رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها این ترم برای شروع کار طرح 3 (کارگاه طراحی حمل و نقل) باید یه میدان رو انخاب کنم.می خوام جایی باشه که پتانسیل مانور رو داشته باشه و بالتبع مدارکشم دردسترس باشه(یعنی وقتم برای شناختش هدر نره).شما احیانا پروژه ی شناخت میدان و یا "پیشنهادی" دارین؟:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها این ترم برای شروع کار طرح 3 (کارگاه طراحی حمل و نقل) باید یه میدان رو انخاب کنم.می خوام جایی باشه که پتانسیل مانور رو داشته باشه و بالتبع مدارکشم دردسترس باشه(یعنی وقتم برای شناختش هدر نره).شما احیانا پروژه ی شناخت میدان و یا "پیشنهادی" دارین؟:ws38:

یه نصیحت معمولا اکثر اساتید شهرسازی در تهران میدان فردوسی و صادقیه و بصورت محدود تجریش رو کار کردن.

در این سایت تو قسمت پروژه های دانشجویی باید کار ی که میخوای باشه.

لینک به دیدگاه

تو پروژه های تحلیل فضای شهری، اطلاعات شناخت برخی میادین هم هست:

http://www.noandishaan.com/forums/thread342.html

لینک به دیدگاه
تو پروژه های تحلیل فضای شهری، اطلاعات شناخت برخی میادین هم هست:

http://www.noandishaan.com/forums/thread342.html

مرسی خیلی کمکم کرد.ایشالا اگه با اتفاق نظر بچه ها یکی از همین میادین رو برداشتیم کار نهایی رو اینجا میذارم که پروژه اون میدون کم کم تکمیل بشه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
سلام بر دوستای خوب و گل

میگم کسی راجع به نرم افزارای آماری برای تحلیل پرسشنامه آشناست!:ws52:

میشه راهنمایی کنید عااایااا:ws37:

نسیم جون اگه خواستی از spss استفاده کنی من می تونم کمکت کنم واسه پرسشنامه :a030:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید.من ترم 2 هستم. استادم گفته یه موضوع بیار که مربوط به جغرافیای شهری و جامعه شناسی شهری باشه. مشترک باشه.مثل متابولیسم شهری. گفت چنتا موضوع بیار. میشه کمکم کنید لطفا؟ عجله دارم فقط.ممنووووون

لینک به دیدگاه
سلام دوستان خسته نباشید.من ترم 2 هستم. استادم گفته یه موضوع بیار که مربوط به جغرافیای شهری و جامعه شناسی شهری باشه. مشترک باشه.مثل متابولیسم شهری. گفت چنتا موضوع بیار. میشه کمکم کنید لطفا؟ عجله دارم فقط.ممنووووون

سلام

ببخشید میشه بپرسم برای چه درسی این موضوع تحقیق میخوای؟

تا بهتر بتونیم در مورد موضوع مشترک جغرافیای شهری و جامعه شناسی کمکت کنیم؟

باتشکر...

لینک به دیدگاه
سلام دوستان من یک سوال دارم اگر میشه راهنماییم کنید ...

من تعریف دقیقی از "مسیرهای سلامت شهری "میخوام

تو بخش مقالات و بگردین.. فک می کنم در این مورد مقاله گذاشتم!

ببخشید خودم وقت نمی کنم بگردم :a030:

لینک به دیدگاه
باور کنید تو یک خط هم برام تعریفش کنید ابهامات ذهنیم برطرف میشه................:ws52:

منظورت از مسیر سلامت شهری مسیر سبزه؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان من یک سوال دارم اگر میشه راهنماییم کنید ...

من تعریف دقیقی از "مسیرهای سلامت شهری "میخوام

فكر نميكنم به اين صورت كلي كه مطرح كردين، چيزي پيدا كنيد! يه كم ريزتر بشين، زودتر به نتيجه ميرسين :ws37:

شايد مسيرهاي دوچرخه هم جزء مسيرهاي سلامت شهري محسوب بشن...

لینک به دیدگاه
فكر نميكنم به اين صورت كلي كه مطرح كردين، چيزي پيدا كنيد! يه كم ريزتر بشين، زودتر به نتيجه ميرسين :ws37:

شايد مسيرهاي دوچرخه هم جزء مسيرهاي سلامت شهري محسوب بشن...

مرسی دوست عزیز من هم مشکلم تو جزیی نگاه کردن به مسالست...موضوع پیشنهادی پایان ناممه واسه همین میخوام بدونم چه چیزایی رو شامل میشه..

لینک به دیدگاه
باور کنید تو یک خط هم برام تعریفش کنید ابهامات ذهنیم برطرف میشه................:ws52:

فک میکنم شما تو پایان نامتون باید هم بخش ترافیکی و هم زیست محیطی و هم شهرهای با مقیاس انسانی رو ببینید.

سلامت شهری معمولا تو شهرهای امروزی تو این سه مورده

اما باز این در مورد نمونه موردیتون متغیره

برای مثال در شمال کشور سبز راه دیده نمیشه چون کلن اونجا سرسبزه

نمونه موردیتون کدوم شهره؟

لینک به دیدگاه
سلام

ببخشید میشه بپرسم برای چه درسی این موضوع تحقیق میخوای؟

تا بهتر بتونیم در مورد موضوع مشترک جغرافیای شهری و جامعه شناسی کمکت کنیم؟

باتشکر...

برای هردو درس. هم جغرافی هم جامعه باید یک ارائه بدم. حالا موضوع رو انتخاب کردم.میخواستم اگه بشه راهنماییم کنید برای نوشتن مطلب. موضوع کارکردهای مثبت و یا منفی آشکار یک فضای سبز هست.مثلا معایب یا منافعی که ایجاد یک میدان یا پارک در یک منطقه خاص داره. مثلا فلان میدون نباید اینجا باشه به چند دلیل... اگه میشه راهنماییم کنید خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه
برای هردو درس. هم جغرافی هم جامعه باید یک ارائه بدم. حالا موضوع رو انتخاب کردم.میخواستم اگه بشه راهنماییم کنید برای نوشتن مطلب. موضوع کارکردهای مثبت و یا منفی آشکار یک فضای سبز هست.مثلا معایب یا منافعی که ایجاد یک میدان یا پارک در یک منطقه خاص داره. مثلا فلان میدون نباید اینجا باشه به چند دلیل... اگه میشه راهنماییم کنید خیلی ممنون.

اینکه میگی فلان میدون یا فضای سبز اینجا باشه یا نباشه رو تو درس حمل و نقل شهری

درموردش بطور کامل با اساس و پایه توضیح میده

بعد درضمن میدون در ایران بطورکامل نداریم اینها فلکه محسوب میشه...

طرز درست قرارگیری درست فلکه و میدان در حمل و نقل شهری آمده...

برای مثال برای بعضی خیابان ها رفوژ وسط میزارن یا جزیره میزارند

حالا بعضی از این رفوژها و جزیره ها از جنس فضای سبز

تو قسمت حمل و نقل همین سایت بگرد شاید بجای خوبی برسی اگه نرسیدی محمد عارف بهت حتما کمک شایسته ای میکنه...

واگر نرسیدی به جای خوبی باز بوگو که خودم جزوات حمل و نقل شهریمو برات آپلود میکنم...

لینک به دیدگاه
فک میکنم شما تو پایان نامتون باید هم بخش ترافیکی و هم زیست محیطی و هم شهرهای با مقیاس انسانی رو ببینید.

سلامت شهری معمولا تو شهرهای امروزی تو این سه مورده

اما باز این در مورد نمونه موردیتون متغیره

برای مثال در شمال کشور سبز راه دیده نمیشه چون کلن اونجا سرسبزه

نمونه موردیتون کدوم شهره؟

مرسی از راهنماییتون..من قراره چند نمونه موردی بررسی کنم..از استاد هم پرسیدم گفتند منظور از مسیر سلامت همون جاده سلامت در زبان شهرداری هاست.که برای پیاده روی هست و با 45 دقیقه مسیری که حالت گردشی داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...