رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 244
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه خبر مهم:

بچه ها هر کسی هر دیتیل کدی می خواد بگه بهش بدهم.

شرکتمون بهم حالی داد و گفت این دیتیل هایی که داری تصحیح می کنی رو یه کپی برای خودت بردار :ws17:

البته سر فرصت اینجا آپلود می کنم :w02:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام به همه.

من از سه شنبه ی هفته ی دیگه به مدت 2 ماه نیستم.گه گاهی سر می زنم.

بچه های خوبی باشید، با هم مهربون باشید :aghosh:

من 1 ماه پیش گفتم 2 ماه نیستم.درسته؟

بعضی وقتا هم میام سر می زنم و چند تا تاپیک آپ می کنم و می رم. حتی یه سری آموزش هم می نویسم. در صورتی که وقتی می گم نمی یام رسما" نباید کاری کنم.

این درسته همش طلب کار باشید؟ مگه من زندگی ندارم؟

کاری که نمی کنید، زخم زبون زدنتون چیه دیگه؟

متاسفم برای خودم که.... :hanghead::sigh:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
من 1 ماه پیش گفتم 2 ماه نیستم.درسته؟

بعضی وقتا هم میام سر می زنم و چند تا تاپیک آپ می کنم و می رم. حتی یه سری آموزش هم می نویسم. در صورتی که وقتی می گم نمی یام رسما" نباید کاری کنم.

این درسته همش طلب کار باشید؟ مگه من زندگی ندارم؟

کاری که نمی کنید، زخم زبون زدنتون چیه دیگه؟

متاسفم برای خودم که.... :hanghead::sigh:

کی زخم زبون زد:hanghead:

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم و ایضا محترمه!

از عنوان تاپیک معلومه واسه مدیراست!!!

جایی که مدیرا به هم از انواع نون و هندونه اونم صادراتی قرض می دن!

فقط دیدم مدیریت محترم ،ببخشید محترمه ناراحته!!!

شما دیگه چرا؟!

یک درد دل کوچک هم دارم.با این که به نظر آزاد معتقدم،به کل کل علمی هم معتقدم ولی بعضی از دوستان شهرساز یا سایر رشته ها با اظهار نظرهای چتی(بزن و درو) محیط رو واسه امثال من تازه وارد نامطلوب میکنن،بعضی اوقات من فرقی بین تالار با چت روم نمیبینم.از مدیران هم یک درخواست کوچیک دارم.وقت خودتون رو با جواب دادن به این جور مطالب هدر ندید.

تازه واردی که 3هفته از عمرش میگذره!

با ارزش پوزش اگه حرفام حتی کمی از حرفام بوی نصیحت داشت.

خسته نباشید.:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم و ایضا محترمه!

از عنوان تاپیک معلومه واسه مدیراست!!!

جایی که مدیرا به هم از انواع نون و هندونه اونم صادراتی قرض می دن!

فقط دیدم مدیریت محترم ،ببخشید محترمه ناراحته!!!

شما دیگه چرا؟!

یک درد دل کوچک هم دارم.با این که به نظر آزاد معتقدم،به کل کل علمی هم معتقدم ولی بعضی از دوستان شهرساز یا سایر رشته ها با اظهار نظرهای چتی(بزن و درو) محیط رو واسه امثال من تازه وارد نامطلوب میکنن،بعضی اوقات من فرقی بین تالار با چت روم نمیبینم.از مدیران هم یک درخواست کوچیک دارم.وقت خودتون رو با جواب دادن به این جور مطالب هدر ندید.

تازه واردی که 3هفته از عمرش میگذره!

با ارزش پوزش اگه حرفام حتی کمی از حرفام بوی نصیحت داشت.

خسته نباشید.:icon_pf (44):

ممنون بابت انتقاد به جا و خوبت :flowerysmile:

جواب شما رو تو پیغام خصوصی دادم ولی باز اینجا همه رو می گم. برای روشن شدن اذهان عمومی!:w02:

نه برای مدیرا نیست. مثلا" صندوق انتقادات پیشنهاداته:ws37:

هندونه رو می ذارن زیر بغل! :ws17:

خب دلخوری پیش میاد دیگه :hanghead:

کاملا" صحبتت درسته. یه چند ماه پیش تاپیک هایی که برای گپ و گفتگو بود رو بستم چون واقع" شاکی بودم :icon_razz: خیلی ها یادشونه. دلیلشم این بود که فعالیت های جانبی به عملی ترجیح داده شده بود و تالار معماری شده بود زنگ تفریح :w74: دلیل خیلی ها هم اینه: ما از صبح تا شب تو دانشگاه داریم با معماری می زنیم تو سرو کله ی خودمون. اینجا می خوایم بیایم شاد باشیم.

من اصلا" نمی گم گپ و گفتگو بده. 10-20% نه دیگه 90% :ws37:

اکثر کاربرا هم می دونن من آدم خشکی نیستم با همه می گم می خندم اما از اون طرف هم انتظار دارم شما ها هم یه کاری کنید. لطقا" نگید مگه ما کاری نکردیم مهناز خانوم؟:icon_razz: و بیاید 54675 تا لینک برای من بذارید.

ما چی مون از تالار های دیگه کمتره؟

همه می گن ماشالا کاربر آنلاین تالار معماری 45 نفر. سوت دست هورا :ws17: اما حیف که 80% این کاربرها مصرف گرا هستن. :sigh:

من خودم رو می گم. همیشه دوست دارم سره یه چیز بحث کنم. حالا اسمشم می ذاریم کل کل. حتی با عمرانیا و شهر سازا. چرا این کل کل فقط باید بشه مسخره کردنه هم دیگه؟ نباید بشه یه پله برای ترقی؟ برای یاد گرفتن و یاد دادن؟ :ws33:

چند هفته پیش تو 4دیواری معمارها بحث شد سره خونه های جدید و طراحی اونها. تا اونجایی که یادمه بحث فوق العاده قشنگ جلو رفت. من - مینا- سارا-ونوس - سپیده و چند نفر از بچه های دیگه بودیم.

اگه مثلا" من می گم فلام مدل آشپز خونه بده یکی دیگه دلیل بخواد ازم و....:w16:

باورتون نمی شه من 2 ترم پیش طراحی خونه داشتم. خونه ی شخصی دوبلکس. یکی از دوستان بسیار خوبم که واقعا" استادم هستن به قدری با من بحث کرد که حد نداشت. ریز ریز طرح رو با هم بررسی کردیم.

یه بخشش رو بگم: مهناز چند تا پله گذاشتی؟ 7-6. چرا 7-6؟ چون....

فکر چه افرادی رو کردی؟ فکر کردی اگه مادر حامله باشه جایی برای استراحتش بین پله ها هست؟

شیب پله هات چقدره؟ ارتفاع و.....

تو سرو کله ی هم می زدیم ها :w13: اما به قدر اون بحث برام آموزنده بود که حد نداشت :dancegirl2:

وای چقدر حرف زدم. ببخشید اگه یه جوری بود! :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

سلام به همه.

دوستان ببخشید چند وقت نمی تونم زیاد فعالیت کنم....خودم اینجام اما اصلا" تمرکز کافی برای فعالیت ندارم... امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید.

:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

برای با n ام....

خواهشا" سئوال تخصصی یا نظر خواهی یا درخواست در پروفایل ها صورت نگیره....

به بقیه کار ندارم....توی پروفایل من سئوال نپرسید..تاپیک هست....اونجا بپرسید میام جواب می دم.:hanghead:

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیر ،همکار مدیر،کاربر و...

دوستان من چندین سوال برام پیش اومده که به ترتیب مطرح میکنم:

1. توی تالار معماری بخش دانشگاه مجازی قسمت ضوابط طراحی مکان های مختلف با این بخش همکلاسی چه تفاوتی داره؟در بخش ظوابط طراحی تاپیک هایی به نام های طراحی مکان های فرهنگی،موزه،رستوران،مکان های درمانی،مسکونی،دانشجویی،تربیتی،هتل،پارکینک و اقلیم مناطق مختلف در این تالار زده شده و در قسمت همکلاسی بخش هایی با عنوان بخش اموزشی ،فرهنگی اداری، اقامتی، تفریحی ،درمانی هستش سوال اول من اینه چرا این ها رو یه پارچه نمی کنین؟
  2. کار برد دفتر مدیریت معمار چی هستش که شامل زیر بخش های (سوالات مشکلات پیشنهاادات و انتقادات) ودر( خواست ها) و (اخبار و اطلاعیه ها ) هستش؟و تفاوتش با بخش گفت و گوی ازاد چی هستش؟
  3. و...چندین سوال دیگه که بعد از مدیران محترم می پرسم

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت مدیر ،همکار مدیر،کاربر و...

دوستان من چندین سوال برام پیش اومده که به ترتیب مطرح میکنم:

1. توی تالار معماری بخش دانشگاه مجازی قسمت ضوابط طراحی مکان های مختلف با این بخش همکلاسی چه تفاوتی داره؟در بخش ظوابط طراحی تاپیک هایی به نام های طراحی مکان های فرهنگی،موزه،رستوران،مکان های درمانی،مسکونی،دانشجویی،تربیتی،هتل،پارکینک و اقلیم مناطق مختلف در این تالار زده شده و در قسمت همکلاسی بخش هایی با عنوان بخش اموزشی ،فرهنگی اداری، اقامتی، تفریحی ،درمانی هستش سوال اول من اینه چرا این ها رو یه پارچه نمی کنین

سلام.

اول اینکه پیشنهاد بخش هم کلاسی برای این بود که کرکسیون انجام بشه. یهنی بچه ها یه طرحیو می زنن بیان اونجا کرکسیون کنن و بقیه نظراتشون رو بگم. فکر کنم آخرین کرکسیون هم برای شهدحت بود که در مورد مجتمع مسکونی بود.

بخش ضوابط طراحی کلا" فرق داره . میام ضوابط رومی گیم بر حسب قوانین موجود.

یعنی هموه رو بیاریم تو یه بخش؟ :w58:

الان همش توی دانشگاه مجازی هست.

کار برد دفتر مدیریت معمار چی هستش که شامل زیر بخش های (سوالات مشکلات پیشنهاادات و انتقادات) ودر( خواست ها) و (اخبار و اطلاعیه ها ) هستش؟و تفاوتش با بخش گفت و گوی ازاد چی هستش؟

وااااااااااا خب خودت گفتی دیگه :w58:

دفتر مدیریت برای اینه که شما به جای اینکه بیای تو مسنجر ( :w000:)تشریف بیارید اینجا تا فاطمه و مینا و بقیه ی دوستان هم صحبت هاتون رو بشنون و همچنین برداشت های نادرست جلو گیری بشه :w16:

گفتگوی آزاد؟ :w58:

منظورت گفتگوهای معمارنه بود؟ :ws52:

کلا" یه کم مبهم داری می گیا :hanghead:

و...چندین سوال دیگه که بعد از مدیران محترم می پرسم

منتظریم :w16:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سلام سلام,(2334).gif

خانوم مدیر؛

میخوام یه تاپیک بزنم؛ طراحی؛ مثل اونیکه آرمین زده بودا؛

اما روندش اینطوریه که اول من یه سری ضوابط طراحیو میگم ؛ بعد بچه ها طراحی میکنن با استفاده از اون ضوابط؛

مثلا اولش از یه اتاق خواب شروع میکنم؛ میگم استادمون تو یونی چیا در موردش گفته؛ نحوه مبلمان و..... (2343).gif

بعد هر کس طرحشو یا دستی یا کدی میذاره و هر چی هم میدونه میگه,

بعد آشپزخونه و نشیمن و پذیرایی و.....

نظرت چیه؟ بزنم؟؟ (140).gif

لینک به دیدگاه

ممنون ونوس جان.

برای ضوابط کلا" یه بحش داریم که همه چی رو گفتیم...اگر چیز خاصی مده نظره تو همون بخش بگید بعد توی تاپیکتون لینک بدید.

عالیه به نظرم...باز به بچه های دیگه بستگی داره...امیدوارم پیگیر باشن....

اگر بتونی یه نمونه همین جا بزاری که ببینیم چه طوره خیلی بهتر می شه نظر داد.

ممنون :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ممنون ونوس جان.

برای ضوابط کلا" یه بحش داریم که همه چی رو گفتیم...اگر چیز خاضی مئه نظره تو همون بخش بگید بهد توی تاپیکتون لینک بدید.

عالیه به نظرم...باز به بچه های دیگه بستگی داره...امیدوارم بگیر باشن....

اگر بتونی یه نمونه همین جا بزاری که ببینیم چه طوره خیلی بهتر می شه نظر داد.

ممنون :flowerysmile:

یعنی چی بشه یه نمونه اینجا بذارم؟:ws52:

ما تو طرح 1؛ استادمون گفته بود که اتاق رویایی خودمونو طراحی کنیم, همهاینکارو دوس داشتن؛ کار جالبی بود؛:ws37:

خب این جا هم همینطور؛ به هم میگیم شرکت کنن؛ یکم بچه ها فعال میشن؛

از ضوابط هم ؛ اینایی نیست که تو نت هم سرچ میکنیم و پیدا میشه؛

مثلا استاد طرحمون 5 خط برا اتاق خواب توضیح داد؛

گفتم خوبه که وقتی قراره بگیم طرح این هفته اتاق خوابه؛ اون 5 خط رو بذارم؛ بقیه هم هرچی استاداشون گفته بذارن؛

یعنی اطلاعاتمونو به اشتراک بذاریم؛

شاید راست میگی؛ بگیر نباشه؛ اما گفتم با طرح های سبک شاید بچه ها تنبلی نکنن

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام به همه ی دوستان خوبم...(2334).gif

من از فردا دانشگاهم شروع می شه...حدود 4 ماه خیلی کم میام...سر می زنم...اما کم.... شاید روزی نیم ساعت.

در نبود من مواطب تالار خودتون باشید...:ws44:

کاری داشتید با مینای و فاطمه در میون بگذارید.

شاد و سلامت باشید %281070%29.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...