رفتن به مطلب

مشاوره های شما دوستان

ارسال های توصیه شده

دوست عزیز صحبت هاتون رو کامل و تا انتها خوندم

چیزی که به نظرم رسید اینه که شما احتیاج به یک مصاحبه کامل داری و یه تست mmpi رو باید انجام بدین که دقیق بشه گفت مشکل از کجاست

به نظر من باید مشکل باید افکار پارانوئیدی(بد بینی)+ کمی فوبی اجتماعی(ترس از جمع) که بیشتر مورد اول در شما دیده می شه.

برای همین من پیشنهادم اینه که به یک روانشناس مراجعه کنین، تا بتونن پیشنهاد های درمانی رو با شما طی کنن

تست رو هم بگین که ازتون بگیرن خیلی کمک می کنه

متاسفانه احتیاج به حضور در جلسه هست و خیلی با این نوشته ها نمی تونم براتون کاری انجام بدم

اگر ساکن تهران هستین و تمایلی داشتین می تونم روانشناس خوب معرفی کنم

:icon_gol:

دوست عزیز صحبت هاتون رو کامل و تا انتها خوندم

چیزی که به نظرم رسید اینه که شما احتیاج به یک مصاحبه کامل داری و یه تست mmpi رو باید انجام بدین که دقیق بشه گفت مشکل از کجاست

به نظر من باید مشکل باید افکار پارانوئیدی(بد بینی)+ کمی فوبی اجتماعی(ترس از جمع) که بیشتر مورد اول در شما دیده می شه.

برای همین من پیشنهادم اینه که به یک روانشناس مراجعه کنین، تا بتونن پیشنهاد های درمانی رو با شما طی کنن

تست رو هم بگین که ازتون بگیرن خیلی کمک می کنه

متاسفانه احتیاج به حضور در جلسه هست و خیلی با این نوشته ها نمی تونم براتون کاری انجام بدم

اگر ساکن تهران هستین و تمایلی داشتین می تونم روانشناس خوب معرفی کنم

:icon_gol:

سلام و خسته نباشید.

از راهنمایی خوب pary daryayi تشکر میکنم.راهنمایی ایشون دیدم رو درباره مشکلم بازتر کرد.

اگه میتونید همین جا توضیحاتی بدین ممنون میشم ..چون من ساکن تهران نیستم

منتظرم؟

اگه تو مشهد روانشناس خوب سراغ دارین ،اونجا میتونم بیام. یک پیغام خصوصی بدین و معرفی کنین.اگه هم که نشد خودم میرم پیدا میکنم ( فقط پیش چه تخصصی روانشناسی باید برم).

قبلا از همه این حرفها ،اگه تونستید توضیح بیشتری در مورد من بدید خوشحال میشم.اصلا ناراحت نمیشم کم من مثلا فلان مورد رو داشته باشم و بقیه بدونند اتفاقا خیلی خوشحال میشم که بدونم مشکلات کجاست و انا رو رفع کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 151
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بابا کسی نیست جواب بده

این ary daryayi کجایند؟

از بدی های این فروم اینه که خیلی دیر جواب میدن .

ادم بیزار میشه از سوال کردنش

:ws52:

دوست عزیز متاسفانه من دسترسی به نت برای پیگیری لحظه ای ندارم

برای مشاور شخص قابل اعتماد و خوبی رو خودم در مشهد سراغ ندارم ولی فکر کنم با یه پرس و جو بتونین پیدا کنین افراد زیادی از اساتید ما آشنای خوب داشتن در مشهد

اما درباره مشکلتون گفتم شما به نظر کمی فوبی اجتماعی یا جمع هراسی دارین + افکار بدبینی

هر کدوم از اینها یه سری ویژگی های تشخیصی دارن که با حضور اونها این تشخیص درست و در صورت نبودن اونها منتفی تلقی می شه و این ویژگی ها با آزمونی که گفتم +مصاحبه بالینی مشاهده می شه

اما اگر می خواین بدونین که مشکل شما کدوم یکی از ایناست موضوع نگفتنش نیست اینه که واقعا برای تشخیص به جواب آزمون نیاز دارم ولی یه بار دیگه که حرفاتون رو خوندم به نظرم اومد که همون کمبود اعتماد به نفس و افکار منفی بدبینانه + یه سری اشتباهات فکری که ملکه ذهنتون شده باعث شده به این شکل در بیاین

به دکتر مراجعه کنید در صورت نیاز ارجاع می دن به روانپزشک و برای درمان افکار منفی کمی قرص لازمه

و اگر لازم نبود یا در کنار دارو درمان شناختی- رفتاری رو براتون شروع می کنن یه سری تکنیک های خاص برای از بین بردن افکار و بالا بردن اعتماد به نفس و جرات مندی که می تونه مشکلتون رو حل کنه

در انتها بازم پیشنهاد می کنم درمان رو به صورت حضوری با روانشناس بالینی پیگیری کنید:icon_gol:

که

لینک به دیدگاه
سلام و شب بخیر.

از پاسخ pary daryayi خوشحال شدم.همچنین از راهنمایی ایشون.دستش درد نکنه..

موفق پیروز باشید

خواهش می کنم:icon_gol:

آرزوی بهروزی

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

دوستان یه روانپزشک خوب کسی سراغ داره

تاکید می کنم که مشاور یا روانشناس نه ! فقط روانپزشک

ممنون می شم اگر کسی می دونه معرفی کنه (زندگی یه آدم رو نجات داده :hanghead:)

لینک به دیدگاه
دوستان یه روانپزشک خوب کسی سراغ داره

تاکید می کنم که مشاور یا روانشناس نه ! فقط روانپزشک

ممنون می شم اگر کسی می دونه معرفی کنه (زندگی یه آدم رو نجات داده :hanghead:)

من تعریف اینا رو شنیدم. مورد اول رو شاید خیلی ها تو تی وی دیده باشنش. اما باز هم هر سه تاشونو یه تحقیق دیگه بکن برا کسی که میخوای.

1. دکتر سید سعید صدر

تهران/سهروردی شمالی/ بالاتر از مطهری/کیهان غربی/پلاک 102/واحد 4

88500929

09121307760

2. دکتر سمنانی

88436384

3. دکتر وحید شریعت

3تاشون روانپزشکن. ولی مورد دو و سه رو بیشتر از این از نت نتونستم نشونیشون رو پیدا کنم

لینک به دیدگاه
مرسی سیندخت جون :4uboxsmiley:

شخصا کدوم رو بیشتر تایید می کنی ؟

واقعیتش رو بخوای شخصا هیچ کدوم. برا همین گفتم باز یه تحقیق دیگه هم بکنی. چون دکترای روانپزشک به خاطر داروهایی که تجویز میکنن خیلی مهمه که به کارشون زیاد وارد باشن. وگرنه طرفو بدبخت تر از قبل میکنن!!

دومی و سومی رو فقط اسمشون رو شنیدم. دکتر صدر رو اما توی تلویزیون فبلا حرف هاش رو زیاد شنیدم. به نظر پزشک خوبی میاد. ولی بازم اگه بشه از کسایی که مرااجعه کنندشون هستن بپرسی خیلی بهتر جواب میده.

لینک به دیدگاه
واقعیتش رو بخوای شخصا هیچ کدوم. برا همین گفتم باز یه تحقیق دیگه هم بکنی. چون دکترای روانپزشک به خاطر داروهایی که تجویز میکنن خیلی مهمه که به کارشون زیاد وارد باشن. وگرنه طرفو بدبخت تر از قبل میکنن!!

دومی و سومی رو فقط اسمشون رو شنیدم. دکتر صدر رو اما توی تلویزیون فبلا حرف هاش رو زیاد شنیدم. به نظر پزشک خوبی میاد. ولی بازم اگه بشه از کسایی که مرااجعه کنندشون هستن بپرسی خیلی بهتر جواب میده.

دقیقا به همین خاطره که می خوام تایید شده باشه

چون شخصی که من براش دنبال پزشکم افسردگی حاد داره و حتما باید دارو درمانی بشه

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام سلام با اجازه، دکتر صدر خیلی خوبه ... یکی از اقواممون پیشش میرفته و ازش خیلی خیلی راضی بوده...:a030:
مرسی متین جون فکر کنم فردا یه اطلاعاتی ازش بگیرم خیلی بهتر از وقت تلف کردن و دست روی دست گذاشتنه
لینک به دیدگاه

منم نظر سیندخت روو تایید می نمایم دکتر صدر پزشک شناخته شده و خوبیه:w16:

اما من دکتر بدر رو پیشنهاد می کنم اطلاعات بهتری در زمینه افسردگی می تونه بهت بده

[TABLE=width: 900]

[TR]

[TD]نام دکتر : دكتر هادي بدر[/TD]

[TD]تلفن : 22229782[/TD]

[TD]متخصص : روانپزشک[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]آدرس مطب : خ وليعصر - بلوار ميرداماد - روبروي پمپ بنزين - س ماري كوري - ش 164 - ط سوم[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

ببین عزیزم در زمینه افسرذگی درسته روانپزشک دارو می ده

اما این افسردگی فقط اگه ناشی از موارد هورمونی باشه با دارو حل میشه

که 99 درصد موارد ناشی از موارد اختلال هورمونی نیست و به شناخت و افکار یا حادثه های تلخ بر می گرده

برای همین پینهاد می کنم حتما به روانشناس هم سر بزنه که فقط اونه که می تونه کمکش کنه تا کامل خوب بشه

روانشناس بالینی یا سلامت

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان. یه مدته دلم به هیچی گرم نیست. یه دوستی دارم میترسم از دستش بدم. همش فکر میکنم قراره اتفاقای بدی بیافته. راستش به کل از زندگی بریدم. دلم میخواد همش گریه کنم. تو یه جمع که میشینم زود گریم میگیرهو هیچ چی ارومم نمیکنه:sigh::sigh: کمکم کنید.....................

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام دوستان. یه مدته دلم به هیچی گرم نیست. یه دوستی دارم میترسم از دستش بدم. همش فکر میکنم قراره اتفاقای بدی بیافته. راستش به کل از زندگی بریدم. دلم میخواد همش گریه کنم. تو یه جمع که میشینم زود گریم میگیرهو هیچ چی ارومم نمیکنه:sigh::sigh: کمکم کنید.....................

سلام گلم،

خب چرا همش دیدت منفیه،

بهتره روحیتو عوض کنی، یکم تغییر مثبت تو زندگیت بده، برو کلاس های آموزشی هنری، باشگاه، خودتو سرگرم کن ؛ تعداد دوستات هم بیشتر کن تا به خاطر از دست دادن یکیشون ضربه نبینی :w16:

لینک به دیدگاه
سلام گلم،

خب چرا همش دیدت منفیه،

بهتره روحیتو عوض کنی، یکم تغییر مثبت تو زندگیت بده، برو کلاس های آموزشی هنری، باشگاه، خودتو سرگرم کن ؛ تعداد دوستات هم بیشتر کن تا به خاطر از دست دادن یکیشون ضربه نبینی :w16:

قبول دارم دیدم منفیه. اخه نمیشه که . هر کس جای خودشو داره.

کلاس که میرم. هم طراحی هم شنا.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
قبول دارم دیدم منفیه. اخه نمیشه که . هر کس جای خودشو داره.

کلاس که میرم. هم طراحی هم شنا.

خب خیلی خوبه که؛جای من باشی چی میگی... :ws3:

لینک به دیدگاه

اگه گریت میاد بشین یه دل سیر گریه کن چرا جلوی خودتو میگیری!!!...والا

دوست عزیز هر چقدر هم اوضات خراب باشه:1-خدا رو داری 2-از شما بدتراش هم خیلی زیادن از شما خیلی خیلی بدتراش...

یه پیشنهاد در رابطه با دوستتون دارم هر چقدر هم باهاش صمیمی هستین دوستش داشته باشین اما وابسته اش نشین نهایت تمام دوستی ها جداییه پس چیزی واسه ترس از جدایی نمیمونه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...