رفتن به مطلب

چگونه بفهمیم دختری از ما خوشش می آید

ارسال های توصیه شده

اسی حالا یه هندی باهات رقصیدا!!! تحویل نگیر خودتو اون با همه میرقصه :biggrin:

افغانیش هم با خودت نرقصیده که بگیم با یک خارجی رقصیدی......:vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 123
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کو؟ اسپم کو؟؟؟چرا تهمت میزنی؟؟:vahidrk: واسه چی‌ وسط بحث ما پارازیت میای خسو خاشاک! :vahidrk:

ببین من مثل حاجی نیستما محرم و نامحرم حالیم نیست... همرو با یه چشم میبینم... خلاصه حواست باشه بلایی سرت نیاد. :whistle:

لینک به دیدگاه
افغانیش هم با خودت نرقصیده که بگیم با یک خارجی رقصیدی......:vahidrk:
:ws47:آخه تو از کجا میدونی‌ حیف که... خوشبختانه ندید بدید نیستم در این زمینه که هی‌ بیام خاطره یک عدد رقص با یک عدد ۳نقطه!رو تعریف کنم:biggrin:
لینک به دیدگاه
ببین من مثل حاجی نیستما محرم و نامحرم حالیم نیست... همرو با یه چشم میبینم... خلاصه حواست باشه بلایی سرت نیاد. :whistle:
پیشته عزیزم:ws37: ریز میبینمت:biggrin:
لینک به دیدگاه
:ws47:آخه تو از کجا میدونی‌ حیف که... خوشبختانه ندید بدید نیستم در این زمینه که هی‌ بیام خاطره یک عدد رقص با یک عدد ۳نقطه!رو تعریف کنم:biggrin:

حیف که چی؟

اون ... بعد از حیف یعنی چی؟

این فقط یک چشمه از خاطرات بود، چه میدانی اصل ماجرا چیست....

حالا یک خاطرشو تعریف کن، فیل جون. :ws37:

لینک به دیدگاه

ما شدیدا مشتاق شنیدن اون سه نقطه ی شما هستیم. :whistle:

لینک به دیدگاه
حیف که چی؟

اون ... بعد از حیف یعنی چی؟

این فقط یک چشمه از خاطرات بود، چه میدانی اصل ماجرا چیست....

حالا یک خاطرشو تعریف کن، فیل جون. :ws37:

من ادعایی ندارم:ws37: من اصلا بچه مثبت!:ydm47612zsesgift969 رقص بلد نیستم اصلا!!:ws37:
لینک به دیدگاه
من ادعایی ندارم:ws37: من اصلا بچه مثبت!:ydm47612zsesgift969 رقص بلد نیستم اصلا!!:ws37:

چه عقب نشینی کردی !!!

تا الان میگفت همانگونه که گفته اند و میگویند و خواهند گفت،حالا میگه ادعایی ندارم.

فیل هم فیل های قدیم.:viannen_38:

لینک به دیدگاه
چه عقب نشینی کردی !!!

تا الان میگفت همانگونه که گفته اند و میگویند و خواهند گفت،حالا میگه ادعایی ندارم.

فیل هم فیل های قدیم.:viannen_38:

من با استراتژی جلو میرم! گاهی عقب نشینی کوبنده تر از حمله است!!:biggrin: بیخود دلتو صابون نزن:ws37:
لینک به دیدگاه
فیل سیاه را با تفنگ فیل سیاه کش میکشند، اگر بگی فیلم فرمز را با چی میکشن یک جایزه اساسی بهت میدیم.
باشه اسی بیا بیرون! غرق میشی:ws37:‌ من رفتم شب بخیر
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...