رفتن به مطلب

دختران خوب بدون همسر می مانند؟

ارسال های توصیه شده

آقا جون مشکل جای دیگه ای هستش شاید آقایون به من بگن بی غیرت:167: ولی وقتی آقایون روزی با یکی دوست میشن و شبی با یکی...:ws3::banel_smiley_52:چطور به خودتون جرات می دید و از خانمها انتظار دارید که برای شما پاک باشند به نظر من این مسئله فقط یک راه داره یا همه خوب یا همه بد یک خوب و دیگری بد نامردیه:ws3:

میشه شفاف سازی کنی این که گفتی یعنی چه؟!:w58:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میشه شفاف سازی کنی این که گفتی یعنی چه؟!:w58:

جزییات رو بی خیال ، واضح بود گلم:banel_smiley_4: نمی خواهی که این انجمن رو فیل تر کنند :ws46:

ولی در لفافه بگم باید بی خیال گذشته بشویم و حال رو دو دستی بچسبیم

اگه بد بودیم (البته از نظر اجتماع) و در گذشته هر کاری کردید در موقع ازدواج:icon_gol: و یا دوستی:ws3:وفادار باشیم و خیانت بزرگترین گناه برای ما باشه:banel_smiley_52:برای هر دو

یا خوب باشند و امام زاده که احتیاج به توضیح نداره:ws3:

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا..... اما موقع دوستیی و وقت گذرونیشون دخترایی که بیشتر تو چشن و می خوان.... موقع مزدوج شدن سفارش یه دختری میدن که آفتاب مهتاب روشونو ندیده باشه:banel_smiley_4::w00:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
نمیدونم چرا..... اما موقع دوستیی و وقت گذرونیشون دخترایی که بیشتر تو چشن و می خوان.... موقع مزدوج شدن سفارش یه دختری میدن که آفتاب مهتاب روشونو ندیده باشه:banel_smiley_4::w00:

موافقم

:w16:

اون پسرایی که شیطون بلان دنبال دخترای آفتاب مهتاب ندیدن؛

و

اون دخترایی هم که خوش گذرونیشونو کردنو ...خودشونو به پسرای خوب می چسبونن!!!! :w58:

اما دخترای خوب بدون همسر نمیمونن،

:ws17:

واسه اینجور دخترا همیشه خواستگار هست

درسته دخترای جلف بهشون خیلی پیشنهاد میشه، اما بیشترشون واسه دوستیو..، واسه ازدواج که نیست!!!

لینک به دیدگاه
اصلا این طور نیست :ws3:

پسرا عاشق دختر جلف و در اصل یله(!) هستند برای دوستی و وقت گذرونی نه برای ازدواج و زندگی

چون خودشون میدونند اینا زن زندگی نیستند!!!

من به عينه ديدم كه پسرا دختراي رودار و پر رو روبيشتر ميپسندند و دل ميبندند گذشته دختر هم اصلا براشون مهم نيست پسرا فقط يه اصل دارند اونم خوشگلي دختره و با ناز حرف زدن بقيه رو بي خيال

لینک به دیدگاه
ایول ابجی خوشم اومد

یکی از دوستای گلمو برات در نظر گرفتم :ws28:

واي چقدر خوشحال شدم (2737).gif

يعني ميشه منم(2641).gifبشم

دستت در نكنه اگر تو رو نداشتم تا ابد ميموندم

لینک به دیدگاه
واي چقدر خوشحال شدم (2737).gif

يعني ميشه منم(2641).gifبشم

دستت در نكنه اگر تو رو نداشتم تا ابد ميموندم

من مگه مرده ام که بذارم ابجیم ترشی بشه :ws28::ws47:ابجی دیگه شرمنده ام نکن:ws53:

لینک به دیدگاه
اسپم ینی اینکه شما داری به همه قول میدی واسه خودتو دوستات(البته همه رو واسه خودت میخوای) فقط یادت باشه خونه اخرش 4 تاست بیشتر قول ندی:ws3::icon_gol:

یواش برادر به کسی چیزی نگی ها

پنجاه پنجاه

حالا خوبه :ws28:

لینک به دیدگاه

دخترها مثل سيب هاي روي درخت هستند. بهترين هايشان در بالاترين نقطه درخت قرار دارند. پسرها نمي خواهند به بهترين ها برسند چون مي ترسند سقوط کنند و زخمي بشوند، بنابراين به سيب هاي پوسيده روي زمين که خوب نيستند اما به دست آوردنشان آسان است، اکتفا مي کنند. سيب هاي بالاي درخت فکر مي کنند مشکل ازآنهاست درحالي که آنها فوق العاده اند. آنها فقط بايد منتظر آمدن پسري بمانند که آن قدر شجاع باشد که بتواند از درخت بالا بيايد...

بزن کف قشنگرو ....

:ws3:

و اگر زمانش گذشت و سیب چیده نشد،سیب به مرور زمان پوسیده میشه و آخرش به زمین میوفته:ws52:

لینک به دیدگاه
و اگر زمانش گذشت و سیب چیده نشد،سیب به مرور زمان پوسیده میشه و آخرش به زمین میوفته:ws52:

خوب اگه بخایم اینجوری حساب کنیم که تا اون موقع سیبای روی زمین فسیل شدن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...