رفتن به مطلب

شغلهای مناسب برای زنان چیست

Avenger

ارسال های توصیه شده

بله چون برای خودشون ارزش قائل نیستن و خودشونو در بند سنت ها اسیر کردن

فکر می کنم بیش از 80% زنان ایران عقب افتاده ان

این چه مکتبیه که 80 در صد زنا رو عقب مونده میدونه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کسی که به علاقه ی طرف مقابلش توجه نکنه بیشعور محسوب میشه البته از نظر من

درسته ما هم از اول تاپیک داریم خودمون رو میکشیم که همین موضوع رو به بحث بکشیم حرف اول هم همینه که چه شغلی برای خانوما خوبه که شوهرش هم به اون کار علاقه داشته باشه

لینک به دیدگاه
یعنی چی تنش میخواره:jawdrop:

متوجه نشدم که از اصطلاحی که به کار بردم تعجب کردین یا از معنیش ؟! :ws52:

اگه منظورتون دومیه به این خاطر گفتم چون خیلی کارها هست که خانوما بتونن درش فعالیت کنن اما خودشون راهی رو انتخاب می کنن که ....... :sigh:

بعضی ها از خانوما با سبیل گذاشتن و صدا کلفت کردن و انجام کارهای مردونه می خوان مرد باشن اما غافل از این که مردونگی یه صفته که به دست آوردنش با این چیزا میسر نیست :banel_smiley_4:

.

لینک به دیدگاه

متوجه نشدم که از اصطلاحی که به کار بردم تعجب کردین یا از معنیش ؟! :ws52:

اگه منظورتون دومیه به این خاطر گفتم چون خیلی کارها هست که خانوما بتونن درش فعالیت کنن اما خودشون راهی رو انتخاب می کنن که ....... :sigh:

بعضی ها از خانوما با سبیل گذاشتن و صدا کلفت کردن و انجام کارهای مردونه می خوان مرد باشن اما غافل از این که مردونگی یه صفته که به دست آوردنش با این چیزا میسر نیست :banel_smiley_4:

.

دقیقا البته مرد بودن هم همیچین اش دهن سوزی نیست که بخوان براش سرو دست بشکونن

من خودم به چشم خانواده هایی رو دیدم که دختراشون رو مردونه میخوان با بیارن

لینک به دیدگاه
درسته ما هم از اول تاپیک داریم خودمون رو میکشیم که همین موضوع رو به بحث بکشیم حرف اول هم همینه که چه شغلی برای خانوما خوبه که شوهرش هم به اون کار علاقه داشته باشه

قرار نیست شوهر خانوم به اون کار علاقه داشته باشه مگه شوهر خانوم می خواد کاریو انجام بده خود اون شخص باید به کاری علاقه داشته باشه خانوم و آقا هم فرقی نمی کنه و طرف مقابل هم باید احترام بذاره

شوهر پدر این وسط چیکارن که بخوان خوششون بیاد یا نیاد

لینک به دیدگاه
این چه مکتبیه که 80 در صد زنا رو عقب مونده میدونه

مکتبیه که داره خودشو خفه می کنه تا به زن ها بفهمونه شما هم آدم هستید نه از نوع درجه دو اما انقدر سنت و دین و جهل درمغز این 80 درصد زن رخنه کرده نمی پذیرن که هیچ باهاش مخالفت هم می کنن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نمونه ی بارز مرد ذلیلی مدیر تالار گفتگوی آزاد شقایق هم اینجا مشخص شد

باشه مردونگی در داشتن اندامی در کمر نیست مردها از دهنشون ادرار می کنن :ws28:

فقط میگم متاسفم برات

لینک به دیدگاه

هر كاري كه تواناييشو داشته باشن و بهش علاقه مند باشن

البته تو جامعه ما با توجه به سطح فرهنگمون خيليا از علاقه هاشون محروم ميشن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
فقط میگم متاسفم برات

منم همینو به شما میگم

اگه داشتن یه اندام خاص مختص یک جنس مرد و زنش هم فرقی نمی کنه از دید شما توهین محسوب میشه واقعا باید براتون متاسف بود

لینک به دیدگاه
شما اگه نمی‌خوای به تفکرت کار نداشته باشن تفکرتو اونم اینجور توهین آمیز بیان نکن:w16: تحت سرپرستی و تحت حمایت فرقش چیه دقیقا؟؟؟؟؟؟ منکه از آقایون نفرتی ندارم از آدم‌هایی‌ با افکار ضدّ زن و مرد سالار نفرت دارم :ws37:

متاسفانه شما يا دوست داريد با مرد ها بد برخورد كنيد يا اصلا به هيچ صراتي مستقيم نيستي بنده هم از مرد سالاري و ضد زن بودن متنفرم .كلا من هم از انسان هايي كه منطقي نيستند متنفرم .......................وهمچنين درك بالايي ندارن وسلام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...