رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 244
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان
دیشب یه تاپیک زده بودم به اسم آزادی

،http://noandishaan.com/forums/showthread.php?t=67729

اسمشو تغییر دادین به برج یا میدان آزادی؛

فک کنم بهتره یا بنویسین برج آزادی، یا اینکه میدان آزادی؛:ws37:

آخه اسم برج یا میدان آزادی یه جوراییه، انگار سوالیه برج یا میدان؟

به میدان آزادی تغییر داده شد

لینک به دیدگاه

با سلام ودرود خدمت شما

در اطلاعیه تالار شما چند غلط کوچک املایی وجود دارد:

درخواست ها در تاپیکمربوطه داده شود

1. بری (برای)نتیجه گیری سریع تر از بخش جستجو استفاده کنید.

با تشکر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلام ودرود خدمت شما

در اطلاعیه تالار شما چند غلط کوچک املایی وجود دارد:

درخواست ها در تاپیکمربوطه داده شود

1. بری (برای)نتیجه گیری سریع تر از بخش جستجو استفاده کنید.

با تشکر:icon_gol:

ممنون..تصحیح شد :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

چرا بعضی از موضوعها تو بخش مختلف تاپیکش زده شده؟؟ مثلا تاپیک پله، هم تو بخش دکوراسیون داخلی هست و هم تو بخش عکسهای معماری! اینجوری عکسها پراکندن...من نمی دونم باید تو کدوم تاپیک عکس بزارم یا به کدومش مراجعه کنم

پله های داخلی عجیب :

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=22128

تاپیک پله / بخش عکسهای معماری

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=1490&page=7

لینک به دیدگاه
چرا بعضی از موضوعها تو بخش مختلف تاپیکش زده شده؟؟ مثلا تاپیک پله، هم تو بخش دکوراسیون داخلی هست و هم تو بخش عکسهای معماری! اینجوری عکسها پراکندن...من نمی دونم باید تو کدوم تاپیک عکس بزارم یا به کدومش مراجعه کنم

پله های داخلی عجیب :

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=22128

تاپیک پله / بخش عکسهای معماری

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=1490&page=7

ادغام شدن

پله

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا" فقط به خاطر اینکه بگید یه تاپیک جدید زدم نرید عین یا حتی شبیه یه تاپیک دیگه رو باز کنید....

بعضی از تاپیک ها ادغام می شن....در صورتی که نمی دونید اون تاپیک هست یا نه ...جستجو کنید....

لینک به دیدگاه

سلام مدیرای معمار. خسته نباشید همگی :a030:

ما شهرسازا رو نمی بینین خوش میگذره؟ :w02:

اسپم نمیخوام بکنم :w000: میخواستم پوشنهاد بدم :ws3:

چند روزه که دارم وضعیت تالارها رو بررسی میکنم تا ببینم چطوری هستن و اینا. وضعیت تالار معماری رو دیدم، به نظرم اومد که شرایطش طوریه که اگه از ایده تالار عمران استفاده کنه و معیارهایی رو تعریف کنه و امتیاز مدیریتی به کاربرای تالارش واسه هر هفته بده و طبق اونا کاربر برتر هفته رو معرفی کنه میتونه اثرات خوبی رو بذاره به نظرم. تو اینجا جدولی که امیررضا تهیه کرده بود رو ببینین. البته فکر کنم واسه دو هفته از ماه پیش هستش:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=31995&page=6

به نظرم اینجا هم همچین طرحی ریخته بشه و یه سری معیارهای مشخص تعریف بشه. مثلاً گذاشتن نمونه کار انقدر امتیاز، تاپیکای آموزشی فلان امتیاز، شرکت تو بحثا فلان امتیاز، زدن تاپیک ها و پستهای مفید فلان امتیاز، شرکت در کارهای تمرینی فلان امتیاز و ......

اگر تمایل دارین یه تستی بکنین :w16:

لینک به دیدگاه

کاشکی این موضوع تو تابستون اجرا می شد...دانشگاهها که شروع بشه، همین چند نفرمون هم دیگه نمی رسیم زیاد فعالیت کنیم چه برسه به اینکه بخوایم بچه ها رو به فعالیت واداریم.... :hanghead:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
کاشکی این موضوع تو تابستون اجرا می شد...دانشگاهها که شروع بشه، همین چند نفرمون هم دیگه نمی رسیم زیاد فعالیت کنیم چه برسه به اینکه بخوایم بچه ها رو به فعالیت واداریم.... :hanghead:

به نظر من طرح خیلی خوبیه، کاش تو تابستون اجرا میشد،(468).gif

من این طرح رو تو تالار عمران دیدم خیلی خوب بود؛ طرف یه پست و تاپیک که میداد تو تالارشون کلی مورد تشویق مدیرا قرار میگرفت ؛ جالب بود.... (279).gif

لینک به دیدگاه

به نظر من طرح خیلی خوبیه، کاش تو تابستون اجرا میشد،(468).gif

من این طرح رو تو تالار عمران دیدم خیلی خوب بود؛ طرف یه پست و تاپیک که میداد تو تالارشون کلی مورد تشویق مدیرا قرار میگرفت ؛ جالب بود.... (279).gif

خب تاپیک امتیازها فکر کنم یک ماهی هست زده شده....یا شاید بیشتر....:w16:

تابستون؟ کیا می گفتن ما پروژه داریم...ما درس داریم ...ما واحد تابستونی داریم و.....:ydm47612zsesgift969

هر تالار با هر تالار دیگه ای فرق داره...اینو یادتون نره :texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه
خب تاپیک امتیازها فکر کنم یک ماهی هست زده شده....یا شاید بیشتر....:w16:

تابستون؟ کیا می گفتن ما پروژه داریم...ما درس داریم ...ما واحد تابستونی داریم و.....:ydm47612zsesgift969

هر تالار با هر تالار دیگه ای فرق داره...اینو یادتون نره :texc5lhcbtrocnmvtp8

(من ترم تابستون داشتم در ضمن من موقع امتحانات ترم تابستون بود که گفتم یکی دو هفته نمیام فکر کنم منطقی باشه که یه هفته نیام تا بشینم درس بخونم :girl_yes2:)

بعدشم درسته که هر تالار با تالار دیگه فرق داره اما می شه از کارای مثبتشون الگو برداری کرد :4chsmu1: غیر از اینه؟؟؟

لینک به دیدگاه

(من ترم تابستون داشتم در ضمن من موقع امتحانات ترم تابستون بود که گفتم یکی دو هفته نمیام فکر کنم منطقی باشه که یه هفته نیام تا بشینم درس بخونم :girl_yes2:)

بعدشم درسته که هر تالار با تالار دیگه فرق داره اما می شه از کارای مثبتشون الگو برداری کرد :4chsmu1: غیر از اینه؟؟؟

من که منظورم شما نبود فقط...حیلی از بچه ها هستن کاراشون تا وسطای تابستون طول می کشه :ws37:

بر منکرش لعنت :ydm47612zsesgift969

تاپیک امتیازا هستا.....چیز دیگه ای مد نظرتونه بگید :w16:

من خودم مد نظرم هست که رو زبان تخصصی بیشتر کار کنیم...چون حیلی ها ارشد دارن...و دیدک خیلی ها از همین زبان ضربه می خورن...حیفه کسی که اسکیسش رو 90 % می زنه با درسای تخصصی % بالا...فقط و فقط به خاطر زبان 10% قبول نشه :sigh:...نمونه ی این افراد هم کم نیستن....:hanghead:

می دونم خیلی سحته...من خودمم ربانم هنوز خوب نیست...گفتم دیکشنری وره دلمه....برای همین دوست دارم بقیه هم جلو برن....فقط یه ایده بود...همین :hanghead:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

میگما, کاشکی این تاپیکایی که انتقال داده میشن؛ قیافشون دیگه تو همونجا باقی نمیموند؛ مثلا همون صفحه اول تالار , 5-6 تا تاپیک جابجا شد؛ واسه اینکه اونجا شلوغ نباشه دیگه؛ اما فقط مطالب از اونجا برداشته شده؛ شکلش که هست :ws37:

یه چیز دیگه؛ واسه تالار امتیازا, اولا دلیل امتیازی که به کاربر میدادین رو میگفتین؛ کاشکی همون روند رو ادامه میدادین, دستتون مرسی؛%28279%29.gif

راستی , خیلی دوست دارم اعضای طلایی تالارمونو بدونم کیا هستن؛ %28279%29.gif

لینک به دیدگاه
میگما, کاشکی این تاپیکایی که انتقال داده میشن؛ قیافشون دیگه تو همونجا باقی نمیموند؛ مثلا همون صفحه اول تالار , 5-6 تا تاپیک جابجا شد؛ واسه اینکه اونجا شلوغ نباشه دیگه؛ اما فقط مطالب از اونجا برداشته شده؛ شکلش که هست :ws37:

یه چیز دیگه؛ واسه تالار امتیازا, اولا دلیل امتیازی که به کاربر میدادین رو میگفتین؛ کاشکی همون روند رو ادامه میدادین, دستتون مرسی؛(279).gif

راستی , خیلی دوست دارم اعضای طلایی تالارمونو بدونم کیا هستن؛ (279).gif

خب تاپیک های انتقال داده شده یا حذف شده برای یه مدت اونجوری هست تا ورژن جدید کاملا" راه بیفته

اکثر امتیازا دلیلش فعالیت خوب کاربرا بوده....:yes:

اونم سکرته فهلنی ...بعدا" می گیم :texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...