رفتن به مطلب

آقایان و تب استفاده از لوازم آرایش زنانه!

afa

ارسال های توصیه شده

ای وای اینارو:ws28: یاد نوید و کسرا افتادم اونام همینجوری گند میزنن تازه فک می‌کنن چه جذابن!!! :icon_pf (34):خط چشم فقط خط چشم آدم لمبرت ای جااااان :ws37:

وای نگو دلم قیلیژ ویلیژ رفت:girl_blush2:

عاشق این مدل ارایششم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این جا هم خوشگله:ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 75
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نمیدونم کی‌ میخوان این مدل سیخ سخو تموم کنن عذاب آواره

مثل فوکول دخترا می مونه دیگه چند سال طول کشید تا از شرش خلاص شدیم

حالا درست و حسابی اگه سیخ سیخ کنن آدم بدش نمیاد اما خیلی ضایع این کارو می کنن:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
وای نگو دلم قیلیژ ویلیژ رفت:girl_blush2:

عاشق این مدل ارایششم

این جا هم خوشگله:ws37:

یکی‌ بیاد منو جم کنه لطفا :62izy85: من ازینا می‌خوام :w821: کاش بعضی‌‌ها ببینن بفهمن قیافه یعنی‌ چی‌ ببینن اون دختر‌هایی‌ که گلوشونو واسه آدام پاره می‌کنن :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مثل فوکول دخترا می مونه دیگه چند سال طول کشید تا از شرش خلاص شدیم

حالا درست و حسابی اگه سیخ سیخ کنن آدم بدش نمیاد اما خیلی ضایع این کارو می کنن:icon_pf (34):

:shame: همه چیمون به هم میاد هر وقت تو بقیه چیزا پیشرفت کردیم تو این زمینه هم پیشرفت می‌کنیم :sigh:

لینک به دیدگاه
یکی‌ بیاد منو جم کنه لطفا :62izy85: من ازینا می‌خوام :w821: کاش بعضی‌‌ها ببینن بفهمن قیافه یعنی‌ چی‌ ببینن اون دختر‌هایی‌ که گلوشونو واسه آدام پاره می‌کنن :banel_smiley_4:

من فقط در یه صورت حاضرم دوست پسر داشته باشم که مثل آدام باشه:4564:

خدایا چرا ما از این نعماتت محرومیم :w74:

این ها نمونه ی یک انسان واقعی هستن

لینک به دیدگاه
:shame: همه چیمون به هم میاد هر وقت تو بقیه چیزا پیشرفت کردیم تو این زمینه هم پیشرفت می‌کنیم :sigh:

هر موقعه میرم بیرون آدم های ضایع میبینم قلبم میگیره میام زودی خونه :4564:

آخه ما هم آدمیم ما هم آدام می خوایم:4564::cryingf:

لینک به دیدگاه
من فقط در یه صورت حاضرم دوست پسر داشته باشم که مثل آدام باشه:4564:

خدایا چرا ما از این نعماتت محرومیم :w74:

این ها نمونه ی یک انسان واقعی هستن

نگو نگو امیدوارم آرزو به دل‌ نمونم یه دوس پسر با مداد چشم مدل آدام داشته باشم:ws44:

لینک به دیدگاه
نگو نگو امیدوارم آرزو به دل‌ نمونم یه دوس پسر با مداد چشم مدل آدام داشته باشم:ws44:

من به تامی گیتاریست آدام هم راضیم درست مثل آدام نیست :4564:

اصلا دوست پسر چیه حسرت به دلم موند یکی با شمایل آدام تو خیابون از جلوم رد بشه:4564:

لینک به دیدگاه
آنچه که در سالهای اخیر نخست در میان بازیگران و ورزشکاران مرد دیده می شد و اکنون در میان قشر جوان در کوچه و خیابان فراوان دیده می شود استفاده از لوازم آرایش است که طبق آمارها، استفاده از این لوازم در میان آقایان رو به افزایش است!

البته موضع گیری آقایان در برابر استفاده از لوازم آرایشی متفاوت است، برخی از آقایان به هیچ عنوان حاضر نیستند که از هیچ‌یک از لوازم آرایشی ـ بهداشتی استفاده کنند و هنگامی که به این گروه از آقایان پیشنهاد می‌کنید از کرم‌های ضدآفتاب بدون رنگ استفاده کنند، به‌شدت مخالفت کرده و اعتقاد دارند که چهره‌شان براق و چرب خواهد شد و جلوه مردانه‌ای نخواهد داشت.

در برخی از آرایشگاه‌های مردانه، خدماتی بیش از خدمات معمولی که در آرایشگاه‌های مردانه رایج است مثل کوتاه کردن مو انجام می‌شود که می‌توان به برداشتن موهای صورت و ابرو اشاره کرد.

به هر حال اگر آرایش کردن و ساعتها در جلوی آیینه به خود رسیدن، کاری بود که اغلب زنانه به حسابش می‌آوردند اما این روزها پسرانی را هم می‌توان دید که برای بیرون رفتن از خانه از ساعتها قبل به تکاپو می‌افتند.

نظر شما چیست ؟

سلامتی اون پسر بچه هایی که قدیما با ذغال واسه خودشون سیبیل می کشیدن که شبیه باباهاشون بشن نه واسه این بچه فشنایی که تازگیا ابرو هاشونو برمیدارن که شبیه ماماناشون بشن

:ws3:

پ ن :منظور اون پسرایی که ابروشون از ابرو دخترا هم نازکتر بر میدارن ، جایی که از جنبه نظاقت به جنبه بیبببببببببببببب تبدیل میشه

لینک به دیدگاه
شک نکن:ws37: مگه هرکی‌ یه کرم به صورتش زد اتفاق خاصی‌ واسش میوفته? هرکی‌ جذاب شد دیگه مرد نیست؟؟؟؟!!!:jawdrop: فک نمیکنم کرم زدن یا ابرو بر داشتن به هورمون‌ها یا.. آسیب بزنه آخه چه ربطی‌ داره؟؟؟ :icon_pf (34):

خب این نظر منه شاید بعضی خانوما دوست داشته باشن شو هرا شون مثل خانوما ارایش کنن اون به خودشون مربوطه حتی شاید دوس داشته باشن شوهراشون النگو دست کنه

سلامتی اون پسر بچه هایی که قدیما با ذغال واسه خودشون سیبیل می کشیدن که شبیه باباهاشون بشن نه واسه این بچه فشنایی که تازگیا ابرو هاشونو برمیدارن که شبیه ماماناشون بشن

:ws3:

پ ن :منظور اون پسرایی که ابروشون از ابرو دخترا هم نازکتر بر میدارن ، جایی که از جنبه نظاقت به جنبه بیبببببببببببببب تبدیل میشه

:a030::a030::a030:

لینک به دیدگاه
امروز یه پسر رو تو اتوبوس دیدم ، یه هیکل خیلی درشتی داشت !

ابروهاش رو مثل شمشیر باریک کرده بود !

از همه بد تر رژ لبم زده بود !:icon_pf (34):

ازش شماره میگرفتی میدادی به من...... :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

آهان !

میخواستی به راه راست هدایتش کنی ؟دفه بعدی دیدمش حتما این کارو میکنم !

میخواستم باهاش صحبت دوستانه داشته باشم،ببینم چی دوست داره،فقط همین. :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...