رفتن به مطلب

چگونه بفهمیم دختری از ما خوشش می آید

ارسال های توصیه شده

خیلی ستمه تو ایران که هنوز دخترها حق انتخاب ندارن، بلکه باید کاری کنند ک انتخاب بشن.

به نظر شما چه دلایلی میتونه داشته باشه؟

خانوما خودشون چی دوست دارند؟ دوست دارند، خودشون پیشنهاد بدن یا پیشنهاد داشته باشن؟ :JC_thinking:

دلایل که شاید بیشتر مسائل فرهنگی و تفاوت ها از نظر روحی باشه ولی این انتخاب شدن هم خوبه هم بد.

از یک طرف به دختر اعتماد بنفس میده از یک طرف یه حس بد که انگار تو حق انتخاب نداری و باید انتخابت کنن.

پیشنهاد دادن و پیشنهاد داشتن از طرف دختر و پسر اگر حالت عمومی پیدا کنه و دختر هم بتونه به پسر پیشنهاد بده خوبه.

ولی درصورتی که برای خونواده ها جا بیفته و نگن وای دختره پررو هست و اینجور حرفای خاله زنک بازی.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 123
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

رابطه منظورت زندگی مشترکه؟ :JC_thinking:

اینجا داره قبل از رسمی شدن میگه، که چه کسی اول بگه چه مستقیم چه غیر مستقیم.

رابطه رابطست دیگه رسمی‌ و غیر رسمیش فرق نداره:ydm47612zsesgift969
لینک به دیدگاه
رابطه رابطست دیگه رسمی‌ و غیر رسمیش فرق نداره:ydm47612zsesgift969

منظورم اون گفتن و نگفتن بود، نه خطبه عربی و.... :ws38:

اینکه میگی من اول نمیگم تحت هیچ شرایطی، خوب دیگه رابطه ای شکل نمیگیره که بعدش بخواهی بگی یا نگی.:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
منظورم اون گفتن و نگفتن بود، نه خطبه عربی و.... :ws38:

اینکه میگی من اول نمیگم تحت هیچ شرایطی، خوب دیگه رابطه ای شکل نمیگیره که بعدش بخواهی بگی یا نگی.:JC_thinking:

گفتم که باید اول اون بگه اگه گفت که رابطه ادامه می‌یابد:lol: نگوید نمیابد :ws37:
لینک به دیدگاه
گفتم که باید اول اون بگه اگه گفت که رابطه ادامه می‌یابد:lol: نگوید نمیابد و اگر نیافت فدای سرمان:ws37:

پس اینو بذار آواتارت و منتظر باش تا بهت بگن..... :viannen_38:

hp9ou4htfhbm4ngfsu0p.jpg

لینک به دیدگاه
من که دخترمو بخوام نخوام بهم گفتنو میگنو خواهند گفت:lol: تو برو منتظر باش که بهت بگن :biggrin:

بدجنس، سوء استفاده گر.... :vahidrk:

چه پیش بینی هم میکنه از حال و آینده.

ولی همیشه فرصت ها به اندازه ای که ما انتظار داریم کافی نیستند....

همون هند میریم بهمون بگن اینجا همه بچه فیلن. :zadan:

لینک به دیدگاه
خیلی ستمه تو ایران که هنوز دخترها حق انتخاب ندارن، بلکه باید کاری کنند ک انتخاب بشن.

به نظر شما چه دلایلی میتونه داشته باشه؟

خانوما خودشون چی دوست دارند؟ دوست دارند، خودشون پیشنهاد بدن یا پیشنهاد داشته باشن؟ :JC_thinking:

دلایل که شاید بیشتر مسائل فرهنگی و تفاوت ها از نظر روحی باشه ولی این انتخاب شدن هم خوبه هم بد.

از یک طرف به دختر اعتماد بنفس میده از یک طرف یه حس بد که انگار تو حق انتخاب نداری و باید انتخابت کنن.

پیشنهاد دادن و پیشنهاد داشتن از طرف دختر و پسر اگر حالت عمومی پیدا کنه و دختر هم بتونه به پسر پیشنهاد بده خوبه.

ولی درصورتی که برای خونواده ها جا بیفته و نگن وای دختره پررو هست و اینجور حرفای خاله زنک بازی.

دقیقا همینهایی که تبسم گفت!

همه دوست دارن حق انتخاب داشته باشند اما قوانین ما عرفی رو به وجود اورده که زنها خودشون هم هیچی از حق و حقوق واقعیشون نمیدونند و اگه دختری بخواد بر طبق خواست و منطق خودش پیش بره و به کسی ابراز علاقه کنه اول از همه خانواده خودش مانع میشند

ب

جمع نبند :vahidrk:

لینک به دیدگاه
بدجنس، سوء استفاده گر.... :vahidrk:

چه پیش بینی هم میکنه از حال و آینده.

ولی همیشه فرصت ها به اندازه ای که ما انتظار داریم کافی نیستند....

ما که تا حالا فرصت زیادی هم آوردیم:lol: لیاقتت همون هندو پاتایاست:vahidrk: چقد تو بی‌ سلیقه و کجی:viannen_38:
لینک به دیدگاه
ما که تا حالا فرصت زیادی هم آوردیم:lol: لیاقتت همون هندو پاتایاست:vahidrk: چقد تو بی‌ سلیقه و کجی:viannen_38:

فیل هندی بی منت بهتر از فیل ایرانی پر مدعاست ....... :zadan:

تازه هندی با ما دور آتش هم میگرده،اینجا مارو دو دستی پرت میکنن تو آتیش.

لینک به دیدگاه

نگار این قدر اسی رو اذیت نکن!

اینجا نگارها بچه فیلن، خوب شد؟ :ws37:

با هم دوست باشید :ws37:

لینک به دیدگاه
دقیقا همینهایی که تبسم گفت!

همه دوست دارن حق انتخاب داشته باشند اما قوانین ما عرفی رو به وجود اورده که زنها خودشون هم هیچی از حق و حقوق واقعیشون نمیدونند و اگه دختری بخواد بر طبق خواست و منطق خودش پیش بره و به کسی ابراز علاقه کنه اول از همه خانواده خودش مانع میشند

جمع نبند :vahidrk:

بله بینندگان عزیز.

بسیار سپاسگذار و ممنونم از تبسم و فروغ عزیز که پاسخ سوال برنامه ما رو دادند.

گوش جان می سپاریم به ادامه ی اسپم های اسی و نگار.:ws37:

لینک به دیدگاه
فیل هندی بی منت بهتر از فیل ایرانی پر مدعاست ....... :zadan:

تازه هندی با ما دور آتش هم میگرده،اینجا مارو دو دستی پرت میکنن تو آتیش.

اسی حالا یه هندی باهات رقصیدا!!! تحویل نگیر خودتو اون با همه میرقصه :biggrin:
لینک به دیدگاه
فروغ جان تو خودت خارج از ایران هم بودی حاظر بودی پا پیش بذاری؟ کاری به جنسیت هم ندارم

ببین اگه همین فروغ تو همین سن بلند شه بره اونور خیلی فرق نداره...چون خیلی چیزا تو ذهن من مونده و رنگ گرفته

مگر اینکه تحت تاثیر محیط ، بازتاب های اجتماعی این موضوع به من نشون بده چنین کاری امنیت روانی و غرور شخصی من رو تحت تاثیر قرار نمیده و نتیجه مثبت هم داره...در این صورت شاید پا پیش بذارم

متاسفانه علاوه بر نوع تربیت و نگرش جامعه من شخصا در این زمینه خیلی مغرورم و اگه با تمسخر یا بی محلی مواجه بشه واقعا از درون خرد میشم....

لینک به دیدگاه
نگار این قدر اسی رو اذیت نکن!

بگیر بزنش فروغ، منو اذیت میکنه مدام....... :ws44:

حیف که من اجازه ندارم دست روی نامحرم بلند کنم. :sigh:

لینک به دیدگاه
بله بینندگان عزیز.

نه دیگه من اومدم بحث علمی- اجتماعی دنبال شه !! :biggrin:

لینک به دیدگاه
بله بینندگان عزیز.

کو؟ اسپم کو؟؟؟چرا تهمت میزنی؟؟:vahidrk: واسه چی‌ وسط بحث ما پارازیت میای خسو خاشاک! :vahidrk:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...