رفتن به مطلب

قرائتی: دخترها صبح و پسرها بعد از ظهر به دانشگاه بروند

ارسال های توصیه شده

• 5 ماه بعد...
  • پاسخ 95
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خبرآنلاین - حجت الاسلام قرائتی خواستار آن شد که دخترها صبح به دانشگاه بروند و پسرها عصر. اون گفت: من گاهی خنده‌ام می‌گیرد، می‌گویم: مدرسه دختر و پسر از هم جداست. راهنمایی‌ها که هنوز شهوت ندارند، از هم جداست. دبیرستانی‌ها که شهوتشان شکوفا می‌شود، آنها هم از هم جداست، دانشجو که شهوتش گر می‌کشد، مختلط است. آنوقت خنده دار این است که یک مشت دکتر در یک اتاق نشستند، من از این دکترها خنده‌ام می‌گیرد. اسمش را اسلامی کردن دانشگاه می‌گذارند. دختر و پسر را قاطی هم کردند، در اتاق نشستند موز می‌خورند

می‌خواهند دانشگاه را اسلامی کنند. راست می‌گویید یا دروغ؟ آخر زشت است که آدم خودش را سرکار بگذارد. آدم مردم را سرکار بگذارد بد نیست. این آقایان خودشان، خودشان را سر کار گذاشتند. صبح دخترها بیایند و عصر پسرها بیایند. چه می‌شود؟ مگر یک جاهایی که واقعاً استادش نایاب است، اضطرار است. چه اشکالی دارد. آنوقت دخترها اگر خودشان باشند، می‌توانند چادرشان را هم بردارند، روسری‌شان را هم بردارند. لباس مشکی هم لازم نیست بپوشند. لباس سفید بپوشند راحت راحت هم باشند. همه خانم هستند دیگر. چه اشکالی دارد؟

خداوکیلی اینو از کجاش درآورده؟ :ws3:

بااین قسمت حرفش البته موافقم، از بچگی هی میگن از هم جدا بشین، بعد یهو میگن حالا قاطی!! یه عده هم که طفلکیا بی جنبــــــــــــه :ws3:

حالا من سوالاتی برام پیش اومده که ممنون میشم استارتر از ایشون بپرسن ، برام رفع ابهام بشه :banel_smiley_4:

1- زن و شوهرهایی که میخوان باهم برن دانشگاه ، چه شیفتی باید برن؟ شب؟ نصف شب؟ یا اصلا یه دانشگاه میسازن که خانوادگی بشه، واسه متاهلین؟ :banel_smiley_4:

2- چند تا استاد زن دارن اینا؟؟؟ با این اوصاف دخترا بی استاد میمونن که!!!!!!!!!!!!!!!!! :sigh:

3- خداوکیلی من اگه یه همچین جایی برم که دخترا انقد ترگل ورگل بشینن کنارم، همش دوس دارم نگاشون کنم ببینم که فلانی تیپش و قیافش چه طوریه... چه طوری موهاشو درست کرده، چه رنگی استفاده کرده و ... :ws28: دیگه دانشگاه کیلو چنده؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
به نظر من بهتره کلا همه دختر پسرای بین 15-30 گردن زده بشن funny.gif

سرچشمه همه مشکلات ملت ایران زیر سر همین ذلیل مرده هاس:ws28:

به نظر من باید نسل بالای 40 سال رو گردن بزنن تا تحجر از بین بره:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

ايشون براي خودشون گفتن ...

دانشكده اي كه فقط پسر باشه ، ميشه نركده و بالعكس

دانشجوها مگه اختيار ندارن كه خودشون تصميم بگيرن ؟؟؟

كجاي اسلام گفتن يك زن و مرد باهم موز بخورن مشكل داره ؟؟؟

اسلام رو جوري جلوه داديد كه تبديل شده به يك پرورشگاه انسان كه از جنس مخالف جداست

مختلط بودن دانشگاه اصلا مورد شرعي نداره ، ما بايد ياد بگيريم كنار هم زندگي كنيم ، سالم

نميشه براي اينكه برادران و خواهران مومن ، ايمان خودشون رو حفظ كنن تو خيابان ها و دانشگاه ها ديوار تفكيك كشيد

برادران مومن اگر در محيط دانشگاه منحرف نشدن مومن هستند

وگرنه منو بزار توي يك دنياي بدون دختر ، جون تو اگه منحرف بشم ، همچين مستقيم ميرم كه نگو

لطفا دست به تحريف اسلام نزنيد كه پاسخ خدا كوبنده است

لینک به دیدگاه
ايشون براي خودشون گفتن ...

دانشكده اي كه فقط پسر باشه ، ميشه نركده و بالعكس

دانشجوها مگه اختيار ندارن كه خودشون تصميم بگيرن ؟؟؟

كجاي اسلام گفتن يك زن و مرد باهم موز بخورن مشكل داره ؟؟؟

اسلام رو جوري جلوه داديد كه تبديل شده به يك پرورشگاه انسان كه از جنس مخالف جداست

مختلط بودن دانشگاه اصلا مورد شرعي نداره ، ما بايد ياد بگيريم كنار هم زندگي كنيم ، سالم

نميشه براي اينكه برادران و خواهران مومن ، ايمان خودشون رو حفظ كنن تو خيابان ها و دانشگاه ها ديوار تفكيك كشيد

برادران مومن اگر در محيط دانشگاه منحرف نشدن مومن هستند

وگرنه منو بزار توي يك دنياي بدون دختر ، جون تو اگه منحرف بشم ، همچين مستقيم ميرم كه نگو

لطفا دست به تحريف اسلام نزنيد كه پاسخ خدا كوبنده است

خیلی عالی بود ..دست مریزاد:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دیروز اتفاقی برنامه اون دختر(نامداری بود اسمش؟) از شبکه 2 رو دیدم

موضوع برنامه همین بود، مسئول اجرای این کار رو که یادم رفت کی بود رو دعوت کرده بود، مجری خیلی خوب و منطقی حرف زد و برادر مسئول هیچ حرف منطقی نداشت برای دفاع کردن :ws37: خوشم اومد از این نامداریه دست و پا چلفتی:ws3: امروز هم داست سالاد درست میکرد ریخت همه جا رو کثیف کرد خیلی باحال گفت وای گند زدم باز:ws28:

لینک به دیدگاه
نه اینا مشکلشون با محرداست

بالای 30 دیگه اکثرا متاهلن و خطر رفع شده:w16:

نه شما متوجه نشدی اگه حکومت دست 30 ساله ها بی افته میدونن نسل خودشون چه نیاز هایی داره و تحجر از بین میره شما منظور منو نگرفتی:a030::a030::a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...