رفتن به مطلب

بیاین دعـوا (!)

pari daryayi

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بنده محروم ماندم... :hanghead:

میشه برام خلاصه اش کنید ؟ :ws3:

میتونم اصلش رو بهت تقدیم کنم .کپی در شان بزرگی چون شما نیست :a030:

یعنی خیلی بد بود ؟ :ws52:

بنده هم از اینا داشتم... ناراحتی نداره که... بهش میگند occupational hazard... :ws3:

بلــــــــــــــــــــــــه شما هم ا زاون نوع تاپیک ها داشته اید ید البته ازنوع مضاد و بسیار زشت تر و همگانی تر .. فکر کنم یادت نره اون 2تا تاپیکت که حذف شد و در ان خیلی راحت اخوند رو الاغ خوانده بودی .و صدای عر عرش رو باصدای خودت به گوش ما رسوندی ! .

توهین یعنی توهین

این رو یادت باشه

الان هم در پست های بعدی خود جناب اسی در جواب دوست دیگر گفته اند که چون دیگران به ما فحش میدهند ما هم مجازیم مقابله به مثل کنیم ..

لینک به دیدگاه

اسی و عطر بارون اگر مشکلی دارین از طریق خصوصی با هم صحبت کنید در صورت دیدن پست با لحن تند و ادامه دعوا اخطار داده میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اقا اگه بحث شديد هم بشه ميگن پيش مياد شما را به ارواح گذشتگان خودتان ناموس اينو اون چه گناهي كردن كه بايد اماج زشترين بي حرمتي ها قرار بگيره .به كدام مذهب هستيم به كدام ملت هستيم

لینک به دیدگاه

بلــــــــــــــــــــــــه شما هم ا زاون نوع تاپیک ها داشته اید ید البته ازنوع مضاد و بسیار زشت تر و همگانی تر .. فکر کنم یادت نره اون 2تا تاپیکت که حذف شد و در ان خیلی راحت اخوند رو الاغ خوانده بودی .و صدای عر عرش رو باصدای خودت به گوش ما رسوندی ! .

توهین یعنی توهین

این رو یادت باشه

الان هم در پست های بعدی خود جناب اسی در جواب دوست دیگر گفته اند که چون دیگران به ما فحش میدهند ما هم مجازیم مقابله به مثل کنیم ..

یادمه یه جمله ی خیلی جالب خونده بودم که به نظرم خیلی به واقعت نزدیک بود!

میگفت انیشتین هم برای بعضیا مقدس هست. همونطور که بعضی از انسان ها برای شما مقدس هستن!! اگه به کسی بگی انیشتین آدم ابلهی بوده ، فقط با یه لبخند جوابت رو میده و احتمال اینکه بهت حمله کنه بسیار پایینه . . . دلیلش میدونی چیه!!؟ چون اون آدم به انیشتین اطمینان قلبی داره و به علم و دانش انیشتین ، مطمئن هست و نیازی نمیبینه ، برای کسی ثابت کنه!

ولی اگه همین کار رو با یه آدم مثل بعضیا!!! انجام بدی و به مقدساتش توهین کنی ، احتمال اینکه بهت لبخند بزنه خیلی کمه و قاعدتا بهت حمله میکنه!! چرا!؟ چون به مقدساتش مطمئن نیست و به یقین نرسیده!!

خودت درستی این جمله رو در این تالار ، ثابت کردی! ;)

لینک به دیدگاه
یادمه یه جمله ی خیلی جالب خونده بودم که به نظرم خیلی به واقعت نزدیک بود!

میگفت انیشتین هم برای بعضیا مقدس هست. همونطور که بعضی از انسان ها برای شما مقدس هستن!! اگه به کسی بگی انیشتین آدم ابلهی بوده ، فقط با یه لبخند جوابت رو میده و احتمال اینکه بهت حمله کنه بسیار پایینه . . . دلیلش میدونی چیه!!؟ چون اون آدم به انیشتین اطمینان قلبی داره و به علم و دانش انیشتین ، مطمئن هست و نیازی نمیبینه ، برای کسی ثابت کنه!

ولی اگه همین کار رو با یه آدم مثل بعضیا!!! انجام بدی و به مقدساتش توهین کنی ، احتمال اینکه بهت لبخند بزنه خیلی کمه و قاعدتا بهت حمله میکنه!! چرا!؟ چون به مقدساتش مطمئن نیست و به یقین نرسیده!!

خودت درستی این جمله رو در این تالار ، ثابت کردی! ;)

معمولا برای گریز از واقعیات همیشه بهانه ای هست . انچه من مثال زدم و تو نقل قولش کردی واقعیتیه که بوده . توصیف شما هم البته با بودن من در این انجمن یا اگر در انزمان من نیز نبودم مشکلی را حل نمیکنه . تازه مگه توهین و این مشکلات متخص همین انجمن هست یا در همه جای نت من و این اقا هستیم ???!!!. مسئله افقی فرا تر از ین حرف ها داره منتها شخصی مث شما شهامت انتقاد ازخود و یا نقد دوستان خود را ندارید هر وقت شهامت این را داشتید که هر نوع توهینی رو چه به یه اخوند چه به انشتین محکوم کنی و ازاینکه دوستت دیگه توی تاپیکت شرکت نکنه نهراسیدی انوقت میشه حرفت رو پسندید . الان با انچه شما نوشته اید توهین اشکالی نداره منتها مقداری پیچ و تابش داده ای تا نظر مبارکت شکلی ازفرا فکنی بخود گیرد .. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
معمولا برای گریز از واقعیات همیشه بهانه ای هست . انچه من مثال زدم و تو نقل قولش کردی واقعیتیه که بوده . توصیف شما هم البته با بودن من در این انجمن یا اگر در انزمان من نیز نبودم مشکلی را حل نمیکنه . تازه مگه توهین و این مشکلات متخص همین انجمن هست یا در همه جای نت من و این اقا هستیم ???!!!. مسئله افقی فرا تر از ین حرف ها داره منتها شخصی مث شما شهامت انتقاد ازخود و یا نقد دوستان خود را ندارید هر وقت شهامت این را داشتید که هر نوع توهینی رو چه به یه اخوند چه به انشتین محکوم کنی و ازاینکه دوستت دیگه توی تاپیکت شرکت نکنه نهراسیدی انوقت میشه حرفت رو پسندید . الان با انچه شما نوشته اید توهین اشکالی نداره منتها مقداری پیچ و تابش داده ای تا نظر مبارکت شکلی ازفرا فکنی بخود گیرد .. :icon_gol:

بله برای گریز از واقعیات همیشه بهانه هست و مختص شخص خاصی هم نیست. درست مثل کاری که شما دارید انجامش میدید و با پیش کشیدن بعضی از کاربران و نحوه ی عملکرد اونا ، سعی در توجیه توهین هاتون دارید! توهین همیشه بوده و هست و مثل بهانه تراشی ، به کسی اختصاص نداره . .. چیزی که زیاد دیده میشه توهین هست ولی منظور من ، نحوه ی برخورد اون افراد با توهین هاست وگرنه اینکه توهین به اعتقادات کار درستی نیست ، چیزیه که نیازی به اثبات نداره .

در مورد دفاع کردن من از دوستام :

یادمه در ماه رمضان ، danielo تاپیکی زد در مورد روزه گرفتن و با تغییر دادن چند بیت شعر ، به نحوی به اعتقادات مسلمون ها توهین کرد . . . جالبه در اون تاپیک ، تمام افراد اعم از بیخدا و با خدا ، از دنیلو انتقاد کردن و در آخر هم ، استارتر تاپیک به اشتباهش اعتراف کرد و از همه عذر خواهی کرد . . . کسی هم بخاطرش ، به فحش کشیده نشد.

به هر حال ، تمام حرف من سر نوع برخورد با انتقاد هاست و سعی در دفاع از کسی ندارم و تنها چیزی رو که به دفعات برام ثابت شده ، اینه که اگه کسی به ارزش هاش ، قلبا اعتقاد داشته باشه ، هیچ وقت با فحش دادن و استفاده از زور ، سعی در اثبات اونا نخواهد داشت . کاری که برادران ارزشی ، همیشه سعی در انجامش داشتن. ;)

لینک به دیدگاه
که چی حالا دعوا داری:167:

دارم دیگه یعنی که چی اخه؟:w000:

فکر کنم پر بازدید ترین تاپیک سال انجمن،تاپیکی بود که به من فحش داده بودند !!!!

اونشب کل اعضا و مدیر و متخصص و مهمان و..... ریخته بودند تو اون تاپیک،ببینین چه حرفای قشنگی زده شده..

جدا واسم جالبه بدونم که چی می شه ییهو!:w127:

:w58::w58::w58:

:hanghead:

بنده از طرف اون افراد از شما عزر خواهی میکنم اسی خان...

اینطوری نگو دیگه... آدم عذاب وجدان میگیره... :icon_razz:

منم همین این تاپیک و زدم دیگه گفتم همه بیان دعوا ببینیم این دعوا چی داره ملت خاطرشو می خوان:banel_smiley_4:

=========

الان اومدین ادامه دعوا ها؟:w58:

راستی به سوال از همتون فحش دادن چی رو ثابت می کنه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
نحوه ی برخورد اون افراد با توهین هاست وگرنه اینکه توهین به اعتقادات کار درستی نیست ، چیزیه که نیازی به اثبات نداره .

QUOTE]

این دو کاملا از هم جدا هستند .. در مورد قسمت دوم هم حرف شما وقتی قبوله که بعد از هر توهینی که فراوان هم بوده با نقل قول اون به نویسنده اش انتقاد کنی

متاسفانه همونکه توهین کرده خودش هم وقتی بهش اعتراض میشه میگه توهین بده !!

مهم اینست که شما بهش بفهمونی که اینکارش درست نیست همانطور که الان مستقیما دارین به من میگین.

ضمنا . کار هرکی بخودش مربوطه شما الان همه ی برادران ارزشی ( اصطلاح از شماست ) رو وارد کار کردی چیزی که نه منطقیه ونه با واقعیت جور در میاد ... به هر حال من روی حرف خودم هستم ... توهین نباشه کلا نباشه .اگه شد به اعتبار فرمایشاتی در همین تاپیک دیگران ذکر کرده اند باید باهاش مقابله کرد!!! و وقتی اینجور تئوری هایی ازجماعت نو اندیش داشته باشیم نه تنها در دنیای حقیقی که در دعوای مجازی نباید دنبال خیرات نان و حلوا بود:icon_gol:

لینک به دیدگاه
این دو کاملا از هم جدا هستند ..

در مورد قسمت دوم هم حرف شما وقتی قبوله که بعد از هر توهینی که فراوان هم بوده با نقل قول اون به نویسنده اش انتقاد کنی

متاسفانه همونکه توهین کرده خودش هم وقتی بهش اعتراض میشه میگه توهین بده !!

مهم اینست که شما بهش بفهمونی که اینکارش درست نیست همانطور که الان مستقیما دارین به من میگین.

ضمنا . کار هرکی بخودش مربوطه شما الان همه ی برادران ارزشی ( اصطلاح از شماست ) رو وارد کار کردی چیزی که نه منطقیه ونه با واقعیت جور در میاد ... به هر حال من روی حرف خودم هستم ... توهین نباشه کلا نباشه .اگه شد به اعتبار فرمایشاتی در همین تاپیک دیگران ذکر کرده اند باید باهاش مقابله کرد!!! و وقتی اینجور تئوری هایی ازجماعت نو اندیش داشته باشیم نه تنها در دنیای حقیقی که در دعوای مجازی نباید دنبال خیرات نان و حلوا بود:icon_gol:

به هیچ عنوان ، این دو مقوله از هم جدا نیستن . . . مشکل اینجاست که کسی که توهین میشنوه ، تنها راه رو در این میبینه که جواب توهین رو با توهین بده . . . قبلا هم گفتم ، کسی که برای به اثبات رسوندن عقایدش ، سعی داره ، بحث رو با توهین پیش ببره ، این معنی رو میده که نتونسته دلیل منطقی برای اثبات گفته هاش پیدا کنه و سعی میکنه با زور و قدرت ، عقایدش رو به کرسی بنشونه . . . بهترین جواب برای این افراد ، میتونه سکوت باشه . . .

در اینکه میگی باید نقل قول میگرفتم ، دو تا مساله وجوود داره :

یکی اینکه ، من مدیر این سایت نیستم که در هر تاپیکی سرک بکشم و هر توهینی رو ببینم و نقل قول بگیرم . . اهل رد کردن گزارش هم نیستم چون یه جورایی حس میکنم ، بچه بازیه.

مورد بعدی اینه که ، وقتی من از کسی نقل قول نمیگیرم ، دلیلی بر این نیست که با گفته های اون فرد ، موافق باشم . . . گرچه سعی کردم بحث های مربوط به عقاید رو از متشنج شدن دور نگه دارم، ولی مطمئن باش ، وقتی ببینم ، کسی سعی در توجیه توهین هاش داشته باشه ، منم جواب میدم. نمونش رو در تاپیک danielo در مورد مباحثه ی ریچارد داوکینز میتونید مشاهده کنید!!

پست من :

جوشی نشو دکتر

برداشتی که یک بیخدا از این متن میکنه ، با برداشتی که یک خداپرست کاملا با هم متفاوته!

چه شما تا صبح برای danielo دلیل بیاری که اینا اشتباهه ، اون قبول نمیکنه و چه اون برای شما دلیل بیاره که اینا درسته ، شما قبول نمیکنی . :ws2:

و جواب شما :
انگار تو جوشی شدی :ws3:. من که نخوندم تا چه برسه به دلیل واین حر فها. مگه خلم واسه اینجور چیز ها که اصلا نمیدونم چیه جوشی بشم یاحتی اصلا بخوام در موردش فکر کنم و وقت بذارم

به من چه ربطی داره کی چطوری فکر میکنه هر کی هر عقیده ای داره داشته باشه وقتی هم از یه دانشمند چیزی بگن چه بهتر . مهم اینه که توهینی به هیچ کس در کار نباشه

خب تا اینجا ، رفع اتهام از خودم بود.

در مورد برادران ارزشی و استفاده از زور و قدرت ، بجای منطق ، فقط چند جمله میگم . من کل رو به جزء ربط دادم و همونطوری که میدونید ، جزء زیر مجموعه ای میشه از کل.

هنوز ، حکم ارتداد سلمان رشدی و حلال شدن خون این آقا ، بخاطر کتاب آیات شیطانی رو فراموش نکردیم!

هنوز ، کشت و کشتار کاتولیک ها و به آتش کشیدن کلیسا ها رو در جواب ، چاپ چند کاریکاتور ، فراموش نکردیم.

هنوز ، آیه ی 29 سوره ی توبه رو فرآموش نکردیم.

هنوز ، نوع برخورد بعضیا ، با بعضیای دیگه رو فرآموش نکردیم . . .

هنوز خیلی چیزارو فرآموش نکردیم و بهتره فرآموش نکنیم!

بهتره بدونیم ، ارزشی با منطق ، یه استثناست و متاسفانه در این مورد هیچ وقت نمیشه جزء رو به کل ، ارتباط داد. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

الان اینجا چه ربطی به سلمان جان داره ؟؟؟

...............................

در مورد اون نقل قول دومت باید بگم رفع اتهام از من هست چون نوشتم که :

به من چه ربطی داره کی چطوری فکر میکنه هر کی هر عقیده ای داره داشته باشه

اما اینکه نوشتی :

مورد بعدی اینه که ، وقتی من از کسی نقل قول نمیگیرم ، دلیلی بر این نیست که با گفته های اون فرد ، موافق باشم

اشکال نداره ولی لطف کن وقتی در مورد دو نفر حرف میزنی ازیکی نقل قول نمیگیری و دلیلی نداره و این حرف ها ........... پس در مورد دیگری هم همینگونه باش البته اگه هدفت فقط نوشتن و رفتن نیست تا بگویند نظرت منصفانه است .. دخالت یک سویه اسیب رسان است مث دخالت نکردن نیست :icon_gol:

لینک به دیدگاه
میتونم اصلش رو بهت تقدیم کنم .کپی در شان بزرگی چون شما نیست :a030:

توهین یعنی توهین

این رو یادت باشه

شما چقدر به بنده لطف دارید...

البته اگر میدونستم آی دی اصلی شما چه بوده خیلی بهتر بود...

در ضمن بنده بار ها و بارها مورد لطف افرادی مثل شما قرار گرفته ام... اصلا یک کالکشن از این نوع تاپیک ها و پیام ها دارم... ولی کلا همونطور که گفتم اینها همه occupational hazard هستند و بنده زیاد از دست شما دوستان ناراحت نمیشم... بنده سعی میکنم منطق و طرز فکر شما دوستان رو بهتر درک کنم...

این نکته رو هم بگم که an eye for an eye makes the whole world blind... اگر بنده قرار بود مثل خود شما با شما برخورد کنم باید الان به شما توهین میکردم...

لینک به دیدگاه
الان اینجا چه ربطی به سلمان جان داره ؟؟؟

...............................

در مورد اون نقل قول دومت باید بگم رفع اتهام از من هست چون نوشتم که :

اما اینکه نوشتی :

اشکال نداره ولی لطف کن وقتی در مورد دو نفر حرف میزنی ازیکی نقل قول نمیگیری و دلیلی نداره و این حرف ها ........... پس در مورد دیگری هم همینگونه باش البته اگه هدفت فقط نوشتن و رفتن نیست تا بگویند نظرت منصفانه است .. دخالت یک سویه اسیب رسان است مث دخالت نکردن نیست :icon_gol:

خیلی ارتباط داره!

اگه شما ، بعضی هارو ولی امر کل مسلمین جهان میدونید ، باید این رو هم در نظر بگیرید که منطق ایشون ، در صدور حکم ارتداد ، نمود واضحی از جمله ی من در رابطه با منطق برادران ارزشی و پیروان این منطق بود!! منطق زور و توهین در برابر انتقاد!

در مورد جمله ی آخر هم توضیح دادم ولی احتمالا شما درست نخوندینش ، ولی بازم میگم :

وقتی ببینم ، کسی سعی در توجیه توهین هاش داشته باشه ، منم جواب میدم.

حرف آخر اینکه ، اگه اصرار به منطق توهین در برابر توهین ، دارید ، شما هم به اعتقادات توهین کنید و نه به اشخاص . . .

شب بخیر! ;)

لینک به دیدگاه
خیلی ارتباط داره!

اگه شما ، بعضی هارو ولی امر کل مسلمین جهان میدونید ، باید این رو هم در نظر بگیرید که منطق ایشون ، در صدور حکم ارتداد ، نمود واضحی از جمله ی من در رابطه با منطق برادران ارزشی و پیروان این منطق بود!! منطق زور و توهین در برابر انتقاد!

در مورد جمله ی آخر هم توضیح دادم ولی احتمالا شما درست نخوندینش ، ولی بازم میگم :

حرف آخر اینکه ، اگه اصرار به منطق توهین در برابر توهین ، دارید ، شما هم به اعتقادات توهین کنید و نه به اشخاص . . .

شب بخیر! ;)

امیدوارم شجاعت انتقاد از خود و انتقاد از ناراستی و انتقاد از دوست باندازه کافی در شما پدیدار شود و نیز در ورطه ی دگماتیسم و شعار گرایی و کیش شخصیت های چپ گونه ی در منتهای طیف ارتجاع ; با شعار های سالی 4 بار فرو نروید ..

شب کجاست عزیز ؟ روزت بخیر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
شما چقدر به بنده لطف دارید...

خواهش میکنم !

البته اگر میدونستم آی دی اصلی شما چه بوده خیلی بهتر بود...

این خنده داره که شما ایدی اصلی منو نمیدونی .. میتونی از اسی سوال کنی یا از ادمین

در ضمن بنده بار ها و بارها مورد لطف افرادی مثل شما قرار گرفته ام.

هم میزنی هم مظلوم نمایی میکنی

.. اصلا یک کالکشن از این نوع تاپیک ها و پیام ها دارم..

از کدوما ؟ از اون اخونده که عر عر میکنه میگی اره .. خب بعید نیست بخصوص اخیرا که چند مقاله فلسفی هم خونده ای . بازم بهشون اضافه بفرما

. ولی کلا همونطور که گفتم اینها همه occupational hazard هستند و بنده زیاد از دست شما دوستان ناراحت نمیشم... بنده سعی میکنم منطق و طرز فکر شما دوستان رو بهتر درک کنم...

این نکته رو هم بگم که an eye for an eye makes the whole world blind... اگر بنده قرار بود مثل خود شما با شما برخورد کنم باید الان به شما توهین میکردم...

یه بار دیگه پست ها رو بخون و یه دفعه نپر وسط

این an eye for an eye رو دوست همفکر شما فرمودند نه من :icon_gol:

لینک به دیدگاه
یه بار دیگه پست ها رو بخون و یه دفعه نپر وسط

این an eye for an eye رو دوست همفکر شما فرمودند نه من :icon_gol:

ای بابا... دکتر شمایی ؟ :ws28:

عجب... اخراج شدی یا رفتی یک فروند آی دی دیگر ساختی برای فحش دادن به ما ؟

عزیز شما من و دیگران رو دشمن میدونی... بنده به شخصه چنین دیدی ندارم...

یادته در اون تاپیک که اینجا زده بودم در مورد تعصب چطوری با من و دوستانم برخورد کردی عزیز دل ؟

بنده مظلوم نمایی نمیکنم... کسانی که بنده رو میشناسند میدونند...

این اعتقاد قلبی بنده هست که نباید دلخور شد... باید سعی کرد منطق طرف مقابل رو شناخت...

باورتون نمیشه ؟ بفرمایید در همین تاپیک بقلی... دیشب ذکر خیر شما بود... داشتم میگفتم که با اینکه ایشون به بنده و دوستان من خیلی توهین کردند ولی من از دست ایشون دلخور نیستم و نه پست های ایشون رو گزارش دادم و نه ناراحتم که تاپیکم پاک شده...

بنده جدیدا چند مقاله ی فلسفی نخوندم دوست من... اون زمان که شما 12 ساله بودی و توی کوچه با توپ پلاستیکی بازی میکردی بنده داشتم کتاب هایی رو میخوندم که شما شاید تا پایان عمرت بهشون دست پیدا نکنی...

لینک به دیدگاه

دارم دیگه یعنی که چی اخه؟:w000:

من تسلیم بابا

ی دعوای باحال تر داریم

اینجا همه از هم دل پر داشتن وما خبر نداشتیم

باز خوب هر کی تو خونه خودشه ودست ملت به هم نمیرسه اگه نه تا الا ن خونریزی شده بود

اینم ی جور اسپم دیگه

لینک به دیدگاه
فکر کنم پر بازدید ترین تاپیک سال انجمن،تاپیکی بود که به من فحش داده بودند !!!!

اونشب کل اعضا و مدیر و متخصص و مهمان و..... ریخته بودند تو اون تاپیک،ببینین چه حرفای قشنگی زده شده..

کدوم تاپیک بود من چرا ندیدمش؟

مظلوم گیر آورده بودند.......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...