رفتن به مطلب

صندلی داغ hamid_hisystem عزیز

ارسال های توصیه شده

سلام حمیدجون!

سلام داش میلاد گل گلاب خودمون :icon_gol:

فقط یه سوال؟

عزیز تو صد تا بپرس:a030:

چرا تو ایران عموم طرح هایی که میدن با اون چیزی که اجرا میشه زمین تا آسمون فرق داره؟مشکل از کجاست؟راهکارت چیه؟

دلایل زیادی داره عزیز که توضیحش مفصله

به طور مثال چند تاش رو میگم

1 ) عدم تخصص مرجع تصویب کننده طرح ها : ندانسته یه نظری می دن هر کار هم بکنی تصمیمشان عوض نمی شود طرح ها را ناقص و معیوب می کنند

2) گذاشتن راه در رو برای دور زدن کلیه طرح ها : مثلا توی طرحی کاربری مشخص شده براحتی می تونن تغییر کاربری بگیرن

3)برخی از تهیه کنندگان طرح مشکل دارن : مثلا یکی رو می شناسم توی شمال طرح می گیره به همه رشوه میده تا طرح رو بگیره بعد از اون هم از همه رشوه میگیره تا طرح رو بنویسه به نظرت اخر و عافبت این کار و این طرح چیه ؟:ws46:

...................

وخیلی مشکلات دیگه که توضیحش مفصله .

عزیز این سیستم مردم خرابه من راهی به خاطرم نمی رسه:ws52: فقط به حالش باید گریه کرد:ws44:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام خوبی

ممنون از دعوتت

من چی بپرسم ؟

این جغرافیا چیه؟

این GIS چیه ؟

خوردنیه پوشیدنیه؟

یاد گرفتن چطوریه؟

آیا این طرح های هادی ای که برای روستاها میریزند اجرا هم میشه؟

چرا روستا و شهرهای منظقه شمال ایران فرق چندانی با هم ندارند؟

mچند برای ساخت توی مناطق شمال کشور میدهند ؟ چرا؟

شهرهای شمالی بر اساس چه رونی ساخته شده؟

.

.

.

همینا دیگه .....

خسته هم نباشی:wubpink:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام خوبی

سلام ممنون من خوبم تو خوبی؟

ممنون از دعوتت

من چی بپرسم ؟

هر چه می خواهد دل تنگت بگو ........:ws2:

این جغرافیا چیه؟

جغرافیا یعنی علمی که در اون به بررسی روابط انسان و طبیعت می پردازه به قول ویدال دولابلاش : علم مکان هاست :ws3:

این GIS چیه ؟ مخفف سیستم اطلاعات جغرافیاییه توضیحش زیاده یه سیستمی برای تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانیه

خوردنیه پوشیدنیه؟

نه خوردنیه نه پوشیدنی زندگیه :a030:

یاد گرفتن چطوریه؟ یه سری مبانی داره که اگه یکی یاد بگیره بقیه ش کار با نرم افزار و تجزیه تحلیله که فکر نکنم کار سختی باشه

آیا این طرح های هادی ای که برای روستاها میریزند اجرا هم میشه؟

چه آره اجرا شدن اجرا میشه یعنی ضمانت اجرایی داره ولی توی ایران قبل و تهیه طرح ، در حین تهیه طرح و بعد از تهیه طرح تغییرش می دن :w16:

چرا روستا و شهرهای منظقه شمال ایران فرق چندانی با هم ندارند؟

چه از چه لحاظ میگی فرقی با هم نداره :ws52: آخه سبک روستاهای شمال باید یک جور باشه همه دارای سقف شیب دار و وجود درختان زیاد ونزدیکی به هم و.........

mچند برای ساخت توی مناطق شمال کشور میدهند ؟ چرا؟

شهرهای شمالی بر اساس چه رونی ساخته شده؟

.

.

.

همینا دیگه .....

خسته هم نباشی:wubpink:

این دو تای آخر رو متوجه نشدم:ws52: یه راهنمایی می کنی:icon_redface:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اسمم حمیدرضاست،سن رو هم گفتم متولد 1365 هستم:ws3: دقیق دقیق می خوای متولد 20 دی ماه 1365 هستم حالا برو حساب کن چند سالمه:ws28:

25 سال و 4 ماه و 25 روز ، برو حالشو ببر:ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
mچند برای ساخت توی مناطق شمال کشور میدهند ؟ چرا؟ تا چه تعدا طبقه اجازه ساخت میدهند؟

چرا می زنی خو :banel_smiley_52:

چند طبقه رو دقیق نمی دونم :ws52: اخه شهر به شهر یک کم فرق داره ولی کلا بالاتر از 6 ، 7 طبقه خیلی کمه

شهرهای شمالی بر اساس چه رونی ساخته شده؟ شکل و طرح شهرسازیشون چه مدلیه؟شطرنجی و از این حرفها..............:icon_pf (34):

.

اکثر شهر های مازندران چند ویژگی مشترک دارن

1 ) یک دارای یک بلوار بزرگ هستند که همون خط سراسری شماله که از توی شهرها عبور می کنه

2 ) بیشترشون طولی هستند یعنی در راستای همون خط سراسری به صورت طولی بوجود امدند

3) اکثرا دارای شبکه شطرنجی هستند ( الان میگی دروغ نگو ساری اینجوری نیست:banel_smiley_4: آره ساری شبکه تارعنکبوتی داره:ws3: )

4) اکثرا دو خیابان عمود بر هم که جا مانده از سبک رضاخان هست دارنکه توی شهرسازی بهش میگن مهر پهلوی که رضا خان توی شهرها ایجاد می کرد

عزیز بسه یا بازم بگم :a030:

هر چی بخوای توضیح میدم فقط ما رو نزن:ws44:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اکثر شهر های مازندران چند ویژگی مشترک دارن

1 ) یک دارای یک بلوار بزرگ هستند که همون خط سراسری شماله که از توی شهرها عبور می کنه

2 ) بیشترشون طولی هستند یعنی در راستای همون خط سراسری به صورت طولی بوجود امدند

3) اکثرا دارای شبکه شطرنجی هستند ( الان میگی دروغ نگو ساری اینجوری نیست:banel_smiley_4: آره ساری شبکه تارعنکبوتی داره:ws3: )

4) اکثرا دو خیابان عمود بر هم که جا مانده از سبک رضاخان هست دارنکه توی شهرسازی بهش میگن مهر پهلوی که رضا خان توی شهرها ایجاد می کرد

عزیز بسه یا بازم بگم :a030:

هر چی بخوای توضیح میدم فقط ما رو نزن:ws44:

ممنون

من کی زدمت آخه:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه

من دوباره اومدم

اون سری زیاد داغت نکردم مثل اینکه حال نداد بهم :ws3:

نظرتو در مورد اینا بگو : اگه تونستی مثال طنز بیار:ws2:

جامعه شهرساز :

جامعه مهندسان :

شورای نوسازی و بهسازی :

سازمان مسکن و شهرداری :

سازمان نقشه برداری :

سازمان آمار :

بنیاد مسکن :

و

نیواربانیزم :

رشد هوشمند :

دهکده شهری :

بگو ببینم رابطه طراحی شهری و برنامه ریزی شهری :

رابطه شهر و محله :

و چرا به فلکه میگن میدان

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام حمید جان. اولاً منو حلال کن که باعث شدم رو صندلی بشینی!!!

ثانیاً حالا که نشستی بزار چندتا سوال خوب هم ازت بپرسم:

1)منطقه (در مقیاس برنامه ریزی منطقه ای) چیست؟

2)شهر چیست؟

3)چرا ابنزر هوارد رو می شناسی؟ رفیقش بودی یا داستان از یه قرار دیگه س؟

4)منطقه بندی (zoning) چیست؟ چگونه بوجود اومد؟ کی ؟ چه فواید و چه ضعف هایی داره؟

5)چرا به شمال ایران، میگن شمال؟

6)وجه تسمیه مازندران چیه؟

7)از چه ویژگیهای شهرسازی خوشت میاد؟

هر کدوم 3 نمره دارن غیر از سوال 5 که 2 نمره داره.

• Like 5
لینک به دیدگاه

:icon_gol:اینو برای رفع خستگی بروبچ میزارم:icon_gol:

:ws3::ws3::ws3::ws3:

گفتم که شهرسازم ای شهردار محبوب

گفتا که مدرکت کو نامت به دفتر آید

گفتم که طرح جامع شهردار چگونه بیند

گفتا به روی دیوار شیک و مصوب آید

گفتم کنی پیاده طرحی ز شهرسازان

گفتا ز شهرداران این کار کمتر آید

گفتم که از ترافیک راه عبور بسته است

گفتا بمان همان جا شاید که افسر آید

گفتم فضای سبزی در شهر نیست پیدا

گفتا که لِنز سبزی بر دیده خوشتر آید

گفتم ز چاله چوله ماشین ما فنا شد

گفتا که کار ساز است صد شغل از آن برآید

گفتم که از شب عید مانده به جا زباله

گفتا که پیک بهداشت در ماه آذر آید

گفتم که بی ضوابط شد کار برج سازان

گفتا حقوق هر برج زین برج ها درآید

گفتم چگونه باشد افزایش تراکم

گفتا که نام نیکش همراه با زر آید

گفتم که از عوارض ما را معاف فرما

گفتا که با مخارج باید برابر آید

گفتم قطار شهری کی راه خواهد افتاد

گفتا که صبر ایوب زین داستان سر آید

• Like 6
لینک به دیدگاه
من دوباره اومدم

خوش اومدی

اون سری زیاد داغت نکردم مثل اینکه حال نداد بهم :ws3:

:banel_smiley_52::banel_smiley_52::banel_smiley_52::banel_smiley_52::banel_smiley_52:

نظرتو در مورد اینا بگو : اگه تونستی مثال طنز بیار:ws2:

اینها اسمشون طنز هست نیاز به مثال طنز ندارن:ws28:

جامعه شهرساز :بی کفایت ترین جامعه ممکنه یکی از دلایل اصلی بیکاری شهرسازا همینه ( وقتی طرف با مدرک حسابداری بیاد طرح هادی و امثال اینها تهیه کنه ...)

جامعه مهندسان : به همه چیز بها میده جز شهرسازا به قول یکی از دوستام که مهندس برقه راستی شهرسازا هم مهندسن:ws44: البته منم همچین حالشو گرفتم که تا عمر داره یادش نره

شورای نوسازی و بهسازی : خودت میگی شورا تا مشورت کنن و به شور برسن هنوز باید منتظر موند

سازمان مسکن و شهرداری :اومدی مسکن و شهرسازی منظورت بود یا سازمان مسکن جدا شهرداری جدا در مجموع هیچ فرقی نداره جفتشون توش دزد بازاره :ws3: آدم توی اینجاها کار کنه و دزد نشه خیلی کارکرده

سازمان نقشه برداری : والله نمی دونم چی بگم از هر کدومشون که میگی دل پری دارم:ws44: در مورد سازمان نقشه برداری حرف نزنم بهترهicon_pf%20%2834%29.gif:banel_smiley_4:

سازمان آمار : اومدی از این یکی بدم نمیاد ولی تا دو سه سال قبل خیلی بهتر کار می کرد احساس می کنم دسته بندی ها و طبقه بندی هاش بهتر بود ادم امارشو راحتتر پیدا می کرد

بنیاد مسکن :این یکی رو هم به اون دوتا دزد بازاره قبلی اضافه کن این یک کم درصدش بالاتر از اونهاست علاوه بر اینها درصد بی سوادی توی این بالاتر از اونهاست

و

نیواربانیزم : واقعیتش رو بخوای قبولش ندارم:ws46:این رو آدم هایی پیشنهاد میدن که نتونستن با سیستم مدرن کنار بیان ولی بستگر داره چه جوری اجرا بشه به نظر من باید به جای پاک کردن صورت مسئله به فکر سعی در حل مسئله باشیم

رشد هوشمند :یک ماه پیش توی کلاس درس روش تحقیق یکی از بچه ها موضوعش رو در ارتباط با رشد هوشمند گرفته بود ازش خواستم رشد هوشمند رو تعریف کنه درست و درمون نتونست تعریف کنه بد جوری حالشو گرفتم:ws3: هنوز که هنوزه بهم میگه یک روز به پایان عمرم مونده باشه حالتو میگیرم:167:ولی جدای از این قضایا من خودم به شخصه اینها رو همه شعار می دونم و به نظر من عملی نیست اصلا خود واژه رشد هوشمند ترجمه ست و شاید درست ترجمه نشده باشه آدم باید اصل واژه لاتینش رو ببینه و نظر بده :ws52:

دهکده شهری :اینها همه چیزهایی هست که برای فرار از مشکلات جوامع صنعتی پیشنهاد میشه من همه اینها رو یکی میبینم ............

بگو ببینم رابطه طراحی شهری و برنامه ریزی شهری : رابطه خوبی دارن با هم دوستن:ws3:

در واقع به نظر من طراحی رابط بین معماری و برنامه ریزی شهریه طراحی هنر ساماندهی به بافت و ساختار شهریه وبرنامه ریزی شهری هنر برنامه ریزی کردن برای این بافته

رابطه شهر و محله :رابطه جزء و کل / محله جزء اصلی و تشکیل دهنده شهره که یک سری ویژگی های کلی رو که شهر داره رو هم در درون خودش روز داده

و چرا به فلکه میگن میدان

خیلی مفصله بخوام توضیح بدم باید بر گردم به آگورای یونانی و .............. بابا بی خیال بیایم قرن بیستم بهتر:ws28:

به نظر من هم نباید بگن :ws46:

می دونی که به میدان توی انگلیس میگن پلازا ، فرانسه میگن پلاس ، ایتالیا میگن پیاتزا ، اسپانیا میگن پلاکا به نظر من فلکه معرب پلاکا ست فلکه رو هنارد فرانسوی برای حل مشکل ترافیک پیشنهاد کرد وهیچ کارگرد اجتماعی نداره در صورتی که میدان دارای کارکرد اجتماعیه مثل میدان نقش جهان اصفهان ، امیر چخماق (درست نوشتم:ws52:) وامثال اینها

به نظرم نباید بگن :ws46:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام حمید جان. اولاً منو حلال کن که باعث شدم رو صندلی بشینی!!!

سلام داش امید گل وگلاب میوه کمیاب

ما نباشیم که باشد که جفای تو کشد * به جفا سازد و صد جور برای تو کشد

ثانیاً حالا که نشستی بزار چندتا سوال خوب هم ازت بپرسم:

اشکال نداره عزیز بپرس نوبت تو هم میرسه

1)منطقه (در مقیاس برنامه ریزی منطقه ای) چیست؟

به نظر من منقه در مقیاس منطقه ای به استان یا کمی بزرگتر میگن ناحیه رو باید تا سطح شهرستان درنظر بگیریم

2)شهر چیست؟ شهر عشقه ، یه چند وقت پیش یه تبلیغی میداد که خیلی خوشم میومد مثلا نشون میداد یه آتشنشان داره آتیش رو مهار می کنه گوینده می گفت وقتی پهلوانی اژدهایی را اسیر می کند ، بعد نشون میداد که صبح شده مردم شهر کم کم به تکاپو می افتن و فواره ها روشن میشه و اتوبوس ها حرکت می کنن و .... گوینده می گفت وقتی زیبای خفته ای از خواب بیدار می شود (خیلی با این تیکه ش حال کردم)

3)چرا ابنزر هوارد رو می شناسی؟ رفیقش بودی یا داستان از یه قرار دیگه س؟ از قیافه ش خوشم میاد ولی فکر کن یه عریضه نویس یه حرفی بزنه یه نظری بده که کل نظریات دنیا رو متحول کنه خیلی جالبه خو/دوستی چیه مگه با روحش دوست باشم اونموقع ابنزر هاوارد مرد من که هیچ بابامم نبود:ws28:

4)منطقه بندی (zoning) چیست؟ چگونه بوجود اومد؟ کی ؟ چه فواید و چه ضعف هایی داره؟

منطقه بندی رو می تونیم تقسیم کردن شهر با هدف مشخص برای برنامه ریزی به چند منطقه تعریف کرد / چجوری بوجود اومد و کی بود رو نمی دونم هر کی بود من فقط گیرش بیارم می دونم چیکارش کنم:167:/ فایده که زیاد داره که زیاده ولی بعضی موقع ضعف هایی رو هم نشون میده که یک کم مشکل داره مثلا اینکه در بعضی موارد اگاهانه یا ناآگاهانه بر اثر همین منطقه بندی قیمت زمین ها به صورت کاذب بالا میره و یا در برخی موارد منطقه بندی صیحیح انجام نمیشه یک سری محدودیت ها و موانعی بوجود میاره

5)چرا به شمال ایران، میگن شمال؟ چی بگن، بگن جنوب وقتی شماله باید بگن شمال دیگهicon_pf%20%2834%29.gif

6)وجه تسمیه مازندران چیه؟ :jawdrop:عزیز خیلی زیاده هم روایت ها مختلفه هم مفصله ولی چند تا روایت کم هست که میگم یکی که میگن ماز به معنی دژ و اندران هم که مشخصه ، یکی دیگه که ماز به معنی زنبوره ولی اسم قبلیش طبرستان بوده که از اسم مردمی که توش زندگی می کردن گرفته شده مردم تپور که اکثرا از قسمت سیبری اومدن

تا حالا به این فکر کردی چرا همه دیوها سیاهن ولی میگن دیو سپید مازندران!؟!؟ این به خاطر قیافه خود مردم مازندران بوده که چند تا ویژگی داشتن 1 ) سفید بودن (که علت ابری بودن اون منطقه ست ) 2 ) تنشون پوشیده از مو بود ( به خاطر اینکه از سیبری اومدن و سرمای زیاد اونجا بدن رو به این صورت در می آورد) 3)هیکل های بزرگی داشتن 4) اکثرشون تیر اندازهای ماهری بودن نمونه ش آرش کمانگیر

7)از چه ویژگیهای شهرسازی خوشت میاد؟

گفتم از ویژگی جمع کردن و کلی بینی که همون دید سیستمیه که با در نظر گرفتن همه تخصص ها به برنامه ریزی می پردازه

هر کدوم 3 نمره دارن غیر از سوال 5 که 2 نمره داره.

یعنی الان چند میشم:ws21:

• Like 6
لینک به دیدگاه

اول یه خواهش: این داش حمید ما خسته شد انقدر سوال شهرسازی ازش پرسیدید یه کم بهش استراحت بدید آخه گناه داره طفلی!!! :w00:بیایا یه کم ازش حرف بکشیم .. یه کم فضولی ... بچزونیمشششششششششش!!!:gnugghender::167:

چاکر حمید خان گل 24 سال و 5 ماه و 26 روزه هم هستیم:icon_gol:

الان خوشحاللللللللللللللی؟ می خندیییییییییییییی؟:ws52:

اول بگم که پیر شدی هاااااااااااااااا داش حمید:ws44:

ولی یه 11 ماهی از ما بزرگتری و ما هنوز خیلی جوونیم و تجارب شما رو هم نداریم... چاکریم قربان شما به به به به !!!:w42:

سوال اولم اینه که چنتا تار سفید توی موهات هستش؟؟؟

تا حالا چن پیرهن پاره کردی؟:shame:

قدت از من بلندتره یا شیخ از تو کوتاهتره یا شیخ از من بلندتره؟؟؟:w155:

لاغری یا چاقی و فک می کنی لاغری و بقیه بهت میگن چاق ولی بعضیا لاغر صدات میزنن و در کل لاغری؟؟؟

وضعیت ریش و سبیلت رو گزارش بده فوری!

آیا مردونگی به ریش و سبیل هستش؟؟

سربازی رفتی اگه نرفتی میخوای بری یا معافی یا مجبوری بری و اصلا بش فک کردی؟؟:icon_pf (12):

سربازی یعنی چی؟؟:sad0:

زندگی کردن رو دوست داری؟؟

به خودت اعتماد داری؟؟

دوست داری الان کجا بودی؟ شعار ندی هاااا من خودم دوست داشتم الان توی اسپانیا باشم و از ارتفاعات سرسبز آلپ به سمت البرز پیش برم و یه قلپ آب از دریای سرخ بخورم و ببینم این دریای سیاه که میگن سیاهه واقعا سیاههههههههه؟؟؟؟:ws38:

حالا فعلا نقدا اینا رو جواب بده تا بعد!!!:ws43:

• Like 5
لینک به دیدگاه

درود بر حاج حمید....

1- نظرت در مورد اوضاع اجتماعی و فرهنگی مردم ایران چطوریه؟ (به نظرت چطور باشه بهتره یا بدتر)

2- نظرت در مورد حضور بانوان با حجاب اسلامی در مسابقاتی مثل فوتبال و دو میدانی چیست؟

3- به فرمان چه موجودی حاضری یک انسان را بکُشی،فقط به خاطر اطاعت از آن موجود (اون موجود خدا ، امام یا هرکس دیگری میتواند باشد)

• Like 4
لینک به دیدگاه

ماه يا خورشيد؟؟؟

آرامش شب و دوس داري يا شلوغيه روزو؟؟؟

بهترين دوستت؟؟؟

آبجي و داداش داري ؟؟؟ اگه داري كدومشو بيشتر دوس داري؟؟؟

به نظرت نوشابه بهتره يا دوغ؟؟؟

چرا شبا بايد شير بخوريم بخوابيم؟؟؟

اگه تو يه جنگل تنها باشي چيكار ميكني؟؟؟ ميترسي؟؟؟ خودكشي ميكني؟؟؟ تارزان ميشي؟؟؟

زمستونو بيشتر دوس داري يا بهار؟؟؟

25 اسفند كه يواش يواش داره صداي پاي بهار مياد چه حسي بهت دست ميده؟؟؟

احساست در مورد 1 مهر؟؟؟ چه دوران مدرسه چه حالا

نميگم همه به نظرت به بيشتر آرزوهات رسيدي؟؟؟

گرماي تابستون كلافه ت ميكنه ؟؟؟

89 واسه ت خوب بود؟؟

عصر بخير بچه ها رو ديدي عمو پورنگ و فيتيله ها رو چطور ؟؟؟ اگه ديدي از كدومشون خوشت مياد

فعلا همينا بسه

شايد بعدا بيام

راستي اگه سوزوندنت بگو به آتش نشاني زنگ بزنم:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اول یه خواهش: این داش حمید ما خسته شد انقدر سوال شهرسازی ازش پرسیدید یه کم بهش استراحت بدید آخه گناه داره طفلی!!! :w00:بیایا یه کم ازش حرف بکشیم .. یه کم فضولی ... بچزونیمشششششششششش!!!:gnugghender::167:

چاکر حمید خان گل 24 سال و 5 ماه و 26 روزه هم هستیم:icon_gol:

ما مخلصیم:a030:

الان خوشحاللللللللللللللی؟ می خندیییییییییییییی؟:ws52:خیلی توپ توپم:ws3:

اول بگم که پیر شدی هاااااااااااااااا داش حمید:ws44:

ولی یه 11 ماهی از ما بزرگتری و ما هنوز خیلی جوونیم و تجارب شما رو هم نداریم... چاکریم قربان شما به به به به !!!:w42:

سوال اولم اینه که چنتا تار سفید توی موهات هستش؟؟؟خیلی کم اونقدر کم که اصلا مشخص نیست:ws2: قبول نداری یه اسکن بگیرم برات بفرستم:ws3:

تا حالا چن پیرهن پاره کردی؟:shame:تا دلت بخواد مادرم همیشه از دستم شاکی بود

قدت از من بلندتره یا شیخ از تو کوتاهتره یا شیخ از من بلندتره؟؟؟:w155: 182 قدمه حالا خودت حساب کن:ws52:

لاغری یا چاقی و فک می کنی لاغری و بقیه بهت میگن چاق ولی بعضیا لاغر صدات میزنن و در کل لاغری؟؟؟ چاق ولی نه میشه گفت هیکلم درشته کشتی گیریه دیگه:ws28:

وضعیت ریش و سبیلت رو گزارش بده فوری! م همه مدله میزارم ولی بیشتر پروفسوری میزارم عکسم که توی تشخیص هویت بود

آیا مردونگی به ریش و سبیل هستش؟؟ نه به چیز دیگه ست:icon_pf (34):

سربازی رفتی اگه نرفتی میخوای بری یا معافی یا مجبوری بری و اصلا بش فک کردی؟؟:icon_pf (12):معاف شدم :ws3:

سربازی یعنی چی؟؟:sad0: .............................................

زندگی کردن رو دوست داری؟؟بله حتما

به خودت اعتماد داری؟؟ اعتماد به نفسم خیلی بالاست:w16:

دوست داری الان کجا بودی؟ شعار ندی هاااا من خودم دوست داشتم الان توی اسپانیا باشم و از ارتفاعات سرسبز آلپ به سمت البرز پیش برم و یه قلپ آب از دریای سرخ بخورم و ببینم این دریای سیاه که میگن سیاهه واقعا سیاههههههههه؟؟؟؟:ws38:الان دوست داشتم بودم ییلاق ( ما تابستونا میریم سمت روستاهای تو کوه های البرز بهشته به خدا)

حالا فعلا نقدا اینا رو جواب بده تا بعد!!!:ws43:

:icon_gol:تا بعد:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
درود بر حاج حمید....

سلام بر داش اسی گل:icon_gol::a030:

1- نظرت در مورد اوضاع اجتماعی و فرهنگی مردم ایران چطوریه؟ (به نظرت چطور باشه بهتره یا بدتر)

به نظرم الن خیلی بده و مطمئن باش بدتر هم میشه کلا فقط بلدیم حرف بزنیم هی از تمدن برتر صحبت کنیم ولی اثری از اینها نشون ندیم

2- نظرت در مورد حضور بانوان با حجاب اسلامی در مسابقاتی مثل فوتبال و دو میدانی چیست؟

به نظرم اینها فقط نمایشه توی رشته هایی مثل تکواندو و کاراته و وشوو خوبه میشه کار کرد ولی تو بقیه شرکت نکنیم بهتره:ws3:

3- به فرمان چه موجودی حاضری یک انسان را بکُشی،فقط به خاطر اطاعت از آن موجود (اون موجود خدا ، امام یا هرکس دیگری میتواند باشد)

فقط به امر خدا:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...