رفتن به مطلب

کسایی که تاحالا دوست دختر و دوست پسر نداشتن ضرر کردن ؟

shaden.

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 133
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستی دختر وپسر اصلش ایرادی نداره اما فرعیاتشه که مسئله ساز میشه!!

من اول منافعش رو میگم:

1-باعث شناخت بیشتر دوجنس از هم میشه

2-داشتن یه ارتباط سالم به نشاط جامعه کمک میکنه.

ا

این عقایدت تا حدی بدبینانه اس...

البته اینو قبول دارم که میگی الان اکثر رابطه ها یه چنین عوارضی رو در بر داره...

اما این که اولین رابطه ات با جنس مخالفت به طور جدی با همسرت باشه و هیچ دید و تجربه ای از یه جنس مخالفت نداشته باشی درسته؟

اولش درسته خیلی کوتاه بود اما نه اونقدر که نخونی:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
این عقایدت تا حدی بدبینانه اس...

البته اینو قبول دارم که میگی الان اکثر رابطه ها یه چنین عوارضی رو در بر داره...

اما این که اولین رابطه ات با جنس مخالفت به طور جدی با همسرت باشه و هیچ دید و تجربه ای از یه جنس مخالفت نداشته باشی درسته؟

حرف تون رو تاحدودی قبول دارم رابطه نامزدی میتونه راه حل مشکل باشه من با رابطه پنهانی دختروپسر مخالفم رابطه نامزدی محاسن زیر رو داره در مقایسه با دوستی

1-در دوستی ممکنه خانواده ها درجریان نباشندوامکان انحراف ولغزش در اون زیاده امارابطه نامزدی چون تحت کنترل خانواده هاست لغزش کمتری ممکنه اتفاق بیافته

2-شناختی که از دختریاپسر زمان نامزدی در محیط خانواده بدست میاد خیلی توفیق داره با رابطه دوستی در خیابان یا خارج از محیط خانواده چون اغلب واسه هم نقش بازی میکنندوخود واقعی شون رو رو نمیکنند گرچه تا زمان ازدواج نه دختر ونه پسر هیچکدوم خودشون رو نشون نمیدن چون آدمها درشرایط خودشون رو بروز میدن اما باز خیلی از رفتارهای واقعی رو میشه از روی طرزبرخورد با خانواده شناخت

3-درزمان نامزدی اگه بهم بخوره واسه نفربعد قابل قبولتره بشنوه طرفش نامزدداشته تا دوست!!! :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان .

به نظر شما پسرا و دخترایی که تا حالا دوست دختر و دوست پسر نداشتن ضرر کردن یا نه ؟

به نظر من نه تنها ضرر نکردن بلکه موفقتر هم بودن...

لینک به دیدگاه
دوستی داشتمکه میگفت دوستی با پسر هر چند که بی هدف تموم بشه ولی یه خاصیتی داره....اینه که طرز صحبت و رفتار با جنس مخالفتو یاد میگیری ...راحت تر میتونی درک کنی که کدومشون ادم حسابی و کدوم نیست...(برای ازدواج)

ببخشید اینطوری میگم

ولی این طرز فکر باعث رواج هرزه گی میشه...

نمیتونیم اینو دلیل قرار بدیم تا جلوی نفسمون رو نگیریم

به نظر من اینها همش بهانه ست...

لینک به دیدگاه
ببخشید اینطوری میگم

ولی این طرز فکر باعث رواج هرزه گی میشه...

نمیتونیم اینو دلیل قرار بدیم تا جلوی نفسمون رو نگیریم

به نظر من اینها همش بهانه ست...

یعنی هرکی دوست پسر داره هرزه است؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

هرزه نیست.اما از کسی که نداره احتمال لغزشش بیشتر نیست؟؟کسی که درمعرض دود سیگار قرار داره با کسی که نداره احتمال ایجاد سرطان شون یکیه؟؟؟؟

البته اگه با غریزه جنسی انسان ونحوه عملکردومیزان قدرتش آشنا باشید:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
هرزه نیست.اما از کسی که نداره احتمال لغزشش بیشتر نیست؟؟کسی که درمعرض دود سیگار قرار داره با کسی که نداره احتمال ایجاد سرطان شون یکیه؟؟؟؟

البته اگه با غریزه جنسی انسان ونحوه عملکردومیزان قدرتش آشنا باشید:banel_smiley_4:

نه نیست.لغزش برای هرکسی پیش میاد. ربطی به این چیزها نداره.

سرطان عوامل مختلفی داره که یکیش میتونه سیگار باشه. هرکسی که سیگار نمیکشه از سرطان مصون نیست.

در ضمن آدمیزاد انقدر روح بزرگی داره که میتونه پایین تنه رو مهار کنه. البته قدرت درک این توانایی در هر کسی نیست.

یه عده انقدر سطح فکریشون پایینه که وقتی میشنون دختر+پسر ، ذهنشون فقط میره سمت مسائل خاص. دو نفر برای خیلی چیزها میتونن با هم باشن.

لینک به دیدگاه

من نه این رابطه هارو دوست دارم و نه شرلیط خونوادگیم اجازه میده !

و ازین رابطه ها بدم میاد چون به نظرم تو اینجور رابطه ها همیشه غرور و دل ِ یکی میشکنه که این یکی هم دختره! و هم اینکه این رابطه به نظرم هیچ فایده ای نداره!

بعدشم من تو این دنیای مجازی با یکی خیلی صمیمی شدم که واقعا از تهِ تهِ دل پشیمونم...حالا چه برسه به واقعیت!!! :|

لینک به دیدگاه

دوست دختر داشتن خوبه به شرطی که بیش از حد وارد زندگیت نکنیش و همه زندگیت تحت تاثیر قرار نگیره و شب و روزتو با اون نگذرونی . در حد روزی 5-6 تا اس ام اس و چند روز یک بار ملاقات حضوری .

لینک به دیدگاه

منظور من اصلا این نبود

من این رو در نقل قول پست دوستمون دادم

هم پست ایشون رو بخونید و هم پست منو

اگه با دقت بخونین متوجه میشین که منظور من این نبوده:icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

درسته:icon_gol:

لینک به دیدگاه
منظور من اصلا این نبود

من این رو در نقل قول پست دوستمون دادم

هم پست ایشون رو بخونید و هم پست منو

اگه با دقت بخونین متوجه میشین که منظور من این نبوده:icon_gol:

من هر دو پست رو با دقت خوندم. ایشون گفته دوست پسر داشتن باعث میشه آدم بفهمه پسرها چه جوری هستن و تشخیص بده کی به درد بخوره و کی نیست. و طرز رفتار باهاشون رو یاد بگیریم.

اون وقت پست شما ربطش به این چیزی که گفته چیه؟ الان هرزگی دقیقا کجای کار هستش؟

لینک به دیدگاه
من هر دو پست رو با دقت خوندم. ایشون گفته دوست پسر داشتن باعث میشه آدم بفهمه پسرها چه جوری هستن و تشخیص بده کی به درد بخوره و کی نیست. و طرز رفتار باهاشون رو یاد بگیریم.

اون وقت پست شما ربطش به این چیزی که گفته چیه؟ الان هرزگی دقیقا کجای کار هستش؟

پست ایشون اشاره به دوست پسرهای متعدد داره تا تجربه کسب کنن

و اینکه کسانی رو بازیچه قرار بدن تا تجربه ای داشته باشن واسه آیندشون

من که کار درستی نمیدونم و این نظر منه...

یه نوع خیانت به همسر آیندست...

لینک به دیدگاه
پست ایشون اشاره به دوست پسرهای متعدد داره تا تجربه کسب کنن

و اینکه کسانی رو بازیچه قرار بدن تا تجربه ای داشته باشن واسه آیندشون

این تجربه ها رو میتونه با همسرش به دست بیاره...

این اشاره اش الان کجاست؟

میشه دقیق به من نشون بدی؟ بازیچه رو کجا بهش اشاره کرده؟

آدم بره با همسرش تجربه پیدا کنه که کدوم مرد به درد میخوره و کدوم به درد نمیخوره؟ چه جوری باید این تجربه رو به دست آورد؟

دوستی داشتمکه میگفت دوستی با پسر هر چند که بی هدف تموم بشه ولی یه خاصیتی داره....اینه که طرز صحبت و رفتار با جنس مخالفتو یاد میگیری ...راحت تر میتونی درک کنی که کدومشون ادم حسابی و کدوم نیست...(برای ازدواج)
لینک به دیدگاه
این اشاره اش الان کجاست؟

میشه دقیق به من نشون بدی؟ بازیچه رو کجا بهش اشاره کرده؟

آدم بره با همسرش تجربه پیدا کنه که کدوم مرد به درد میخوره و کدوم به درد نمیخوره؟ چه جوری باید این تجربه رو به دست آورد؟

" راحت تر میتونی درک کنی که کدومشون ادم حسابی و کدوم نیست...(برای ازدواج)..."

این تجربه با یه نفر به دست نمیاد و نمیشه گفت که تو اون زمان یکی خود واقعیش رو نشون میده پس باید با افراد متعدد باشه و این یعنی همون چیزی که گفتم و خیانت به کسی که یه روز باهاش میری زیر یک سقف و مطمئنا همیشه از گذشته ترس وجود خواهد داشت...

من با شما جنگ ندارم فقط نظر شخصی خودم رو گفتم

همین...

لینک به دیدگاه
" راحت تر میتونی درک کنی که کدومشون ادم حسابی و کدوم نیست...(برای ازدواج)..."

این تجربه با یه نفر به دست نمیاد و نمیشه گفت که تو اون زمان یکی خود واقعیش رو نشون میده پس باید با افراد متعدد باشه و این یعنی همون چیزی که گفتم و خیانت به کسی که یه روز باهاش میری زیر یک سقف و مطمئنا همیشه از گذشته ترس وجود خواهد داشت...

من با شما جنگ ندارم فقط نظر شخصی خودم رو گفتم

همین...

منم جنگ ندارم ولی به نظر من این منظور گوینده نیست. دوست بودن با پسرها با هزرگی فرق داره. فکر کنم تعریف من و شما از هرزگی یکی نیست.

از نظر من خیانت به همسر یعنی وفادار نبودن به پیمان زناشویی

وقتی با کسی پیمانی نبستی، کاری که میکنی خیانت در حق اون نیست.

لینک به دیدگاه
منم جنگ ندارم ولی به نظر من این منظور گوینده نیست. دوست بودن با پسرها با هزرگی فرق داره. فکر کنم تعریف من و شما از هرزگی یکی نیست.

از نظر من خیانت به همسر یعنی وفادار نبودن به پیمان زناشویی

وقتی با کسی پیمانی نبستی، کاری که میکنی خیانت در حق اون نیست.

خوب اینم هست ولی به نظر من دوستی های الان کاملا خیانت محسوب میشن و باعث میشن بعد ازدواج همسرتو دائما با کسانی که تو زندگیت بودن مقایسه کنی و این یعنی فاجعه

هرزگی هم از همون اول به وجود نمیاد خیلیها گام اول رو برمیدارن و متاسفانه براشون یک عادت میشه با اینکه خودشون اول اصلا اینطوری نمیخواستن و بازم تاسف باره که میبینیم این عادت بعد ازدواج هم باز رو سرشون میمونه و دیگه واویلا واسه همین اکثر این ازدواجها عاقبت خوشی نداره و همه هم اینو میدونیم...

دادگاه پر از این آدمهاست...

فک کنم نظر من و شما کاملا متفاوته و طبیعیه...

هر کس یه دیدگاه و طرز فکر داره...

خوشحال شدم از بحث با شما

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
نه نیست.لغزش برای هرکسی پیش میاد. ربطی به این چیزها نداره.

درسته امامیشه عوامل لغزش روکاهش داد.مرگ واسه همه هست اماآدم میتونه خودش روبندازه جلوماشین بگه من هیچیم نمیشه؟

سرطان عوامل مختلفی داره که یکیش میتونه سیگار باشه. هرکسی که سیگار نمیکشه از سرطان مصون نیست.

بالاخره درصدش خیلی کمترازکسی هست که سیگاریه

در ضمن آدمیزاد انقدر روح بزرگی داره که میتونه پایین تنه رو مهار کنه. البته قدرت درک این توانایی در هر کسی نیست.

خوب دقیقابه همین دلیل این ارتباط نادرسته.جوابتوخودت دادی

ممنون.

یه عده انقدر سطح فکریشون پایینه که وقتی میشنون دختر+پسر ، ذهنشون فقط میره سمت مسائل خاص. دو نفر برای خیلی چیزها میتونن با هم باشن.

یه معلم داشتیم میگفت همیشه

آدم وقتی اشتباه میکنه که فکرمیکنه داره درست درراه قدم برمیداره.ذات آفرینش دختروپسرگرایش به سمت همدیگراست.میشه شماواسه من تعریف کنی یه دختروپسرواسه چی باهم رابطه پنهانی برقراربایدبکنند؟اصلافلسفه ارتباط این دوموجودچیه؟من نمیدونم لطفامن روراهنمایی کنید!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...