رفتن به مطلب

با ارزش ترین دارایی شما چیست؟

pari daryayi

با ارزش ترین دارایی انسانها چیست  

95 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با ارزش ترین دارایی انسانها چیست

• 5
    • 14
    • 32
    • 18
    • 26

ارسال های توصیه شده

منم علم ودانش و زدم

چون وقتی علم ودانش داشته باشی اگرم مریض بشی میتونی درمان بشی .......میتونی پول در بیاری.......میتونی آبرو داری کنی.............میتونی کلا همه چیز رو در زندگیت داشته باشی چون اینطوری درک و منطقت و همه چیزیت میره بالا

باقی چیزها به یک شبی بنده و یک لحظه که میتونه از بین بره ولی چیزی که توی مغزت حک شده مگر به فراموشی از بین بره وگرنه کسی نمیتونه ازت بگیرتش به راحتی

فقط علم و دانش؟

واقعا فک میکنی همه اونایی که درامدهای خوبی دارن فقط با علم و دانش مشغول به کار شدن؟

یا همه اونایی که مریض هستند علم و دانش نداشتن؟

یا اونایی که علم و دانش ندارن ینی هیچی ندارن؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 93
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فقط علم و دانش؟

واقعا فک میکنی همه اونایی که درامدهای خوبی دارن فقط با علم و دانش مشغول به کار شدن؟

یا همه اونایی که مریض هستند علم و دانش نداشتن؟

یا اونایی که علم و دانش ندارن ینی هیچی ندارن؟

نه منظورم که اینجوری نبود که

علم منظورم علم عقلانی بود کسانی که درآمد خوب دارند علم تجارت دارند

واونهایی که مریض هستند ممکنه بعضی هاشون بخاطر رعایت نکردن یک سری نکاتی باشه که از نظر علمی ثابت شده ولی اونها قبولش ندارند یه جورهایی

اگر عقل انسان یه جورهایی فعال باشه دنبال یادگیری اینجوری علم داره قرارم نیست حتما به دانشگاه رفته باشه.........

لینک به دیدگاه
فک کنم این خودش ارزش یه تایپیک جدا رو داره:rose:

دلم می خواست اما خب حالا اینو یه کاریش بکنیم خیلی سخت میشه تاپیک رو جذاب ادامه داد

شروع کردن همیشه آسونه ادامه دادنش خیلی سخته:ws37::icon_gol:

با ارزش ترین دارایی من مغزم هست...

گرچه مغز ناقصی دارم ... بدن ناقصی دارم...

مغز که ناقصش مال منو شما نیست:ws3:

ولی وقتی می خوای از ارزش هات با کسی صحبت کنی از مغزت تعریف می کنی؟:w127:

لینک به دیدگاه

من دوستایی دارم که برام خیلی خیلی باارزشن...

مادیات هم هست منکرش نمیشم...

مامان بابام که الان ارزششون برام بیشتر شده...

و البته سلامتیم...

لینک به دیدگاه

به نظرم بعد سلامتی و خونواده و آبرو با ارزش ترین دارایی من قلبمه، درسته خیلی شکسته ولی بازم با ارزشو پرغروره و بازم میتونه خیلیارو دوس داشته باشه و ببخشه و روز به روز ارزششم بیشتر میشه

لینک به دیدگاه
چی هست پرسشت؟

شفاف بگو......... :banel_smiley_4:

1- واقعا ارزش چیه؟

2-اینکه رو چه حسابی رو آدما ارزش می ذاریم!؟!

3-پست صفحه 4 (خب مثلا این سوال برام همیشه هست که وقتی یه کسی از سطح خیلی پایین دنبال مای نوعی باشه باید باهاش بد برخورد کرد که حد خودش رو بشناسه؟؟

معمولا نظرات اینه که باید در رفتار جوری برخورد کنیم که طرف پاشو از حد و حدودش نذاره جلوتر

مثال می زنم

یعنی مثلا یه خدمتکار رستوران که به خانمی که اومده غذا بخوره نباید توجهی کنه؟ و اگر کرد باید باهاش چه جوری برخورد کرد؟ا)

من انتظار اینو داشتم:ws3:

:rose:

خب این دوتا هر دو مصداق عقل و ایمانه دیگه!:ws3:

لینک به دیدگاه
من انتظار اینو داشتم:ws3:

:rose:

در فرهنگ شماها دروغ گفتن ...............ماليات ندارد لذا به راحتي دروغ ميگوئيد

من اگر عقل وايمان ندارم ؛ ولايت فقيه ؛ به دردم نمي خورد .............

هيچي به دردم نمي خورد ؛ جز خاك گور

لینک به دیدگاه
در فرهنگ شماها دروغ گفتن ...............ماليات ندارد لذا به راحتي دروغ ميگوئيد

من اگر عقل وايمان ندارم ؛ ولايت فقيه ؛ به دردم نمي خورد .............

هيچي به دردم نمي خورد ؛ جز خاك گور

بلانسبت برادر یا شایدم خواهر...

شما نسل از ما بهترونی آمده از بهشتی

فرهنگ ما فرهنگ عمومی است

دروغ گفتن را هم از راس هرم آموزش داده اند

شما همان دو مورد که گفتی گویا بود و کافی

لینک به دیدگاه

براي من يكي خونواده اي كه دارم و آرامشي كه تو خونه دارم بهمراه سلامتيم بزرگترين نعمتهاييه كه تو اين دنيا دارم.خيلي از ما آدما چيزايي داريم كه داشتن هر كدوم از اونا براي ديگران ممكنه آرزو باشه.مثلا" من يكيو مي شناسم كه از خدا فقط ميخواد كه شوهرش اعتيادشو ترك كنه...يا داشتن آرامش تو خونه و يا داشتن فرزند سالم و يا داشتن زني كه بهش شك نداشته باشي و ....هر كدوم از اينها و خيلي چيزهاي ديگه اي كه داريم آرزوي خيليهاست.

لینک به دیدگاه
براي من يكي خونواده اي كه دارم و آرامشي كه تو خونه دارم بهمراه سلامتيم بزرگترين نعمتهاييه كه تو اين دنيا دارم.خيلي از ما آدما چيزايي داريم كه داشتن هر كدوم از اونا براي ديگران ممكنه آرزو باشه.مثلا" من يكيو مي شناسم كه از خدا فقط ميخواد كه شوهرش اعتيادشو ترك كنه...يا داشتن آرامش تو خونه و يا داشتن فرزند سالم و يا داشتن زني كه بهش شك نداشته باشي و ....هر كدوم از اينها و خيلي چيزهاي ديگه اي كه داريم آرزوي خيليهاست.

آره محسن جان اینا و همه اونایی که بچه ها گفتن ارزش های واقعی آدما هستن و هر کدوم ارزش خاص خودش رو سر جاش داره

حالا اینا همه تو زندگی شخصی و خصوصی خانواده خود آدمه من می پرسم که اگه بخوام در جامعه و عموم بگیم چی ارزشه

و بر چه اساسی به آدما ارزشگذاری کنیم باید دنبال چی بگردیم؟؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من به گزینه 3 و 5 رای دادم.

اولیش و مهم ترینش سلامتیه. چیزی که فقط شعار شده و هر کدوم از ما قدرشو واقعا نمی دونیم و انگار تا از دستش هم ندیم فقط در حد یه جمله برامون قشنگه.

و وقتی از دستش می دیم اون وخت بزرگ ترین آرزومون می شه برگشتن به زمان قبل به اون موقع که وجود داشت.

مادیات و علم و دانش هر کدوم مهم ان و اتفاقا خیلی مهم . ولی لفظ واژه ارزش رو به نظر من نمی شه براشون به کار برد. اونا از ضروریات زندگین. ولی ارزش نیستن. ارزش بعد از سلامتی به نظر من فهم و شعوره که بر خلاف مادیات و علم ودانش اکتسابی نیست. و هیچ ارتباط مستقیمی هم بین فهم و شعور و میزان تحصیلات یا میزان دارایی وجود نداره.

مادیاتو می تونی به کسی ببخشی. علم و دانش رو هم یا می تونی یادش بدی یا حتی مدرکشو یه شبه بذاری تو جیبش. ولی فهم و شعور تزریقی نیست.

لینک به دیدگاه
بلانسبت برادر یا شایدم خواهر...

شما نسل از ما بهترونی آمده از بهشتی

فرهنگ ما فرهنگ عمومی است

دروغ گفتن را هم از راس هرم آموزش داده اند

شما همان دو مورد که گفتی گویا بود و کافی

در فرهنگ اسلامي......

به ما آموختند كه تمام شر را يكجا اگر جمع شود (شراب - زنا -و.و. ) ودر يك صندوق قرارش دهند وبر روي ان قفل نهند ........

كليد اين قفل دروغ گفتن است

ذر فرهنگ عمومي كه شما از ان خبر نداري مي گويد:

دروغگو دشمن خدا است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...