رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 45... مسعودیه انجمنbme.masood

ارسال های توصیه شده

پس بالاخره نوبت اين پسره هم رسيد:gnugghender:

مسعود و من يه سال ميشناسمش اوايل ديوونه نبود يه چندوقته قاطي كرده:there:

يه چند بار خواستيم يه فوتبال بزنيم اما قسمت نشد روشو كم كنم:ws3:

هم صحبت خوبيه

چيز بدي تا حالا ازش نديدم

اخلاق خوبي داره

بچه آروميه

مهربونه

خانواده دوسته

آهنگاي فرزادو گوش ميده

خرداد ماهيه بايد ازش ترسيد كه دوتا زن نگيره:w02:

دركل يه دوست خوب واسه هركسي ميتونه باشه و منم خيلي دوستش دارم:flowerysmile:

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 111
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به به آقا مسعود

مسعود پسری خوش برخورد مودب و مهربون هستش که خیلی هم روی رفتار هاش و حرفاش حساسه

یعنی دقت میکنه چیو کجا بگه که نه به کسی بر بخوره و نه حرف حق زده نشه

شیطونه خیلیم زیاد ولی هر جایی رو نمیکنه :ws3:

فعلا همینا به ذهنم اومد باز اگر چیزی به ذهنم اومد میامو میگم :icon_redface::icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام..ممنون از دعوتتون

متاسفانه من زیاد با شما آشنایی ندارم ولی این موارد رو میتونم بگم:

به رشتتون علاقه دارید..

سرتون به کار خودتونه...

منطقی...

مودب...

اهل خانواده....

:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مسعود پسری خونگرم اروم ولی ابزیرکاه و شیطون هستش.

مسعود پسری اهل خانواده هستش که خاتواده نقش پر رنگی در زندگی مسعود داردبه طوری که حاضر است ملاقات با دوستانش رو نیاید ولی با خانواده باشد.

مسعود در قرار های ملاقات با دوستان(میتینگ مشهدی ها)به مسعود دقیقه ی 90 معروف هستش چون معمولا تا 10 دقیقه قبل از گرد همایی معمولا درگیر درس و پروژه هایش هستش.

مسعود وقتی با اشراری چون شاهین و علیرضا 2003 مجید و وجیهه و بهناز وقتی همراه غیر قابل کنترل میشه و در ان لحظه به مسعود اتشین معروق هستش نمی دونید که چه اتیشی می سوزونه با قیافه یه مظلومانه و معصومانه پدر همه رو در میاره و هیچ کس به غیر از من و مجید این ویژگی مسعود رو کشف نکرده است.

قسمت ابی که خیلی درست بود :icon_gol: و اما سبز که قسمت ابزیرکاهشو قبول ندارم :ws3:

چرا اخه ؟ :167:

و اما قسمت قرمز که بعدا در موردش صحبت میکنیم شاهین جون :brodkavelarg: :icon_redface:

نیدونم چرا ولی با شاهین خیلیییی موافقم... :ws3:

ای کچل دیوونه :ws3: اها با قسمت ابی موافقی دیگه :w16: :ws50:

فقط در نمایشگاه کتاب دیدمش و برخورد چندانی نداشتم باهاش

ولی پسر خوب و مودبی بود:rose:

لطف داری رفیق :icon_gol:

خوبی از خودته محمد رضا flowerysmile.gif

• Like 8
لینک به دیدگاه
قسمت ابی که خیلی درست بود :icon_gol: و اما سبز که قسمت ابزیرکاهشو قبول ندارم :ws3:

چرا اخه ؟ :167:

و اما قسمت قرمز که بعدا در موردش صحبت میکنیم شاهین جون :brodkavelarg: :icon_redface:

ای کچل دیوونه :ws3: اها با قسمت ابی موافقی دیگه :w16: :ws50:

لطف داری رفیق :icon_gol:

خوبی از خودته محمد رضا flowerysmile.gif

نخیرم..حرف نذار تو دهن من.. من با همش موافخممممم :4chsmu1:

• Like 4
لینک به دیدگاه

خُب...! همین جـا یه نکتـه رو باید اعلام کنم. مسعود جـان از یه کم ضعیف یه کم بیش تر ضعیف هست تو ادبیات...!

129fs370785.gif

یکی از دوست های خوب من.

از اون دیوونـه خوبـاش!

هـــوم؟! شک داری؟!

23emu.gif

گفتم کـه! باادب، خوش برخورد، مهربون، آهــان! و ... راز دار! :whistle:

من تا به حال چیزی ندیدم.

اگه دوست داشته باشه به عنوان یادگاری جمله ای از من داشته باشه،حرفی که الان به ذهنم میرسه اینـه: ( دنیـا مثل نمایش نامه هست، هر کسی نقشش رو بازی میکنه و بعد مخفی میشه. تمام سعی خودت رو بکن که زیبــا بازی کنی. )

خواهش دوست گل :wubpink:

نه اتفاقا ادبیاتم بدک نیست . از بشگی بهش علاقه داشتم . فقط همه میدونن که دیکتم ضعیفه :shame: اون خط اول باید جای کلماتش عوض بشه اون موقع درست میشه ( صنعت جابجایی :ws52: :ws3: )

رازدار :ws28: قول دادم دیگه :w16:

خیلی جمله زیبایی بود ساراجون . ممنون . بیشتر بهش فکر میکنم flowerysmile.gif

با سیلااااااام:ws3:

مسعود نگو بلا بگو:ws3:

عرض کنم که بنده تو دیونه خونه باهاش اشنا شدم و به ابعاد شخصیتی این موجود ناشناخته پی بردم:ws28:

مشخصه ی بارزش پشتکار برای تحصیل علمه( میخواد پرفسور شه بچم):ws3:

مودب و با شخصیته، انسان قابله اعتمادیه و یه دوست خوب:dancegirl2:

تازه اهل برنامه ریزیم هست و واسه زندگیش برنامه داره که این دیگه از عجایبشه:w58:

نکته ی منفیشم اینه که تو این مسابقش یه عکس امپول نمیذاره من حدس بزنم:banel_smiley_4:

خلاصه بگم مسعود عشقه منه:aghosh:

چه حالی میداد هااا . میگم درشو تخته کردن دیگه ؟ کلی اسپم میکردیم ها :ws3:

خیلی گلی میلادی ، اینهمه هم که گفتی خوب نیستم :icon_redface:

چرا عجایب ؟ برنامه دارم لالیگا :ws3: قول میدم دفعه بعد امپول بذارم :w16: :ws50:

flowerysmile.gif

سلاممممممممم

گفت اگه نیای کتکت میزنم واسه همین اومدم:ws3:

مسعود پسری کنجکاو:ws3:بسیار خونگرم و ...

کلا پسمل خوبیه:ws37:

نه من که اصلا اهل خشانت نیستم :brodkavelarg: :ws3:

مرسی سیما خانوم flowerysmile.gif

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام بر مهندس پزشک انجمن:w58: همینجا کامنت میذارم :ws3:

آخه فکرشو بکن طرف مهندسه ولی دراصل تو کار پزشکیه:ws51: اتفاقا زیبایی رشتمون تو همینه :w16:

مسعود بمن چه خودش میگه دیوونه انجمنه ولی نیست خیلی هم پسره خوبیه مگه دیوونه ها خوب نیستن ؟ اگه صندلی داغ بود کلی از دیوونه بودن واست میگفتم . خصوصیاتش اندازه یه تاپیکه :ws3: :w16:

فقط دیکته و بنویسیمش درحد نابودیه باید یک فکری به حالش کنهw74.gifچه فکری ؟ موندم فردا سر کار که مامان نیست چجوری نامه اداری بدم ؟ :shame:

رقیب من توی مسابقات مهندسی پزشکی هست.........هی عکس میذاره من میحدسم من میذارم اون میحدسه......:ws17: :ws50:

دیگه حال و هوایش تیری پس غیر قابل پیش بینیه

شیطون و مظلوم و آروم و همه چیزیش قاطیه.......icon_pf%20%2817%29.gif اره روحیاتم نوسان زیاد داره . اما سعی میکنم در ظاهر نداشته باشه و همیشه بخندم . هرچند که دوستام خنده های تلخمو زودی میفهمن :w02: اما تازگیا درصد خوشحال بودنم خیلی بیشتر شده . دارم 2باره مسعود میشم :ws50:

خیلی درس میخونه بلکه بتونه یک عکس رو حدس بزنه ولی نمیتونه نمی دونم چرا با این همه استعدادش:JC_thinking: نمیدونم چرا اصن شانس ندارم . البته اینو بگم واسه حدس زدن تو نت نمیگردم ها :ws3: واییی دانشگاه تموم شد ، اگه ارشد قبول نشم و نتونم درس بخونم پس چیکار کنم ؟ :imoksmiley:

من ندیدمش تا حالا ولی خب معلومه چی هست دیگه....... همه جای این انجمن عکس من هست که ! در تمام ادوار زندگیم :icon_redface: اها از نزدیک منظورت بود :w16:

فعلا همینها بعد چیز دیگه ای یادم اومد میام میگم در موردت:thk: زودی بر میگردی ها flowerysmile.gif

30 خرداد یعنی 4 روز دیگه مسعود این شکلی میشه w165.gif تولدش مبارکش باشه پیشاپیشhappy.gif وای مرسییییییییی خیلی خوشحالم کردییییییی :aghosh: چجوری میدونستی ؟ :ws50: دستت درد نکنه سفیدبرفی جون :wubpink:

همینها دیگه........ باقیشو باقیه گفتند..

موفق باشی تو درس و مشقات:ws33: میسی

فقط گفتنت کافی بود وردنه نمی خواست که می اومدم:brodkavelarg:بندازش زمین..........

:ws3: چشم :icon_redface:

....................

flowerysmile.gif

خب رفیق جینگ خودم مسودی بلا:aghosh:

توی نت دیوونه و شیطون

توی واقعیت در ظاهر آروم و مظلوم درسته :w16: سعی میکنم زود شوخی نکنم با کسی چون ممکنه حمل بر بیجنبگیم بذاره . اخه یکی بهم بگه بیجنبه خیلی بهم بر میخوره :ws3:

اما فک میکنم درونش گاهی شیطون و گاهی بسیار آرومه و همیشه مظلوم صبرش کمه زود دپ میزنه اما یه راه هایی یاد گرفته با حالتای بد روحیش مقابله کنه. اره یاد گرفتم :icon_redface:

همیشه ادب رو رعایت میکنه و حرمتها رو بسیار حفظ میکنه از طرف دیگه دوست داشتنو بلد هستش(هر چند داره تمرین هم میکنه) تو این قضیه موندم که کی رو و چقدر باید دوست داشت ؟ :w58: خیلی این حرفم فلسفه داره که جاش اینجا نیست رفیق :icon_gol:

یه جاهایی اعتماد به نفسش میاد پایین که بازم خودش سعی میکنه خودشو درست کنه.

با همه دیوونگیش خیلی از منطقش خوب استفاده میکنه. البته باید بگم که این دیوونگی که میاد بعضی وقتا یکی از راه حلهای درست کردن حالتهای بد روحیش باید باشه. مهمترین کاربردش همینه مهدی جون :w16:

خلاصه هر چند نمیتونه کاملا روی خودش و حالتاش مسلط باشه اما شدید سعی میکنه و تا مدتی دیگه به تسلط کامل میرسه. مرسی که امید دادی :ws50:

فک کنم داره به بلوغ عقلی میرسه و مراحل پایانیو طی میکنه.

آدم مورد اعتمادی هست. :icon_redface:

بسیار با معرفت و مهمتر دلسوز برای رفیقاش :rose: تو زندگیم واسه دوستام خیلی ارزش قائل میشم و واقعا از ته قلبم دوسشون دارم . تو هم که رفیق خودمی :aghosh:

کلا رفیق خودمه :aghosh:

flowerysmile.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه
مسعود بهتر با من کنار بیای میدونی من ادم خطر ناکی هستم بهتر هستش به من یکی شیرینی بدی وگرنه تو دانی و دوستان مشهدی

میدونی که من با کسی پشت پرده سازش نمیکنم :ws3:

پس بالاخره نوبت اين پسره هم رسيد:gnugghender: بله :imoksmiley:

مسعود و من يه سال ميشناسمش اوايل ديوونه نبود يه چندوقته قاطي كرده:there: چرا از اول دیوونه بودم اما جدیدا رسوای عالم شدم :ws3:

يه چند بار خواستيم يه فوتبال بزنيم اما قسمت نشد روشو كم كنم:ws3: واقعا حیف شد نتونستم چندبار بیام مسافرت شمال وگرنه بهت میگفتم فوفتال یعنی چی :167: :icon_redface:

هم صحبت خوبيه

چيز بدي تا حالا ازش نديدم

اخلاق خوبي داره

بچه آروميه

مهربونه

خانواده دوسته

آهنگاي فرزادو گوش ميده

میسی زهرا جون :icon_gol:

خرداد ماهيه بايد ازش ترسيد كه دوتا زن نگيره:w02: چون اخر خردادم یجورایی همه خوبیهای خرداد و تیر رو دارم :ws3: ( خودشیفته :banel_smiley_4: ) اتفاقا ادم عاشقی هستم و معنی زندگیم با 2تا زن گرفتن در تناقضه :w16:

دركل يه دوست خوب واسه هركسي ميتونه باشه و منم خيلي دوستش دارم:flowerysmile:

مرسی زهرایی . بازم بیا flowerysmile.gif

به به آقا مسعود

مسعود پسری خوش برخورد مودب و مهربون هستش که خیلی هم روی رفتار هاش و حرفاش حساسه :ws50:

یعنی دقت میکنه چیو کجا بگه که نه به کسی بر بخوره و نه حرف حق زده نشه

شیطونه خیلیم زیاد ولی هر جایی رو نمیکنه :ws3:

فعلا همینا به ذهنم اومد باز اگر چیزی به ذهنم اومد میامو میگم :icon_redface::icon_gol:

خیلی خیلی خیلی عالی بود . کاملا درست فهمیدی سحر خانوم

جدا تو این قضیه خیلی محتاطم :w16: حالا خوبه یا بد ؟

اصن چرا بدی نگفتیییی ؟ :167: زود برگرد بدی بگو :ws3:

flowerysmile.gif

سلام..ممنون از دعوتتون

متاسفانه من زیاد با شما آشنایی ندارم ولی این موارد رو میتونم بگم:

به رشتتون علاقه دارید..

سرتون به کار خودتونه...

منطقی...

مودب...

اهل خانواده....

:icon_gol:

مرسی مریم جان ( اگه حافظم درست یاری کرده باشه :ws3: )

جالبه واسم که بدونم چرا همتون میگید اهل خانواده ؟ میشه یکمی بیشتر برام توضیح بدین ؟ :ws50:

flowerysmile.gif

• Like 7
لینک به دیدگاه

تو این چند صفحه فهمیدم اونجوری هم که فکر میکردم شخصیت پیچیده ای ندارم !

فقط خودمم که با خودم درگیرم !

خیلی خیلی تحلیلاتون جالب بوده تا حالا و واقعا لذت بردم :w16:

البته اگه وقت انتقادیش رو زیاد کنید داغتر میشه :ws3:

و البته اگه کسی رو فراموش کردم دعوت کنم ، مطمئنا مشکل از من بوده و لطف کنه ناراحت نشه و نظرش رو به من بگه :w16:

flowerysmile.gif

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام :flowerysmile:

خب من با آقا مسعود برخورد زيادي نداشتم

فقط يه بار اونم نمايشگاه اومده بودن

كه به نظرم ساكت و مودب هستن

بيشتر از اين نيدونم :hanghead:

موفق باشين :flowerysmile:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام :flowerysmile:

خب من با آقا مسعود برخورد زيادي نداشتم

فقط يه بار اونم نمايشگاه اومده بودن

كه به نظرم ساكت و مودب هستن

بيشتر از اين نيدونم :hanghead:

موفق باشين :flowerysmile:

همین که اومدین لطف کردین به من :w16:

flowerysmile.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

مرسی مریم جان ( اگه حافظم درست یاری کرده باشه :ws3: )

جالبه واسم که بدونم چرا همتون میگید اهل خانواده ؟ میشه یکمی بیشتر برام توضیح بدین ؟ :ws50:

flowerysmile.gif

حافظتون درست یاری کرده:w16:

چون در اکثر خاطراتون یا میگید مامانم یا داداشم:ws3: تازه قصد ازدواج هم دارید دیگه..این میشه اهل خانواده....

• Like 4
لینک به دیدگاه
حافظتون درست یاری کرده:w16:

چون در اکثر خاطراتون یا میگید مامانم یا داداشم:ws3: تازه قصد ازدواج هم دارید دیگه..این میشه اهل خانواده....

خیلی نکته ظریفی بود :ws52: چه جالب تا حالا اینجوری به رفتار کسی پی نبرده بودم :w16:

دیدگاه خوبی بود که باید تمرین کنم و یاد بگیرم از چه راههایی میشه یه نفر رو شناخت ! :ws50:

ازدوااااج :w58: من ؟ :w58: اینو دیگه چجوری رسیدین بهش ؟ :ws28:

قصد داشتن با دوست داشتن فرق میکنه :ws3: دوست دارم اما نه شخصشو پیدا کردم نه شرایطشو دارم پس هنوز قصد ازدواج ندارم :ws3:

یعنی چی خانوم چرا ابروی منو میبری ؟ :brodkavelarg: :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

نوبت به تحلیل شخصیت عجب کسیه :banel_smiley_4:

کسی که سرقفلی و شیش دانگه دارالمجانینو زده به اسم خودش :banel_smiley_4:

خونگرم و مهربون. :banel_smiley_4:

زود صمیمی نمیشه ولی خوب صمیمی میشه. :banel_smiley_4:

علاقه زیاد به رشتش و استعداد زیاد تو اسپم :banel_smiley_4:

من موندم املاهاشو تو دبستان چطوری پاس میکرده :banel_smiley_4: البته انشاشم دست کمی نداره :banel_smiley_4:

از اون فلفل نبین چه ریزه هاس. تو ظاهر مظلوم، اما ...... :banel_smiley_4:

کسی که تو جمع دوستان انرژی مثبتی میده و معمولاً بقیه از بودن در کنارش لذت می برن. از بس که این پسر شیطونه :banel_smiley_4:

مودبه و حریما رو حفظ میکنه و احترام زیادی واسه همه قائله. :banel_smiley_4:

خیلی سخت عصبانی میشه. باید یه مسابقه تو تالار روانشناسی بذاریم هرکی تونست مسعود رو عصبانی کنه بهش امتیاز بدیم :banel_smiley_4:

• Like 11
لینک به دیدگاه
خیلی نکته ظریفی بود :ws52: چه جالب تا حالا اینجوری به رفتار کسی پی نبرده بودم :w16:

دیدگاه خوبی بود که باید تمرین کنم و یاد بگیرم از چه راههایی میشه یه نفر رو شناخت ! :ws50:

ازدوااااج :w58: من ؟ :w58: اینو دیگه چجوری رسیدین بهش ؟ :ws28:

قصد داشتن با دوست داشتن فرق میکنه :ws3: دوست دارم اما نه شخصشو پیدا کردم نه شرایطشو دارم پس هنوز قصد ازدواج ندارم :ws3:

یعنی چی خانوم چرا ابروی منو میبری ؟ :brodkavelarg: :ws3:

حیات خلوت یه خاطره از دوستتون تعریف کردید:ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
نوبت به تحلیل شخصیت عجب کسیه :banel_smiley_4: :ws3:

کسی که سرقفلی و شیش دانگه دارالمجانینو زده به اسم خودش :banel_smiley_4: قابلی نداره :ws3:

خونگرم و مهربون. :banel_smiley_4: :icon_redface:

زود صمیمی نمیشه ولی خوب صمیمی میشه. :banel_smiley_4: خیلی دوست دارم زود صمیمی بشم اما این رفتارم به خاطر خودشونه :w16: چون شما خوبین :icon_redface:

علاقه زیاد به رشتش و استعداد زیاد تو اسپم :banel_smiley_4: :ws28:

من موندم املاهاشو تو دبستان چطوری پاس میکرده :banel_smiley_4: البته انشاشم دست کمی نداره :banel_smiley_4: :167: اتفاقا شاگرد اول بودم اما تو 4رم و پنجم دیگه تو املا کم اوردم :ws51: :shame:

از اون فلفل نبین چه ریزه هاس. تو ظاهر مظلوم، اما ...... :banel_smiley_4: :ws3:

کسی که تو جمع دوستان انرژی مثبتی میده و معمولاً بقیه از بودن در کنارش لذت می برن. از بس که این پسر شیطونه :banel_smiley_4: خیلی گلی محمد . دیگه اینقدرم خوب نیستم :w16:

مودبه و حریما رو حفظ میکنه و احترام زیادی واسه همه قائله. :banel_smiley_4: :ws3:

خیلی سخت عصبانی میشه. باید یه مسابقه تو تالار روانشناسی بذاریم هرکی تونست مسعود رو عصبانی کنه بهش امتیاز بدیم :banel_smiley_4: من خودم شخصا هزینه جایزش رو تقبل میکنم :w16: گاهی ناراحت میشم اما عصبانی خیلی خیلی کم :ws50: خوشبختانه یه خصوصیت خوبه که سعی کردم بدستش بیارم :w16:

مرسی محمد که اومدی . واسم خیلی ارزش داشت :w16: :icon_gol:

حیات خلوت یه خاطره از دوستتون تعریف کردید:ws28:

واااااااااااای :ws28:

اونو که یه روز بعد پاک کردم :imoksmiley:

به کسی نگین هااا دوستم کی بود :ws3: عجب حافظه ایییی :w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه

زیاد برخورد نداشتیم چیزی که به ذهنم میاد شوخ بودن و شاد بودنشه :w16:، همه کسایی که میشناسنش دوستش دارن ، پس باید شخصیت جذابی داشته باشه :icon_gol: زیاد میشنوم میگن مسعود مسعود ، بعد دیگه همینا ، شرمنده بیشتر نمیشناسم :hanghead::rose:

• Like 5
لینک به دیدگاه
زیاد برخورد نداشتیم چیزی که به ذهنم میاد شوخ بودن و شاد بودنشه :w16:، همه کسایی که میشناسنش دوستش دارن ، پس باید شخصیت جذابی داشته باشه :icon_gol: زیاد مینوم میگن مسعود مسعود ، بعد دیگه همینه ، شرمنده بیشتر نمیشناسم :hanghead::rose:

جالبه . پس شما هم بیشتر سوتی هام رو خوندی :ws3:

همین که نظرت گفتی واسم خیلی بود رفیق flowerysmile.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

حافظهش ضعیف فکرکنم:banel_smiley_4:

برای همینم دیکته اش ضعیفه و غلط زیاد داره........

روز تولدتو یه جایی گفتی هربارم میگم بازم یادت نمیاد ......این خصلت خردادیت هست به تیری بودن ربط نداره بگم از الان:ws46::ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...