رفتن به مطلب

کسایی که تاحالا دوست دختر و دوست پسر نداشتن ضرر کردن ؟

shaden.

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان .

به نظر شما پسرا و دخترایی که تا حالا دوست دختر و دوست پسر نداشتن ضرر کردن یا نه ؟

قابل توجه دوستان عزیز این تاپیک قصد نداره شما رو تشویق به دوستی با جنس مخالف بکنه

فقط یه نظر خواهی از دوستان عزیزه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 133
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان

سلام به همه دوستان .

به نظر شما پسرا و دخترایی که تا حالا دوست دختر و دوست پسر نداشتن ضرر کردن یا نه ؟

سلام ، این واقعا سوالیه که یه مدتیه ، درگیرشم؛

من به دلایلی تابحال دوست پسر نداشتم، چون فکر میکردم واقعا این یه ارزشیه واسه دختر،

اما میبینم که بقیه این نظر رو ندارن!!! خیلی عادی باهاش برخورد میکنن؛

وقتی هم به کسی میگم نداشتم ، براش غیرعادیه!!!

پس چرا من اینقد خودمو محدود کردم!!!!؟؟؟

لینک به دیدگاه

من خودم زمان مجردیم نداشتم

نه شرایط خانوادگیم بهم اجازه همچین کاری میداد و نه خودم تمایلی به این کار داشتم

اما دیدم تو خانواده یا دوستان که دوستی هاشون منجر به ازدواج شده

بعضی هاشون موفق و بعضی هاشونم ناموفق بوده

میخوام بدونم نظر شماها چیه

لینک به دیدگاه
سلام ، این واقعا سوالیه که یه مدتیه ، درگیرشم؛

من به دلایلی تابحال دوست پسر نداشتم، چون فکر میکردم واقعا این یه ارزشیه واسه دختر،

اما میبینم که بقیه این نظر رو ندارن!!! خیلی عادی باهاش برخورد میکنن؛

وقتی هم به کسی میگم نداشتم ، براش غیرعادیه!!!

پس چرا من اینقد خودمو محدود کردم!!!!؟؟؟

سلام بالاخره نتیجش چی بوده؟

لینک به دیدگاه

نه چرا ما همه فکر میکنیم ارتباط با جنس مخالف با این جامعه کوته فکر و سخت گیر حالا هر نحویش رو( دوست اجتماعی یا رابطه عشقی داشتن) لازمه؟

نه آدم هیچ ضرری نمیکنه اتفاقا اگه دوست جنس مخالف داشته باشی ضرر میکنی حالا این ضرر واسه آقایون زیاد نیست ولی واسه خانما خیلی بد میشه فرض کن یه دختری و چندین سال با خیال راحت و با آبرو سرت رو روی زمین گذاشتی حالا یه دوست جنس مخالف داری و اصلا حتی باهاش رابطه عشقی هم نداری یه سری هاج خانم بزک میشینن پشت سرت حرفایی در میارن که خودتم ازش خبر نداری و وقتی میشنوی اینجوری میشی:w74:

این هاج خانم بزک ها همیشه بودن و هستن هاج خانم بزک هایی که حتی در دانشگاه شما در کلاس شما نشستن و ادعای سواد میکنن (زن و مرد فرقی نداره) و خودشون مطمئنا اوضاع وخیم اخلاقی دارن ولی خودشون رو با پوشش استتار کردن

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی ؟ما که اینارو میدونیم چرا باز هم با جنس مخالف ارتباط داشته باشیم که آش نخورده و دهان سوخته داشته باشیم و ما بمانیم و یک طومار حرف نامربوط پشت سرمان؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
نه چرا ما همه فکر میکنیم ارتباط با جنس مخالف با این جامعه کوته فکر و سخت گیر حالا هر نحویش رو( دوست اجتماعی یا رابطه عشقی داشتن) لازمه؟

نه آدم هیچ ضرری نمیکنه اتفاقا اگه دوست جنس مخالف داشته باشی ضرر میکنی حالا این ضرر واسه آقایون زیاد نیست ولی واسه خانما خیلی بد میشه فرض کن یه دختری و چندین سال با خیال راحت و با آبرو سرت رو روی زمین گذاشتی حالا یه دوست جنس مخالف داری و اصلا حتی باهاش رابطه عشقی هم نداری یه سری هاج خانم بزک میشینن پشت سرت حرفایی در میارن که خودتم ازش خبر نداری و وقتی میشنوی اینجوری میشی:w74:

این هاج خانم بزک ها همیشه بودن و هستن هاج خانم بزک هایی که حتی در دانشگاه شما در کلاس شما نشستن و ادعای سواد میکنن (زن و مرد فرقی نداره) و خودشون مطمئنا اوضاع وخیم اخلاقی دارن ولی خودشون رو با پوشش استتار کردن

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی ؟ما که اینارو میدونیم چرا باز هم با جنس مخالف ارتباط داشته باشیم که آش نخورده و دهان سوخته داشته باشیم و ما بمانیم و یک طومار حرف نامربوط پشت سرمان؟:hanghead:

مرسی عزیزم به خاطر نظرت

اینجوری که از صحبتات مشخصه یعنی به خاطر حرف حاج خانومای خاله زنک دوست پسر نداری

یا کلا این دوستی و قبول نداری

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام بالاخره نتیجش چی بوده؟

ببین بهار جون، درسته من یه سری تفریحاتو خوش گذرونی ها و .... رو که بقیه داشتن رو از دست دادم،

اما بعد ازدواج خیالم راحته، از بابت گذشتم؛

مثلا یکی از آشناهام همش استرس اینو داره یه وقت شوهرش از گذشتش نفهمه،

یا کسایی که به همسرشون گفتن، درسته طرف میگه اشکال نداره، اما مطمئنا از ته دلش اینو نمیگه.

لینک به دیدگاه
مرسی عزیزم به خاطر نظرت

اینجوری که از صحبتات مشخصه یعنی به خاطر حرف حاج خانومای خاله زنک دوست پسر نداری

یا کلا این دوستی و قبول نداری

ببین اگه یه دوستی سازنده باشه و مانعی اجتماعی سر راه آدم نباشه چه عیبی داره مثلا تو دوست داری با یکی از همکلاسیهای درسخونت فاب ببندی چون مشکل داری تو اون درس و اون میتونه کمکت کنه ولی وقتی میبینی چنین آدمایی هستن که آبروتو میبرن چه فایده که ضرری صد چندان بهت میرسه؟و اما دوست پسر داشتن واسه همینجوری گشتن و خوش گذرانی رو که به هیچ وجه قبول ندارم و سوم دوستی قبل از ازدواج که معمولا برای آشنایی طرفین هست و نمیشه اسمشو گذاشت دوستی با اطلاع خوانواده و با رعایت ادب و دایره قرمز و محدودیت زمانی خیلی هم مفیده در بنده دلیل اون دو مورد اول رو که ذکر کردم و مورد سوم هم که هنوز به سن و سال من نمیخوره خیلی بچه ام واسش

ولی در کل من همیشه آبروم برام در اولویت بوده و از ریخته شدنش وحشت دارم

لینک به دیدگاه
ببین بهار جون، درسته من یه سری تفریحاتو خوش گذرونی ها و .... رو که بقیه داشتن رو از دست دادم،

اما بعد ازدواج خیالم راحته، از بابت گذشتم؛

مثلا یکی از آشناهام همش استرس اینو داره یه وقت شوهرش از گذشتش نفهمه،

یا کسایی که به همسرشون گفتن، درسته طرف میگه اشکال نداره، اما مطمئنا از ته دلش اینو نمیگه.

ممنون عزیزم

پس ضرر نکردی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
نه ضرر نکردم

یه جمع بندی کلی ازین دوصفحه

همه مخالف دوست پسرن ویا دخترن و از نداشتنش ضرر نکردن

:persiana__hahaha:همه مخالفند بعد من نیمیدونم دالم تو خیلابون قدم میزنم اینا دست همو گلفتن دالن لاو میتیلیکونن کین؟؟؟؟؟یکی منو توجیح کنه از قدیم گفتن نباید بچه رو پیچوند جفابمو بدید:babygirl:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...