رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این لیست بای دعوت کاربران معماری برای تاپیک های تخصصیه

azadeh_arch _eng, fatemeh7, kimia, lady architect, M@hya, mahdi_ctr, moein.s, Number_One, S.Ansari,*ملینا*, .FatiMa, 6161, ::: شیـــما :::,oldouz_a, AFARIN, Afsaneh.M, ALI*, amin_architect22, anastazia, archi.sadjad, arpak, asdi, asef-a, azadeh_arch _eng, niaz, nice-arch,fatemeh7,from_hell,Gizmo,zahra22,Sepideh.mt,ooraman,fargol_2408,FatiMa.,bahar_68,DDDIQ,designer.ali,ehsan2054,immortal,island,JMSbeta,lilac,m.mahnaz,setareh.blue,s_s,taghdir,titi.kh,سارا,asef-a,Mahnaz.d, حانیه,* Ven000s *
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 244
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان
* v e n o o s * مهمان
کسایی که چند ماهه فعالیتی ندارن یا یه پست زدن بود و نبودشون فرقی نداره

اشکال نداره؛ اینجوری انگیزه ای میشه بیان و فعالیت کنن :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

اینم یه لیست برای بخشای ویژه کاربرا : (279).gif

.FatiMa , سـارا ,Mahnaz.D , Gizmo ,~M~O~J~ , miniA

.FatiMa : مدیر تالار معماری

Mahnaz.d : مدیر دانشکده مجازی معماری

miniA : مدیر روابط عمومی معماری

سارا : کاربر ویژه معماری و کاربر طلایی معماری

~M~O~J~: کاربر طلایی معماری

Gizmo : کاربر طلایی معماری

[h=1]

[/h][h=1][/h]

لینک به دیدگاه
اینم یه لیست برای بخشای ویژه کاربرا : (279).gif

.FatiMa : مدیر تالار معماری

Mahnaz.d : مدیر دانشکده مجازی معماری

miniA : مدیر روابط عمومی معماری

سارا : کاربر ویژه معماری و کاربر طلایی معماری

~M~O~J~: کاربر طلایی معماری

Gizmo : کاربر طلایی معماری

مگه اعلام کرده بودیم کاربرا بیان لیست اعضای ویژه بدن؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

[h=1]سری جدید جلسات کاربرای معماری[/h]

این تاپیک به نظرم در حال حاضر خیلی می تونه به تالار کمک کنه... نمی دونم چرا بسته شد .اما راه اندازی دوبارش ضرری نداره :icon_redface:

هر هفته یه روز و ساعت مشخص ، همه بچه های تالار جمع بشیم و راهکارهایی برای پیشرفت تالار ارائه بدیم...

البته طبق معمول الان همه درگیر امتحاناتن...icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

من یه پیشنهاد دارم :icon_redface:

اینکه آخر هر ماه یه نظرسنجی در مورد تالار داشته باشیم و بچه ها نظرشون رو در مورد بخشهای مختلف تالار ( هر بخشی که توش فعالیت می کنن) بگن.اینطوری هم روند پیشرفت تالار در هر ماه ارزیابی می شه و هم یه سری تغییرات با نظر بچه ها و تایید مدیران تالار اعمال می شه :w16:

اون تاپیک پست قبلیم هم دوباره راه بیفته خیلی خوبه hanghead.gif

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

اینکه آخر هر ماه یه نظرسنجی در مورد تالار داشته باشیم و بچه ها نظرشون رو در مورد بخشهای مختلف تالار ( هر بخشی که توش فعالیت می کنن) بگن.اینطوری هم روند پیشرفت تالار در هر ماه ارزیابی می شه و هم یه سری تغییرات با نظر بچه ها و تایید مدیران تالار اعمال می شه :w16:

اون تاپیک پست قبلیم هم دوباره راه بیفته خیلی خوبه :hanghead:

ممنون سارا جون؛پیشنهاد خیلی خوبیه، مخصوصا جلسه کاربران :w16:

تو این مدت فاطیما خیلی برا تالار حمت کشید؛ کلا با این همه کاربر خوب معماری؛ متاسفانه فقط چند نفر هستن که تاپیکا رو آپ میکنن ....

حتی برای مسابقه عکاسی هم فقط یک نفر شرکت کرد!

امیدوارم با توجه به نظرات و پیشنهادای بچه ها تو تاپیک معماران نواندیشان و پیشنهاد خوبت؛ باعث پیشرفت تالار بشه :w16:

لینک به دیدگاه
ممنون سارا جون؛پیشنهاد خیلی خوبیه، مخصوصا جلسه کاربران :w16:

تو این مدت فاطیما خیلی برا تالار حمت کشید؛ کلا با این همه کاربر خوب معماری؛ متاسفانه فقط چند نفر هستن که تاپیکا رو آپ میکنن ....

حتی برای مسابقه عکاسی هم فقط یک نفر شرکت کرد!

امیدوارم با توجه به نظرات و پیشنهادای بچه ها تو تاپیک معماران نواندیشان و پیشنهاد خوبت؛ باعث پیشرفت تالار بشه :w16:

مرسییییییhapydancsmil.gif

دلیل عمده ای که باعث می شه بچه ها کمتر فعالیت کنن، من فکر می کنم به خاطر مشغله زیادی باشه که در طول ترم دارن...در مورد خود من که اینجوری بود.از بس فشار و استرس روم بود ، وقتی هم میومدم تالار دیگه حوصله ای برام نمی موند بخوام فعالیت کنمicon_pf%20(34).gif

ولی ترم که تموم بشه و پروژه رو بدم، منکه این قول رو می دم مثل تابستون همیشه حضور داشته باشم و فعالیت کنم.مسلما بچه های دیگه هم همینطورن...از فاطیمای عزیز هم می خوام این یه مدت هم مثل همیشه صبوری کنه تا پروژه هامونو بدیم hanghead.gif

لینک به دیدگاه

اون تاپیک پست قبلیم هم دوباره راه بیفته خیلی خوبه hanghead.gif

ممنون سارا جان که فکر تالاری گلم

چشم حتما پیشنهاد خوبیه

از الان بیشتر رو کارا و بخشها تمرکز کنین آخر اسفند حتما یه نظر سنجی می ذاریم تا شروعش باشه و بعد از اون هر ماه ادامه ش می دیم :icon_gol:

مرسییییییhapydancsmil.gif

دلیل عمده ای که باعث می شه بچه ها کمتر فعالیت کنن، من فکر می کنم به خاطر مشغله زیادی باشه که در طول ترم دارن...در مورد خود من که اینجوری بود.از بس فشار و استرس روم بود ، وقتی هم میومدم تالار دیگه حوصله ای برام نمی موند بخوام فعالیت کنمicon_pf%20%2834%29.gif

ولی ترم که تموم بشه و پروژه رو بدم، منکه این قول رو می دم مثل تابستون همیشه حضور داشته باشم و فعالیت کنم.مسلما بچه های دیگه هم همینطورن...از فاطیمای عزیز هم می خوام این یه مدت هم مثل همیشه صبوری کنه تا پروژه هامونو بدیم hanghead.gif

قبول دارم عزیزم خود منم به خاطر کنکورو درسا خیلی نمی تونم به تالار برسم مخصوصا این اواخر

ایشالا بعد این شاهد حضور همه بخصوص تو گلم باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون سارا جان که فکر تالاری گلم

چشم حتما پیشنهاد خوبیه

از الان بیشتر رو کارا و بخشها تمرکز کنین آخر اسفند حتما یه نظر سنجی می ذاریم تا شروعش باشه و بعد از اون هر ماه ادامه ش می دیم :icon_gol:

قبول دارم عزیزم خود منم به خاطر کنکورو درسا خیلی نمی تونم به تالار برسم مخصوصا این اواخر

ایشالا بعد این شاهد حضور همه بخصوص تو گلم باشیم:icon_gol:

مرسی فاطمه جونم که پیشنهادات ما برات مهمه.و بازم مرسی که این مدت صبوری به خرج دادی ...:icon_redface::w16:

ایشاالله از اسفند دیگه با کمک هم دوباره تالارو فعال می کنیمhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

من هی پیشنهاد میاد تو ذهنم:icon_pf (34):

میگم بیایم مسابقه راندو رو جدی تر ادامه بدیم...پیشنهاد من اینه که آخر هر ماه یه مسابقه راندو داشته باشیم.برای قوی شدن دستمون هم برنامه راندوی هفتگیمونو ادامه میدیم ، هر هفته یه طرح راندو کنیم ، و هفته چهارم ماه(آخر ماه ) یه مسابقه راندو بزاریم با نظرسنجی. اینجوری مرتب دستمون تو کاره و تمرین هم می شه واسمون...به نظرم خیلی خوب می شه.موافخین؟؟؟:icon_pf (34):

اصلا بعد چندماه می تونیم کارهای نفرات برتر هر مسابقه رو توی یه تاپیک قرار بدیم و از بچه های همه رشته ها دعوت کنیم بیان کارهارو ببینن.هم یه آرشیو از بهترین کارها داریم و هم یه جور نمایشگاه مجازی می شه :a030:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

میگم بیایم مسابقه راندو رو جدی تر ادامه بدیم...پیشنهاد من اینه که آخر هر ماه یه مسابقه راندو داشته باشیم.برای قوی شدن دستمون هم برنامه راندوی هفتگیمونو ادامه میدیم ، هر هفته یه طرح راندو کنیم ، و هفته چهارم ماه(آخر ماه ) یه مسابقه راندو بزاریم با نظرسنجی. اینجوری مرتب دستمون تو کاره و تمرین هم می شه واسمون...به نظرم خیلی خوب می شه.موافخین؟؟؟:icon_pf (34):

اصلا بعد چندماه می تونیم کارهای نفرات برتر هر مسابقه رو توی یه تاپیک قرار بدیم و از بچه های همه رشته ها دعوت کنیم بیان کارهارو ببینن.هم یه آرشیو از بهترین کارها داریم و هم یه جور نمایشگاه مجازی می شه :a030:

آره ها؛ جالب میشه، اخرش کارا آرشیو شه و نمایشگاه زده شه :ws3:

لینک به دیدگاه

اهوم پیشنهاد خوبیه اگه بچه ها شرکت کنن

هر هفته یه کار رنگی راندو کنیم آخر هفته یه کار خام

یه آرشیو کلا برا مسابقات داریم که کارایی که اول شدنو می ذاریم توش همون کافی نیست؟؟

لینک به دیدگاه

خیلللللییی خوببببه......................:a030::ws3:آفرییییییین...........:ws37:

لینک به دیدگاه
اهوم پیشنهاد خوبیه اگه بچه ها شرکت کنن

هر هفته یه کار رنگی راندو کنیم آخر هفته یه کار خام

یه آرشیو کلا برا مسابقات داریم که کارایی که اول شدنو می ذاریم توش همون کافی نیست؟؟

چرا چرا همون خوبه...من نمیدونستم همچین آرشیوی داریم...:icon_redface:

ممکنه هفته های اول شرکت کننده ها کم باشن اما به نظرم بهتره منظم برنامه رو اجرا کنیم...کم کم تعداد شرکت کننده ها زیاد می شه وقتی ببینن برنامه منسجم و جدیه:w16::w16:

خیلللللییی خوببببه......................:a030::ws3:آفرییییییین...........:ws37:

مرسییییییییییییی :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...