رفتن به مطلب

از من به شما نصیحت....

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

1- سعی کن وابسته نشی ! :w16:

2- کاری رو به خاطر اینکه ازت تشکر کنن،انجام نده !!

** آسايش دو گيتي تفسير اين دوحرف است >>>>>>> با دوستان مروت با دشمنان مدارا **

لینک به دیدگاه
اوه اوه

ملت نصیحتشون گل کرده:ws3:

بالا منبر خوش میگذره؟:gnugghender:

:icon_pf (34):

آخریشه به خدا. :ws3:

حیفم اومد اینو نگم. شرمنده. :icon_gol:

تو این چند سال زندگی که هممون داریم سپری میکنم یا تموم کردیم. همه شخصیت، طبقه اجتماعی، سطح سواد و قدرت مالی و ... شکل میگیره. بین 17 تا 27 سال. تو این چند سال هر کاری کردی، کردی. اگه نکردی دیگه نمیشه. یا خیلی سخت میشه. پس از ثانیه هاش نهایت استفاده رو بکنید. از همین الان به همه میگم هرچقدر هم تلاش کنید باز هم افسوس فرصت های از دست رفته رو خواهید خورد. پس تلاشتونو بیشتر کنید تا کمتر افسوس بخورید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من کلا هرچی فکر میکنم میبینم نصیحتی وجود نداره که من بتونم بگم... یعنی حداقل حرف ارزشمندی نیست...

نصیحت تا اونجایی که من میتونم درکش بکنم برداشت های ما با استفاده از قدرت مشاهده ی ماست... برای همین اکثر مواقع میتونه کاملا نادرست و گمراه کننده باشه به همین دلیل غیر قابل استفاده و بی ارزش هست...

چیزی که ما بهش نیاز داریم معرفت و فرزانگی هست... اگر کسی این دو رو داشت میتونه چراغ راه خیلی ها باشه...

لینک به دیدگاه
چیزی که ما بهش نیاز داریم معرفت و فرزانگی هست... اگر کسی این دو رو داشت میتونه چراغ راه خیلی ها باشه...

احسنت!

ادمی باید تجربیات مثبت و راهگشای خودش رو در اختیار دیگران قرار بده تا به یه دردی تو زندگی بخوره!

لینک به دیدگاه

دوست اگر دوست باشه در همه حال در کناره آدم میمونه نه فقط برای رفع نیازهای خودش و نوبت تو که شد هیچ ............... اینجور بشرها رو ولشون کنید موفقترید

لینک به دیدگاه
هیچ کس لیاقت اشک های تو رو نداره ...

واونی که لیاقتشو داره ؛ هیچوقت باعث ریختن اشکات نمیشه ... .

کاملا تاییییییییییییییییییییییییییید میشود

لینک به دیدگاه
منظورم این بود که خیلی از نصیحت بهتره...

چرا ناراحت شدی خوب...

می شه اسپم نکنید و بحثهای متفرقه رو بزارید برای جای دیگه؟

آرزو به دلم موند یه تاپیک مفید ببینم اینجا :sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...