رفتن به مطلب

آقایان و تب استفاده از لوازم آرایش زنانه!

afa

ارسال های توصیه شده

حالم از اینجور کارا به هم میخوره وقتی مردی رو میبینم که اینجور کارا رو میکنه به مرد بودنه طرف شک میکنم

البته کرم ضد افتاب و اینجور چیزاش نه بلکه بند انداختن و ابرو برداشتن خو میخوان این کارا رو کنن اولش باید تغییر جنسیت بدن بعد از این کارا کنن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 75
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همه ی اینها توطئه انگلیس و آمریکاست که جوانان ما به سراغ این مدها می روند

وگرنه تو عروسی شاهزاده انگلیس ، داماد(شاهزاده) حتی سرش رو شونه نکرده بود:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

آرایش و پیرایش برای هر انسانی واجبه و نشانه شخصیت افراد و میزان ارزشیه که خودشون برای خودشون و طرف مقابل قائل می شن

اما باید حد اعتدال رو رعایت کرد ؛ نه تنها فقط آقایون که در مورد خانوم ها هم صدق می کنه

ولی متاسفانه آقایون گاهی این قدر زیاده روی می کنن(برای جلب توجه و یا ... ) که حتی مردنگی ظاهریشون رو از بین می برن و در صورتی که غافل اند از این که مثلا یه خانوم جذب مردونگی چهره و ظاهرش می شه و خانومایی که غیر از این رو می پسندن هدفشون گذران اوقاته و خیلی سریع هم از مردان زن نما خسته و دلزده می شن

من با آقایونی از این قبیل خیلی برخورد داشتم ولی واقعا تحملشون برام غیر قابل تحمله

از حموم که میان : کرم دور چشم و زیر چشم و ضد چروک و ضد جوش و ضد آفتاب و .....

به بهانه خشکی لب برق لب یا رز لب می زنن

به جای اصلاح بند می ندازن

یا 1000 تا کار دیگه که حتی از گفتنشون هم شرم می کنم :icon_pf (34):

.

لینک به دیدگاه

کلاس کارگاه داشتیم یکی از همکلاسیام جلوی من نشسته بود سه تیغ کرده بود کرم غلیضیم زده بود ادم وقتی نیگاش میکرد فک میکرد صورت دختریه.اخه یعنی چی؟مردو چه به ارایش.

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت فکر کنم این تیپ آقایون احتمالا مشکلات عاطفی دارن هر کاری که باعث بشه ابراز وجود کنن انجام میدن..

یا از نظر فرهنگ و تربیت خانوادگی رشد پیدا نکرن و زود تحت تاثیر قرار میگیرن..

لینک به دیدگاه

بازهم به غيرت بچه هاي دوره ما كه با ذعال صورتشون رو سياه مي كردند كه شبيه پدرشون بشند نه همچون بچه هاي اين دوره كه هركار مي كنند تا شبيه مادرشون بشند :ws44:

لینک به دیدگاه
متاسفانه در حال حاضر آرایشگاه های مردانه گریم داماد را گرانتر از عروس میگیرند:icon_pf (34):

فکر نمی کنم

تو شهر ما که گریم داماد حداکثر 200 تومن اما ارزونترین عروس 400 تومن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
حالم از اینجور کارا به هم میخوره وقتی مردی رو میبینم که اینجور کارا رو میکنه به مرد بودنه طرف شک میکنم

البته کرم ضد افتاب و اینجور چیزاش نه بلکه بند انداختن و ابرو برداشتن خو میخوان این کارا رو کنن اولش باید تغییر جنسیت بدن بعد از این کارا کنن

شک نکن:ws37: مگه هرکی‌ یه کرم به صورتش زد اتفاق خاصی‌ واسش میوفته? هرکی‌ جذاب شد دیگه مرد نیست؟؟؟؟!!!:jawdrop: فک نمیکنم کرم زدن یا ابرو بر داشتن به هورمون‌ها یا.. آسیب بزنه آخه چه ربطی‌ داره؟؟؟ :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
حالا همه میان میگن وای آرایش چیه پس این همه پسر با آرایش و تیپ خفن از مریخ میان جالب اینجاست دختر‌ها هم همین پسر‌ها رو تحویل میگیرن:ws37:

دقیقه

همیشه برای من سوال چرا پسرایی که آرایش می کنن به دختر هنوز درخواست دوستی نداده دختره خودشو می کشه که این پسر بهش توجه کنه انوقت پسری که آرایش نداره خودشو باید بکشه تا با یه دختر دوست بشه

انوقت همون دختری که خودشو واسه اون پسره می کشه میاد میگه انقدر بدم میاد از این پسرایی که آرایش می کنن:ws52::ws28:

لینک به دیدگاه
دقیقه

همیشه برای من سوال چرا پسرایی که آرایش می کنن به دختر هنوز درخواست دوستی نداده دختره خودشو می کشه که این پسر بهش توجه کنه انوقت پسری که آرایش نداره خودشو باید بکشه تا با یه دختر دوست بشه

انوقت همون دختری که خودشو واسه اون پسره می کشه میاد میگه انقدر بدم میاد از این پسرایی که آرایش می کنن:ws52::ws28:

جالبتر اینکه ترم اول بعضی‌ پسر‌ها تیپشون یه طوریه که نگم بهتره ۲-۳ترم بعد یکی‌ باید بگیرتشون:ws3: ترم ۷یا ۸ ندیدم که تیپ ساده داشته باشن خوبه که باز پیشرفت می‌کنن:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...