رفتن به مطلب

»نمایش مدل لباس با حضور بازیگران ایرانی + عکس

ارسال های توصیه شده

قبلا بوده که الآن کمرنگ شده و میگم تاسف بار، اگر از اول نبود که تاسف بار نبود:ws2:

این چیزهایی که فرمودید همش توی یه خانواده شیعه جمع نیست. بلکه جمیع مشکلات همه خانواده اینهاست که گفتید.

ضمنا اینهایی که فرمودید شیعه بودنو رد نمیکنه، چون هر کسی بلاخره با هر دینی اشتباهاتی و گناهانی داره، انتظارتون تقریبا بیجاست که خانواده های شیعه اشتباه نکنن.

خانواده هایی که ادعای دین داریشون نمیشه بدتر از اینهان:ws2:

میشه بپرسم کی بوده؟؟؟

قبل انقلاب که همه میدونیم چه خبر بوده از نظر حجاب بعدشم که کلی بد حجاب انقلاب کردن بعدش حجاب اجباری شد قانون شد!!!!!

همین الانم که کاملا مشخصه چقدر اعتقاد دارن :banel_smiley_4:

اونی که ادعاش میشه که همه را امر ونهی میکنه که از همه ایراد میگیره که برای همه متاسفن من ندیدم زندگی خودش خیلی خوب باشه!!!

اول برن مشکلات خودشونو حل کنن بعد بیان به بقیه گیر بدم و حق داشته باشن اظهار نظر کنن

چندتا مورد بهت بگم که خودم دیدم و میشناسم

دوست من پدرش رئیس حراست یه جایی خودش دوست پسر داره!!!

یکی از دوستام پدرش ریس بسیج تو یه شهرستانه خودش دوست پسر داره!!

فلانی فرمانده سپاه هستن و جانباز با کلی ادعا یه عروسی برای پسرش میگیره گرون ترین جایی که میتونه میگره بیشترین خرج را میکنه که قیافه بگیره !!!!

یکی از آشناهامون توی بسیج و این جور جاهاست پسرشو هر روز از یه خونه خالی میکشن بیرون!!!!

فلانی فرمانده نیروی انتظامی یه شهرستانه خودش معتاد درجه یکه

اون یکی کارت سپاه داره مواد جا به جا میکنه

یکی دیگه تو بسیج همه کارست بعد قرص و شیشه و از این چیزا پخشش میکنه

شیعه و اسلام و مسلمون بودن برای منه

همه منو امر نهی میکنن خودشون پاک پاکن

من که ادعا ندارم کاری هم به کار کسی ندارم خیلی زرنگم زندگی خودمو بکنم به اطرافیانم کمک کنم

ولی اونا که اینقد تو کار بقیه چرا میارن خودشون کین واقعا؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

واقعا" چرا پسرا ابروشون تابه تا نمی شه؟ :sigh:

بس كه قشنگه اين جنس محبوب:ws2::w16:

تاپيك چي بود چي شد؟؟؟؟؟؟؟:ws28:

خدا خيرت بده كاش فهرست آرايشگاههاي كار درست ايرانو مي تاپيكيدم:ws52:

.

.

.

.

آقا جون انقدر به دين و مذهب همديگه گير ندين هر انسان آزاده و فهيمي اصلاح و ... از خودش شروع ميكنه بعد براي ديگران منبر ميره اما اينم درست نيست هر كي از راه ميرسه به شريعتو مذهب ربطش بده كمي هم اخلاق چيز خوبيها:w00:

لینک به دیدگاه
میشه بپرسم کی بوده؟؟؟

در طول تاریخ ایران، مذهب همشیه یکی از ارکان اصلی فرهنگ ایران بوده، یه زمان زرتشت و یه زمان شیعه، پس این قضیه موجود مذهب در فرهنگ ایران مربوط به تاریخ ایرانه.

قبل انقلاب که همه میدونیم چه خبر بوده از نظر حجاب بعدشم که کلی بد حجاب انقلاب کردن بعدش حجاب اجباری شد قانون شد!!!!!

قبل از انقلاب چه خبر بوده از نظر حجاب؟

بد حجابا انقلاب کردن؟

پس چرا بدون چادر بودن و کراروات داشتن نشونه طرفداری از شاه بوده؟

البته بدون اجبار حکومت و در اذهان جامعه...

همین الانم که کاملا مشخصه چقدر اعتقاد دارن :banel_smiley_4:

الآن هم اعتقاد دارن، هرکسی در زندگی اشتباهاتی داره، نباید با یه گناه و اشتباه از یه فرد اونو از شیعه بودن انداخت...

اونی که ادعاش میشه که همه را امر ونهی میکنه که از همه ایراد میگیره که برای همه متاسفن من ندیدم زندگی خودش خیلی خوب باشه!!!

اول برن مشکلات خودشونو حل کنن بعد بیان به بقیه گیر بدم و حق داشته باشن اظهار نظر کنن

متاسفانه این در اذهان عموم هست، ولی میگن نبین کی میگه، ببین چی میگه.

چندتا مورد بهت بگم که خودم دیدم و میشناسم

دوست من پدرش رئیس حراست یه جایی خودش دوست پسر داره!!!

یکی از دوستام پدرش ریس بسیج تو یه شهرستانه خودش دوست پسر داره!!

فلانی فرمانده سپاه هستن و جانباز با کلی ادعا یه عروسی برای پسرش میگیره گرون ترین جایی که میتونه میگره بیشترین خرج را میکنه که قیافه بگیره !!!!

یکی از آشناهامون توی بسیج و این جور جاهاست پسرشو هر روز از یه خونه خالی میکشن بیرون!!!!

فلانی فرمانده نیروی انتظامی یه شهرستانه خودش معتاد درجه یکه

اون یکی کارت سپاه داره مواد جا به جا میکنه

یکی دیگه تو بسیج همه کارست بعد قرص و شیشه و از این چیزا پخشش میکنه

شیعه و اسلام و مسلمون بودن برای منه

همه منو امر نهی میکنن خودشون پاک پاکن

من که ادعا ندارم کاری هم به کار کسی ندارم خیلی زرنگم زندگی خودمو بکنم به اطرافیانم کمک کنم

ولی اونا که اینقد تو کار بقیه چرا میارن خودشون کین واقعا؟؟؟

خب دوست عزیز، من هم خیلی ها رو دیدم و دوستم باهاشون از همین مقامات و سپاهیان و بسیجیان که هیچ غل و غشی در کارشون نیست و مشکلی ندارن، حالا چیکار کنیم؟

بیاییم و نمونه های شما رو ملاک قرار بدیم یا نمونه های منو؟

همه رو به یه چوب روندن، راحت ترین کار ممکنه و البته اشتباه ترین کار...

شما که به اطرافیانتون میخواید کمک کنید، خودتون کی هستید؟ خودتون اشتباه ندارید؟ گناه نکردید؟ نمی کنید؟

لینک به دیدگاه

شما که به اطرافیانتون میخواید کمک کنید، خودتون کی هستید؟ خودتون اشتباه ندارید؟ گناه نکردید؟ نمی کنید؟

دوست عزیز گناه کسی که ادعای بیگناهی وپاکی داره واز این راه نون میخوره با بقیه ملت فرق داره :w00:
لینک به دیدگاه
درود بر شرف و غیرتشون

نمایندگان فرهنگ ایرانی اینها هستند؟

چقدر آدم متاسف میشه...

این ها فقط پرورش یافته تلوییون یزی اند :banel_smiley_4::banel_smiley_4:

ضمنا من قبول نمیکنم که اینجا مد لباس ، خودشون مد هستن ولی نمایشگاه که اصلا نیست ، پایینش چی نوشته ؟ سینما ... فکر کنم این عکس ها مال یه فیلمی که یه 7 8 ما پیشپخش خصوصی شد ...

من اصلا از این عتیقه ها طرفداری نمیکنماااا :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...