رفتن به مطلب

تجاوز كنندگان به دختران دبیرستانی (( عکس + متن )) ایرانی نیستی اگر داغ نکنی

arash86.

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

1.JPG

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 78
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حتی به خانواده ها هم رحم نمی کنن

توی پارک ها مزاحم می شن

کوچه ها رو می بندن

2.JPG

مگه این حیون به ناموس بقیه رحم می کنه که ما بهش رحم کنیم؟

3.JPG

این حیون ها حتی بعد تجاوز به نوامیس مردم از اونا اخاذی هم می کنن

4.JPG

اگه حالا می تونی اربده بکش

چاقو کشی کن

شیشه های مغازه ها رو بیار پایین

اخاذی کن

5.JPG

5_8602270160_L600.jpg

7.JPG

الان حل شد................؟

لینک به دیدگاه

چی چی میبرین و میدوزین!!!

الکی دخترا دور برندارن! و فش ندن!

درسته کار بدی کردن اما این فش رو به کسانی بدید که جوونای ما رو به این راه کشوندن!

ببخشیدا اما احساس می کنم که شما تو ذهنتون فقط تجاوز و نوامیس و خلاف می دونید!

طرف 100 تن 100 تن کراک و شیشه میاره ایران عین خیالش نیست بعد میرن اینارو میگیرن! به خدا اینا 1 نفر و اذیت کردن! اوونا یک جامعه رو! یه کم دیدتونو باز کنید! هی فش ندید به این بدبختا! اصلا برید بخونید زندگی نامه اینا رو بعد بیاین پست بزنید!

1000 تا خلاق بدتر از این تو جامعه است که اگه اوونا درست بشه همینه این مشکلات رفع میشه بعد ما جسبیدیم به اینا!

اگه دخترای امروزه خیلی ببخشید مثل آدم بیاین بیرون شهوت این پسرا بالا نمیره که دست به چنین کارایی بزنند! دم غروب هرکی نیم کیلو آرایش میکنه میاد با یک وضع خرابی بیرون که پسره هرکارای میخواد بکنه نیگا نکنه مگه میشه! از در و دیوار میریزن!

قصد توهین ندارم اما من همچنین اوضاع بدی و تو هیچ جای دنیا ندیدم!(همون جند کشوری که رفتم)

اینجا نمیدونی طرف چیکاره است! اگر زن ها و دخترای جامعه ای اصلاح بشن اوون جامعه اصلاح میشه!

چیزی که متاسفانه بین اکثر دخترای ایران ندیدم صداقته!!

سطحی نگر نباشید...

شقی جوون معذرت!

لینک به دیدگاه

درسته کار بدی کردن اما این فش رو به کسانی بدید که جوونای ما رو به این راه کشوندن!

طرف 100 تن 100 تن کراک و شیشه میاره ایران عین خیالش نیست بعد میرن اینارو میگیرن! به خدا اینا 1 نفر و اذیت کردن! اوونا یک جامعه رو! یه کم دیدتونو باز کنید! هی فش ندید به این بدبختا! اصلا برید بخونید زندگی نامه اینا رو بعد بیاین پست بزنید!

1000 تا خلاق بدتر از این تو جامعه است که اگه اوونا درست بشه همینه این مشکلات رفع میشه بعد ما جسبیدیم به اینا!

اگه دخترای امروزه خیلی ببخشید مثل آدم بیاین بیرون شهوت این پسرا بالا نمیره که دست به چنین کارایی بزنند! دم غروب هرکی نیم کیلو آرایش میکنه میاد با یک وضع خرابی بیرون که پسره هرکارای میخواد بکنه نیگا نکنه مگه میشه! از در و دیوار میریزن!

قصد توهین ندارم اما من همچنین اوضاع بدی و تو هیچ جای دنیا ندیدم!(همون جند کشوری که رفتم)

اینجا نمیدونی طرف چیکاره است! اگر زن ها و دخترای جامعه ای اصلاح بشن اوون جامعه اصلاح میشه!

سطحی نگر نباشید...

شقی جوون معذرت!

نکنه خودتم یکی از همین ها هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همه دخترها خراب شما آقایون درست........... کراک و شیشه و.... هم شما آقایون محترمه توی بازار و جامعه پخش میکنید..........

خیلی ادعای روشنفکریتون میشه ظاهرا ؟؟؟؟؟؟ البته این اقایون محترم متجاوز به پسر هاشم رحم نمیکنند شاید یه روزی قسمتتون شد انوقت دیگه حکمش براتون فرق میکنه.......

لینک به دیدگاه

سطحی نگر نباشید...

شقی جوون معذرت!

دوست من اولا که وحشتناک ترین بلا بلایی که ناخواسته و به زور سرت بیاد....اگر دختر بودی بهتر درک میکردی وحشیانه ترین کار اینه که یه آشغال بهت تجاوز کنه! کسی که میره مواد مصرف میکنه خودش میخواد کسی که به زور نمیبرتش پس قضیش با تجاوز خیلی خیلی فرق میکنه...

در مورده جمله هایی که قرمز کردم هم باید بگم از لحاظ پوشش و تحریک اگه بخواین حساب کنین آرایش تحریک آمیز تره یا یقه باز؟....یا شلوارکه تا یه وجب زیره باسن؟....

پس مشکل از آقایونه بی جنبه و حریص ماست ....دراین که این آدما مشکل دارن و تو خیابون و تو خونواده های بد بزرگ میشن که اینجوری میشن حرفی نیست ولی اصلا توجیه نمیشه!

لینک به دیدگاه
دوست من اولا که وحشتناک ترین بلا بلایی که ناخواسته و به زور سرت بیاد....اگر دختر بودی بهتر درک میکردی وحشیانه ترین کار اینه که یه آشغال بهت تجاوز کنه! کسی که میره مواد مصرف میکنه خودش میخواد کسی که به زور نمیبرتش پس قضیش با تجاوز خیلی خیلی فرق میکنه...

در مورده جمله هایی که قرمز کردم هم باید بگم از لحاظ پوشش و تحریک اگه بخواین حسای کنین آرایش تحریک آمیز تره یا یقه باز؟....یا شلوارکه تا یه وجب زیره باسن؟....

پس مشکل از آقایونه بی جنبه و حریص ماست ....دراین که این آدما مشکل دارن و تو خیابون و تو خونواده های بد بزرگ میشن که اینجوری میشن حرفی نیست ولی اصلا توجیه نمیشه!

اگه اینا شهوت میاره پس چرا پای تلویزیون میشینی و کشتی و فوتبال و شنای آقایونو میبینی تحریک نمیشید حتما تو خیابون باید بیاین تا تحریک شید؟ (البته اگر منظورتون آقایون بود)

مردها رو کی حریص کرده؟؟ نکنه مادر زادی حریص بودن؟؟؟اگر دختر درست رفتار کنه پسر به خودش جرات نمیده کار خلاف کنه.

لینک به دیدگاه
نکنه خودتم یکی از همین ها هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همه دخترها خراب شما آقایون درست........... کراک و شیشه و.... هم شما آقایون محترمه توی بازار و جامعه پخش میکنید..........

خیلی ادعای روشنفکریتون میشه ظاهرا ؟؟؟؟؟؟ البته این اقایون محترم متجاوز به پسر هاشم رحم نمیکنند شاید یه روزی قسمتتون شد انوقت دیگه حکمش براتون فرق میکنه.......

شما به همه تهمت میزنید به این زودی؟؟؟

نه خیر بنده چنین حرفی نزدم؟

این هم از لطف شماست

لینک به دیدگاه
شما به همه تهمت میزنید به این زودی؟؟؟

نه خیر بنده چنین حرفی نزدم؟

این هم از لطف شماست

نه من تهمت نزدم ولی شما بیشتر تهمت زدی به همه دخترها.......آخه دختر نوجونی که داره از مدسه برمیگرده بره خونه بعد یک آدم کثیف میبرتش و نابودش میکنه این بچه چه تحریکی داشته؟

این موجودات دوپای کثیف که اسمشونم مرد حساب میشه فقط بخاطر عضوشون البته بهشون مرد میگند و شاید زورشون به دختر و زن و پسر بچه هم رحم نمیکنند......

آخه هیچ دختری حتی رغبت نمیکنه بهشون فحش بده چه برسه که خودش از عمد بخواد بره طرفشون..........

احیانا شما مادر یا خواهر ندارید؟ پس در حرف زدنتون یکم دقت کنید تا مثل حرفتون به خودتون برنگرده که شنیدنش براتون سخت باشه........

لینک به دیدگاه
چرا افتابه بستن دور گردنشون؟؟؟!!!:JC_thinking:

آخه شعورشون بیشتر ار آفتابه نیست........ولی باید بلای بدتری سرشون بیارند البته بستن کمه برای جنس کثیفشون........ببخشید انوقت همین دم دستشون بوده احتمالا:ws52:

لینک به دیدگاه
نه من تهمت نزدم ولی شما بیشتر تهمت زدی به همه دخترها.......آخه دختر نوجونی که داره از مدسه برمیگرده بره خونه بعد یک آدم کثیف میبرتش و نابودش میکنه این بچه چه تحریکی داشته؟

این موجودات دوپای کثیف که اسمشونم مرد حساب میشه فقط بخاطر عضوشون البته بهشون مرد میگند و شاید زورشون به دختر و زن و پسر بچه هم رحم نمیکنند......

آخه هیچ دختری حتی رغبت نمیکنه بهشون فحش بده چه برسه که خودش از عمد بخواد بره طرفشون..........

احیانا شما مادر یا خواهر ندارید؟ پس در حرف زدنتون یکم دقت کنید تا مثل حرفتون به خودتون برنگرده که شنیدنش براتون سخت باشه........

تو روز روشن و دروغ؟؟؟

من در مسائل خصوصی شما دخالت کردم؟؟؟

جنبه داشته باشید و با منطق جواب بدید نه اینکه جنجال به پا کنید.

لینک به دیدگاه

درسته که خلافکارای بزرگ باید تو اولویت باشن ولی حالا که تو جامعه ما کسی کاری به کار اون خلافکارای بزرگ نداره اینام حق دارن هر کاری دوست دارن انجام بدن ؟؟؟

تعجب میکنم میبینم تو اون کشورایی که رفتی استخر و ساحل دریا ندیدی !!! :ws38:

لینک به دیدگاه
تو روز روشن و دروغ؟؟؟

من در مسائل خصوصی شما دخالت کردم؟؟؟

جنبه داشته باشید و با منطق جواب بدید نه اینکه جنجال به پا کنید.

من احساس ميكنم شما به عمق فاجعه پي نبردين!!!!!!!!!

تو حرفاتم تناقضه بالاخره دخترا قشنگو باز بيان يا نيان؟؟؟؟؟؟؟

اين مقوله به خانواده مرتبطه مگه همه ما تو اين جامعه زندگي نميكنيم؟مگه همه غريضه نداريم؟مگه همه تحت فشار طبيعتمون نيستيم؟پس همه حق داريم سر هر دختري تو خيابون بود هر بلايي خواستيم بياريم؟؟!!!:ws46:

اين منطقت وقتي رنگ ميبازه كه جاي يكي از اين دخترا كسو كار خودت،خودمو،خودمونو بزاريم ميبيني كه ديگه جاي بحث نميمونه خصوصا وقتي كه خواهر آدم تو اين خبط و خطها هم نباشه اون موقعم دنبال مهره درشتايي يا دنبال حلقوم اين نامرد كه بجويي؟؟؟؟

كار اين كثافتا هيچ توجيهي نداره متاسفم براي اسلام حقيقي كه هر كشوري با هر طرز برداشتي شده نمايشگاه تحريف شدن اصولش:w00::icon_pf (34):

اللهم كل وليك الفرج

يا علي

لینک به دیدگاه
اگه اینا شهوت میاره پس چرا پای تلویزیون میشینی و کشتی و فوتبال و شنای آقایونو میبینی تحریک نمیشید حتما تو خیابون باید بیاین تا تحریک شید؟ (البته اگر منظورتون آقایون بود)

مردها رو کی حریص کرده؟؟ نکنه مادر زادی حریص بودن؟؟؟اگر دختر درست رفتار کنه پسر به خودش جرات نمیده کار خلاف کنه.

ما دختر چادری و با حجاب هم دیدیم که بهشون تجاوز شده در زمان قاجار که زن ها پوشیه می زدن هم تجاوز وجود داشته مشکل از ذات مردای ایران

لینک به دیدگاه

سطحی نگر نباشید...

شقی جوون معذرت!

اینها که اصلا توهین آمیز نیست..........

هرکسی آرایش میکنه قرار نیست خراب باشه ......

یکی که کارش اشتباهه نباید براش توجیه بیاری..... توی اون چندتا کشوری هم که رفتید احیانا برای کسی که به زور با کسی رابطه س... برقرار میکنه حکم متجاوز نمیدادند؟

اگر توی کشورهای دیگه جهان دخترها و زنها لختم برند بیرون کسی به حریمشون دست درازی کنه باهاش برخورد قانونی میشه..........

توی کشور ماهم اگر حجاب نبود مسلما این همه هم آرایش کردن زیاد نبود پس دلیل دارند دخترها برای کارشون ولی کسی که اخاذ و زورگیر هست هیچ دلیل منطقی ای برش وارد نیست.....

خودتونو بذارید جای انسانهایی که به حقوقشون تجاوز شده............

لینک به دیدگاه
ما دختر چادری و با حجاب هم دیدیم که بهشون تجاوز شده در زمان قاجار که زن ها پوشیه می زدن هم تجاوز وجود داشته مشکل از ذات مردای ایران

پس شما نظرتون اینه که همه مردای ایران خرابن نه؟؟

شما از مرد ایرانی به دنیا نیومدید؟(قصدم فضولی نیست)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...