رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 45... مسعودیه انجمنbme.masood

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 111
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اولا اين که به چه حقی منو دعوت نکردییییییی؟!!!!!:banel_smiley_4:

دوما این که 3 روز دیگه تولدته از الان به خاطر این عمل ناپسندت من شام میخوام...:ws3:

در ادامه باید بگم که پسر بسی با مزه ایس...

حیف چه قدر تست هوش داشتیم قدیما...

هی می گفتی هی من با این هوش سرشارم حدس میزدم...:ws47:

بقیه رو که بچه ها گفتن...

اما یه نکته ای هست که ذهن منو مشغول کرده:

Interested In:Men:jawdrop::ws3:

آخه چراااااا؟

نزن این حرفارو مردم چی میگن اخه!!!!

• Like 5
لینک به دیدگاه

خونگرم مودب با محبت و همین که خیلی کارتون دوست داره نشون میده چقد متشخصه (تو دیوونه خونه با هم هم بخشی بودیم دیوونه ی خیلی خوبی بود صفا داده بود به اونجا) شوخی کردم

همین:icon_redface:

• Like 5
لینک به دیدگاه
:ws28:

نه سارا خانوم همچین جسارتی نکردم :icon_redface:

میدونی انتقاد محکم میخواستم . یعنی انتظارم از یه دوست این بود که محکم ازم انتقاد کنه :w16:

حس کردم امین منو دوست خودش فرض کرد که لایق انتقادم دونست

:icon_redface:

نمیدونم چرا توضیح بدک که درست بشه :ws28:

از اون گیرا دادین که هرچی بخوام درستش کنم بدتر خرابکاری میکنم :ws52: :imoksmiley:

ببخشید سارا خانوم دیگه بخدا منظورم بد نبود :icon_gol:

مداد را بـر داشتم

و طرح تو را

همان گونه که دیدم

کشیــدم... :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:ws3::ws3: سر همین درس خوندنات فهمیدم بی نظمی

یهو ساعت 5 صب داری درس میخونی یهو سر ظهر یهو 12 نصفه شب

فک کنم از مدل هر موقع حالش بیاد هستی

جیگری

ماچچچچچچچ:w02::w02:

کلا خیلی بد درس میخونم . یعنی تا مجبور نباشم نمیخونم .

سعی میکنم با استادایی درس بردارم که همی کویز میگیرن تا مجبور بشم درس بخونم :ws52:

:wubpink:

مسعووووووووووووووووودددد...

چند روز دیگه تفلدته...

پاشو بیا تهران ی ناهار مهمونمون کن....:banel_smiley_4:

این شاهینم بیار تا همه رو ی جا مهمون کنی هی نخوای مهمون کنی..همه رو یجا مهمون کنی..:banel_smiley_4:

ببین من چه به فکرتم... :4chsmu1:

کچـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل

میخوای هدیه واسم بخری ؟

یکی دلش واسه من بسوزه یه چیزی بخره واسم :ws3: اخه چراااااااااااا کسی واسم هدیه نمیخره :ws37:

من تا دوستایی مثل تو شاهین دارم نیاز به کسی ندارم که شام مهمونش کنم :ws28:

ای بابا!

من منظورم این نبود مسعود خان!

عذره تقصیر!:flowerysmile:

منم مزاح ( مضاح ) کردم الهه جون .

کلا عادت دارم هیچوقت برداشت بد نکنم :w16:

مخصوصا از کسایی که میدونم دلشون صافه :ws50:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خوب گل آقا ،

باحال

عمیق ...

سلاااام به دکتر رفیق گل خودم

خیلی کوتاه گفتی اما عمیق بود . ولی دوست داشتم بیشتر توضیح میدادی و مهمتر اینکه انتقاد میکردی . میدونم انتقاد کردن سخته اما تو میتونی :w16:

عمیق و باحال هم خودتی :ws3:

نتیجه مصاحبه اومد بیخبر نذاری هااا :ws50:

اولا اين که به چه حقی منو دعوت نکردییییییی؟!!!!!:banel_smiley_4:

دوما این که 3 روز دیگه تولدته از الان به خاطر این عمل ناپسندت من شام میخوام...:ws3:

در ادامه باید بگم که پسر بسی با مزه ایس...

حیف چه قدر تست هوش داشتیم قدیما...

هی می گفتی هی من با این هوش سرشارم حدس میزدم...:ws47:

بقیه رو که بچه ها گفتن...

اما یه نکته ای هست که ذهن منو مشغول کرده:

Interested In:Men:jawdrop::ws3:

آخه چراااااا؟

نزن این حرفارو مردم چی میگن اخه!!!!

وای کتی جون شرمندم . من ادلیستم دعوت کردم با کسایی که آن بودن .

ببخشید خلاصه هیچ قصدی نبودی و فقط کم توجهی من بوده که ایشالا میبخشی :icon_gol:

تو بیا ایران بمون من یه شام که هیچی ، یه ناهار بهت میدم ;)

اره هنوز سوال هوش نذاشته تو پروفت خبر میدادم که نفر اول تو بیای حلش کنی

تو هم که 3 سوت حل میکردی :ws28:

این که الان گفتی یهنی چه ؟ اخه چرا منو تو این موقعیت قرار میدی باباژون ؟ :imoksmiley:

من کی همچین حرفی زدم اخه کتی ؟ فردا پشت سرم حرف در میارن هااا :shame:

برو پروفمو بخون ببین به چی علاقه دارم :ws3: به ...

اسپم نکنید:w420:

من که اسپم ندیدم ؟ پاک کردی ؟ :ws52:

نت ندارم شب از 2 بعد فقط میتونم بیام ! :ws44:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خونگرم مودب با محبت و همین که خیلی کارتون دوست داره نشون میده چقد متشخصه (تو دیوونه خونه با هم هم بخشی بودیم دیوونه ی خیلی خوبی بود صفا داده بود به اونجا) شوخی کردم

همین:icon_redface:

:ws28:

مرسی حانی ( درست گفتم ؟ ) جونم . خیلی لطف داری رفیق . :ws50:

چه جالب پس بیشتر کارتون ببینم :ws3:

اره واقعا دورانی داشتیم اونجا با هم . یادته شبا میرفتیم زامبی میگرفتیم پولشو 2در میکردیم ؟ :ws52:

بعد با پولش کارتون میخریدیم :ws3:

خیلی گلی که اومدی :icon_gol:

مداد را بـر داشتم

و طرح تو را

همان گونه که دیدم

کشیــدم... :icon_gol:

ممنون ساراجون

میدونم همیشه حرفتو خالص و صادق میگی .

از اینکه عاشق ادبیاتی معلومه

گلی :icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

بلاخره منم دعوت كرد:ws2: ان شاالله دفعه بعدي براي عروسيت دعوتم كني:icon_gol:

مسوووووووووووووووووووووود

اول بگو ببينم قبلا هم پرسيدم اما بازم ميپرسم

اون پسره مسعود كه تو مهموني مست بود با شما نسبتي داره ؟

بچه خوب ماهههههههههههههههههههههههه با جنبه با ادب گل پسر

مدتي مريض خودم بود ....:ws3:خودم شفاش دادم .......

خوش اخلاق

مودب

همه چي تمام ....

درس خون ......

مسودددددددددددددد ديگه چي بگم

برات بهترينها رو ارزو دارم

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام سلام سلام ،

ببخشید دیر اومدم :icon_redface: منو که می شناسی ، فصل امتحانا این ورا پیدام نمیشه :w16:

.

خب ، و اما مسعود ... :ws37:

.

مسعود باغبان توی لغت نامه ی من یعنی صداقت محض :icon_gol:

اینو جدی میگم ، خودتم می دونی و بارها بهت گفتم خیلی قبولت دارم . :w16:

.

یکی از بهترین دوستای منه و آدم وقتی باهاش حرف می زنه اصلا احساس نمی کنه که داره با یه جنس مخالف حرف می زنه ، یعنی خیلی راحت میشه باهاش حرف زد ، حتی راجع به علایق و سلایق دخترونه

.

به اینکه وقتی داره حرف می زنه ، حواس شنونده یه جای دیگه باشه خیلی خیلی خیلی حساسه ، یعنی تا 10 دقیقه باهات قهر می کنه :w16:

.

بدتر از خودم خیلی سوتی میده :ws3:

.

ادعا می کنه به اندازه ی من باهوشه اما خودشم می دونه که من باهوش ترم :ws37:

.

ارتباطش با دخترای دانشگاه در این حده که اگه یه روز به یکیشون سلام بده ، طرف چشماش از حدقه درمیاد ، واسه جزوه گرفتن هم دوستشو می ندازه جلو :banel_smiley_4:

.

خیلی برادر مهربونی واسه خواهرش ساراس ، اما با داداشش به نظرم باید بهتر از اینا باشه :w16:

.

خیلی هم با برادرش فرق می کنه ، کلا دو قطب جدان :ws37:

.

آینده ی بزرگ و بلندپروازانه ای برای خودش در نظر گرفته و امیدوارم به همه ی اونایی که به صلاحشن برسه:ws37:

.

خل و چل ، دیوونه ، گاهی اوقات لوس ، خیلی کم عصبانی میشه اما اگه عصبانی بشه خیلی سخت از دلش درمیاد تازه آخرشم میگه : یادم می مونه :banel_smiley_4:

.

بعضی از شوخی ها خیلی بهش برمی خوره اما وقتی توضیح میدی براش ، متوجه میشه که سوتفاهم بوده ( البته یه یک ماهی رسما باید براش توضیح بدی ) :ws3:

.

مودبه ، یعنی نمیذاره بحث به حاشیه کشده بشه و من از این اخلاقش خیلی خوشم میاد ، چون کاملا برعکس اکثر پسراس :w16:

.

گاهی وقتا یهو یه جمله های فلسفی ای میگه که .... :ws3: اما جالبن :w16:

.

وقتی هم خودش ناراحت باشه هم طرفش ، همیشه سعی می کنه محکم باشه و طوری رفتار نمی کنه که طرفش بیشتر ناراحت بشه ، همیشه غصه ی خودشو قورت میده تا طرفو آروم کنه :ws44:

.

اگه بخوام بازم بگم خیلی خیلی طول می کشه ، اما بدون که بازم هست ، خیلی هست :icon_gol:

.

یه چیز دیگه هم که هست ، اینه که هرجا می خوام برای خودم دعا کنم ، تنها کسی که یادم میوفته براش دعا کنم تویی :icon_gol:

الانم یه آرزوی آشنا برات دارم : امیدوارم به بهترین شکل به بهترین ها برسی دوست خوب من :icon_gol:

مرسی از دعوتت .

• Like 6
لینک به دیدگاه

وای کتی جون شرمندم . من ادلیستم دعوت کردم با کسایی که آن بودن .

ببخشید خلاصه هیچ قصدی نبودی و فقط کم توجهی من بوده که ایشالا میبخشی :icon_gol:

تو بیا ایران بمون من یه شام که هیچی ، یه ناهار بهت میدم ;)

اره هنوز سوال هوش نذاشته تو پروفت خبر میدادم که نفر اول تو بیای حلش کنی

تو هم که 3 سوت حل میکردی :ws28:

این که الان گفتی یهنی چه ؟ اخه چرا منو تو این موقعیت قرار میدی باباژون ؟ :imoksmiley:

من کی همچین حرفی زدم اخه کتی ؟ فردا پشت سرم حرف در میارن هااا :shame:

برو پروفمو بخون ببین به چی علاقه دارم :ws3: به ...

ببخشیدمت اما دیگه تکرار نشه ها...:ws3:

تو پروفایل فیست بود...راستشو بگو مسعود...:ws3:

من ایرانم بدو بدو ناهار بده....

بچه ها جمع شین غذامون ردیف شد...

• Like 3
لینک به دیدگاه

من اين شيطنتي كه بقيه ميگنو چرا نديدم؟ :w58:

به مسعود ميگيد شيطون؟ :w58:

يه لحظه فك كردم در مورد فرد ديگه اي صحبت ميكنيد :w127:

چند تا مورد يادم اومده بود ميخواستم بگم، فردا نگي چرا نگفتي.

1.جان من املاتو درست كن :banel_smiley_4: پس فردا ميري سر كار كسي نيس واست درست كنه:banel_smiley_4:

2.برنامه ريزيتو دقيق تر كن. هرچند من خودمم موجود منظمي نيستم ولي به نظرم الآن اكثر مشكلاتي كه دارم به خاطر اينه كه هر كاري رو هر وقت دوس دارم انجام ميدم %2850%29.gif . فك مي كنم در اين زمينه مشابه باشيم.

اين بد نيست ولي مطمئنا علاقه با برنامه ريزي بازدهي رو چندين برابر مي كنه. (اينو از من كهنسال بپذير)

3.اعتماد به نفستم ببر بالاتر.

4. اينو يادم نمياد :w127:

موفق باشي :rose:

• Like 8
لینک به دیدگاه
بلاخره منم دعوت كرد:ws2: ان شاالله دفعه بعدي براي عروسيت دعوتم كني:icon_gol: شما چرا اینقدر فوفولید بابا ! من که نمیتونم همه رو دعوت کنم که ! :ws37:

اما مرسی سمانه جون که اومدی . بسیار خوشحال شدم . واسه عروسی هنوز 3 سالی باید صبر کنی تا طرف پیدا بشه ، بعد 2 سال سربازی ، 3 سال معارفه ، بعد نمیشه و چرخه از اول تکرار میشه ! بعد از چند سیکل چون فیدبک مثبته سیستم ناپایدار میشه و فکر ازدواج از سرم میپره :ws3:

مسوووووووووووووووووووووود

اول بگو ببينم قبلا هم پرسيدم اما بازم ميپرسم

اون پسره مسعود كه تو مهموني مست بود با شما نسبتي داره ؟

اولا که اون مسعود نبود و مسود بود :ws3: بعدشم نخیر معلومه با من نسبتی نداره :ws52:

بچه خوب ماهههههههههههههههههههههههه با جنبه با ادب گل پسر

مدتي مريض خودم بود ....:ws3:خودم شفاش دادم ....... من زندگیم رو مدیون توام سمانه :ws50:

خوش اخلاق

مودب

همه چي تمام ....

درس خون ......

مسودددددددددددددد ديگه چي بگم بازم بگووو اما انتقاد :ws50:.

هیچی هم نگی بازم عزیزی :icon_gol:

برات بهترينها رو ارزو دارم me 2

سلام سلام سلام ، سلام :ws50:

ببخشید دیر اومدم :icon_redface: منو که می شناسی ، فصل امتحانا این ورا پیدام نمیشه :w16: شاگرد اولی و هزار دردسر :ws3:

.

خب ، و اما مسعود ... :ws37: چیه ؟ :167:

.

مسعود باغبان توی لغت نامه ی من یعنی صداقت محض :icon_gol: میگم فامیلم نمیگفتی قبول بود ها :ws3: هرچند اینجا همه رفیقن :ws50: صداقت قشنگترین صفت دنیاس ، خدا کنه بتونم ذره ای ازش داشته باشم :w16:

اینو جدی میگم ، خودتم می دونی و بارها بهت گفتم خیلی قبولت دارم . :w16: مرسی

.

یکی از بهترین دوستای منه و آدم وقتی باهاش حرف می زنه اصلا احساس نمی کنه که داره با یه جنس مخالف حرف می زنه ، یعنی خیلی راحت میشه باهاش حرف زد ، حتی راجع به علایق و سلایق دخترونه این دلیلش اینه که کلا ادم نیستم . یعنی از خصوصیات دیوونه هاس (ادم که هستم :ws3: )

.

به اینکه وقتی داره حرف می زنه ، حواس شنونده یه جای دیگه باشه خیلی خیلی خیلی حساسه ، یعنی تا 10 دقیقه باهات قهر می کنه :w16: وای که اگه همه اینو بفهمن دنیا برام بهشت میشه . اما هیچکس رعایت نمیکنه :banel_smiley_4:

.

بدتر از خودم خیلی سوتی میده :ws3: اصنم سوتی نمیدم :ws3: ( :سووووت )

.

ادعا می کنه به اندازه ی من باهوشه اما خودشم می دونه که من باهوش ترم :ws37: ادعا ندارم ، اما از تو باهوش ترم :w16: :ws50:

.

ارتباطش با دخترای دانشگاه در این حده که اگه یه روز به یکیشون سلام بده ، طرف چشماش از حدقه درمیاد ، واسه جزوه گرفتن هم دوستشو می ندازه جلو :banel_smiley_4: اینجوری میگی همه فکر میکنن من بد اخلاقم . نه بابا تازگی دوستام دارن تمرینم میدن که روابطم رو اصلاح کنم . هرچند در موفقیت امیز بودن پروژشون شک دارم :ws3:

.

خیلی برادر مهربونی واسه خواهرش ساراس ، اما با داداشش به نظرم باید بهتر از اینا باشه :w16:جلو نامحرم اسم خواهر منو نبر باباژون :167:

.

خیلی هم با برادرش فرق می کنه ، کلا دو قطب جدان :ws37: تو چجوری میدونی ؟ :banel_smiley_4:

.

آینده ی بزرگ و بلندپروازانه ای برای خودش در نظر گرفته و امیدوارم به همه ی اونایی که به صلاحشن برسه:ws37: میرسم :ws3:

.

خل و چل ، دیوونه ، گاهی اوقات لوس ، خیلی کم عصبانی میشه اما اگه عصبانی بشه خیلی سخت از دلش درمیاد تازه آخرشم میگه : یادم می مونه :banel_smiley_4: میگم تعارف نکن ، اگه چیز دیگه ای هم هست بگو :167:

.

بعضی از شوخی ها خیلی بهش برمی خوره اما وقتی توضیح میدی براش ، متوجه میشه که سوتفاهم بوده ( البته یه یک ماهی رسما باید براش توضیح بدی ) :ws3: :ws3:

.

مودبه ، یعنی نمیذاره بحث به حاشیه کشده بشه و من از این اخلاقش خیلی خوشم میاد ، چون کاملا برعکس اکثر پسراس :w16: برعکس دیوونه ها که نیست . :w16:

.

گاهی وقتا یهو یه جمله های فلسفی ای میگه که .... :ws3: اما جالبن :w16: من همش میگم ادبیاتم قویه ! کسی باور نمیکنه . تو بهشون بگو :ws52: :ws3:

.

وقتی هم خودش ناراحت باشه هم طرفش ، همیشه سعی می کنه محکم باشه و طوری رفتار نمی کنه که طرفش بیشتر ناراحت بشه ، همیشه غصه ی خودشو قورت میده تا طرفو آروم کنه :ws44: زیاد تابلو خالی نبند خله ، کسی بخونه باورش میشه من انسان خوبیم :w16: :icon_redface:

.

اگه بخوام بازم بگم خیلی خیلی طول می کشه ، اما بدون که بازم هست ، خیلی هست :icon_gol:

.من که دوست دارم بازم بگی اما به شرطی که انتقاد هم باشه :w16:

یه چیز دیگه هم که هست ، اینه که هرجا می خوام برای خودم دعا کنم ، تنها کسی که یادم میوفته براش دعا کنم تویی :icon_gol: مرسی که من لایق دعاهای قشنگت میدونی :icon_gol:

الانم یه آرزوی آشنا برات دارم : امیدوارم به بهترین شکل به بهترین ها برسی دوست خوب من :icon_gol: منم همین ارزو رو واست دارم دوست گلم :wubpink:

مرسی از دعوتت .

:ws50:

• Like 5
لینک به دیدگاه
ببخشیدمت اما دیگه تکرار نشه ها...:ws3:

تو پروفایل فیست بود...راستشو بگو مسعود...:ws3:

من ایرانم بدو بدو ناهار بده....

بچه ها جمع شین غذامون ردیف شد...

اتفاقا رفتم چک کردم فیسمو اما نبود !

یبار دیگه چک کن ، مطمئنی منو اشتباه نگرفتی کتی ؟ اگه راست میگی اد کن دیگه باباژون :ws3:

تو بیا مشهد رو چشم کتی خانوم :imoksmiley: :ws3:

من اين شيطنتي كه بقيه ميگنو چرا نديدم؟ :w58:

به مسعود ميگيد شيطون؟ :w58:

خب شما حق داری اوری جون . نمیدونم چرا همش تو رو به چشم همکار میبینم و یه همکلاسی تا یه دوست. شاید واسه همینه که نمیتونم ازیتت کنم :ws3: :ws52:

يه لحظه فك كردم در مورد فرد ديگه اي صحبت ميكنيد :w127: این مسود کیه ؟ :w02:

چند تا مورد يادم اومده بود ميخواستم بگم، فردا نگي چرا نگفتي. مرسی اوری جون . بازم باید بیای اما :ws50:

1.جان من املاتو درست كن :banel_smiley_4: پس فردا ميري سر كار كسي نيس واست درست كنه:banel_smiley_4: ... :ws28: :ws28: :ws28: اخه چجورییییییییییی ؟ البته اینم بگم ها نصف غلطام واسه کم دقتیه. وگرنه اگه از مغزم استفاده کنم اینقدرها هم داغون نیستم :ws3:

2.برنامه ريزيتو دقيق تر كن. هرچند من خودمم موجود منظمي نيستم ولي به نظرم الآن اكثر مشكلاتي كه دارم به خاطر اينه كه هر كاري رو هر وقت دوس دارم انجام ميدم %2850%29.gif . فك مي كنم در اين زمينه مشابه باشيم.

اين بد نيست ولي مطمئنا علاقه با برنامه ريزي بازدهي رو چندين برابر مي كنه. (اينو از من كهنسال بپذير)

این تابستون وقت خوبیه که بهش فکر کنم . حتما یه برنامه منظم واسه ارشد خوندنم میریزم :w16: زود نری از دانشگاه ها ؟ میخوام هم دانشگاهی بشیم :ws3: تا رتبه چند میگیره ؟ :ws52:

3.اعتماد به نفستم ببر بالاتر. اعتماد بنفس من یجوریه . از بعضیها بپرسی میگن خیلی بالاس اما مثلا برداشت تو این بوده که پایینه . درکل نوسان داره اما اورال بالایی داره . اما چشم بازم بیشترش میکنم در حدی که مضر نشه :ws50:

4. اينو يادم نمياد :w127: بیشتر فکر کن تو میتونی :ws3:

موفق باشي :rose: u 2 :icon_gol:

آروم(البته نه همیشه):ws37:

درس خوووووووون(همیشه):ws3:

مودب(همیشه):ws37:

فک میکنم کم حوصله ( نه همیشه):banel_smiley_4:

:wubpink:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اتفاقا رفتم چک کردم فیسمو اما نبود !

یبار دیگه چک کن ، مطمئنی منو اشتباه نگرفتی کتی ؟ اگه راست میگی اد کن دیگه باباژون :ws3:

تو بیا مشهد رو چشم کتی خانوم :imoksmiley: :ws3:

بودا قبلا..:ws52:.

اما الان دیگه نبود...:banel_smiley_52:

ادد کردم برای اثبات این که بگم اشتباه نگرفتم:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام سلامممممم:persiana__hat:

من اومدمممممممممممممممممم:1238:

تو که همش میگی انتقاد کن.... مگه خوبی هم داری تو؟:banel_smiley_4:..... همش انتقادی دیگه:banel_smiley_4:

اهم اهم....

اول یه ذره صفاته نیمه خوبیتو میگم یه وخ افسرده نشی:banel_smiley_4:

جدا از شوخی مسعود یه ادمیه که برای دیگران خیلی ارزش قائله و احترام خاصی برای افراد قائله .. حالا از اون طرف چه خوشش بیاد چه نیاد

دیگه اینکه پسریه که روی اخلاقیات خیلی پاینده و همش داره فکر میکنه که یه وخ اشتباهی ازش سر نزنه... کلا همش حواسش به حرکات و رفتارش هست .. میدونه که باید چی کار کنه

دیگه اینکه مهربونو اینا هم هست دل رحمم هست.... فضولی؟ خودم حدسیدم اینجوری هستی.. زیاد جدی نگیرش:ws3:

اوووممم بسه دیگه.. خودت خوبیاتو میدونی چیه.. به اندازه کافی ازت تعریف شد..:icon_razz:

حالا میرسیم به قسمته جالبه قضیه:eyepopping:

اینایی که میگم برداشتای خودم بوده (کسی دیگه نبوده ها)(خوده خودم:ws3:)

خب شروع میکنم:

تا اینجایی که فهمیدم خیلی زود ناراحت میشی .. این اصلا خوب نیست ... به قوله معروف زود رنجی... اما همش داری سعی میکنی اینجوری نباشی.. و بیشتر حرفایی که به مزاجت خوش نیاد سعی میکنی نشنیده بگیری.... این خیلی خوبه.. اما احساس میکنم زیادی فکرتو بهش اختصاص دادی... اگر یه مقدار بی توجه تر باشی بهتره... زندگی قشنگ تر میشه

دیگه اینکه یه مقدار درباره ادما زود قضاوت میکنی .... و دلیله کارشونو نمیپرسی .. چون احساس میکنی پرسیدنش به ضررت تموم میشه.. در صورتی که اگر بپرسی خیلی از مسائل حل میشه....

اووووممم یه چیز میخواستم بگما ... از بس فکره این مقالمم یادم میره:ws3:

چی بود خدا:ws52:

اهان اینو از یه رفتارت حدسیدم شاید اشتباه باشه اما در کل میگم

احساس میکنم عصبانی نمیشی نمیشی اما اگه بشی کنترله خودتو از دست میدی قاطی پاتی میکنی.... اول سکوت میکنی اما اگه دیدی نمیشه دیگه قاط میزنی:4564:

که این رفتارت خیلی ناراحت کننده میشه... چون وقتی ادمی خونسرد و ارومی هستی که اگر این رفتار ازت دیده بشه.. مقابلت هنگ میکنه... به فکر بقیه هم باش دیگه

متعادل باش:w02:....

دیگه شرمنده اینایی بود که به نظرم اومده... اما درسته دیگه:ws50:

الان مقاله میخواااااااااااااااااااااممممم...

خب فعلنی من میرم ... اینا یادم بود گفتم دیجه:w554:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام

مسعود یه بچه با نمک

خیلی خوش برخوررررررد

بهش نمیاد انقده مظلوم باشه!

کلهم توپ :62izy85:

مرسی ایمان جون

رفیقی sigpic9212_4.gif

بودا قبلا..:ws52:.

اما الان دیگه نبود...:banel_smiley_52:

ادد کردم برای اثبات این که بگم اشتباه نگرفتم:ws3:

اگه میتونی ثابت کن :ws3:

راس میگی بود اما اشتباهی بود دیگه :shame:

اصلاح شد به سرعت :w16:

sigpic9212_4.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام سلامممممم:persiana__hat: سلام :ws3:

من اومدمممممممممممممممممم:1238: برو بچه جان کی تو رو راه داده ؟ :167: :ws3:

تو که همش میگی انتقاد کن.... مگه خوبی هم داری تو؟:banel_smiley_4:..... همش انتقادی دیگه:banel_smiley_4: تنها خوبیم اینه که دیوونم که هیچکس نگفت ! :ws52:

اهم اهم.... بفرمایید

اول یه ذره صفاته نیمه خوبیتو میگم یه وخ افسرده نشی:banel_smiley_4: :ws3:

جدا از شوخی مسعود یه ادمیه که برای دیگران خیلی ارزش قائله و احترام خاصی برای افراد قائله .. حالا از اون طرف چه خوشش بیاد چه نیاد میسی :ws50:

دیگه اینکه پسریه که روی اخلاقیات خیلی پاینده و همش داره فکر میکنه که یه وخ اشتباهی ازش سر نزنه... کلا همش حواسش به حرکات و رفتارش هست .. میدونه که باید چی کار کنه اوممممم ... خدا کنه موفق بوده باشم تا حالا :icon_redface:

دیگه اینکه مهربونو اینا هم هست دل رحمم هست.... فضولی؟ خودم حدسیدم اینجوری هستی.. زیاد جدی نگیرش:ws3::w16:

اوووممم بسه دیگه.. خودت خوبیاتو میدونی چیه.. به اندازه کافی ازت تعریف شد..:icon_razz: حسود :persiana__hahaha:

حالا میرسیم به قسمته جالبه قضیه:eyepopping: ببینم چیکار میکنی جوون :ws37:

اینایی که میگم برداشتای خودم بوده (کسی دیگه نبوده ها)(خوده خودم:ws3:) راستشو بگو کی کمکت کرد ؟ :ws3:

خب شروع میکنم:

تا اینجایی که فهمیدم خیلی زود ناراحت میشی .. این اصلا خوب نیست ... به قوله معروف زود رنجی... اما همش داری سعی میکنی اینجوری نباشی.. و بیشتر حرفایی که به مزاجت خوش نیاد سعی میکنی نشنیده بگیری.... این خیلی خوبه.. اما احساس میکنم زیادی فکرتو بهش اختصاص دادی... اگر یه مقدار بی توجه تر باشی بهتره... زندگی قشنگ تر میشه

من که فکر میکنم اینجوری نیستم . یعنی حداقل سعی میکنم که زودرنج نباشم . چون اگه اینجوری باشم دیگران بامن احساس راحتی نمیکنن و تو رفتاراشون محتاط میشن. البته راست میگی یه مقدار انسان حساسی هستم.

دیگه اینکه یه مقدار درباره ادما زود قضاوت میکنی .... و دلیله کارشونو نمیپرسی .. چون احساس میکنی پرسیدنش به ضررت تموم میشه.. در صورتی که اگر بپرسی خیلی از مسائل حل میشه.... اصلا منظورت رو نفهمیدم . بدو بیا توضیح بده ، یه مثال واقعی هم بگو.

اگه اینجا نمیشه تو پروفم بگو . نمیدونم چرا هرچی فکر میکنم نمیفهمم چرا به همچیم چیزی رسیدی ! :ws51:

اووووممم یه چیز میخواستم بگما ... از بس فکره این مقالمم یادم میره:ws3: درکت میکنم :ws3:

چی بود خدا:ws52:

اهان اینو از یه رفتارت حدسیدم شاید اشتباه باشه اما در کل میگم

احساس میکنم عصبانی نمیشی نمیشی اما اگه بشی کنترله خودتو از دست میدی قاطی پاتی میکنی.... اول سکوت میکنی اما اگه دیدی نمیشه دیگه قاط میزنی:4564:

فکر نمیکنم در این حد عصبانی بشم که به یکی فحش بدم یا بدبیرا بگم . یعتی تا حالاش که یادم نمیاد پیش اومده باشه . گاهی که خیلی عصبانی میشم قهر میکنم . به این راحتی هم نمیشه باهام اشتی کرد. اگرم بگم اشتی الکی گفتم :ws3:

که این رفتارت خیلی ناراحت کننده میشه... چون وقتی ادمی خونسرد و ارومی هستی که اگر این رفتار ازت دیده بشه.. مقابلت هنگ میکنه... به فکر بقیه هم باش دیگه

اره یهو شوک به طرف وارد میشه . فکر نمیکنم این حالت پیش بیاد . یعنی ایشالا که نیاد :w16:

متعادل باش:w02:.... قیافته :ws3:

دیگه شرمنده اینایی بود که به نظرم اومده... اما درسته دیگه:ws50: راستش انتظار انتقادهای سنگینتری ازت داشتم . تو باید با مدرک حرف میزدی که نزدی. کلا بار انتقادا سبکه واقعا. باباد نقد کنین این مسعود خل و چل دیگه :ws50:

الان مقاله میخواااااااااااااااااااااممممم... در چه موردی ؟ :ws3: :ws3: :ws3:

خب فعلنی من میرم ... اینا یادم بود گفتم دیجه:w554:

تو دیگه جدا باید بازم بیای. این خیلی کم بود :w16:

البته اینو بگم که خیلی خیلی خوشحالم کردی که اومدی متینی :icon_gol: :icon_gol: :icon_gol:

.

چه بده فقط نصف شب بیای که کسی نیست ! :ws44:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...