رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این چه وضعیشه آخه

من هر از مدتی دیگه پسوردم جواب نمیده هی باید بیام پسم و عوض کنم

چرا اینجوری میشم خب..........

امروز عجب مشکلایی هستا :ws3:

خوبه دیگه اینطوریه، هی پسورد عوض میکنی، هکرا رو غافلگیر میکنی :ws3:

موقع وارد کردن پسورد به فارسی، انگلیسی بودن کیبورد و خاموش روشن بودن caps lock هم دقت کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
امروز عجب مشکلایی هستا :ws3:

خوبه دیگه اینطوریه، هی پسورد عوض میکنی، هکرا رو غافلگیر میکنی :ws3:

موقع وارد کردن پسورد به فارسی، انگلیسی بودن کیبورد و خاموش روشن بودن caps lock هم دقت کنید.

آخه باحالیش اینجا ست که یه بار چند روز پیش من سایت بودم رفرش کردم کلا افتاده بودم بیرون بعدش هرکاری کردم دیگه پسوردمو نشناخت........:w00:ولی چون سری قبلم این بلا سرم اومده بود دیگه هی میخواستم پیغام فراموش کردن رمزو بذارم نمیشد........:ubhuekdv133q83a7yy7

خلاصه با کلی بدبختی موفق شدم پس جدید بگیرم:ws3:

من آلزایمر دارم ترو خدا پسوردمو عوض نکنید یادم میره سخته جایگزین براش پیدا کنم:shame:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

الان یه دو روزی هست وقتی ON میشم فقط پیغام های خصوصیمو نشون میده.. پیغام های بازدید کنندمو اون بالا نمیزنه

با تشکر:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

الان یه دو روزی هست وقتی ON میشم فقط پیغام های خصوصیمو نشون میده.. پیغام های بازدید کنندمو اون بالا نمیزنه

با تشکر:ws3:

:ws38:

خب ON نشو :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

یه مشکل جالبی دارم اونم اینکه گاهی با لینک هایی که بچه ها میذارند از خود انجمن درگیرم

مثلا اون لینکو باز میکنم میبینم قالب اصلی برام باز میشه و من توانجمن لاگ این نیستم در صورتی که صفحه ای که خودم توش بودمو رفرش میکنم تو انجمن هستم ! :ws38:

انجمنون عاشق شده ؟:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یه مشکل جالبی دارم اونم اینکه گاهی با لینک هایی که بچه ها میذارند از خود انجمن درگیرم

مثلا اون لینکو باز میکنم میبینم قالب اصلی برام باز میشه و من توانجمن لاگ این نیستم در صورتی که صفحه ای که خودم توش بودمو رفرش میکنم تو انجمن هستم ! :ws38:

آره منم همين مشكلو دارم!

البته گاهي هم بعد ريفرش كردن ديگه on نميشم!

يوزر و پسمو ميزنم...ميگه الهام. گرامي به انجمن خوش آمديد...ولي on نميشم:JC_thinking:

• Like 2
لینک به دیدگاه

معمولاً وقتی لینک داخل انجمن باشه و یه قسمت لینک اشتباه باشه، به اون صفحه منتقل میشی.

آره منم همين مشكلو دارم!

البته گاهي هم بعد ريفرش كردن ديگه on نميشم!

يوزر و پسمو ميزنم...ميگه الهام. گرامي به انجمن خوش آمديد...ولي on نميشم:jc_thinking:

اگه پیغام میزنه که وارد شدی ولی بعدش می بینی که وارد نشدی، کوکی های مرورگرت رو خالی کن. معمولاً درست میشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه
معمولاً وقتی لینک داخل انجمن باشه و یه قسمت لینک اشتباه باشه، به اون صفحه منتقل میشی.

اگه پیغام میزنه که وارد شدی ولی بعدش می بینی که وارد نشدی، کوکی های مرورگرت رو خالی کن. معمولاً درست میشه.

مرورگر من كه كوكي نيست!

ديجيتاليه تنظيمش:4chsmu1:

• Like 1
لینک به دیدگاه

محمد لینک صفحهه درسته دقیقا میرم همون لینکی که طرف بهم داده ولی لاگ این نیستم

لینک به دیدگاه
محمد لینک صفحهه درسته دقیقا میرم همون لینکی که طرف بهم داده ولی لاگ این نیستم

آها. من یه چیز دیگه فکر کردم منظورته :ws3:

به داشتن یا نداشتن www تو لینک توجه کن.

• Like 1
لینک به دیدگاه
آها. من یه چیز دیگه فکر کردم منظورته :ws3:

به داشتن یا نداشتن www تو لینک توجه کن.

همه چیه لینکه درسته محمد میگم صفحه مورد نظرو باز میکنه ولی لاگ این نیستم :banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
همه چیه لینکه درسته محمد میگم صفحه مورد نظرو باز میکنه ولی لاگ این نیستم :banel_smiley_4:

میدونم باز میکنه.

من خودم با آدرس www وارد انجمن میشم و یه نفر یه لینک بدون www از انجمن میذاره، واردش میشم ولی به صورت مهمان.

واسه همین فکر کردم واسه تو هم همینه که گفتم اونو دقت کنی :banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
میدونم باز میکنه.

من خودم با آدرس www وارد انجمن میشم و یه نفر یه لینک بدون www از انجمن میذاره، واردش میشم ولی به صورت مهمان.

واسه همین فکر کردم واسه تو هم همینه که گفتم اونو دقت کنی :banel_smiley_4:

اون سری اینم چکیدم نبود اینم :ws43:

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...