رفتن به مطلب

چرا پسرا بیشتر؟؟؟؟؟؟

Matin H-d

ارسال های توصیه شده

سلام

این موضوع خیلی فکرمو مشغول کرده بود گفتم اینجا مطرح کنم ... ببینم نظره دوستان چیه؟

سوال اینه که چرا پسرا از سنین نوجوانی وقتی که بالای 4 دبستان اینا میرن.. شروع به ناسزا گفتن میکنند؟ اونم با دوزه بالا:banel_smiley_4:

اونم خیلی راحت.. تو خیابون... تو اتوبوس.. همه جا

با افتخار هم ناسزا میگن... جوری که فکر میکنند بزرگ شدن

این داستان تا بزرگسالیشون ادامه پیدا میکنه..... وقتی از خودشون بپرسی میگن این در جمعه پسرا خیلی عادیه و معمولی:smiley (18):

واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

** این تنها یه سواله... دوست ندارم کسی از این موضوع دلگیر بشه... شایدم من اشتباه فکر کردم.. نمیدونم:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 74
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اتفاقا اینم برای من هم یه سؤال شده که هنوز هیچ کسی نتونسته جوابشو بده........

اگر پسرها بیاین یه جواب درست و درمون بهمون بدهند ممنون میشیم

لینک به دیدگاه
اتفاقا اینم برای من هم یه سؤال شده که هنوز هیچ کسی نتونسته جوابشو بده........

اگر پسرها بیاین یه جواب درست و درمون بهمون بدهند ممنون میشیم

:ws37:

ممنون میشیم دلیلشونو بگن... اگر اینجوری هست چرا هست؟

اگرم نیست پس چرا ما همش تو جامعه در نقاط مختلف این چیزارو میبینیم:hanghead:

لینک به دیدگاه
:ws37:

ممنون میشیم دلیلشونو بگن... اگر اینجوری هست چرا هست؟

اگرم نیست پس چرا ما همش تو جامعه در نقاط مختلف این چیزارو میبینیم:hanghead:

من جای اینها خسته شدم هروقت میبینیشون یا دست به یقه هم هستند یا دارند حرفهای گهربار نثار خانواده هم میکنند:icon_pf (34):

شاید کمتراز 1 درصدشون اینجوری نباشند:ws52:

لینک به دیدگاه
من جای اینها خسته شدم هروقت میبینیشون یا دست به یقه هم هستند یا دارند حرفهای گهربار نثار خانواده هم میکنند:icon_pf (34):

شاید کمتراز 1 درشدشون اینجوری نباشند:ws52:

اتفاقا امروز یه جمعی از پسرارو دیدم... حرفهایی میزدنند که من داشتم اب میشدم.. تماما طوری رفتار کردم که مثلا نشنیدم واقعا خجالت اور بود:banel_smiley_4:

جالب اینجاس که بعد از 5 مین جوری میخندیدن که انگار دعوا نمیکردن... در صورتی که تماما اعصابه منو به هم ریخته بودن:confused:

لینک به دیدگاه
اتفاقا امروز یه جمعی از پسرارو دیدم... حرفهایی میزدنند که من داشتم اب میشدم.. تماما طوری رفتار کردم که مثلا نشنیدم واقعا خجالت اور بود:banel_smiley_4:

جالب اینجاس که بعد از 5 مین جوری میخندیدن که انگار دعوا نمیکردن... در صورتی که تماما اعصابه منو به هم ریخته بودن:confused:

دقیقا منم همینجوری هستم از بزرگ و کوچیکشون همین طوری هستند

مثلا توی راه یکی یه ذره زود ترمز میکنه یه دفعه میبینی طرف میاد پائین با چوب یا قفل فرمون یا هرچیزی که دم دستشه سراغ طرف مقابل هم فحش میدهند هم درگیر میشند حالا سر چی یه نیش ترمز یا از این قبیل چیزهای کوچک ................:w74:

لینک به دیدگاه
دقیقا منم همینجوری هستم از بزرگ و کوچیکشون همین طوری هستند

مثلا توی راه یکی یه ذره زود ترمز میکنه یه دفعه میبینی طرف میاد پائین با چوب یا قفل فرمون یا هرچیزی که دم دستشه سراغ طرف مقابل هم فحش میدهند هم درگیر میشند حالا سر چی یه نیش ترمز یا از این قبیل چیزهای کوچک ................:w74:

حالا این بچه دبستانی راهنماییا جلو روت ناسزا خانواده میدن خنده داره

چی فکر میکنند؟؟؟؟؟:ws52:

بابا یکی این پسرارو خبر کنه بیان بگن دیگه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

حق با شماست

ولی در مورد دختربچه ها هییچ نظری ندارین؟؟؟؟

پسرا تو اون دوره احساس بزرگی و تمایل برای انجام کارهای بزرگ بزرگ دارن . یکی از راههای غلطش فحش های 18+ دادن هستش

اما دخترا چرا؟؟؟

لینک به دیدگاه

به خاطر اینکه از دوران بلوغ به بعد میفهمن که معنی اون فحشا یعنی چه و در این زمینه چون توی جوی قرار میگیرن با فحش دادن بهم دیگه میخوان خودی نشان بدن

ولی من موندم این جو تا کی ادامه پیدا میکنه؟؟؟؟

تا دانشگاه...سر کار...ازدواج...پیری ..مرگ....حوناق..درد...

ای بابا داشتم جو گیر میشدم:ws3:

ولی انصافا زنانی را هم دیدم که از لاتهای چاله میدون هم بدتر بودن

و نظر کلی من اینه که همه اینا بر میگرده

به تربیت اون شخص در خانواده

فقط تربیت خانواده

لینک به دیدگاه
حق با شماست

ولی در مورد دختربچه ها هییچ نظری ندارین؟؟؟؟

پسرا تو اون دوره احساس بزرگی و تمایل برای انجام کارهای بزرگ بزرگ دارن . یکی از راههای غلطش فحش های 18+ دادن هستش

اما دخترا چرا؟؟؟

دخترا خيلي خيلي كم پيش مياد فحش بدن...فحشاشونم عموما خيلي پاستوريزس!

ولي پسرا... :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به نظر من وقتی به یکی که از خودشون بزرگتره این حرفها رو میزنن احساس بزرگی میکنن...

البته اگه خانواده مدیریت درست در تربیت بچه ها داشته باشه هیچ وقت این اتفاق نمیوفته...

لینک به دیدگاه

من خودم زیاد اهل فحش نیستم،مگر اینکه خیلی عصبانی بشم،در اونصورت هم تو دلم بهش فحش میدم.

اما فحشم بیشتر به خودش بر میگرده مثلا بگم کره خر،اما کاری به مادر و خواهر و.....طرف ندارم.

.

.

.

اما اینکه چرا بیشتر فحش میدن،خوب ارتباط مستقیم داره با قدرت بدنی بیشتر.

انگار بگین چرا مردها میتونن وزنه های سنگین بلند کنند.

فحش دادن متاسفانه واسه خیلی ها یکی از راه های ابراز قدرته....

یعنی وقتی فحش میده احساس میکنه طرفشو سر جاش نشونده و تو دلش به خودش تبریک میگه.

همینطور که خانم ها وقتی با هم دعوا میکنند موهای همدیگرو میکشند،اما مردها موی همو نمیکشند ....

لینک به دیدگاه

من شرمنده ام اما:

ناسزاگویی جنبه مثبت هم دارد.

گاهی مطرح می شود که ناسزاگویی در تخلیه فشارهای عصبی و عاطفی موثر است.

در یک تحقیق، دانشمندان انگلیسی متوجه شدند

داوطلبانی که در تحقیق آنها شرکت داشته اند و به اراده و اختیار خودشان ناسزاگویی کرده اند

توانسته اند در مقایسه با گروهی که فحاشی نکرده بودند، مدت طولانی تری درد فیزیکی را تحمل کنند.

محققان دانشکده روان شناسی دانشگاه کیل در انگلستان از ۶۴ داوطلب خواستند

یک دست خود را در ظرفی پر از یخ فرو کنند و تا جایی که تحمل دارند آن را همان جا نگه دارند.

آنها از داوطلبان خواستند در حالی که دستی در توده یخ فرو کرده اند یک کلمه ناسزا را که خودشان انتخاب کرده اند، دایم تکرار کنند.

این آزمایش یک بار دیگر تکرار شد اما این بار داوطلبان باید از گفتن ناسزا خودداری می کردند.

در مواردی که افراد فحش داده بودند توانستند بیشتر دوام آورده و تا ۲ دقیقه (در مقابل یک دقیقه و ۱۵ ثانیه گروه دوم) طاقت بیاورند.

دکتر ریچارد استیونز که سرپرستی این تحقیقات را بر عهده داشت می گوید:

«در حالی که دلیل و چگونگی این ارتباط روشن نیست، این باور وجود دارد که فحاشی درد را کاهش می دهد

چون فحاشی به طور غریزی واکنش «جنگ یا گریز» را در انسان فعال می کند.»

او می گوید: «اگر واکنشی عاطفی وجود داشته باشد، تحمل و طاقت انسان در برابر درد افزایش پیدا می کند.»

البته دکتر استیونز یادآوری کرد که ناسزاگویی برای کاهش درد فقط زمانی موثر است که

فرد در محاوره های روزمره خود عادت نداشته باشد ناسزا بگوید.

ضمنا راه های تخلیه عاطفی دیگری نیز وجود دارد که می توان از آن

برای افزایش تحمل و طاقت در برابر مشکلات استفاده کرد که قطعا به ناسزاگویی ارجحیت دارند.

منبع:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
من خودم زیاد اهل فحش نیستم،مگر اینکه خیلی عصبانی بشم،در اونصورت هم تو دلم بهش فحش میدم.

اما فحشم بیشتر به خودش بر میگرده مثلا بگم کره خر،اما کاری به مادر و خواهر و.....طرف ندارم.

.

.

.

اما اینکه چرا بیشتر فحش میدن،خوب ارتباط مستقیم داره با قدرت بدنی بیشتر.

انگار بگین چرا مردها میتونن وزنه های سنگین بلند کنند.

فحش دادن متاسفانه واسه خیلی ها یکی از راه های ابراز قدرته....

یعنی وقتی فحش میده احساس میکنه طرفشو سر جاش نشونده و تو دلش به خودش تبریک میگه.

همینطور که خانم ها وقتی با هم دعوا میکنند موهای همدیگرو میکشند،اما مردها موی همو نمیکشند ....

البته فقط بچه لاتها یا همون دخترهای بی فرهنگ هستند که موقع دعوا موهای همو میکشند

من کلاس رزمی میرفتیم چندتا از بچه ها بچه سعدی بودند (محلش خیلی داغونه پسرهاهم جرأت ندارند شب بروند اونجا ) وقتی میخواستیم مبارزه کنیم به سر حمله میکردند جای اینکه به جاهای دیگه ضربه بزنند......

خوب شما مو ندارید که بکشید دردتون بگیره

لینک به دیدگاه

دلیلش بیشتر حس بزرگ شدن و نشون دادن بزرگ بودن خودشونه....تو این تصور دچار اغراق و بعضا اشتباه هستن که اینم ریشه در فرهنگ و عدم بستر سازی مناسب از سوی جامعه داره

حالتش بیشتر شبیه حسیه که بعضیا کاملا بی دلیل به طرف سیگار گرایش پیدا میکنن...

لینک به دیدگاه
من شرمنده ام اما:

ناسزاگویی جنبه مثبت هم دارد.

گاهی مطرح می شود که ناسزاگویی در تخلیه فشارهای عصبی و عاطفی موثر است.

در یک تحقیق، دانشمندان انگلیسی متوجه شدند

داوطلبانی که در تحقیق آنها شرکت داشته اند و به اراده و اختیار خودشان ناسزاگویی کرده اند

توانسته اند در مقایسه با گروهی که فحاشی نکرده بودند، مدت طولانی تری درد فیزیکی را تحمل کنند.

محققان دانشکده روان شناسی دانشگاه کیل در انگلستان از ۶۴ داوطلب خواستند

یک دست خود را در ظرفی پر از یخ فرو کنند و تا جایی که تحمل دارند آن را همان جا نگه دارند.

آنها از داوطلبان خواستند در حالی که دستی در توده یخ فرو کرده اند یک کلمه ناسزا را که خودشان انتخاب کرده اند، دایم تکرار کنند.

این آزمایش یک بار دیگر تکرار شد اما این بار داوطلبان باید از گفتن ناسزا خودداری می کردند.

در مواردی که افراد فحش داده بودند توانستند بیشتر دوام آورده و تا ۲ دقیقه (در مقابل یک دقیقه و ۱۵ ثانیه گروه دوم) طاقت بیاورند.

دکتر ریچارد استیونز که سرپرستی این تحقیقات را بر عهده داشت می گوید:

«در حالی که دلیل و چگونگی این ارتباط روشن نیست، این باور وجود دارد که فحاشی درد را کاهش می دهد

چون فحاشی به طور غریزی واکنش «جنگ یا گریز» را در انسان فعال می کند.»

او می گوید: «اگر واکنشی عاطفی وجود داشته باشد، تحمل و طاقت انسان در برابر درد افزایش پیدا می کند.»

البته دکتر استیونز یادآوری کرد که ناسزاگویی برای کاهش درد فقط زمانی موثر است که

فرد در محاوره های روزمره خود عادت نداشته باشد ناسزا بگوید.

ضمنا راه های تخلیه عاطفی دیگری نیز وجود دارد که می توان از آن

برای افزایش تحمل و طاقت در برابر مشکلات استفاده کرد که قطعا به ناسزاگویی ارجحیت دارند.

منبع:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خب میتونه علت این باشه که فکرش روی ناسزا گفتنش تمرکز میکنه بعد دردش یادش میره

می گویند که مردها توانایی این رو ندارند که در آن واحد چند کارو با هم انجام بدهند شاید نتیجه این تحقیق هم این میتونه باشه

ولی فحش ندهید بخدا زشته ارزشتون میاد زیر صفر به هم جنساتونم که احیانا فحش میدهند بگین ندن بده .........:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
دلیلش بیشتر حس بزرگ شدن و نشون دادن بزرگ بودن خودشونه....تو این تصور دچار اغراق و بعضا اشتباه هستن که اینم ریشه در فرهنگ و عدم بستر سازی مناسب از سوی جامعه داره

حالتش بیشتر شبیه حسیه که بعضیا کاملا بی دلیل به طرف سیگار گرایش پیدا میکنن...

البته بگم،این یک مشکل جهانیه،تو فیلم های آمریکا هم نگاه کنین مردها خیلی راحت فحش میدهند و آنهم یک فحش معروف را چپ و راست تکرار میکنند.......:icon_pf (34):

پرخاشگری مردها به نظر من ژنتیکیه.......

اما نوع فحش و زنندگی اون را فرهنگ و جامعه تعیین میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...