رفتن به مطلب

شغلهای مناسب برای زنان چیست

Avenger

ارسال های توصیه شده

هرکس یه روحیه داره همه که روحیه خاله زنک ندارن درضمن روحیه و توانایی متضاد هم نیستن و این تایپیک کلّ زندگی‌ این خانوم و آقا رو تحلیل نکرده و حرف‌ها یک طرفست کی‌ گفته اگه زنی‌ بره کاره معدن بکنه تغییر جنسیت میده یا اصلا به گفته شما تغییر روحیه؟؟؟ پس یعنی‌ مرد‌ها هیچ لطافت و نرمی ندران؟؟ برای همین می‌تونن راننده تاکسی بشن؟؟ یعنی‌ همه راننده‌ها یا شبیه شغل راننده ها.. خشن هستن و باید باشن؟؟ یعنی‌ همه معلم‌ها و شغل‌های شبیه معلمی مهربون و ظریف و .. هستن یعنی‌ مرد‌ها نباید معلم یا شبیه معلم باشن؟

شما فکر میکنی یه مرد توانایی نگهداری از بچه رو ندار ه البته که داره ولی ایا میتونه مثل یه مادر از بچه هاش مراقبت کنه نه حتما نمیتونه چون اون محبت رو نداره چون اون صبر رو نداره

به همین شکل زنا هم همه کارا هارو میتونن انجام بدن ولی بعضی کارا با روحیشون کاملا منطبق نیست یا تاثیر بدی رو رفتارشون داره

البته این موضوع مال وقتیه که زن شوهر داره یا قصد ازدواج داره و درمورد فمینیست ها و اونهایی که فکر میکنن مردن نمیخوره اونا همون بهتر که برن کارهای مردونه انجام بدن چون اگر هم اخلاقشون تغییر کنه برای کسی مهم نیست

بحث درباره اکثریت هست نه در باره اقلیت

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از دختر عمو و عمه و غیره کم نیاره

مغز دخترامون از 100 سال پیش تا الان پیشرفت نکرده برای همین هم هست که انقدر توسری خورن و افتخار هم می کنن:icon_pf (34):

ببخش میپرسم شما خودتون ازخانومهای انجمن هستید؟(تازه واردم در جریان نیستم)

اگه آره :ws46:این چه طرز حرف زدنه دوست عزیز؟وقتی شما درمورد خانوما اینو بگی انتظار داری آقایون احترام بزارن واسمون؟:w00:

((چون توی پست بعدی گفتی شغل مورد علاقت چیه بناروگذاشتم روی اینکه خانوم هستید:ws37:))

لینک به دیدگاه
ببخش میپرسم شما خودتون ازخانومهای انجمن هستید؟(تازه واردم در جریان نیستم)

اگه آره :ws46:این چه طرز حرف زدنه دوست عزیز؟وقتی شما درمورد خانوما اینو بگی انتظار داری آقایون احترام بزارن واسمون؟:w00:

((چون توی پست بعدی گفتی شغل مورد علاقت چیه بناروگذاشتم روی اینکه خانوم هستید:ws37:))

غیر از اینه مگه عزیزم

من فمنیسمم که بارها همین خانوم ها بهم توهین کردن برای چی برای اینکه می خوام از حق و حقوقشون دفاع کنم مطمئن باش حرف من باعث بی احترامی به خانوم ها نمیشه عملکرد خانوم هایی که مثال زدم باعث بی احترامی بهشون میشه

لینک به دیدگاه
به نظر شما ازدواج اجباريست براي كار كردن در غير اين صورت پس مجرد ها هيچ نيازي به كار كردن ندارن ؟:ws52:

تونستنشو كه خيلي كارها مي تونن بكنن چون اينجا ايران است و كلمه اي بنام عرف نمي گذارد

بنده هم همينو گفتم كه مرد مسئوليتش بعد ازدواج چند برابر خواهد شد چون نه تنها خودش براي رفع نياز هاي خانواده اي بايد درامد داشته باشد كه ان خودش يه داستانيه

منظور من این نبود که مجرد نیاز به کار کردن نداره اما برای یه مرد مجرد اجباری وجود نداره که بخواد برای سیر کردن شکم چند نفر تن به شاگرد بنا شدن بده می تونه شغل های دیگه داشته باشه

برای خانوم ها و مردها تا وقتی که سرپرستی یه خونواده بعهده نگرفتن اجباری برای قبول کردن شغل های دست پایین نیست (شغل دست پایین از دید من کار زیاد و حقوق پایین)

لینک به دیدگاه
لطفا بزرگنمايي نكنيد خانم خود شما هم نمي دوني چي مي خواهي و همه چيزو برعكس جلوه ميديد تحت سرپرستي يعني خانواده لطفا دقت كنيد تحت حمايت نگفتم سركار خانم

شما كلمه ها رو يه بار ديگه مطالعه فرماييد بصورت عملي گفتم نه علمي فكر كنم از زمين تا اسمان اين دو كلمه فرق مي كند

لطفا به طرز فكر ديگران كاري نداشته باشيد و براي اين همه تفكر نفرت از اقايون نگران باشيد اون هم بصورت جدي

شما اگه نمی‌خوای به تفکرت کار نداشته باشن تفکرتو اونم اینجور توهین آمیز بیان نکن:w16: تحت سرپرستی و تحت حمایت فرقش چیه دقیقا؟؟؟؟؟؟ منکه از آقایون نفرتی ندارم از آدم‌هایی‌ با افکار ضدّ زن و مرد سالار نفرت دارم :ws37:

لینک به دیدگاه
شما فکر میکنی یه مرد توانایی نگهداری از بچه رو ندار ه البته که داره ولی ایا میتونه مثل یه مادر از بچه هاش مراقبت کنه نه حتما نمیتونه چون اون محبت رو نداره چون اون صبر رو نداره

به همین شکل زنا هم همه کارا هارو میتونن انجام بدن ولی بعضی کارا با روحیشون کاملا منطبق نیست یا تاثیر بدی رو رفتارشون داره

البته این موضوع مال وقتیه که زن شوهر داره یا قصد ازدواج داره و درمورد فمینیست ها و اونهایی که فکر میکنن مردن نمیخوره اونا همون بهتر که برن کارهای مردونه انجام بدن چون اگر هم اخلاقشون تغییر کنه برای کسی مهم نیست

فمنیسم ها هیچ وقت فکر نمی کنن مردن زیادی خودتونو تحویل بی خودی نگیرید

بله بحث سر اکثریت عقب افتاده هست

لینک به دیدگاه

من نمیدونم پدر شما با شما چه رفتاری داره اما پدر من فوق العاده مهربون و صبوره و پدر‌هایی‌ که تا الان دیدم اکثرا با بچه‌هاشون مثل پدر رفتار کردن و بین محبت پدر و مادر هیچ فرقی‌ وجود نداره:w16: شما مگه زنی‌ که انقدر مطمئن راجب روحیات زن نظر میدی؟ در هر صورت روحیات با هم فرق دارن و هیچ ۲نفری شبیه هم نیستن شما اگه یه نگاه دقیق تر به اطرافت بندازی همین جا تو همین ایران زن‌هایی‌ که کار‌های که شما فک میکنی‌ با روحیشون مطابق نیست انجام میدن و اتفاقی‌ هم نمیوفته:ws37: بهتره واقع بین باشین همه زن‌ها اونجوری که شما دوست دارید لوس و نازک نارنجی نیستن و همو غمشون دلبری نیست:ws37: ظاهرا شما هیچ گونه مطالعه‌ای راجب فمنیسم‌ها ندارید و این درست نیست وقتی‌ از افرادی چیزی نمیدونید قضاوتشون کنید هیچ فمنیسمی نمیخواد مرد باشه لطفا توهین نکنید و مراقب باشید چی‌ میگید چون من فمنیسم نیستم اما واسه فمنیسم‌ها ارزش زیادی قائلم درضمن شما هیچ کدوم از سوالات منو جواب ندادید و سعی‌ کردید بحث رو منحرف کنید اینم درست نیست:w16:

لینک به دیدگاه
من نمیدونم پدر شما با شما چه رفتاری داره اما پدر من فوق العاده مهربون و صبوره و پدر‌هایی‌ که تا الان دیدم اکثرا با بچه‌هاشون مثل پدر رفتار کردن و بین محبت پدر و مادر هیچ فرقی‌ وجود نداره:w16: شما مگه زنی‌ که انقدر مطمئن راجب روحیات زن نظر میدی؟ در هر صورت روحیات با هم فرق دارن و هیچ ۲نفری شبیه هم نیستن شما اگه یه نگاه دقیق تر به اطرافت بندازی همین جا تو همین ایران زن‌هایی‌ که کار‌های که شما فک میکنی‌ با روحیشون مطابق نیست انجام میدن و اتفاقی‌ هم نمیوفته:ws37: بهتره واقع بین باشین همه زن‌ها اونجوری که شما دوست دارید لوس و نازک نارنجی نیستن و همو غمشون دلبری نیست:ws37: ظاهرا شما هیچ گونه مطالعه‌ای راجب فمنیسم‌ها ندارید و این درست نیست وقتی‌ از افرادی چیزی نمیدونید قضاوتشون کنید هیچ فمنیسمی نمیخواد مرد باشه لطفا توهین نکنید و مراقب باشید چی‌ میگید چون من فمنیسم نیستم اما واسه فمنیسم‌ها ارزش زیادی قائلم درضمن شما هیچ کدوم از سوالات منو جواب ندادید و سعی‌ کردید بحث رو منحرف کنید اینم درست نیست:w16:

خب خود شما که انقدر با کمالاتی دوس داشتی که مادرت یا خود شما راننده تاکسی باشی

یا پدرتون دوس داشت که مادرتون همچین شغلی داشته باشه

لینک به دیدگاه
فمنیسم ها هیچ وقت فکر نمی کنن مردن زیادی خودتونو تحویل بی خودی نگیرید

بله بحث سر اکثریت عقب افتاده هست

یعنی شما منظورتون اینه که زنای ایران عقب افتاده ان

اگه اینطوره به نظر شما چند در صد از زنای ایران عقب افتاده اند

لینک به دیدگاه
خب خود شما که انقدر با کمالاتی دوس داشتی که مادرت یا خود شما راننده تاکسی باشی

یا پدرتون دوس داشت که مادرتون همچین شغلی داشته باشه

من اگه دانشگاه نرفته بودم و احتیاج داشتم یه شغلی‌ که می‌تونستم انجام میدادم حالا راننده یا هرچیزی کمالات این وسط چه ربطی‌ داشت؟؟؟؟!!!! انقدر از بالا نگاه نکن شغل شغله از بیکاری و تن پروری‌ خیلی‌ خیلی‌ بهتره و داشتن شغل خودش یکی‌ از راه‌های کسب کمالاته من شغل‌هایی‌ که از طرف آشنا‌ها پیشنهاد شد رو رد کردم چون مثل خونه خاله رفتن بود و فقط بهم حقوق میدادن تفریح و تنبلی اسمش کمالات نیست

لینک به دیدگاه
من اگه دانشگاه نرفته بودم و احتیاج داشتم یه شغلی‌ که می‌تونستم انجام میدادم حالا راننده یا هرچیزی کمالات این وسط چه ربطی‌ داشت؟؟؟؟!!!! انقدر از بالا نگاه نکن شغل شغله از بیکاری و تن پروری‌ خیلی‌ خیلی‌ بهتره و داشتن شغل خودش یکی‌ از راه‌های کسب کمالاته من شغل‌هایی‌ که از طرف آشنا‌ها پیشنهاد شد رو رد کردم چون مثل خونه خاله رفتن بود و فقط بهم حقوق میدادن تفریح و تنبلی اسمش کمالات نیست

من نگفتم خودت خوشت بیاد گفتم بابات خوشش میاد یا نه یا در اینده شوهرت خوشش میاد یا نه

در ضمن من نگفتم کار از کمالات کم میکنه

لینک به دیدگاه

خب كاري خوبه كه شان اجتماعي بالايي هم داشته باشه چه براي مردا چه براي زنها.

اما براي خانومها بستگي به خود اون شخص داره و همينطور به قول وحيد به خونواده و احتمالا" شئهر آينده...اينقدر رويايي فكر نكنيم.كمي واقع بين باشيم.

لینک به دیدگاه
من نگفتم خودت خوشت بیاد گفتم بابات خوشش میاد یا نه یا در اینده شوهرت خوشش میاد یا نه

در ضمن من نگفتم کار از کمالات کم میکنه

شما ظاهرا نمی‌خوای درست بحث کنی‌:w16: من واسه خوش آمد کسی‌ کار نمیکنم همه پدر‌ها دوس دارن چه دخترشون چه پسرشون شغل‌های پر درامد تر از رانندگی‌ داشته باشن بنده ازدواج هم قرار نیست بکنم و اگر هم می‌کردم با یه باشعور ازدواج می‌کرم معنی‌ اینکه شما که با کمالاتی...... میشد اینکه رانندگی‌ بی‌ کمالاتیه:w16: وحید جان بحث با شما کافیه من حرفامو زدم شما هم همش جا خالی‌ دادی و فک می‌کنم دیگه نیازی نباشه ادامه بدیم شبت بخیر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
شما ظاهرا نمی‌خوای درست بحث کنی‌:w16: من واسه خوش آمد کسی‌ کار نمیکنم همه پدر‌ها دوس دارن چه دخترشون چه پسرشون شغل‌های پر درامد تر از رانندگی‌ داشته باشن بنده ازدواج هم قرار نیست بکنم و اگر هم می‌کردم با یه باشعور ازدواج می‌کرم معنی‌ اینکه شما که با کمالاتی...... میشد اینکه رانندگی‌ بی‌ کمالاتیه:w16: وحید جان بحث با شما کافیه من حرفامو زدم شما هم همش جا خالی‌ دادی و فک می‌کنم دیگه نیازی نباشه ادامه بدیم شبت بخیر:icon_gol:

البته به من ربطي نداره.من اين تاپيك رو خوندم...از پستاتون تعجب ميكنم كه چرا تا اين حد به مخاطب خودتون و كسي كه افكارش با افكار شما تضاد داره حمله ميكنين.

واقع بين باشيم....ما تو جامعه اي زندگي ميكنيم كه هنوز خيلي از افكار سنتي بر اون حاكمه...اگه كسي دوست نداشته باشه همسرش راننده بشه يا تو معدن كار كنه بيشعور نيست....

لینک به دیدگاه
امروز داشتم سرچ میکردم به این موضوع برخوردم

ایسنا نوشت:

مردی که همسرش راننده تاکسی شده است، با طرح این ادعا که روحیات زنانه همسرش از بین رفته، دادخواست طلاق را ارائه کرد. این مرد 60 ساله در مقابل رییس شعبه 268 دادگاه خانواده مدعی شد: از زمانی که همسرم راننده تاکسی شده، همه رفتارش تغییر کرده و اگر بر خلاف عقیده او صحبت کنم، مرا مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. چند سال پیش برای راحتی همسرم در رفت و آمد، اتومبیلی خریدم اما الان از کارم پشیمانم چون همین اتومبیل باعث از هم‌ پاشیدن زندگی‌مان شده است. ابتدا زمانی که اتومبیل را برایش خریدم، در یک مدرسه به‌عنوان سرویس شروع به کار کرد اما بعد از مدتی آن را تبدیل به تاکسی کرد و در یکی از خط‌ها مشغول به کار شد. الان با همه مردهایی که در آن خط مسافرکشی می‌کنند، سلام و علیک دارد و به‌کلی روحیات زنانه‌اش را از دست داده است. من تحت هیچ شرایطی نمی‌توانم این موضوع را تحمل کنم. ‌زنم هر روز مرا تهدید می‌کند و گاهی اوقات مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. دیگر نمی‌خواهم با او زندگی کنم.

رییس دادگاه پس از شنیدن اظهارات این مرد، به دلیل عدم حضور زن در دادگاه حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و رسیدگی به پرونده را به جلسه دیگری موکول کرد.

حالا به نظر شما شغلهایی که برای خانوما مناسبه و باعث تغییر روحیشون نمیشه چه شغلایی هست

بس ك زنا زود جوگير ميشن

لینک به دیدگاه
البته به من ربطي نداره.من اين تاپيك رو خوندم...از پستاتون تعجب ميكنم كه چرا تا اين حد به مخاطب خودتون و كسي كه افكارش با افكار شما تضاد داره حمله ميكنين.

واقع بين باشيم....ما تو جامعه اي زندگي ميكنيم كه هنوز خيلي از افكار سنتي بر اون حاكمه...اگه كسي دوست نداشته باشه همسرش راننده بشه يا تو معدن كار كنه بيشعور نيست....

بقیه خودشون می‌تونن اعتراض کنن پس شما از طرف خودت حرف بزن:w16: من هیچ حمله‌ای نکردم داریم حرف می‌زنیم قرار نیست همه با هم هم عقیده باشن اگه جواب هام جوریه که نمی‌تونن ردش کنن دلیل این نیست دارم بهشون حمله می‌کنم:ws37: کسی‌ حق نداره برای فرد دیگه تصمیم بگیره و فردی که فک میکنه این حق رو داره بی‌ شعوره هیچ کس دوست نداره همسرش تو معدن کار کنه چه مرد چه زن فقط هم رانندگی‌ و معدن شغل‌هایی‌ نیستن که اینجا مورد بحثن واقع بینی‌ اینجا توجیه بیشعوری نیست!

لینک به دیدگاه

درست میگی شاید این به ای خاطر که یا شما یا من هنوز نتو نستیم درک کنیم تو چه اجتماعی و با چه فرهنگی زندگی میکنیم شاید هم به اندازه کافی سردو گرم روزگار رو نچشیدم

لینک به دیدگاه
بقیه خودشون می‌تونن اعتراض کنن پس شما از طرف خودت حرف بزن:w16: من هیچ حمله‌ای نکردم داریم حرف می‌زنیم قرار نیست همه با هم هم عقیده باشن اگه جواب هام جوریه که نمی‌تونن ردش کنن دلیل این نیست دارم بهشون حمله می‌کنم:ws37: کسی‌ حق نداره برای فرد دیگه تصمیم بگیره و فردی که فک میکنه این حق رو داره بی‌ شعوره هیچ کس دوست نداره همسرش تو معدن کار کنه چه مرد چه زن فقط هم رانندگی‌ و معدن شغل‌هایی‌ نیستن که اینجا مورد بحثن واقع بینی‌ اینجا توجیه بیشعوری نیست!

بله حق با شماست.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
یعنی شما منظورتون اینه که زنای ایران عقب افتاده ان

اگه اینطوره به نظر شما چند در صد از زنای ایران عقب افتاده اند

بله چون برای خودشون ارزش قائل نیستن و خودشونو در بند سنت ها اسیر کردن

فکر می کنم بیش از 80% زنان ایران عقب افتاده ان

لینک به دیدگاه

کسی که به علاقه ی طرف مقابلش توجه نکنه بیشعور محسوب میشه البته از نظر من

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...