رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

سازمان سنجش اعلام کرد جهت حالگیری زودتر داوطلبین نتایج رو بعد از عید فطر و هفته اول شهریور اعلام می کنه :persiana__hahaha:

دستش درد نکنه:whistles:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همون داوطلبینینی که به صورت داوطلبانه اومدن زبون درازی می کنن :persiana__hahaha:

من که از خدامه زودتر اعلام کنن:whistle:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سازمان سنجش اعلام کرد جهت حالگیری زودتر داوطلبین نتایج رو بعد از عید فطر و هفته اول شهریور اعلام می کنه :persiana__hahaha:

یعنی یک حالی میده یه روزی بیایم حاله شمارو بپرسیم بعده ارشد که نگو :persiana__hahaha::(50):

• Like 2
لینک به دیدگاه
یعنی یک حالی میده یه روزی بیایم حاله شمارو بپرسیم بعده ارشد که نگو :persiana__hahaha::(50):

این بنده خدا ارشدش رو داده زینا.سوتی دادی:whistle:

• Like 1
لینک به دیدگاه

بچه ها چقدر در مورد کنکور حرف میزنید چندتا جک میگم شاد شید:

غضنفر میره مسابقه بیست سوالی، رفقاش از پشت‌صحنه بهش میرسونن كه: جواب خیاره، فقط تو زود نگو كه ضایع شه. خلاصه مسابقه شروع میشه، غضنفر میپرسه: تو جیب جا میگیره؟ میگن: نه. غضنفر میگه: بابا این عجب خیار گنده‌ایه!

غضنفر میخواسته تو یك اداره دولتی استخدام شه، میبرنش گزینش. اونجا یارو ازش میپرسه: شما وقتی میخواین وارد مستراح شید، با پای راست وارد میشید یا با پای چپ؟! غضنفر هول میشه، میگه شما منو استخدام كنید، من با سر وارد میشم!

غضنفر سرطان داشته، میره مشهد خودشو با قفل و زنجیر میبنده به پنجره فولادی و كلید رو هم قورت میده، میگه: تا شفا نگیرم نمیرم! بعد یك ساعت خبر میرسه كه تو حرم بمب گذاشتن، غضنفر یك كم دست و پا میزنه، بعدِ یك مدت داد میزنه: یا حضرت ابوالفضل منو از دست این امام رضا نجات بده!!!

غضنفر میره خواستگاری، اسم دختره غزال بوده ولی غضنفر قاط زده بوده، یك بند بهش میگفته آهو خانوم! خلاصه وقتی دختره میاد چایی تعارف كنه، غضنفر میگه: دست شما درد نكنه آهو خانوم! دختره شاكی میشه، میگه: بابا اسمه من غزاله نه آهوغضنفر میگه: ای بابا فرقی نداره... حیوون حیوونه دیگه!

- بابای غضنفر میمیره، مجلس ختمش رفیقای غضنفر همه میان بهش تسلیت میگن. غضنفر خیلی احساساتی میشه، میگه: به خدا خیلی زحمت كشیدین تشریف آوردین، ‌شرمنده كردین... انشالله ختم پدرتون جبران می‌كنم!

ترکه موقع مرگش بچه هاشو جمع میکنه

بهشون یه چوب میده میگه بشکنید میشکنن

بعد یه دسته چوب میده میگه بشکنید میشکنن

بعد یه دسته بیل میده میگه بشکنید میشکنن

. بعد 10 تا دسته بیل میده میگه بشکنید میشکنن.

مفتول میده میشکنن . تیر اهن 18 میده میشکنن .

میگه کره خرا لر بازی در نیارین میخوام نصیحتتون کنم

:ws28:

لینک به دیدگاه
:ws3:

وقتی که باید برای کنکور میخوندن سعید و حمید از انجمن بیرون نمیرفتن....یادش بخیر بهشون میگفتم....انجمن هم یکی از رفرنس های ارشده..از وقتی کنکور دادن...دیگه انجمن نمیان:ws28:

زینا هم که همش مارو دق میده....:vahidrk: قبول میشی دیگه:icon_razz:

بیا برو خونتون بینم:banel_smiley_4:

حالا

نتایج قطعی کنکور کارشناسی ارشد 91 دقیقا کی میاد؟

سلام و :vahidrk:

13ام:vahidrk:

دقیقا کدوم داوطلبین:w02:

:banel_smiley_4::whistles:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:ws3:

وقتی که باید برای کنکور میخوندن سعید و حمید از انجمن بیرون نمیرفتن....یادش بخیر بهشون میگفتم....انجمن هم یکی از رفرنس های ارشده..از وقتی کنکور دادن...دیگه انجمن نمیان:ws28:

زینا هم که همش مارو دق میده....:vahidrk: قبول میشی دیگه:icon_razz:

مریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم نزن منو خوب:4564:

تو خودت درد کشیده ای استرس دارم خوب:sigh:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم نزن منو خوب:4564:تو خودت درد کشیده ای استرس دارم خوب:sigh:
استرس تو تا اردیبهشت من رو هم کشت...ولی الان دیگه استرس چی داری؟رتبت خوب شده دیگه...استرس واسه سعید و حمیده که معلوم نیست آیا قبول بشن یا نه
  • Like 1
لینک به دیدگاه
استرس تو تا اردیبهشت من رو هم کشت...ولی الان دیگه استرس چی داری؟رتبت خوب شده دیگه...استرس واسه سعید و حمیده که معلوم نیست آیا قبول بشن یا نه

تو هم همش از ما میه بذار هاااااااااااااااا:w000::w000::w000::vahidrk:

فمنیست:vahidrk:

• Like 1
لینک به دیدگاه

عیدتون مبارک ..:icon_gol::icon_gol: :icon_gol:سازمان رنجش جواب های نهایی رو 13 میزاره؟ نمی دونم چی کار می کنند؟ ! تو برزخ گیر افتادیما!!!!راستی از بچه ها کسی هست نرم افزارهایی مثل کتیا، carieer ،pipping رو بلد باشه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
اینشالله که قبولن.. این جوری که شما گفتی استرس ماله سعید و حمیده که معلوم نیست آیا قبول شن یا نه منم بودم ناامید میشدم:whistles:
  • Like 1
لینک به دیدگاه
عیدتون مبارک ..:icon_gol::icon_gol: :icon_gol:سازمان رنجش جواب های نهایی رو 13 میزاره؟ نمی دونم چی کار می کنند؟ ! تو برزخ گیر افتادیما!!!!راستی از بچه ها کسی هست نرم افزارهایی مثل کتیا، carieer ،pipping رو بلد باشه؟

احتمالا دهم میزاره.....

دو تا استاد خوب کتیا در تالار داریم.J.A و ssmosavian

کریر هم آقا اسماعیل و مهندس مجید رحیمی کارشون درسته...

اینشالله که قبولن.. این جوری که شما گفتی استرس ماله سعید و حمیده که معلوم نیست آیا قبول شن یا نه منم بودم ناامید میشدم:whistles:

نه...این دو تا قضیه شون فرق میکنه...شما قبولی دوست عزیز..:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
احتمالا دهم میزاره.....

دو تا استاد خوب کتیا در تالار داریم.J.A و ssmosavian

کریر هم آقا اسماعیل و مهندس مجید رحیمی کارشون درسته...

نه...این دو تا قضیه شون فرق میکنه...شما قبولی دوست عزیز..:w02:

مثلا چه فرقی میکنیم ما؟:banel_smiley_4::w000:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...