رفتن به مطلب

خروج تالار عمران از رکود...

ارسال های توصیه شده

دوستان عمرانی کسی نظری نداره...

هی وای من ...دریغ از یه عمرانی که بیاد و یه نظری بده

سینلدرا مدیریت پروژه

محمد شهر ساز

اسماعیل مکانیک

مریم مکانیک

نظر دادند...:icon_gol:

دوستان عمرانی آیا موافقید تاپیک بپرسیم و بیاموزیم را راه اندازی کنیم .مشارکت می کنیددر این تاپیک؟

آدم ياده سيلندر ميافته!!144019_kickedoutsmile.gif

من عمراني نيستم ولي نسبت به عمرانيا دو جو غيرت دارم!!! 89020_cool.gif

من ديدم بچه هاي عمرانو فقط تو گفتگو آزاد پلاسن بابا يكمي فعاليته علمي آخه چه وضعشه!!!

با مسابقاتو اينا موافقم تا اونجايي كه سوادم بكشهو با تقلبو849820_blush.gifاينا شركت ميكنم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببین اونطوری که مدنظر شما هست فک کنم نمیشه همچین تاپیکی را زد...

چون تیر و ستون و بادبند را دیگه همه دیدن میدونن چیه...

ولی برای اینکه نشون بدیم مرد عمل یم تاپیک و زدم...

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?p=593036#post593036

مشارکت باید آزادانه باشه با زور و خواهش نمیشه کسی را مجبور به فعالیت کرد...

در این مورد گفتنی ها زیاده ...ترجیح میدم در تاپیک دیگری با شما مهندسان نقاشی کل کل کنم.:ws3:

برج پیزا اگه بد ساخته شده بود که این همه بازدید کننده و توریست نداشت...

لینک به دیدگاه
به نظر من شما باید یک اسپمر بزرگ(البته به پای من که نمیرسه) پرورش بدید.. که البته این کار خیلی طول میکشه..

من تمامی هزینه های این کار خطیر رو میپذیرم

فقط بهم معرفیش کنید..

2 قطعه عکس و کپی کارت ملیش رو برام بفرستید تا ببینم میتونم براش کاری کنم یا نه

هر تالار باید یه اسپربزرگ داشته باشه تا موفق باشه...

گفتگوهای صمیمی باید باشه تا کاربران به هم نزدیک تر شوند و از هم حرف شنوی داشته باشند...

مثلا" همین سفید برفی

یَک اسپمریه که نگو

همیشه اسپم میکنه

برا همین موفقه :ws3:

ولی یه نظر که بندازی به آمار میبینی که من چقدر اسپمر بزرگی هستم از تالار مکانیک..

این رمز موفقیت در انجمنه

گفتگوی صمیمانه داریم...وای امیر رضا میاد پست ها را حذف می کنه . اینجا آزادی نداریم....:ws3:

فعلا که رو اوردیم به جذب اسپمر از تالارای دیگه ...خدا خودش ختم به خیر کنه.....

لینک به دیدگاه

دروود به همه دوستان

خيلي ممنون از همه شما كه به فكر هستيد

من به ترتيب سعي مي كنم خودم به شما برسونم

به نام مهربانترین مهربانان...

بدون تعارف بگم از هر تالاری یه صدایی در میاد جز تالار عمران...

سکون حاکم بر تالار عمران خسته کننده و نگران کننده است...من یکی که خسته شدم.

تالار های مثل مکانیک -معماری و برق از تالار های خوب و فعال انجمن هستند ولی تالار عمران همچنان غرق در سکوت می باشه.

جا داره همین جا از زحمات امیر رضا بخاطر به اینجا رسوندن تالار تشکر ویژه کنیم...واقعا یه تنه که نمیشه کاری کرد یا بقول معروف یه دست صدا نداره...

از دیگر کاربر فعال انجمن سیندرلا هم تشکر می کنم همینطور از آرانوس...

مطمئنا بچه های عمران چه ار لحاظ سوادی و عملکردی از پتانسیل بالایی برخوردارند

یک تالار فقط با مشارکت کاربران اون تالار ساخته میشه...

خلاصه کلام...

دوستان راهکارها و پیشنهادات خودتون را جهت خروج تالار از این وضعیت را لطفا بیان کنید...

فقط خواهشا بهانه امتحان کلاس و درس و پروژه را نیارید...

سينا جان بابت اين حركت بجا و بموقت ممنون بله مدتيه كه تالار عمران از روز هاي خوبش فاصله گرفت رو ز هاي كه حداقل دو مدير فعال رو سر اين تالار بود اما الان حتي خود من هم بنا به دلايلي فعلا حضورم خوب نبوده و فعلا تالار بدست شما دوستان كه خودتم اسمشون بردي و + مهندس رضا نسيمي عزيز داره جلو ميره منم قول ميدم تمام جمع بندي بحث هاي شما انجام بشه

بزاريد برم بقيه صحبتام تو جواب پست دوستان داشته باشم

يه نكته هم هميجا بگم سعي ميكنم تا فردا برنامه اي از فعاليت هاي خودم و يه نگاه نموداري به فعاليت هاي يك سال اخير تالار عمران داشته باشيم ( از زماني كه من مدير شدم )

سلام سينا جان

منم كمي باهات موافقم كه خب منم تو رشته خودم تنهام و همش دارم با خودم حرف ميزنم

مشكل اينه كه زياد كاربره فعال نداريم!!! Fprivate "type=pict;alt="

بله كاربر نداريم

يعني داريم اگه آمار رو ببينيم در هر ساعت به طور ميانگين 5-6 نفر از تالار در حال ديدن هستن + چندين كاربر فعال عمران در انجمن داريم كه بيشت ر مشغول آزاد هستند يا كلا كم لطف هستند

اما چيكار كنيم

ميگم !!!!!!!!

راست میگی حالا مسابقه برگزار کنیم بریم کاربرش از کجا بیاریم...

فک کنم باید با تعدادی از کاربرای تالار های همسایه جهت حضور در تالارعمران عقد اخوت و خواهری امضا کنیم...

در رمینه عمران چون یکی از کارهای بچه ها در آینده نظارته...

میشد مثلا مسابقه ای برگزار کنیم و هر دفه یک کاربر یه عکس از اشکال اجرایی یه ساختمون بزاره و بقیه بیان بگن که مثلا اشکال کار کجاست و برای رفعش چه تدبیری باید اندیشید...

در کم بودن تعداد کاربرای تالار عمران موافقم بنظرم باید یه مدیر روابط عمومی برای تالار تعریف بشه...

خب كار هاي زيادي ميشه داشت

1 - جذب كاربر قديمي و برگشتن برخي دوستان

من در پست هاي بعديم كاربران فعال دوران مديريت خودم معرفي ميكنم كه هر كدوم تنها در زماني فعال بودند با وجود اينكه به همه اين دوستان ب رنامه هاي براي فعاليت داده شد امانمي دونم به چه دليل امروز حتي سايشونم پيدا نيست به هر حال من خواستار جذب اين دوستان هم هستم

2- جذب كاربران جديد

امروز وضعيت انجمن وضعيت خوبي داره باور كنيد اوايل حتي يك نفر هم نبود بياد ا ز تالار بازديد داشته باشه ولي الان من بعضي وقت ها مي بينم تعداد كاربر ان فعال در تالار عمران به 20 نفر هم مي رسه خب پس بايد اين 20 نفر جذب بشند

+ تبليغات در سايت هاي مختلف داشته باشيم

+ يكي از دلايل اضافه شدن تعداد بازديد از تالار صفحه اصلي انجمن هست كه جديدا راه اندا زي شده و مطالب مفيد هر تالار اونجا قرار ميگيره كه باعث ميشه بهتر به موتو ر جستجو گر معرفي بشه و كاربر ان زيادي بيان

مورد بعدي استفاده ا ز برچسب هست كه اين مو رد من از همون روز اول جدي گرفتم

مورد بعدي پويايي تالا ر هست مثل فعال بودن تالار د ر دانشنامه ، به روز بودن زيز تالا ر ها و قرار دادن مطالب نو و جديد خب تمام اينكار ها باعث ميشه ما امروز بيشترين جذب كاربر جديد داشته باشيم اما نمي تونيم ازشون استفاده كنيم

ما بايد بتونيم به كار بر ان جديد خوش آمد بگيم ... اط لاعيه تالار به رو ز نگه دا ريم كاربران جديد بيخيال نشيم و هي با هاشون د ر ارتباط باشيم صفحه اصلي رو بايد به روز نگه داريم به كاربر ها برنامه بديم بر حسب توانايي كه دار ند برنامه هاي جذاب براي تالار تعريف كنيم

و هر اتفاق مهمي كه ميفته و يا تاپيك مهمي هست با پيام اطلاع رساني كنيم يا تو امضا مون قرار بديم

... اما الان

من كاملا تنهام ...

و سعيم ميكنم با وجود اين تنهايي يجورايي همه اين كار ها رو انجام بدم يا بعضي ها رو هم انجام نمي دم

درست دوتا همكار مدير دارم اما رضا عزيز فعلا بخاطر مسائل پيش اومده براش در مدتي پيش و مشغله كاري هنوز ازش خبري نيست و اميدوارم زود برگرده

ياسمن هم فعلا مشغول امتحانات هست و زماني هم كه هست بيشتر سعي به مديريت مطالب تالار داره اميدوارم وقت ياسمن هم بيشتر بشه و بيشتر از اين درخدمتش باشيم

مثلا همين تاپيك مطمئن باش اگه براي عمراني هاش پيام ميزاشتي الان بيشتر از اين استقبال ميشد

يا همون مسابقه حدس عكس

به نظر من بیاید و آموزش بدید..

مثلا متره و برآورد

و یا اگه این درس رو پاس کردید یه پروژه بذارید و اونو انالیز قیمت کنید..

و مسابقاتی از این دست

ممنون از شما

پيش نهاد خوبيه موافقم

صرفا جهت اطلاع من قبلا به دوستان يه برنامه براي فعاليت تالار داده بودم كه هنوزم منتظرم از بعضي دوستان جواب بگيرم البته ديگه فاييده نداره و بايد كار رو شروع كرد

تاپیک بپرسیم و بیاموزیم مثل تالارهای دیگه میشه راه انداخت و بهش رونق داد.

میشه درباره موضوعای مختلف گفتگو کرد. مثلاً هر هفته یکی یه موضوع بگه و دربارش بحث بشه.

بعضی وقتا هم یه موضوعایی تعیین میشه که با رشته های دیگه هم مرتبط هستش و اونام می تونن بیان شرکت کنن و نظر بدن.

کاربرای عمران به اندازه کاربرای برق و مکانیک و معماری زیاد نیستن، ولی خیلی هم کم نیستن. مشکل اینجاست که تو خود تالار زیاد فعالیت نمیکنن.

دقيقا با حرف محمد موافقم

محمد چنين برنامه ها يا مشابهش بوده يه مدت هم خوب جلو ميرفت اما بعد ديگه ميرفت خاك مي خو رد مثل تاتيك برر سي هاي اشكالات اجرايي اوايل اينقدر خوب بود كه من براش يه تالار جدا باز كردم اما الان ديگه خودش زير تالار آموزش شده

ادامه داره .....

لینک به دیدگاه
http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=26929

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=27942

از تو لینک زیر رشته مهندسی عمران رو انتخاب کنید و سرچ کنید

بعدش می تونید بر اساس تعداد پست هم مرتب کنید کاربرا رو

http://www.noandishaan.com/forums/memberlist.php?do=search

ممنون محمد جان

بهتون توصیه میکنم که با تاپیک آشنایی با کاربران انجمن شروع کنید و کاربرانی که عمران میخونند رو جذب تالار کنید و از طرف دیگه با ایجاد جوی صمیمانه و شروع بحث هایی که نیاز رشته شماست او را به ادامه همکاری تشویق نمایید.

خب ما چنين تاپيكي هم داريم علاوه بر اين خود من هم هر از چندگاهي نگاهي به تاپيك معرفي نفرات انجمن ميندازم و اگه كسي از عمران باشه دعوت ميكنم اما اين دعوت بايد مداوم باشه نه اينكه قطع بشه يكي از نمونه هاي دعوت كه هنوزم نتونستم كاملش كنم همين دعوت از متخصصين مجازي بود براي عمران كه دوستان در جريان هستند

باورم نمیشه 6128 کاربر عمران داریم....

خب بر اساس تعداد پست تایی که دوستان ارسال کردنداز 3,066 پست تا 2 پست که در زیر اسامی انها اومده تقاضامندم ...که

در این تاپیک مشارکت داشته باشند تابه یک جمع بندی برسیم...

Maryam_alien

hamed.zizo

anthonio montana

armstrong

pashaa

hamed&mahi

saeed99

آرانوس

behrooz ce

eshagh_kh

bahram_first007

khakestari

hazhir

hapashtia

hamidal

mikhail_tal

amirreza

almas

hannah09

mehrce

کالیگولا

f.d.m

hamid-mb

vahid jigol

amir_ataei

civil.7

13654242

yaran01

saze89

pooyan.tt

sasho

farshad

عمه شاه پریون

pesarnezami

kurosh parsa

هزاردستان

mashmajid

mona23

ahmad_7

arya68

maede66

sas_ily

qaws

مجرد

riahi

amirnmaz

behzad2011

onlyhvs

mehrdadsasani

arashat

askt

civil.alizadeh

همراه اول

samir30

mvaisi

شهرزاد2012

بهرام صمدی وایقان

سينا جان اين همه كاربر واقعا نمي خواهيم بهتر از همين طريق فقط افراد بالا 20 پست رو سرچ كني ك ه ميبيني 28 نفر پيدا ميشه 50 درصد اين دوستان يه روزي از فعالا تالار بودند و ما بقي يا ديگه نيستند يا اگه هستند فعاليت در تالار تخصصي ندارند

دوستان عمرانی کسی نظری نداره...

هی وای من ...دریغ از یه عمرانی که بیاد و یه نظری بده

سیندرلا مدیریت پروژه

محمد شهر ساز

اسماعیل مکانیک

مریم مکانیک

نظر دادند...

دوستان عمرانی آیا موافقید تاپیک بپرسیم و بیاموزیم را راه اندازی کنیم .مشارکت می کنیددر این تاپیک؟

دليل اينكه اين تاپيك براي دوستان استقبال نشد هم همينه چون اطلاع رساني نشده

اينو قبول كن كه براي هر كاري بايد اطلاع رساني كرد وگرنه نتيجش همين ميشه

سلام من عمرانی نیستم ولی کلا بچه های فعال هر رشته ای رو دوست دارم...

اول یک پیشنهاد برای دعوت هم رشته ایهاتون

این لینک و براشون بفرستید تا بیایند.........

مسابقه هم برگزار کنید سخت نباشه منم هستم........

دیگه دیگه........ خب یکم تبلیغ کنید برای کارههاتون.........

موفق باشید

من از تالار همسایه هستم ولی خب چه کنیم آب معمارو عمران توی یک جوب نمیره......چرا واقعا؟

كاملا با شما موافقم

اینم یکی از اون بدعت های بدی که تو این انجمن گذاشته شده یعنی تا از کسی دعوت نکنی نمیاد و نظر نمیده...ممنون از شما

اینم خوبه قرار دادن عکس از مراحل اجرایی یه پروزه ساختمانی...

مسابقه حدس تصویر مهندسی پزشکی را ندیدم که ببینم چطوریه...

فقط موقع گرد گیری بپا چش و چال کسی رو کور نکنی ...یه چیزی بدهکار شیم

مهم اینه که حرف اول و آخر را عمرانی ها میزنن...

چشم قربان

دمت گرم...

خوشم میاد از این اقتدارتان...

اگه میشد شما یه مدت می شدید مدیر اینجا خیلی خوب می شد...

من یکی که خیلی ازت میترسم....

سينا جان دعوت كسي رو نمي كنم ما اطلاع رساني ميكنيم اطلاع ميديم كه چنين مطالبي هست

آدم ياده سيلندر ميافته!!

من عمراني نيستم ولي نسبت به عمرانيا دو جو غيرت دارم!!!

من ديدم بچه هاي عمرانو فقط تو گفتگو آزاد پلاسن بابا يكمي فعاليته علمي آخه چه وضعشه!!!

با مسابقاتو اينا موافقم تا اونجايي كه سوادم بكشهو با تقلبواينا شركت ميكنم.

از اينكه شما با ما هستيد من خيلي خوشحالم

گفتگوی صمیمانه داریم...وای امیر رضا میاد پست ها را حذف می کنه . اینجا آزادی نداریم....

فعلا که رو اوردیم به جذب اسپمر از تالارای دیگه ...خدا خودش ختم به خیر کنه.....

سينا جان دليل اينكار رو گفتم اگه واقعا اينكار مشكل داريد بگيد

خب من پست هاي قديمي اون تاپيك حذف ميكنم پست هاي كه حداقل عمرشون از 2-3 روز ميگذره و ديگه فايده ندار ه

اينجا تلار تخصصي و قرار نيست كه اين گفتگو ها رو آرشيو كنيم واسه همين و طبق رسمي هم كه تو اكثر تالار ها هست اينكار رو انجام دادم

ميگم سينا بيا يه تاپيك بزنيم مشاعره با اصطلاحات عمراني؟!!!

خوبه؟؟؟

نخندن بهمون؟؟؟

مشاعره خيلي خوبه و حتي باعث بالا رفتن سواد دوستان هم ميشه

خب اين نظرات من بود

اگه سوال ي هست بگيد من تو ادامه نظرم ميگم و كارهاي كه ميشه كرد

منتظرم

لینک به دیدگاه

با سپاس از امیر رضا بخاطر پاسخگویی..

در مورد روند رو به رشد تالار و رسیدن به این مرحله شکی نیست و مجددا همین جا از زحمات شما و دیگر دوستان تشکر ویژه می کنم ...اما صرف اینکه در تالار فقط فایل قرار داده بشه و اینجا تبدیل بشه به یک دانلود سنتر هم زیاد خوب نیست ..تالار عمران شاید دانلود سنتر خوبی باشه ولی اون نشاط و پویایی تالارهای دیگه را نداره...

در مورد بحث اطلاع رسانی برای من غیر قایل پذیرشه که چطور Cinderella, Grand Spammer, Mohammad.A F|UID, sefid barfi, بدون اطلاع رسانی میاند و نظرشون را بیان می کنند...

ولی برای بقیه باید دعوت نامه فرستاد...

بهر حال این ناراضیتی و ناخرسندی را در برخورد بعضی دوستان عمرانی دیدم و خواستم بیایندو دلایل شون را بیان کنند شاید مشکل از ما باشه .ولی ظاهرا سکوت وحدت بخش را ترجیح دادند.

من با حذف مخالف نیستم ولی پاک کردن بعد 2 روز را جالب نمیدونم ...

مثلا پاتوق خونه شهرسازی بعد از رسیدن به 600 صفحه تازه تصمیم گرفتند که اونو بایگانی کنند....

همینطور گفتگوی به شدت صمیمانه بچه های مکانیک تا الان 410صفحه داره...

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28: نخیر من خیلی هم سرم شلوغه...

ایشالا که همه سرشون اینجوری شلوغ باشه :ws3:

یه لحظه اسپم خونم زد بالا :ws3:

اما حالا واسه اینکه اسپم نکرده باشم یه چیزی هم بگم :ws3:

من اینو چند روز پیش تو تالار مهندسی پزشکی هم گفتم، اگر تمایل داشته باشین، میشه ایمیلی رو که حاوی مطالب جالب تالار هستش، واسه کاربرای مهندسی عمران فرستاد تا اونایی که شاید فراموش کرده باشن، بیان. فقط باید متن ایمیل واسم به طور کامل فرستاده بشه.

و اینم بگم اینکار یکبار انجام میشه. چون به سرور فشار میاره :ws3: اگر بخواین به تعداد بیشتر فرستاده بشه، بعدها میشه به حداکثر 100 نفر هر 2،3ماه یکبار یه ایمیل فرستاد.

این تعداد و این محدودیت رو میگم واسه اینه که تالارای دیگه هم هستن و زیاد بودن این قضیه به سرور فشار میاره.

لینک به دیدگاه
برمنکرش لعنت

خب همه جا رو باید سرکشی هم کنی مگه غیر از اینه؟:ws3:

همه همه که نه...ولی دیدم تالار دوست و برادرمون عمران به کمک ما احتیاج داره حضور یافتم:ws3:چون واقعا واسه من هم از مدت ها پیش جای سوال داشت چرا بچه های عمران انجمن فعال نیستن؟:ws52:

لینک به دیدگاه

من یک سوال دیگه هم همیشه داشتم....وقتی که پست اولیه داده میشه و کاربر به تاپیک آشنایی با کاربران دعوت میشه..آیا نمیشه همچین فضایی واسه هر رشته تخصصی باشه....یعنی در رشته تخصصیشون خودشون رو معرفی کنند؟

لینک به دیدگاه

مثلا ما داشتیم دو کلام حرف حسابی میزدیم...

ولی مثل اینکه شده خنده بازار...

:ws28::ws28: نخیر من خیلی هم سرم شلوغه...
برمنکرش لعنت

خب همه جا رو باید سرکشی هم کنی مگه غیر از اینه؟:ws3:

جدیدا هم که شده مارادونا با قرار سالیانه 5 هزار تومن...

ایشالا که همه سرشون اینجوری شلوغ باشه :ws3:

یه لحظه اسپم خونم زد بالا :ws3:

اما حالا واسه اینکه اسپم نکرده باشم یه چیزی هم بگم :ws3:

من اینو چند روز پیش تو تالار مهندسی پزشکی هم گفتم، اگر تمایل داشته باشین، میشه ایمیلی رو که حاوی مطالب جالب تالار هستش، واسه کاربرای مهندسی عمران فرستاد تا اونایی که شاید فراموش کرده باشن، بیان. فقط باید متن ایمیل واسم به طور کامل فرستاده بشه.

و اینم بگم اینکار یکبار انجام میشه. چون به سرور فشار میاره :ws3: اگر بخواین به تعداد بیشتر فرستاده بشه، بعدها میشه به حداکثر 100 نفر هر 2،3ماه یکبار یه ایمیل فرستاد.

این تعداد و این محدودیت رو میگم واسه اینه که تالارای دیگه هم هستن و زیاد بودن این قضیه به سرور فشار میاره.

خودمونیم ...اگه آب ببینی شناگر قابلی هستی ...

فرستادن ایمیل را من بهتر از روش های دیگه میدونم...

همه همه که نه...ولی دیدم تالار دوست و برادرمون عمران به کمک ما احتیاج داره حضور یافتم:ws3:چون واقعا واسه من هم از مدت ها پیش جای سوال داشت چرا بچه های عمران انجمن فعال نیستن؟:ws52:

شما جیب ما رو نزن برادری پیشکش....

امیدوارم بتونیم پاسخی برای این سوال پیدا کنیم؟

اینم پیشنهاد خوبیه...

دو کلمه هم از مادر عروس ...:ws3:

اولا تالار شما که دموکراسی نداره...

دوما اگر میتونید برید تالارمکانیک ببرید...

لینک به دیدگاه
من یک سوال دیگه هم همیشه داشتم....وقتی که پست اولیه داده میشه و کاربر به تاپیک آشنایی با کاربران دعوت میشه..آیا نمیشه همچین فضایی واسه هر رشته تخصصی باشه....یعنی در رشته تخصصیشون خودشون رو معرفی کنند؟

اینو چندوقت پیش یکی از بچه ها گفت که پیغام خصوصی اولیه با توجه به رشته تحصیلی شخص فرستاده بشه به صورت اتوماتیک و تاپیکای مربوط به رشتش بهش معرفی بشه، ولی خب این قابلیت نیست که پیغام خصوصی خوش آمدگویی که توش چندتا لینک هستش، واسه هر رشته به صورت مجزا فرستاده بشه.

لینک به دیدگاه
مثلا ما داشتیم دو کلام حرف حسابی میزدیم...

ولی مثل اینکه شده خنده بازار...

جدیدا هم که شده مارادونا با قرار سالیانه 5 هزار تومن...

شما جیب ما رو نزن برادری پیشکش....

امیدوارم بتونیم پاسخی برای این سوال پیدا کنیم؟

اینم پیشنهاد خوبیه...

دو کلمه هم از مادر عروس ...:ws3:

اولا تالار شما که دموکراسی نداره...

دوما اگر میتونید برید تالارمکانیک ببرید...

:167::167: همین برخوردارو میکنید که کاربراتون میرن و پشت سرشون رو هم نگاه نمیکنند دیگه:ws3:

:w00:این گفتگوی صمیمانه مکانیکیا بودا....یه عمرانی اونجا چیکار میکنه

پیشنهادای من همش خوبه:w16:

من با نظر مهناز جون موافقم...چون در واقعیت کارای عمران رو معماری و شهرسازی هم میتونن انجام بدن و این دوتا تالار در انجمن فعال هستند..تالار عمران رو منحل کنیم:ws3:(چی گفتم....چقدر دشمن واسه خودم تراشیدم:icon_pf (34):)

شما چرا اینقدر به تالار ما رشک میورزید؟:banel_smiley_4:

برای اینکه اسپم نکرده باشم....شما مدیر روابط عمومی دارید؟

لینک به دیدگاه

هر تالار باید یک سهیل.. ببخشید.. یک مدیر روابط عمومی داشته باشه

اینطوری بیشتر میتونید تبلیغ تاپیک های تالار رو انجام بدید و کاربرای بیشتری اینجا فعالیت میکنند..

چه عمرانی و چه غیرعمرانی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...