رفتن به مطلب

»نمایش مدل لباس با حضور بازیگران ایرانی + عکس

ارسال های توصیه شده

من اومدم از حقوقمون دفا کنم :167:

کی بوده چیزی چسبونده ؟ :brodkavelarg:

اکثر هم کلاسیای پسر منم بر میدارن اما احسان دیگه خیلی پیش رفته بهش میگن احسان نخ:ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اکثر هم کلاسیای پسر منم بر میدارن اما احسان دیگه خیلی پیش رفته بهش میگن احسان نخ:ws37:

خوب تو هم برو پیش آرایشگرشون دیگه تابه تا نشه تاجش:ws3:

لینک به دیدگاه
چیزی نچسبونده یه چیزی برداشته..........:4chsmu1:

:there: به اعصابت مسلط باش:there:

کی برداشته ؟ چی برداشته ؟ کجا برداشته ؟ چرا برداشته ؟ با چی برداشته ؟ چجوری برداشته ؟ :banel_smiley_4:

ممنون میشم جواب بدی :ws28:

اره خو الان خیلی از پسرا بر میدارن اما نه مثل دخترا ، یه ذره مرتب میکنن. :ws3:

احسان یکی از این عکسهاست ؟ :ws51:

لینک به دیدگاه
کی برداشته ؟ چی برداشته ؟ کجا برداشته ؟ چرا برداشته ؟ با چی برداشته ؟ چجوری برداشته ؟ :banel_smiley_4:

ابرو برداشته :w16:

برای یه سری از مرتب کردن اونطرف تره...می شه نخ :w74:

لینک به دیدگاه

ابرو برداشته .....نمی دونیم دقیقا با چی برداشته و کجا برداشته و چجوری برداشته....پسر بوده در تصاویر اول معلومه

بعدی؟

لینک به دیدگاه

نه ولی خوب میشد یه دونه عکس ازش داشتم میزاشتم اینجا میخندیدیم:ws3: یه بار سر کلاس کنار من نشسته بود افتاب میخورد به پیشونیش چه برقی میزد

لینک به دیدگاه

خوب کاری کرده برداشته :ws3: :w16:

دوست داشته برداشته

حال کرده برداشته

میتونسته که برداشته

عشقش بوده که برداره

زورشو داشته که برداره

.

.

.

اصلا کار خوبی نکرده که برداشته

غلط کرده که برداشته

...

:ws52:

لینک به دیدگاه
خوب کاری کرده برداشته :ws3: :w16:

دوست داشته برداشته

حال کرده برداشته

میتونسته که برداشته

عشقش بوده که برداره

زورشو داشته که برداره

.

.

.

اصلا کار خوبی نکرده که برداشته

غلط کرده که برداشته

...

:ws52:

توخوبی الان؟:ws52:

لینک به دیدگاه
نه 2چار 2گانگی 60خیت ( شخ30یت ) شدم :w16:

:there: خوب میشی مهم نیست ابروتونو بردارید ولی دیگه نخش نکنید والا دیگه زنها هم نخ برنمیدارند:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

اون پسرایی که ابروشون رو نخ میکنن بهتر اسم خودشون رو هم عوض کنن تا اینقدر با آبروی پسرا بازی نکن .

تا اینجا بشینن در موردش بحث کنن و پسرا رو زیر سوال ببرن.اصلا به نظر من این قبیل پسرا کمبود دارن.:ws28:

لینک به دیدگاه
بله درسته.

اما دلیل نمیشه مثلا اگر فردی مسیحی بود و ایرانی و همچین پوششی داشت بگیم طرف ایرانی نیست.

همونجور که یک با حجابش ایرانیه،یک بی حجابش نمیتونه ایرانی باشه؟

خب کسی اینجا همچین حرفی نزد!

داشتم کلی میگفتم...

لینک به دیدگاه
اون پسرایی که ابروشون رو نخ میکنن بهتر اسم خودشون رو هم عوض کنن تا اینقدر با آبروی پسرا بازی نکن .

تا اینجا بشینن در موردش بحث کنن و پسرا رو زیر سوال ببرن.اصلا به نظر من این قبیل پسرا کمبود دارن.:ws28:

این جور پسرا کمبود ندارن اعتماد به نفس کاذب و بی خود ندارن که با ابروی پاچه بزیشون فکر کنن چقدر هم خوشگلن و انتظار داشته باشن دخترا هم عاشقشون بشن

لینک به دیدگاه
ایرانیان چند ساله شیعه هستند؟

شیعه یکی از ارکان اصلی فرهنگ ایران شده.

اگه بود دیگه شما نمیگفتی تاسف بار !!!!!

ایران جایی که یه بار به زور از سرت روسری میکشن یه بار به زور روسری سرت میکنن :icon_pf (34):

من هیچ وقت توی ایران ندیدم شیعه جزو ارکان اصلی باشه تو خانواده های ایرانی حتی مذهبی ترین خانواده ها :w00:حتی مهمترین کارهایی که یه شیعه باید بکنه از عمل به دین گرفته تا بقیه اصول اما

دروغ ، غیبت ، دزدی ،چاپلوسی،خیانت،غرور،رشوه،تهمیت،توهین ،چشم و هم چشمی،فساد،حسودی و......

جزو اصلی خانواده ها شده همونا که خیلی ادعای دین داریشون میشه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

ایران جایی که یه بار به زور از سرت روسری میکشن یه بار به زور روسری سرت میکنن :icon_pf (34):

من هیچ وقت توی ایران ندیدم شیعه جزو ارکان اصلی باشه تو خانواده های ایرانی حتی مذهبی ترین خانواده ها :w00:حتی مهمترین کارهایی که یه شیعه باید بکنه از عمل به دین گرفته تا بقیه اصول اما

دروغ ، غیبت ، دزدی ،چاپلوسی،خیانت،غرور،رشوه،تهمیت،توهین ،چشم و هم چشمی،فساد،حسودی و......

نظر من اینکه مسلمان یا مسیحی زرتشتی یا کلیمی هر کدوم یه اعتقاداتی دارن که همشون محترمه.

حالا دین ما هر چیز که هست وظیفه ما عمل به دستورای اون دینه.اونایی که شما میگی توی جامعه هر کاری ازشون بر میاد به نظر من به چیزی جز پول وقدرت اعتقاد ندارن.و وقتی دین ادم پول و قدرت وشهوت باشه نتیجه اون چیزی میشه که توی جامعه ما مشاهده میشه.مهم این نیست که چه دینی داشته باشی مهم اینه که به خدا اعتقاد داشته باشی و در چارچوب وظایف دینیت عمل کنی.

لینک به دیدگاه
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف:ws28:

شقایق یه زن نیوشا هم یه زنه اونوقت چه سنخیتی با گوشت و گربه داشتن

ولی راس میگه خیلی گریم میکنه زود پیر میشه صورتش حالا از من گفتن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

قبلا بوده که الآن کمرنگ شده و میگم تاسف بار، اگر از اول نبود که تاسف بار نبود:ws2:

این چیزهایی که فرمودید همش توی یه خانواده شیعه جمع نیست. بلکه جمیع مشکلات همه خانواده اینهاست که گفتید.

ضمنا اینهایی که فرمودید شیعه بودنو رد نمیکنه، چون هر کسی بلاخره با هر دینی اشتباهاتی و گناهانی داره، انتظارتون تقریبا بیجاست که خانواده های شیعه اشتباه نکنن.

خانواده هایی که ادعای دین داریشون نمیشه بدتر از اینهان:ws2:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...