رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

برای خودم باشم ،کسی بهم کار نداشته باشه ،شبانه هندزفری بزارم تو گوشم برای خودم فکر کنم وساعتها تو خونه راه برم واهنگ گوش بدم وقتی همه جا تاریکه عاشق اینکارم

یکی از لذتهای زندگیم مهربونیمه ،به همه محبت میکنم خیلی دوست دارم خیلیییییییییییییییییییییییییی

یکی از لذتهای زندگیم روحیه ارومم هست

لینک به دیدگاه

وَرجه وُروجه واسه له کردن گوجه برای رُب درست کردن!hapydancsmil.gif:ws3:

می گین چه جوری؟!:w02:

بچه های که ریشه های روستایی دارن(من دارم) باید دیده باشن...:icon_redface:

که یک دفعه ای تو یک محل خانوم ها جمع می شن و به صورت دسته جمعی از یک وانتی که گوجه می اره..گوجه می خرن ...:w16:

بعد تشت می زارن و شروع می کنن به رب درست کردن...هم ارزون تر می اد هم دور همن...:w36:

پروسه ی جذابی هست...:ws3:

من اون قسمت که بهم می گن برو چکمه بپوش بپر تو تشت برای له کردن گوجهبسیار بسیار لذت می برم..اصن ی وعضی...:ws3:

لینک به دیدگاه

اینکه یک کتاب داشته باشی، که خیلی دوستش داشته باشی :ws3:

همه چیزش رو : قطع کتاب،‌ طرح جلدش، اسم‌ش! ، داستان‌ها و شخصیت اصلی داستان

و از همه مهم تر اینکه با شخصیت داستان هم‌ذات پنداری کنی.

و این کتاب کلی صفحه داشته باشه، اونقدر که مطمئن باشی خوندنش کار دو سه روز نیست!

و تو خوندنش رو کش بدی... جوری که هیچ وقت تموم نشه!

حالا می‌تونید تصور کنید که هر چند وقت، خوندن چند ورق از این کتاب چقدر می‌تونه لذت بخش باشه ؟!

بهار این کتاب رو خریدم

و تابستون شروع به خوندنش کردم

حالا پاییز شده شده، و من در این تعطیلات یک هفته‌ای که به خونه اومدم، از رفتن زیر لحاف و خوندن چند ورق از کتابی که دوستش دارم لذت می‌برم.

کاش چند بهار و زمستون دیگه هم این لذت ادامه داشته باشه :mornincoffee:

این کتاب «آبلوموف‌»ه و من آبلوموف‌تر از خود ایلیاایلیچ آبلوموف:bigbed: تشابه اسمی‌مون هم دوست داشتنیه :4chsmu1:

tnmi6u69nredb9uuorx.jpg

لینک به دیدگاه

بعد از اون سرمای سوزناک یهو هوا بهاری شدن و صبحونه تو حیاط روز تعطیلی با خانواده.:hapydancsmil:

بعدشم ناهارپختن تو حیاط با فامیلای مادری و برنامه ریزی گردش بیرون .....و شب با فامیلای پدری...:hapydancsmil:

خدایا این تعطیلات رو زیاد کن.:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...