رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

بچه ها این دو هفته نه تست دیگه بزنین نه چیز جدید بخونین،چون اصلا فایده نداره.

تا میتونین فقط مرور و مرور و مرور.

دقیقا مثل کتاب ادبیات،هرچی دارنی بذارین جلوتون و مدام به فرمول ها و حل ها نگاه کنین و تو ذهنتون حلش کنید.

چیزی یادتون نرفته، فقط با مرور دوباره جای خودش رو تو حافظتون پیدا میکنه.

این دو هفته همت کنین حتما نتیجه زحماتتون رو میگیرین. :icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.من تازه از ديروز شروع كردم .ميرسم همه درسارو مرور كنم؟:sad0:

من خودم هم دو هفته آخر رو کامل برای مرور گذاشتم.

حتما میرسین.

فقط به این ترتیب مرور کنین به نظرم بهتره:

1- مجموعه ریاضیات

2- مجموعه جامدات

3- مجموعه ارتعاشات

4- مجموعه سیالات

• Like 6
لینک به دیدگاه
من خودم هم دو هفته آخر رو کامل برای مرور گذاشتم.

حتما میرسین.

فقط به این ترتیب مرور کنین به نظرم بهتره:

1- مجموعه ریاضیات

2- مجموعه جامدات

3- مجموعه ارتعاشات

4- مجموعه سیالات

استاد، من هنوز تو خوندن ریاضی آقاسی، دچار تردیدم

درسته که کم می خونم، یعنی هر هفته فقط 10-15 صفحه، ولی احساس میکنم اینطور که پیش میرم، هیچی نمیتونم حل کنم

متن درس و تمرین های متن رو فقط میخونم و به زور، حلشون رو میفهمم

یه همین خاطر سعی میکنم تست های تکمیلی سطح 1 رو هم بزنم، یا حداقل راه حلشون رو یاد بگیرم

به نظرتون، همینطوری ادامه بدم، یا اقدام دیگه ای بکنم ؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

درسته که کم می خونم، یعنی هر هفته فقط 10-15 صفحه، ولی احساس میکنم اینطور که پیش میرم، هیچی نمیتونم حل کنم

یه همین خاطر سعی میکنم تست های تکمیلی سطح 1 رو هم بزنم، یا حداقل راه حلشون رو یاد بگیرم

کشتی مارو با اون تردیدت. :zadan:

فکر کنم برگه های ارشد رو هم بذارن جلوت هنوز تردید داشته باشی چیو جواب بدی.

ولی جدا از شوخی همین کارت درسته،حتما ادامه اش بدی موفق میشی :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

شما اجازه بده کنکور 91بیاد و بره

اگر من از روشی که داشتم نتیجه گرفتم خودم راهنماییت میکنم

الان وقت پرسیدن سوال چجوری آقاسی بخونم نیست که:ws3:

30دفه جواب اینو بچه ها دادن باز تردید داری:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
شما اجازه بده کنکور 91بیاد و بره

اگر من از روشی که داشتم نتیجه گرفتم خودم راهنماییت میکنم

الان وقت پرسیدن سوال چجوری آقاسی بخونم نیست که:ws3:

30دفه جواب اینو بچه ها دادن باز تردید داری:ws3:

ایشالا روشت جواب میده و به من بیچاره هم کمک میکنی

چیکار کنم خب، نادانی کردم، از اون اول فنی حرفه ای خوندم که کاش ریاضی میخوندم و حالا اینقدر دردسر نمیکشیدم

کشتی مارو با اون تردیدت. :zadan:

فکر کنم برگه های ارشد رو هم بذارن جلوت هنوز تردید داشته باشی چیو جواب بدی.

ولی جدا از شوخی همین کارت درسته،حتما ادامه اش بدی موفق میشی :a030:

چیکار کنم خب؟

چون تا حالا ریاضی رو عمیق نخوندم و الکی، فقط واسه پاس کردن بوده، اونم بین دانشجوهای فنی، هیچوقت نفهمیدم که در چه سطحی هستم

چقدر بلدم، نسبت به بقیه

به همین خاطر الان همش با خودم میگم، شاید این طرز خوندن غلط باشه، بزار از بچه های ریاضی بپرسم، شاید دارم راهو اشتباه میرم

• Like 1
لینک به دیدگاه

اقا اسی؛ من کلا خیلی تست نزدم؛اما تو این یه ماه اخیر؛ مثلا خلاصه ها رو خوندم ویه ذره هم تست زدم؛اما چند وقت پیش که کنکور 80 و 83 رو زدم؛از درصدام فهمیدم؛عملا همچی دوباره یادم رفته؛به خصوص دروس سیالاتی؛به نظرتون با این وجود چه جوری این دو هفته رو دوره کنم که دوباره یادم نره؛احساس میکنم ؛شاید روش دوره کردنم درست نبوده؛با این اوصاف ؛این دو هفته بازم اصلا تست نزنیم؟ من میخواستم 5؛6 روز مونده به کنکور ؛4 تا کنکور 87 تا 90 رو شبیه سازی کنم؛درست نیست؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
اقا اسی؛ من کلا خیلی تست نزدم؛اما تو این یه ماه اخیر؛ مثلا خلاصه ها رو خوندم ویه ذره هم تست زدم؛اما چند وقت پیش که کنکور 80 و 83 رو زدم؛از درصدام فهمیدم؛عملا همچی دوباره یادم رفته؛به خصوص دروس سیالاتی؛به نظرتون با این وجود چه جوری این دو هفته رو دوره کنم که دوباره یادم نره؛احساس میکنم ؛شاید روش دوره کردنم درست نبوده؛با این اوصاف ؛این دو هفته بازم اصلا تست نزنیم؟ من میخواستم 5؛6 روز مونده به کنکور ؛4 تا کنکور 87 تا 90 رو شبیه سازی کنم؛درست نیست؟

ببین تو این هفته های آخر هرچی مطلب جدید بخونی یا شبیه سازی کنی،بیشتر بهت استرس وارد میشه.

الان فقط فرصت جمع بندیه،مطمئن باش هرچی داری رو مسلط بشی تو کنکور نتیجه خوبی میگیری.

مجموعه سیالات را بذار برای سه روز قبل از کنکور روزی یک کدوم را کامل و دقیق بخون.

• Like 6
لینک به دیدگاه

چیکار کنم خب؟

چون تا حالا ریاضی رو عمیق نخوندم و الکی، فقط واسه پاس کردن بوده، اونم بین دانشجوهای فنی، هیچوقت نفهمیدم که در چه سطحی هستم

چقدر بلدم، نسبت به بقیه

به همین خاطر الان همش با خودم میگم، شاید این طرز خوندن غلط باشه، بزار از بچه های ریاضی بپرسم، شاید دارم راهو اشتباه میرم

آقاسی رو بذار جلوت و از اول با آرامش و طمانینه برو جلو

به همین راحتی.

به هیچ شاخه دیگه ای هم فکر نکن.

• Like 4
لینک به دیدگاه
ببین تو این هفته های آخر هرچی مطلب جدید بخونی یا شبیه سازی کنی،بیشتر بهت استرس وارد میشه.الان فقط فرصت جمع بندیه،مطمئن باش هرچی داری رو مسلط بشی تو کنکور نتیجه خوبی میگیری.مجموعه سیالات را بذار برای سه روز قبل از کنکور روزی یک کدوم را کامل و دقیق بخون.
یعنی شما میگید کلا کنکورای سال های گذشته رو دیگه بی خیال شم؟اخه یکی می گفت حتما تست های 4 کنکور اخر رو بزن؛...چه جوری دوره کنم؛همین جوری ورق بزنم؛راه حل ها رو فقط بخونم؛حل نکنم؟
  • Like 4
لینک به دیدگاه
یعنی شما میگید کلا کنکورای سال های گذشته رو دیگه بی خیال شم؟اخه یکی میکنید حتما تست های 4 کنکور اخر رو بزن؛...چه جوری دوره کنم؛همین جوری ورق بزنم؛راه حل ها رو فقط بخونم؛حل نکنم؟

قبلا مگه درس میخوندی تست هاشو نگاه نمی کردی؟

اگه همین دو سه سال آخر منظورته،بخونی نخونی فرقی نمیکنه.

همون تست های قدیمی که قبلا با مطالعه دروس خوندی کافیه،آره ورق بزن و جواب هارو توی ذهنت مرور کن و فقط فرمول هارو توی چک نویس بنویس که بفهمی چطوری حل شده.

• Like 5
لینک به دیدگاه
تاپیک ارشد 1400

هنری:هنوز در خوندن آقاسی تردید دارم.....:w58:

:ws28::ws28::ws28::ws28:

باشه، مسخره کن مریم:sigh:

این ریاضی شده غول واسه من

ولی اولین بار که بتونم تست های جمع بندی یا کلی ریاضی رو بالای 30 بزنم، شیرینی تون محفوظه. هرجور شیرینی که بگید:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
قبلا مگه درس میخوندی تست هاشو نگاه نمی کردی؟

اگه همین دو سه سال آخر منظورته،بخونی نخونی فرقی نمیکنه.

همون تست های قدیمی که قبلا با مطالعه دروس خوندی کافیه،آره ورق بزن و جواب هارو توی ذهنت مرور کن و فقط فرمول هارو توی چک نویس بنویس که بفهمی چطوری حل شده.

به جز انتقال وطراحی ؛بقیه درسا رو تست کم زدم؛نهایتا هر فصلی 5؛6 تا تست؛اونم به صورت پراکنده؛میخواستم تسلطم رو بسنجم؛بیشتر موقع درس خوندن؛بیشتر تمرین ها ؛ مثال ها و تست های تالیفی رو حل میکردم؛ با خودم فکر میکردم ؛همه تست های سال های قبل رو تو شبیه سازی کنکور حل میکنم :‏(‏‏(‏

• Like 3
لینک به دیدگاه
به جز انتقال وطراحی ؛بقیه درسا رو تست کم زدم؛نهایتا هر فصلی 5؛6 تا تست؛اونم به صورت پراکنده؛میخواستم تسلطم رو بسنجم؛بیشتر موقع درس خوندن؛بیشتر تمرین ها ؛ مثال ها و تست های تالیفی رو حل میکردم؛ با خودم فکر میکردم ؛همه تست های سال های قبل رو تو شبیه سازی کنکور حل میکنم :‏(‏‏(‏

آخه اکثر منابع ارشد که معرفی کردیم،بعد از درس تست های ارشد سال های گذشته رو هم دارند.

اگه تست هایی که حل کرده باشی مهم و کلیدی باشه که میتونه بهت کمک کنه.

• Like 4
لینک به دیدگاه

سللللللللام بر و بچ خوبین چطورین ؟ کنکورتون خوبه ؟

بچه ها درصدای شبیه سازی کنکورتون چه جوریه ؟

من دیروز سال 82 رو زدم . درصدام :

زبان : 53

ریاضی :82

سیالات :76

جامدات : 48

کنترل : 43

کنترلش خیلی محاسباتی بود واقعا خسته شدم . ریاضیش نسبتا ساده بود . از سال 86 -87 به بعد همین جوریه روند سوالا ؟؟؟؟؟ یا سخت تر میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی کنکور 86 به بعد زده بتونه یه مقایسه ای کنه ؟!!!

به نظرم میاد ازونجایی که سوالا 20 تایی میشه سخت تر میشه .

• Like 4
لینک به دیدگاه
من مدیریت زدم یکم خوندم ببینم چی میشه...

:ws3:

حمید هدفت از خوندن مدیریت چیه ؟

میدونی که قبول شدن برای مدیریت باید شدیدا ریاضی کار کنی و سرعت عملت بالا باشه ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...