رفتن به مطلب

چرا پسرا بیشتر؟؟؟؟؟؟

Matin H-d

ارسال های توصیه شده

مرسی... :icon_redface:

ولی خوب چرا یهوو ابراز عشق کردید ؟ یعنی خیلی ناز بودم ؟ :ws3:

بامزه گفتی ! کلا از صداقتت خوشم میاد...همیشه خودتی

البته بگم،این یک مشکل جهانیه،تو فیلم های آمریکا هم نگاه کنین مردها خیلی راحت فحش میدهند و آنهم یک فحش معروف را چپ و راست تکرار میکنند.......:icon_pf (34):

پرخاشگری مردها به نظر من ژنتیکیه.......

اما نوع فحش و زنندگی اون را فرهنگ و جامعه تعیین میکنه.

امریکایی ها که اخر بی ادبن...یعنی تو فرهنگ خودشون شاید یه چیزی میگن خیلی معمولی باشه اما ما :jawdrop: میشیم!!

کلا پرخاشگری مثل هر احساس و خصوصیت دیگه ای از خصائل انسانی هستش اما نحوه بروزش به مسائل متفاوتی بر میگرده که ریشه جامعه شناختی و انسان شناسی داره...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 74
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

البته بگم،این یک مشکل جهانیه،تو فیلم های آمریکا هم نگاه کنین مردها خیلی راحت فحش میدهند و آنهم یک فحش معروف را چپ و راست تکرار میکنند.......:icon_pf (34):

پرخاشگری مردها به نظر من ژنتیکیه.......

اما نوع فحش و زنندگی اون را فرهنگ و جامعه تعیین میکنه.

منم موافقم باشما

یه بچه پسر براساس محیط اطرافش فحشهای گل منگولی یاد میگیره هیچ کاریشم نمیشه کرد ولی میشه یجوری تربیتش کرد که هرجایی هرچیزیو نگه یا بفهمه این حرفش زشته

اگر هرمحله رو در نظر بگیریم نسبت فحشهایی که بچه هاش میزنند با هم فرق میکنه

یه جایی آخر فحش طرف گوسفنده .......... یه جایی کمترین فحش طرف ناموسیه

90 درصدش به والدین بچه برمیگرده

لینک به دیدگاه
خب میتونه علت این باشه که فکرش روی ناسزا گفتنش تمرکز میکنه بعد دردش یادش میره

می گویند که مردها توانایی این رو ندارند که در آن واحد چند کارو با هم انجام بدهند شاید نتیجه این تحقیق هم این میتونه باشه

ولی فحش ندهید بخدا زشته ارزشتون میاد زیر صفر به هم جنساتونم که احیانا فحش میدهند بگین ندن بده .........icon_pf%20%2834%29.gif

یعنی چی اینایی که گفتی! w589.gif

مگه مردا معلولن؟w589.gif

بعدشم این تحقیق هم روی مردا انجام شده هم روی زن ها!:w00:

لینک به دیدگاه

تا حالا دیدید اساتید ورزشهای رزمی شرق آسیا حتی در فیلم حرف زشت و ناپسندی بزنن؟؟؟

ولی تا دلتون بخواد تو کشتی کج آمریکاییی فحش نثار هم میکنن؟؟

هر دو قوی اند هردو مردند ولی یکی خود را ساخته و همراه با بالا بردن توان جسمانیش زبان و ذهن خودش رو تقویت کرده ولی اون بدن سازه یا کشتی کج کاره فقط ریاضت به تنش داده و حاظر نشده همراه با تن روحش رو پرورش بده

اگــــر به جای کلاسهای اخلاق ما در مدرسه و معلمی با چهره پر ریش و استاد آخوندی در دانشگاه

در زنگ ورزش مربی با فرهنگ و خوش زبان داشتیم الان وضعیتمون خیلی فرق میکرد

لینک به دیدگاه
حالا دلنواز جان اینو میگی...

دخترا رو ندیدی چه مدلی با هم حرف میزنن؟

دخترا هم همچین دست کمی از پسرا ندارن..:imoksmiley:

:w58:

دخترا دیگه اونطوری که پسرا هستند نیستند دیگه...

من وقتی رفتم مدرسه در حقیقت 6 سالم بود... بعد همون روز اول یک چیزهایی شنیدم (از اون بدتر دیدم... :hanghead:) که کلا... نمیدونم حقیقتش... شاید اگر اون محیط نبود تا سالها بعد اصلا نمفهمیدم وجود داره...

بعدشم رفتم خونه همش رو به مامانم گفتم... مامانم هم کلی بهم یاد داد چطوری برخورد کنم و خلاصه چیز های بد یاد نگیرم...

من کلا بچه بودم گیج بودم در این موارد... :ws52:

لینک به دیدگاه
حالا دلنواز جان اینو میگی...

دخترا رو ندیدی چه مدلی با هم حرف میزنن؟

دخترا هم همچین دست کمی از پسرا ندارن..:imoksmiley:

:icon_pf (34):یعنی من یه بار یه چیزایی شنیدم از این دخترای کلاس!

تنها نشسته بودم پشت در امتحان داده بودیم. یکی از دخترای کلاس تو لابی جلوی من نشسته بود. بعد دوستش از جلسه اومد بیرون، برگشت بهش گفت چه جوری دادی؟ اونم منو ندیده بود چون پشت در نشسته بودم برگشت یه جوابی داد که خدائیش من شدم اینجوری: :w58:

اون رفیقشم اینجوری: :icon_pf (34):

خودشم چون نفهمیده بود من اونجام، اینجوری: :ws51:

بعد که فهمید من اونجام اینجوری: :mpr:

بعد من اینجوری: :whistle:

لینک به دیدگاه
یعنی چی اینایی که گفتی! w589.gif

مگه مردا معلولن؟w589.gif

بعدشم این تحقیق هم روی مردا انجام شده هم روی زن ها!:w00:

نه این اصلا ربطی به معلولیت نداشت که

بذار پیداش کنم برات میذارم ببینی منظورم چیه

زبونتو بکن تو زشته

اینها حرکات دخترهاست نه پسرها زبون انداختند:w00:

لینک به دیدگاه
نه این اصلا ربطی به معلولیت نداشت که

بذار پیداش کنم برات میذارم ببینی منظورم چیه

زبونتو بکن تو زشته

اینها حرکات دخترهاست نه پسرها زبون انداختند:w00:

میدونم منظورتو.

اما نه به اون شدتی که تو گفتی.

زن ها قابلیت انجام چند کار رو با هم دارند. اما مردها کمتر از این قابلیت برخوردارند و تمرکز بیتشری میکنند.

لینک به دیدگاه
میدونم منظورتو.

اما نه به اون شدتی که تو گفتی.

زن ها قابلیت انجام چند کار رو با هم دارند. اما مردها کمتر از این قابلیت برخوردارند و تمرکز بیتشری میکنند.

ولی من یه پسری سراغ دارم به همون شدت هست خدایش

لینک به دیدگاه

در زن ها لایه ای که دو نیمه ی مغز رو به هم وصل کرده کلفت تر هست در نتیجه در multitasking بهتر عمل میکنند...

ولی به جاش توان پردازش مغز مردها 75 برابر بیشتر از زن هاست...

scientific facts people... :ws3:

لینک به دیدگاه

تفاوت‌هاي مغزي زن و مرد

بیشتر مردان نمی‌توانند احساسات خود را نشان دهند. مغز مردان ساده، اما مغز زنان پیچیده است. بخش چپ مغز مردها، هنگام صحبت کردن فعال می‌شود. اغلب برای خانم‌ها این پرسش پیش می‌آید که چرا مردان اینقدر روی خاموش کردن تلویزیون هنگام زنگ زدن تلفن اصرار دارند؟

زن‌ها با تعجب از خود می‌پرسند: چرا مردها وقتی مشغول خواندن روزنامه یا دیدن تلویزیون هستند، نمی‌توانند سخنان همسر خود را بشنوند؟

تقریبا همه زنان دنیا از نشنیدن‌های شوهرشان در رنج و عذابند. دلیل چنین ضعفی این است که مغز یک مرد برای انجام یک کار در یک زمان شکل گرفته، زیرا فیبرهای ارتباطی کمتری بین دو نیمکره مغزی او هست. اگر از مردی در حال مطالعه یک اسکن مغزی بگیرید، خواهید دید او در این هنگام کاملا کر شده است!

اما مغز زن برای کارهای متفاوت در آن واحد شکل گرفته است و می‌تواند از هر دو نیمکره مغز خود بهره ببرد. زن می‌تواند چند کار متفاوت را در یک زمان انجام دهد. مغز همیشه فعال زن هرگز بی‌کار نمی‌ماند. او می‌تواند در یک زمان با تلفن حرف بزند، غذا بپزد و تلویزیون ببیند. او می‌تواند در حال رانندگی آرایش کند، به رادیو گوش دهد و با تلفن همراهش حرف بزند؛ اما اگر مردی در حال درست کردن غذا باشد و شما با او صحبت کنید، ممکن است به دلیل از دست دادن تمرکزش بر نحوه درست کردن غذا عصبانی شود............

این یخوردشه...........

لینک به دیدگاه
جانم؟ :banel_smiley_4:

هنوز از عوارض اوردوزه!! جدی نگیر!!

:ws3::ws3::ws3::ws3:

منظور همون 75 درصد بود...

ولی من شک دارم شما خانوم ها به اینم رضایت بدید... :w02:

اوردوز کجا بود باباجان مگه من دچار کمبود محبت هستم آخه... :hanghead:

لینک به دیدگاه
:ws3::ws3::ws3::ws3:

منظور همون 75 درصد بود...

ولی من شک دارم شما خانوم ها به اینم رضایت بدید... :w02:

اوردوز کجا بود باباجان مگه من دچار کمبود محبت هستم آخه... :hanghead:

حالا 0.75 رو کی داده کی گرفته؟ :ws37: مهم نیست

لینک به دیدگاه
تفاوت‌هاي مغزي زن و مرد

بیشتر مردان نمی‌توانند احساسات خود را نشان دهند. مغز مردان ساده، اما مغز زنان پیچیده است. بخش چپ مغز مردها، هنگام صحبت کردن فعال می‌شود. اغلب برای خانم‌ها این پرسش پیش می‌آید که چرا مردان اینقدر روی خاموش کردن تلویزیون هنگام زنگ زدن تلفن اصرار دارند؟

زن‌ها با تعجب از خود می‌پرسند: چرا مردها وقتی مشغول خواندن روزنامه یا دیدن تلویزیون هستند، نمی‌توانند سخنان همسر خود را بشنوند؟

تقریبا همه زنان دنیا از نشنیدن‌های شوهرشان در رنج و عذابند. دلیل چنین ضعفی این است که مغز یک مرد برای انجام یک کار در یک زمان شکل گرفته، زیرا فیبرهای ارتباطی کمتری بین دو نیمکره مغزی او هست. اگر از مردی در حال مطالعه یک اسکن مغزی بگیرید، خواهید دید او در این هنگام کاملا کر شده است!

اما مغز زن برای کارهای متفاوت در آن واحد شکل گرفته است و می‌تواند از هر دو نیمکره مغز خود بهره ببرد. زن می‌تواند چند کار متفاوت را در یک زمان انجام دهد. مغز همیشه فعال زن هرگز بی‌کار نمی‌ماند. او می‌تواند در یک زمان با تلفن حرف بزند، غذا بپزد و تلویزیون ببیند. او می‌تواند در حال رانندگی آرایش کند، به رادیو گوش دهد و با تلفن همراهش حرف بزند؛ اما اگر مردی در حال درست کردن غذا باشد و شما با او صحبت کنید، ممکن است به دلیل از دست دادن تمرکزش بر نحوه درست کردن غذا عصبانی شود............

این یخوردشه...........

من این تحقیق رو رد میکنم... :ws3:

لینک به دیدگاه
بونه دادی دستمون رفت!!:w02:

:w58::w58::w58:

باور کن وقتی داشتم مینوشتم یه حسی بهم گفت نباید بگم... ولی خوب داشتم مینوشتم دیگه... من مردم... نمیتونم هم بنویسم هم فکر کنم... :hanghead:

لینک به دیدگاه

سرعت ارتباط بين دو نيمكره

نيمكره چپ و راست مغز با رشته‌هاي عصبي به نام جسم پينه‌اي به هم متصلند. اين رشته امكان ارتباط و تبادل اطلاعات را ايجاد مي‌كند.

راجر كروسكي، عصب شناس دانشگاه كاليفرنيا تأييد كرد كه جسم پينه‌اي در مغز زنان نسبت به مردان ضخيم‌تر است. به همين دليل، ارتباط بين دو نيمكره در زنان ٣٠ درصد بيشتر از مردان برقرار مي‌شود. همچنين در زنان و مرداني كه به فعاليت مشابهي مشغولند، بخش‌هاي متفاوتي از مغز فعال مي‌شوند.

اون 75 درصد و از کجا آوردی ؟:ws52:

لینک به دیدگاه
سرعت ارتباط بين دو نيمكره

نيمكره چپ و راست مغز با رشته‌هاي عصبي به نام جسم پينه‌اي به هم متصلند. اين رشته امكان ارتباط و تبادل اطلاعات را ايجاد مي‌كند.

راجر كروسكي، عصب شناس دانشگاه كاليفرنيا تأييد كرد كه جسم پينه‌اي در مغز زنان نسبت به مردان ضخيم‌تر است. به همين دليل، ارتباط بين دو نيمكره در زنان ٣٠ درصد بيشتر از مردان برقرار مي‌شود. همچنين در زنان و مرداني كه به فعاليت مشابهي مشغولند، بخش‌هاي متفاوتي از مغز فعال مي‌شوند.

اون 75 درصد و از کجا آوردی ؟

:ws52:

نمیدونم... کن رابینسون تو یکی از سخنرانیاش گفت... :hanghead:

خوب بزار ما اینو داشته باشیم دیگه... چیکارمون دارید... :icon_razz:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...