رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

سلام

من جدیدا موقع پاسخ به پیام های خصوصی دچار مشکل میشم و انجمن ارور میده

امروز با دادن پست هم دچار مشکل شدم

خیلی میره رو اعصاب این پست و پیام ارسال نشدن ها....

خودش خوب میشه

نقل قول هم نمیتونی بگیری

کپی هم نمیتونی بکنی

دردش از سرور نتته هست

ماکه شاتل مشکل داشت خودش خوب شد:there:

با قندشکن میتونی مشکلت و حل کنی ......:4chsmu1:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خودش خوب میشه

نقل قول هم نمیتونی بگیری

کپی هم نمیتونی بکنی

دردش از سرور نتته هست

ماکه شاتل مشکل داشت خودش خوب شد:there:

با قندشکن میتونی مشکلت و حل کنی ......:4chsmu1:

اخه دیروز با وی پی ان هم همین بساط بود:banel_smiley_4:

مرسی از راهنمایی:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اخه دیروز با وی پی ان هم همین بساط بود:banel_smiley_4:

مرسی از راهنمایی:icon_gol:

منم جزو اولین کسانی بودم که این مشکل و داشتم ولی فقط باید صبر کنی تا خودش درست بشه.........

خواهش میشه قابلی نداشت:wubpink:

• Like 2
لینک به دیدگاه
your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error

این چی میگه؟من نمیتونم پست ارسال کنم...!!

• Like 3
لینک به دیدگاه
این چی میگه؟من نمیتونم پست ارسال کنم...!!

شما از شاتل اینترنت گرفتین؟

به آی پی شما سرور گیر داده چند ساعت با ***** شکن بیاید تو سایت بمونید تا آی پی شما عوض بشه بعد درست میشه

• Like 5
لینک به دیدگاه
شما از شاتل اینترنت گرفتین؟

به آی پی شما سرور گیر داده چند ساعت با ***** شکن بیاید تو سایت بمونید تا آی پی شما عوض بشه بعد درست میشه

ولی من از پیشگامان گرفتم و مرتب این ارور رو دارم وقتی بدون وی پی ان آن هستم:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ولی من از پیشگامان گرفتم و مرتب این ارور رو دارم وقتی بدون وی پی ان آن هستم:banel_smiley_4:

من فهمیدم مشکل از کجاست بالاخره

از وی پی ان استفاده کن :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

یکی دو روز دیگه، چند ساعت انجمن رو می بندم تا یه سری فایل ها رو مجدداً بارگذاری کنم. امیدوارم درست بشه. هرچند احتمال کمی میدم. :icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه
یکی دو روز دیگه، چند ساعت انجمن رو می بندم تا یه سری فایل ها رو مجدداً بارگذاری کنم. امیدوارم درست بشه. هرچند احتمال کمی میدم. :icon_pf (34):

یه سایت دیگه که رو همون سرور آمانیه هست بده اینا که مشکل دارند برن تست کنن ببینن اونجا هم خرابن یا نه:JC_thinking:

• Like 5
لینک به دیدگاه
یه سایت دیگه که رو همون سرور آمانیه هست بده اینا که مشکل دارند برن تست کنن ببینن اونجا هم خرابن یا نه:jc_thinking:

تو بدون وی پی ان مشکل نداری میلاد؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
محمد چرا فقط تنکس میزنی؟؟:banel_smiley_4:

تشکر میزدم چون کاری از دستم بر نمیومد :ws3: مشکلشم گفته بودم از کجاست :icon_pf (34):

تنها کاری که از دستم بر میاد همین بارگذاری مجدد فایلها هستش، وگرنه این قضیه که فقط عده ای این مشکل رو دارن و با چیز پی ان یا چیزشکن معمولاً مشکلی ندارن، برمیگرده به همون مشکل عدم ناسازگاری آی پی ها با سرور، که تو این زمینه از دست من کاری ساخته نیست.

این مدتم که این بارگذاری رو نکردم واسه این بود که adsl نداشتم و با dialup هم نمیشد اینکارو کرد.

امیدوارم حالا درست بشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

بهله...ما هم رو همون سروریم...وقتی اینجا مشکل ارسال پست دارم...اونطرف هم مشکل دارم....اما اون ارور رو اولین بار بود دیدم.....واسه همین گذاشتم....نمیتونم نقل بگیرم دوباره...این رو در جواب میلاد گفتم....

• Like 3
لینک به دیدگاه
بهله...ما هم رو همون سروریم...وقتی اینجا مشکل ارسال پست دارم...اونطرف هم مشکل دارم....اما اون ارور رو اولین بار بود دیدم.....واسه همین گذاشتم....نمیتونم نقل بگیرم دوباره...این رو در جواب میلاد گفتم....

ممنون. من داشتم دنبال فروم میگشتم که رو این سرور باشه :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...