رفتن به مطلب

صندلی داغ hamid_hisystem عزیز

ارسال های توصیه شده

سلام به بروبچ شهرساز :persiana__hat:

بلاخره تالار شهرسازی هم صندلی داغ برای سوزوندن و چزوندن و پوکوندن اعضاش برگزار کرد .:ws49:

در باره ی روند صندلی داغ

خب این صندلی مختص شهرسازاس ، پس لطفا سعی کنید تمام سوالاتون یه جوری به شهرسازی مربوط بشه(حتا شوخی ها هم شهرسازانه باشه):a030:

سوالات جدی و شوخی و خلاصه هرچی از ارتباط فرد نشسته بر صندلی شهرسازی دارید و تو دلتونه رو مطرح کنید .:girl_yes2:

اوممممم دیگه چی؟؟

اها

داوطلبان برای نشستن روی صندلی اعلام امادگی کنند(در پروفایل بنده).که برنامه ریزی کنیمو دونه دونه داختون کنیم .:smiley (18):

،خودتون داوطلب بشید تا به زور ننشوندیمتون:vahidrk:

خب حالا این بار که اولین بار کسی که خودش پیشنهاد این حرکت شگفت انگیز رو داد رو صندلی میشه که کسی نیست جز جناب

بسوزونیدش دیگه ................:shad:

• Like 19
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اقا حمید فعلا برای دست گرمی به اینا جواب بده .......:ws3:

_ ورودی چه سالی هستی؟

_ رتبه ی کنکورت چند شد و کدوم منطقه بودی ؟

_ کدوم دانشگاه درس خوندی؟

_ اون موقع که شما شهرسازی رو انتخاب کرده بودی ، رشته ی شناخته شده ای بود یا گمنام بود؟

_ اگه شناخته شده نبود پس چرا انتخابش کردی؟؟(فقط برای اینکه یه چیزی قبول شده باشی؟)

_ اصلا خودت چیزی از شهرسازی میدونستی که انتخابش کردی؟

_ از کسایی نبودی که معماری میخواستن و شهرسازی آوردن؟

_الویت های قبل ازشهرسازیت تو انتخاب رشته چی بود؟

_ چندبار تا حالا پیش اومده که تو یه جمعی بگی شهرسازی خوندی و ملت اینجوری :w58:بشن؟

_ تو دوران دانشجویی چندبار برای انتخاب این رشته به خودت ناسزا گفتی ؟

_ چرا ناسزا گفتی؟

_ اگه اون موقع میتونستی تغییر رشته بدی اینکارو مکردی؟

_اگه تغییر رشته میدادی چی میخوندی؟

_ تو دانشگاه کدوم درس رو خیلی دوست داشتی ؟

_از کدوم درس خیلی بدت میومد؟

_بهترین نمرت چند بود و از چه درسی ؟

_ بدترین نمرت چند بود و از چه درسی؟

_چندتا درس رو افتادی؟

_نمره ی ریاضی 1و 2 و معادلاتت چند شد؟

_ معروف ترین استادت توی دانشگاهتون کیه؟

_ کدوم استادت بیشترین اثر رو روت گذاشت؟

_ دوست داشتی شاگردی کدوم استاد رو تجربه کنی؟

_ تو کدوم بخش از این رشته موفق تر عمل کردی و تقریبا توش متخصصی؟

_ راز این موفقیتت چی بوده؟

_به نظرت تخصص تو کدوم بخش شهرسازی ضروری تره ؟

فعلا همینا ....خواهم امد:w16:

• Like 10
لینک به دیدگاه
اقا حمید فعلا برای دست گرمی به اینا جواب بده .......:ws3:

ما درخدمتیم

_ ورودی چه سالی هستی؟ کارشناسی 84 ، ارشد 89

_ رتبه ی کنکورت چند شد و کدوم منطقه بودی ؟ (اول از هم چیز یه چیزی بگم من رشته م شهرسازی نیست جغرافیا و برنامه ریزی شهریه که فکر کنم خیلی مرتبط با شهرسازی باشه ) 1800 علوم انسانی منطقه دو

_ کدوم دانشگاه درس خوندی؟ دانشگاه مازندران _ بابلسر ، الان هم دانشجوی مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور مرکز تهرانم

_ اون موقع که شما شهرسازی رو انتخاب کرده بودی ، رشته ی شناخته شده ای بود یا گمنام بود؟ اون موقع که اومدم این رشته حتی اسم شهرسازی و امثالش رو هم نشنیده بودم

_ اگه شناخته شده نبود پس چرا انتخابش کردی؟؟(فقط برای اینکه یه چیزی قبول شده باشی؟) نه من نمی تونستم به جز تهران ، گیلان ،گلستان و مازندران جای دیگه ای رو انتخاب کنم ( پدر مادرم نمی گذاشتند) به طور اتفاقی انتخاب کردم

_ اصلا خودت چیزی از شهرسازی میدونستی که انتخابش کردی؟ نه اصلا

_ از کسایی نبودی که معماری میخواستن و شهرسازی آوردن؟ نه کلا من از اول هم می خواستم برم ریاضی اگر از ریاضی امتحان می دادم هم هر رشته ای می رفتم به جز معماری چون اصلا ازش خوشم نمی اومد (هر چند که اکثر نظریه پردازان این رشته معمارن)

_الویت های قبل ازشهرسازیت تو انتخاب رشته چی بود؟ من خیلی دلم می خواست مدیریت گمرک قبول بشم

_ چندبار تا حالا پیش اومده که تو یه جمعی بگی شهرسازی خوندی و ملت اینجوری :w58:بشن؟ آره خیلی براشون توضیح هم می دم بازم نمی فهمن و فقط سرشون رو تکون می دن

_ تو دوران دانشجویی چندبار برای انتخاب این رشته به خودت ناسزا گفتی ؟ تو دوران دانشجویی چون کار می کردم از این رشته راضی بودم ولی بعد از فارق التحصیلی خیلی به خودم فحش دادم

_ چرا ناسزا گفتی؟ چون بیکار شدم و هیچ کس نبود به ادم فارق التحصیل کار بده نمی دونم به دانشجو راحتتر کار می دادن الان هم که دوباره دانشجو شدم بازم کار می کنم

_ اگه اون موقع میتونستی تغییر رشته بدی اینکارو مکردی؟ نه اصلا

_اگه تغییر رشته میدادی چی میخوندی؟ همین رشته رو

_ تو دانشگاه کدوم درس رو خیلی دوست داشتی ؟ از کارگاه ها خیلی خوشم می اومد

_از کدوم درس خیلی بدت میومد؟ از دروس عمومی

_بهترین نمرت چند بود و از چه درسی ؟ 19 کارگاه (2) ( از 40 نفر 15 نفر اون درس رو رد شده بودن)

_ بدترین نمرت چند بود و از چه درسی؟ 7 جامعه شناسی شهری ( اونم شب قبل از امتحان مسابقات کشتی لیگ بودم )

_چندتا درس رو افتادی؟ 8 واحد

_نمره ی ریاضی 1و 2 و معادلاتت چند شد؟ جفت رو شدم 16

_ معروف ترین استادت توی دانشگاهتون کیه؟ استادهای خوبی داشتیم مثل دکتر لطفی ، دکتر ملکشاهی و دکتر قدمی

_ کدوم استادت بیشترین اثر رو روت گذاشت؟ دکتر قدمی ( همیشه می گفت در انتظار آینده نباشید آینده را بسازید )

_ دوست داشتی شاگردی کدوم استاد رو تجربه کنی؟ دکتر محمدتقی رهنمایی ( احتمالا پایان نامه رو با اون بردارم باهاش صحبت کردم اوکی داده )

_ تو کدوم بخش از این رشته موفق تر عمل کردی و تقریبا توش متخصصی؟ جی آی اس

_ راز این موفقیتت چی بوده؟ تمرین و زحمت ( ترم 3 جی آی اس رو شروع کردم و به صورت آزمون و خطا یاد گرفتم )

_به نظرت تخصص تو کدوم بخش شهرسازی ضروری تره ؟ همون جی آی اس به نظر من زبان این بخش هاست

فعلا همینا ....خواهم امد:w16:

بازم بیا خوشحال میشم

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام حمید جان ،،،

خوبی یا بهتری؟

مینا قسمت اعظم چزوندنو انجام داد

حالا کمی هم من :ws3:

متولد چه سالی هستی ؟

تجر به های کاریت چیا بودن ؟

بهترین و بدترینشون بگو ؟

آینده کاریتو چه جوری میبینی؟

دوست داری با یه شهر ساز ازدواج کنی ؟

برنامه ریزی شهری بهتره یا منطقه ای ؟ چرا ؟

بهترین کتاب شهرسازی که خوندی ؟

دیگه .....

آهان کی بیام GIS یادم بدی ؟:ws3:

بهترین کتاب واسه آموزشش چیه ؟

فعلا همینا .... شاید برگشتم :ws2::icon_pf (44):

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام حمید جان ،،،

خوبی یا بهتری؟

سلام:aghosh:

قربونت ممنون من خوبم تو خوبی عزیز

مینا قسمت اعظم چزوندنو انجام داد

آره مینا خوب شروع کرد

حالا کمی هم من :ws3:

پناه بر خدا:banel_smiley_52:

متولد چه سالی هستی ؟ 1365

تجر به های کاریت چیا بودن ؟ جونم برات بگه که تو دوران دانشجویی بد کار نکردم از طرح هادی روستای خودمون بگیر تا طرح ساماندهی پارک جنگلی رویان که همگی رو با دکتر قدمی انجام دادم بعدش هم یه مدت بیکار بودم تا اینکه حالا با یکی از دوستام که همین رشته رو توی دانشگاه فردوسی مشهد خونده یه چند تا طرح گرفتیم ( البته با گرید یکی دیگه ) مثل طرح مبلمان شهری گلوگاه ، ساری و .... در حال حاضر هم چند تا طرح هادی دستمونه

بهترین و بدترینشون بگو ؟ بهترینش طرح مبلمان شهری بود ، بدترنش که هنوز درگیرش هستم یه طرح بازنگری طرح هادی برای یه مجموعه روستایی که از سه تا روستا تشکیل می شه من اولین مشکلی که برامون پیش اومد:ws52: با شیخ:8713: مشورت کردم شیخ به من گفت که چیکار کنم منم به مدیر پروژه گفتم ولی اون گوش نکرد ما رو به یک بدبختی بزرگ انداخت من تا حالا چهار بار از اول نقشه کشیدم برای این طرح به هر کی میگم اینجوری میشه:jawdrop:

آینده کاریتو چه جوری میبینی؟ اگر این باند و باند بازی و رابطه بازی ها بزاره خیلی خوبه :ws3:

دوست داری با یه شهر ساز ازدواج کنی ؟ آره بدم نمیاد:w16: تازه بهتر هم هست نیاز نیست برای علاقه مندی که دارم از اول بشینم و براش توضیح بدم تا یه ذره توش علاقه بوجود بیارم یا برای هر چیزی که توی رشته من وجود داره یک ساعت براش توضیح بدم :w13:

برنامه ریزی شهری بهتره یا منطقه ای ؟ چرا ؟ برنامه ریزی شهری با منطقه ای اصلا حال نمی کنم :banel_smiley_4: به نظرم شهر یک موجود زنده ست ، خیلی با مباحثش حال می کنم .

بهترین کتاب شهرسازی که خوندی ؟ کتاب شهرسازی زیاد خوندم بیشتر از کتاب های در مورد فضاهای شهری خیلی خوشم میاد

دیگه ..... دیگه کتاب جی آی اس شهری

آهان کی بیام GIS یادم بدی ؟:ws3: هر موقع وقت داشتی بیا عزیز،ما در خدمتیم :w410:

بهترین کتاب واسه آموزشش چیه ؟ ببین بهترین چیز برای یاد گرفتن جی آی اس Help جی آی اسه / بهترین کتاب هم کتاب خوداموز آرک جی آی اس مهندس سارا سنجری که اونم ترجمه Help جی آی اسه

فعلا همینا .... شاید برگشتم :ws2::icon_pf (44):

بازم بیا خوشحال میشم :icon_pf (44):

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام حمید جان

انتخاب کن:

مامفورد یا جاکوبز؟ چرا؟

توسعه ی افقی یا عموی؟ چرا؟

پاکزاد یا حبیبی؟ چرا؟

خلاقیت یا پاپیولار؟ چرا؟

اصفهان یا شیراز؟ چرا؟

چرا آمریکایی ها به بافت شطرنجی علاقه ی خاصی دارند؟

شهرسازی کدوم کشور رو بیشتر میپسندی؟

چرا مسکن مهر نه؟

از اینا کدومشو بیشتر دوست داری؟چرا؟

ونیز - سینا - پاریس - برلین - بارسلون - اصفهان - هرات - بلخ - نیویورک - شانگهای - شیکاگو

از شهرسازای معاصر (کسایی که زنده ان) با کدوم بیشتر حال میکنی؟

• Like 7
لینک به دیدگاه

خب كار خوبي شروع شده افرين به شهر سازا

حميد من بمومه ....

رابطه بين شهر سازي و عمران

چرا عمران نخوندييييي؟؟؟؟؟؟؟:167:

اگه شهردار بشي اولين قانوني كه براي زيبا ي شهر وضع ميكني چيه

فرهنگ شهري واقعي كشورمون چقدر با جملات آرماني كتاب هاي شما فاصله داره

فعلا همين برار اگه بيه اي امه

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام حمید جان

سلام دکتر چگونه ای ؟

انتخاب کن:

مامفورد یا جاکوبز؟ چرا؟

والله یه چیزی می پرسی که یک ساعت باید براش توضیح بدم:ws3: (سوال دکتراست:jawdrop:) از نظر من جاکوبز البته مامفورد هم تاکید زیادی رو ی اجتماع و علی الخصوص فرهنگ اجتماعات شهری داره ولی به نظر من جاکوبز بیشتر توی کارهاش و دکترینی که داده به مسائل اجتماعی توجه می کنه به همین خاطر بیشتر دوستش دارم به نظر من بعضی از شهرسازا که نظریاتشون به صورت مقطعی مورد پذیرش قرار گرفت به دلیل کم توجهی به بعد اجتماعی شهر بعدها شدیدا مورد انتقاد قرار گرفتن خلاصه جای توضیح زیاد داره .............:ws2:

توسعه ی افقی یا عموی؟ چرا؟ توسعه افقی / چون کلا از تراکم بسیار زیاد خوشم نمیاد توسعه ععمودی تراکم بالایی رو ایجاد میکنه که من باهاش موافق نیستم البته این رو هم بگم که در آخر برای هر منطقه ای با شرایطی که داره باید تصمیم گرفت که توسعه عمودی باشه یا افقی

پاکزاد یا حبیبی؟ چرا؟ دکترپاکزاد نمی دونم چرا ولی احساس می کنم دکتر پاکزاد بیشتر عملی تر به موضوع می پردازه تا دکتر حبیبی

خلاقیت یا پاپیولار؟ چرا؟ راستش رو بخوای منظورت از پاپیولار رو متوجه نشدم ولی شهرسازی وباید خلاقانه باشه البته این بحث توی ایران وجود نداره .

اصفهان یا شیراز؟ چرا؟

اصفهان والله توضیحش خیلی زیاده ولی در مجموع شهرسازی مکتب صویه رو خیلی دوست دارم

چرا آمریکایی ها به بافت شطرنجی علاقه ی خاصی دارند؟

نمی دونم والله شاید تحت تاثیر منشور 2000 باشه ولی نه به نظرم شاید خواستن یه سبک خاصی رو پیاده کنن و یا شاید تحت تاثیر نظریات لویدرایت بودن من خودم هر موقع از شهرسازی امریکا بحث میشه یاد فرانک لوید رایت و شهر پهندشتی و نظم شطرنجی اون می افتم .

شهرسازی کدوم کشور رو بیشتر میپسندی؟

شهرسازی فرانسه رو دوست دارم و از شهرسازی روسیه هم خوشم میاد یه جوری با بقیه جاها متفاوته

چرا مسکن مهر نه؟

از کجا می دونی من میگم نه :ws3: ولی از شوخی گذشته ایرادات مسکن مهر زیاده که حالا به مرور زمان بروز می کنه

از اینا کدومشو بیشتر دوست داری؟چرا؟

ونیز - سینا - پاریس - برلین - بارسلون - اصفهان - هرات - بلخ - نیویورک - شانگهای - شیکاگو

ونیز رو خیلی دوست دارم به خاطر متفاوت بودنش ، پاریس رو هم دوست دارم به خاطر سبک شهرسازی فرانسوی ها و چیز هایی که بر اون گذشته ، اصفهان رو هم دوست دارم ، شیکاگو رو هم دوست دارم به خاطر اینکه منو یاد نمود مکتب جامعه شناسی شیکاگو می ندازه ( ولی بیشتر به خاطر اینکه منو یاد مایکل جردن می ندازه:ws3:)

از شهرسازای معاصر (کسایی که زنده ان) با کدوم بیشتر حال میکنی؟

توی ایران یا خارج ؟:ws52:

خارج همون جاکوبز(زنده ست دیگه ها:ws52: ) ، البته از دیوید هاروی هم خیلی خوشم میاد

توی ایران از دکتر بحرینی ، دکتر پاکزاد، دکتر توسلی و دکتر رهنمایی

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
خب كار خوبي شروع شده افرين به شهر سازا

سلام مه برار

حميد من بمومه ....

مه چشه سو خاری برار

رابطه بين شهر سازي و عمران

رابطه ش زیاده یکی از رابطه هاش توی مقیاسشه که مقیاس شهرسازی یک کم کلی تره

به طور کلی بگم ما شهر رو نمی سازیم می میگیم چه جوریساخته بشه شما می سازین

چرا عمران نخوندييييي؟؟؟؟؟؟؟:167:

والله می خواستیم ولی نشد دیگه مفصله:ws3: ولی الان از این رشته خیلی راضیم شاید با دید الان دیگه نمی خواستم برم عمران :ws2: ولی در مجموع هر دو رشته بیست بیستن

اگه شهردار بشي اولين قانوني كه براي زيبا ي شهر وضع ميكني چيه

عزیز کار از وضع قانون گذشته :icon_pf (34):ولی شاید اولین چیزی که گیر می دادم به نماهای ساختمانی بود

فرهنگ شهري واقعي كشورمون چقدر با جملات آرماني كتاب هاي شما فاصله داره

بهتر بگیم توی ایران فرهنگ شهری واقعی نداریم بحث فرهنگ شهری بیشتر به بحث شهرنشینی و شهرگرایی بر می گرده ولی در مجموع میان ماه من با ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است :w16:

فعلا همين برار اگه بيه اي امه

ته فدا ای برو :icon_pf (44):

• Like 5
لینک به دیدگاه

سهلام سهلام .. :flowerysmile:

در چه حالی حمید؟ :persiana__hahaha:

آماده ای آقا پسر؟:w02:

رشتت رو با شناخت قبلی انتخاب کردی یا مجبور شدی و چاره دیگه ای نداشتی؟؟

شهرسازی و جغرافیای شهری اون چیزی که فکر می کردی بود؟

دوست داری توی شهرسازی به کجا برسی و چه کارایی انجام بدی؟

به نظرت کدوم شهر ایران بهترین شهرسازی رو داره؟ آخه چرااا؟

کدوم بعد شهرسازی رو دوست داری و فکر می کنی بیشترین تأثیر رو توی موفقیت اون شهر داره؟

جایگاه اصلی مردم توی شهرسازی کجاست؟ به نظرت توی ایران این جایگاه حفظ شده؟ آخه چرا حمید؟؟

آخه چرا من تورو نمی شناسم ؟:JC_thinking:

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام حمید جان:icon_gol:

لطفا تعاریف عامیانه بگو نه خیلی تخصصی

بافت فرسوده ینی چی؟

بافت تاریخی؟

طرح راهبردی؟

خب حالا نظرتودر مورد این افراد حقیق یا حقوقی بگو

توسلی

سعید نیا

نوریان

کرباسچی

قالیباف

کدوم بافت رو تو ایران دوست داری؟

کدوم محله رو ایران دوست داری؟ ینی تعلق خواطر بیشتری بهش داری؟

کدوم محله ایران به نظرت زیباتر هستش؟

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام حمیدجون!

فقط یه سوال؟چرا تو ایران عموم طرح هایی که میدن با اون چیزی که اجرا میشه زمین تا آسمون فرق داره؟مشکل از کجاست؟راهکارت چیه؟

• Like 6
لینک به دیدگاه
همه اون خارجیایی که گفتی مردن! :ws3:

جدی میگی دکتر :jawdrop: فکر می کردم زنده هستند حداقل هاروی رو که تقریبا مطمئن بودم:ws3:

یک چیز جانتسون دانشگاه لیورپول چی اونم مرده ؟:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سهلام سهلام .. :flowerysmile:

سلام هدا خانوم خوبی عزیز

در چه حالی حمید؟ :persiana__hahaha:

درخدمت شماییم

آماده ای آقا پسر؟:w02:

توپه توپ برو بریم

رشتت رو با شناخت قبلی انتخاب کردی یا مجبور شدی و چاره دیگه ای نداشتی؟؟

نه کاملا به صورت اتفاقی بود فقط یک دونه اونم توی دانشگاه مازندران زده بودم که همون یک دونه رو قبول شدم

شهرسازی و جغرافیای شهری اون چیزی که فکر می کردی بود؟

قبل از اون اصلا هیچ چیزی ازش نشنیده بودم ولی فکر میکنم رشته خوبیه الان ازش راضیم

دوست داری توی شهرسازی به کجا برسی و چه کارایی انجام بدی؟

عزیزبیشتر از کارای پژوهشی این رشته خوشم میاد تا کلا طرح ها و چیزهای از پیش تعیین شده در کل کارای پژوهشی هم حدی نداره

به نظرت کدوم شهر ایران بهترین شهرسازی رو داره؟ آخه چرااا؟

این آخه چرا؟ که تو گفتی یعنی باید جواب بدم از هیچ شهرسازی توی ایران خوشم نمیاد:ws3: راستش همین طوره فقط از شهرسازی اصفهان خوشم میاد که اونم بازم خیلی مشکل داره کلا توی ایران شهرسازی به دست شهرسازها نیست برای همین هم اکثر شهرها مشکل دارن

کدوم بعد شهرسازی رو دوست داری و فکر می کنی بیشترین تأثیر رو توی موفقیت اون شهر داره؟

بعد کلی نگری یک مجموعه . یک روز یکی از شاگردهام ازم سوال کرد که ما برای چی این رشته رو می خونیم به عنوان مثال اگر از بعد طبیعی بخواهیم بررسی کنیم ژئومورفولوژیست ها بهتر از ما بررسی می کنن ، اگر از بعد سازه ای بخواهیم بحث کنیم عمران ها بهتر بحث می کنند ، اگر از بعد اجتماعی بخواهیم بحث کنیم جامعه شناسان بهتر بحث می کنند پس ما چرا این رشته رو می خونیم ؟ بهش جواب دادم به خاطر جمع کردن این تخصص ها قدرت شهرسازی و برنامه ریزی شهری بیشتر اینه که با در نظر گرفتن این تخصصها برای کل مجموعه برنامه ریزی کنه:ws2:

جایگاه اصلی مردم توی شهرسازی کجاست؟ به نظرت توی ایران این جایگاه حفظ شده؟ آخه چرا حمید؟؟

شهرسازی در قرن جدید برای مردمه یکی از دلایل شکست خوردن نظریات شهرسازان کنگره سیام همین عدم توجه به بعد اجتماعی بود / شهرسازی توی ایران برای همه چیز هست جز مردم / به خدا نمی دونم:banel_smiley_52:چرا می زنی:ws3:

آخه چرا من تورو نمی شناسم ؟:JC_thinking:

می تونی بشناسی ما برای شناخت تمامی دوستان آماده ایم:w410:

• Like 4
لینک به دیدگاه
جدی میگی دکتر :jawdrop: فکر می کردم زنده هستند حداقل هاروی رو که تقریبا مطمئن بودم:ws3:

یک چیز جانتسون دانشگاه لیورپول چی اونم مرده ؟:ws52:

نه خالی بستم فقط جاکوبز مرده.

:ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام حمید جان:icon_gol:

سلام عزیز به خدا حرفت رو گوش نکردم یه بلایی رو اون طرح هادی سرم اومد:ws44:

لطفا تعاریف عامیانه بگو نه خیلی تخصصی

بافت فرسوده ینی چی؟بافتی با کوچه های تنگ و مردمی که پول ندارن خونه شون رو تعمیریا بازسازی کنن

بافت تاریخی؟ بافتی که سبک خونه ها قدیمی و ادم رو یاد شهر های قدیمی بندازه

طرح راهبردی؟ ببین من توی ایران کلا با خیلی از طرح ها مشکل دارم خیلی هاش خوبه ولی مشکل اجراش بوجود میاد در کل توی ایران طرح درستی به نظرم من نداریم که موفق شده باشه .

خب حالا نظرتودر مورد این افراد حقیق یا حقوقی بگو

توسلی سلام کلا از کارهاو اثرهای دکتر توسلی خوشم میاد و خیلی استفاده کردم :a030:

سعید نیا سلام هر موقع اسمش رو می شنوم یاد کتا ب سبز شهرداری ها می افتم :ws2:

نوریان حضور ذهن ندارم چیزی به خاطرم نمیاد:ws52:

کرباسچی شهردار خوبی بود یه سری ایرادات هم داشت ولی در مجموع کاراش خوب بود

قالیباف نمی دونم چرا ولی ازش خوشم میاد و از کارهاش خوشم میاد

کدوم بافت رو تو ایران دوست داری؟ بافت سنتی رو دوست دارم به شرطی که با نیاز های روز تونسته باشه خودشو وفق بده

کدوم محله رو ایران دوست داری؟ ینی تعلق خواطر بیشتری بهش داری؟ محله خودمون:ws3:

کدوم محله ایران به نظرت زیباتر هستش؟

محله خودمون:ws28: ولی جدا از شوخی یک محله باید یه سری شرایط داشته باشه 1) دارای قدمت باشه 2) نمای و منظره زیبایی داشته باشه 3) یک محل اجتماع داشته باشه 4) یک محل مذهبی ( بهتراست در مرکز محله باشد) داشته باشد 5) سطح درآمدی و فرهنگی مردم آن تقریبا یکسان باشد 6) حس تعلق محله بالا باشه و ............

در مجموع توی ایران محله ای با این شرایط کمتر پیدا میشه :icon_pf (34):

• Like 4
لینک به دیدگاه
سوالم نمياد آخه ، چي بپرسم:JC_thinking:

هرچه می خواهد دل تنگت بپرس:banel_smiley_52:

آهان اسمت چيه ؟چند سالته؟:4chsmu1:

اسمم حمیدرضاست،سن رو هم گفتم متولد 1365 هستم:ws3: دقیق دقیق می خوای متولد 20 دی ماه 1365 هستم حالا برو حساب کن چند سالمه:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...