو مدلم تو ماژول interaction وcontact از نوع (surface to surface (rough تعریف کردم .تو نتایجم اثر دمپینگ وجود داره,چطور میتونم اثر دمپینگ رو بطور کامل از بین ببرم؟با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی

در حال حاضر متخصص آباکوس حضور ندارن

به محض اینکه ایشون اومدن پاسخگوی سوالاتتون هستند:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ا سلام

دوستان ممنون میشم اگه جواب سوال من رو میدونید کمکم کنید

من یه قطعه رو تحت باری که به صورت خطی از 0 تا 20000 نیوتن تغییر میکنه قرار دادم و لازم به ذکره که از ماژول dynamic explicit استفاده کردم ولی وقتی میخوام نمودار نیرو بر حسب زمان رو از اباکوس بگیرم حتی در نقاطی که بار رو روی اونجا اعمال کردم کلا نیرو رو صفر نشون میده( منظورم RF1 RF2 و RF3 هست)

من واقعا نمیدونم کجارو اشتباه کردم

لطفا اگه کسی میتونه من رو کمک کنه

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...