رفتن به مطلب

امسال چطور؟؟؟؟

رمضان امسال روزه میگیرید؟؟  

141 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. رمضان امسال روزه میگیرید؟؟

• 76
    • 45
    • 20

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 466
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ماها حتی تو تمرین دموکراسی خواهی هم غلط و غلوط داریم چه برسه به صرف فعلش...

در ضمن اون کسی که انگیزه روزه گرفتن تو این گرمای تابستون داره همون انگیزش باعث میشه طاقت روزه گرفتن براش راحتتر باشه بحث انگیزه درمیونه نه زور بالای سر ...

به نظر شما مفهوم دموکراسی یعنی چی؟

دموکراسی به معنای سکوت در برابر همه نظرات و به به چه چه گفتن به آنها،به خاطر احترام به دیگران نیست.

دموکراسی یعنی اینکه هر کسی بدون هیچ ترسی،جرات بیان هر نقدی را به هر کسی داشته باشد.

اینکه شمای نوعی تو خونه خودت از صبح تا شب بشینی مشروب بخوری،قمه بزنی،روزه بگیری،یک ماه آب و غذا نخوری،به من نوعی هیچ ربطی نداره.

اما وقتی شما بیایی تو اجتماع و بازتاب این عملهات،آرامش من را بگیره،اونموقع بنده حق دارم از آن انتقاد کنم.

امروز یک فردی که نمیخواد در گرمای تابستان روزه بگیره به خاطر آرامش و امنیت روانی مومن و مومنه روزه دار،حق نداره آب بخوره،چرا که اونوقت شلاقش میزنند اگر او را ببینند !!!!

این یک مسئله فردی نیست که فردی حل بشه،مسلمانان یک روحیه تمامیت خواهانه عجیبی دارند و با وجودیکه شعار آزدای میدهند،اما عملا میخواهند همه در برابر احکام نابشون کرنش و تعظیم کنند.

لینک به دیدگاه

این نتیجه و این کار برادارن و خواهران متعهد کمتر از جهاد با جان نیست!ما برای حکومت روزه نمی گیریم ما برای اسلام حقیقی روزه می گیریم همان اسلام حقیقی که اعراب را ادم نکرد کسی را متقاعد نکرد با زور شمشیر به ما تحمیل شد!

لینک به دیدگاه

به نظر شما مفهوم دموکراسی یعنی چی؟

دموکراسی به معنای سکوت در برابر همه نظرات و به به چه چه گفتن به آنها،به خاطر احترام به دیگران نیست.

دموکراسی یعنی اینکه هر کسی بدون هیچ ترسی،جرات بیان هر نقدی را به هر کسی داشته باشد.

اینکه شمای نوعی تو خونه خودت از صبح تا شب بشینی مشروب بخوری،قمه بزنی،روزه بگیری،یک ماه آب و غذا نخوری،به من نوعی هیچ ربطی نداره.

اما وقتی شما بیایی تو اجتماع و بازتاب این عملهات،آرامش من را بگیره،اونموقع بنده حق دارم از آن انتقاد کنم.

امروز یک فردی که نمیخواد در گرمای تابستان روزه بگیره به خاطر آرامش و امنیت روانی مومن و مومنه روزه دار،حق نداره آب بخوره،چرا که اونوقت شلاقش میزنند اگر او را ببینند !!!!

این یک مسئله فردی نیست که فردی حل بشه،مسلمانان یک روحیه تمامیت خواهانه عجیبی دارند و با وجودیکه شعار آزدای میدهند،اما عملا میخواهند همه در برابر احکام نابشون کرنش و تعظیم کنند.

اصلا منظورم سکوت و به به و چه چه نبود منظورم احترام به عقاید دیگران هست نه توهین و تمسخر به خاطر اعتقادادش به بهانه نقد کردن

خودتم میدونی کلا من با این نظام مشکل دارم هیچ رقم تو کتم نمیره کارای اینا درسته اون ممنوعیت نخوردن و نیاشامیدن کار احمقانه ای هست

روحیه تمامیت خواهی کلا به نظرم تو نهاد همه ادما هست ربطی به دینشون نداره همه دنبال نفعشون هستن این وسط

جای که شعور مردم قد یک ارزن هست توقع نداشته باش از ازادی چیزی بدونن فقط به استهزا میگیرن معنی ازادی رو

لینک به دیدگاه
اصلا منظورم سکوت و به به و چه چه نبود منظورم احترام به عقاید دیگران هست نه توهین و تمسخر به خاطر اعتقادادش به بهانه نقد کردن

خودتم میدونی کلا من با این نظام مشکل دارم هیچ رقم تو کتم نمیره کارای اینا درسته اون ممنوعیت نخوردن و نیاشامیدن کار احمقانه ای هست

روحیه تمامیت خواهی کلا به نظرم تو نهاد همه ادما هست ربطی به دینشون نداره همه دنبال نفعشون هستن این وسط

جای که شعور مردم قد یک ارزن هست توقع نداشته باش از ازادی چیزی بدونن فقط به استهزا میگیرن معنی ازادی رو

حالا تو کدومو زدی محمد؟؟

لینک به دیدگاه

مقایسه پارسال و امسال

before

siv80k5c5yx623c3x15q.jpg

after

2aoyhcguyxy5nozi7a6g.jpg

مشت محکمی بود بر دهان صهیونیست هایی که میگفتند اعمال دولت مردم را از دین زده کرده است . :icon_pf (44):

و همینطور نشان دهنده افزایش سلامت بین مردم و افزایش طول عمر!

لینک به دیدگاه

مشت محکمی بود بر دهان صهیونیست هایی که میگفتند اعمال دولت مردم را از دین زده کرده است . :icon_pf (44):

و همینطور نشان دهنده افزایش سلامت بین مردم و افزایش طول عمر!

حسین حسین شعار ماست ، شهادت افتخار ماست....

ما همه سرباز توییم خامـــنه ای ، گوش به فرمان توییم خامـــنه ای..... :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
حسین حسین شعار ماست ، شهادت افتخار ماست....

ما همه سرباز توییم خامـــنه ای ، گوش به فرمان توییم خامـــنه ای..... :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

دیگه نشد هیچی نگم .

اصلا ربطی به خامنه ای و دار و دستش نداره .

هر کسی میگیره طرفدار اونا نیست ، همین طور که هر کسی هم نگیره مخالف اونا نیست . :icon_gol:

لینک به دیدگاه

هر کسی میگیره طرفدار اونا نیست ، همین طور که هر کسی هم نگیره مخالف اونا نیست . :icon_gol:

به نظر من اگر کسی بگیره و طرفدار اونها نباشه،ایدئولوژیش مشکل داره.

چون اونها دقیقا حافظ اسلام عزیز در کشور اسلامی ما هستند،من نمیفهمم وقتی همه ارزش های اسلامی را اجرا میکنند،مشکل شماها باهاشون چیه !!!!

فضای جامعه را برای روزه داران و باحجابان و.... فراهم کردن جرمه؟

لینک به دیدگاه

چون اونها دقیقا حافظ اسلام عزیز در کشور اسلامی ما هستند،من نمیفهمم وقتی همه ارزش های اسلامی را اجرا میکنند،مشکل شماها باهاشون چیه !!!!

اینو گفتی دیگه واقعا یه حس بدی پیدا کردم . این حرف اصلا درست نیست . من وقتی به رفتار اونا نگاه میکنم و با افکار اسلامی مقایسه میکنم . حالت تهوع بهم دست میده که حس کنم اونا مدافع اسلام هستن..

اما یه نکته .. نه تنها در ایران بلکه در همه ی جهان مسئولان از اعتقادات مذهبی مردم سو استفاده میکنن. خود بوش هم به عنوان یه کاتولیک مذهبی تونست نظر مردم رو جلب کنه .

و متاسفانه این یه مثال خوبی از عام بودن مردمه

لینک به دیدگاه
اینو گفتی دیگه واقعا یه حس بدی پیدا کردم . این حرف اصلا درست نیست . من وقتی به رفتار اونا نگاه میکنم و با افکار اسلامی مقایسه میکنم . حالت تهوع بهم دست میده که حس کنم اونا مدافع اسلام هستن

اما یه نکته .. نه تنها در ایران بلکه در همه ی جهان مسئولان از اعتقادات مذهبی مردم سو استفاده میکنن. خود بوش هم به عنوان یه کاتولیک مذهبی تونست نظر مردم رو جلب کنه .

و متاسفانه این یه مثال خوبی از عام بودن مردمه

واقعا فکر میکنی افکار اسلامی با رفتار اونا مغایرتی داره؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
واقعا فکر میکنی افکار اسلامی با رفتار اونا مغایرتی داره؟؟؟؟

در اسلام دروغ به عنوان یک گناه خیلی بزرگ تلقی میشه . در حالی که ما دروغ رو مثل نقل و نبات از زبان مسئولان سیاسی میشنویم ... اونم فقط برای حفظ منافع. این فرد چطورری میتونه نشون دهنده ی اسلام باشه

من که چیز مشابهی نمی بینم..

لینک به دیدگاه

نیستن . :ws37:

چون نیستن تمام اعمالشون که ادعای دینی داره هم از نظر من رده .

تاریخ که خوندین . معاویه هم میگفت من امیر المومنینم و ارزش ها رو پیاده میکرد .

ظاهر سازی کاری نداره و صرفا پیاده سازی ارزش ها اونم به صورت گزینشی ملاک نیست .

در ضمن ایدولوژی هیچ کس خالی از اشکال نیست .

لینک به دیدگاه

اینو گفتی دیگه واقعا یه حس بدی پیدا کردم . این حرف اصلا درست نیست . من وقتی به رفتار اونا نگاه میکنم و با افکار اسلامی مقایسه میکنم . حالت تهوع بهم دست میده که حس کنم اونا مدافع اسلام هستن..

حرفات تا یک حدودی درسته،اما چون شما در یک جامعه اسلامی واقعی زندگی نکردی و فقط داستانهایش را شنیدید که اسلام واقعی این نیست.

اینطور احساس میکنید،که اعمالی که امروز در حکومت ما انجام میشه،اسلامی نیست.

در حالیکه هم حکومت ایران و هم طالبان و هم وهابیت،کاملا یقین دارند که اسلام واقعی را اجرا میکنند و پشتشان هم علمای بزرگ اسلام هستند.

اگر اینهمه مراجع بزرگ تشیع که عمری درباره قرآن و اسلام و تاریخ آن بررسی کرده اند، ببینند این حکومت اسلامی نیست و سکوت میکنند،پس وای به حالشون....

لینک به دیدگاه

معاویه هم میگفت من امیر المومنینم و ارزش ها رو پیاده میکرد .

ظاهر سازی کاری نداره و صرفا پیاده سازی ارزش ها اونم به صورت گزینشی ملاک نیست .

در ضمن ایدولوژی هیچ کس خالی از اشکال نیست .

هیچکدام از علمای اسلام پشت سر معاویه نبودند،اگر هم بودند اندک بودند.

اما پشت سر این عزیزان،بسیاری از علمای اسلام هستند.

در ضمن معاویه خودش قسم خورده بود که اسلام را از بین ببره،اما اینها قسم خورده اند که اسلام را زنده نگهدارند.

معاویه کسی را به جرم مشروب خوردن شلاق نمیزد،چون خودش هم مشروب میخورد،اما اینها میزنند.

لینک به دیدگاه
حرفات تا یک حدودی درسته،اما چون شما در یک جامعه اسلامی واقعی زندگی نکردی و فقط داستانهایش را شنیدید که اسلام واقعی این نیست.

اینطور احساس میکنید،که اعمالی که امروز در حکومت ما انجام میشه،اسلامی نیست.

در حالیکه هم حکومت ایران و هم طالبان و هم وهابیت،کاملا یقین دارند که اسلام واقعی را اجرا میکنند و پشتشان هم علمای بزرگ اسلام هستند.

اگر اینهمه مراجع بزرگ تشیع که عمری درباره قرآن و اسلام و تاریخ آن بررسی کرده اند، ببینند این حکومت اسلامی نیست و سکوت میکنند،پس وای به حالشون....

نه تنها من بلکه هیچ کس تا حالا در یک جامعه ی ایده آلش زندگی نکرده .

اما شما اگر مدیر یه شرکت هم باشی برای اینکه شرکت قوی برپاکنی باید آدم های قوی داشته باشی . اگر این امکان وجود نداشته باشه .. آیا شرکت رو منحل میکنی . یا صبر میکنی تا وضعیت بهتره شه؟

خب برای برپایی یه جامعه ی ایده آل اسلامی ما نیاز داریم که افراد پاک داشته باشیم . وقتی نداریم . دیگه نمیشه امیدوار بود که همه ی ایده آل ها بر قرار باشه .

لینک به دیدگاه
در اسلام دروغ به عنوان یک گناه خیلی بزرگ تلقی میشه . در حالی که ما دروغ رو مثل نقل و نبات از زبان مسئولان سیاسی میشنویم ... اونم فقط برای حفظ منافع. این فرد چطورری میتونه نشون دهنده ی اسلام باشه

من که چیز مشابهی نمی بینم..

بله

هم اینا هم اسلام واقعی که شما اسم میبرید ازش دروغ رو گناهی بزرگ تلقی میکنن

اما از همون زمان هم در هر زمینه ای که لازم میدیدن و منفعت طلب میکرد به اسم حافظت از دین و حکومت خدا اسم دروغ خودشون رو تقیه میگذاشتن!این موضوع در مورد شیعیان و حکومت علویان به وفور استفاده و دیده شده!!

یکم بیشتر دقت و مطالعه کنید مشابهات بیشتری هم میبینید

حرف قشنگ همه جا زده میشه...دین اسرائیلی ها هم پر از حرفای قشنگه مهم عمله دوست من:ws37:

لینک به دیدگاه
بله

هم اینا هم اسلام واقعی که شما اسم میبرید ازش دروغ رو گناهی بزرگ تلقی میکنن

اما از همون زمان هم در هر زمینه ای که لازم میدیدن و منفعت طلب میکرد به اسم حافظت از دین و حکومت خدا اسم دروغ خودشون رو تقیه میگذاشتن!این موضوع در مورد شیعیان و حکومت علویان به وفور استفاده و دیده شده!!

یکم بیشتر دقت و مطالعه کنید مشابهات بیشتری هم میبینید

حرف قشنگ همه جا زده میشه...دین اسرائیلی ها هم پر از حرفای قشنگه مهم عمله دوست من:ws37:

چرا شما از همه ی حرفای من بدترین جنبه شو برداشت میکنی ؟!

تقیه که یه چیز کاملا متفاوته .. شما اینجا روزه رو برای بدن ضرر می دونی . اما صلاح نمی دونی که وقتی جونت در خطره خلاف واقعیت رو بگی ؟!

نیمه ی پر لیوان قابل خوردنه و لذت بخش . اما نیمه ی خالیشو خدا نکنه کسی بتونه بخوره:JC_thinking:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...